Mee eens.quote:Op maandag 11 februari 2008 12:37 schreef jpg97 het volgende:
Je houdt het verkeer op. Je rijdt 30 waar je 50 mag. Optiefen en zakken.
Onterechte klacht derhalve.
Voor je invalidewagentje?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 19:07 schreef Mof het volgende:
Haha!
Stelletje amateurs.
Ik ben in één keer geslaagd
voor mijn staatsexamen dan.
Juist niet oelewapper, de examinator weet dan dat er iemand meekijkt die de regels kent, en die wil ze niet ondermijnen met iemand anders erbij die eventueel gezeik ter weeg kan brengen als je je niet aan de regels houdt.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 12:00 schreef Mr.Cooper het volgende:
Trouwens TS als je instructeur vind dat je geslaagd moest zijn, waarom zegt die dat niet. Was die mee met je examen rit?
Bij mijn 1ste keer hadden ze een flinke discussie omdat de instructeur vond dat ik geslaagd was en de examinator niet, uiteindelijk was ik toen toch gezakt. Maar je maakt wel een grotere kans als die mee gaat.
Wat een mongool ben je, ik heb dat toch ook gehad, en denk je nou werkelijk dat de instructeurs instructies geven tijdens de examen?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 21:29 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Juist niet oelewapper, de examinator weet dan dat er iemand meekijkt die de regels kent, en die wil ze niet ondermijnen met iemand anders erbij die eventueel gezeik ter weeg kan brengen als je je niet aan de regels houdt.
Cursusje begrijpend gelezen gemist soms?quote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:17 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Wat een mongool ben je, ik heb dat toch ook gehad, en denk je nou werkelijk dat de instructeurs instructies geven tijdens de examen?
Wees voortaan dan duidelijker waar je op doelde... In de gehele quote kan je drie dingen uithalen waarop je zou kunnen reageren en ben het er sowieso niet mee eens. Maargoed boeiend, heb het rijbewijs al, dus maak me er niet meer druk over.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:12 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Cursusje begrijpend gelezen gemist soms?
Nogal logisch dat ze vragen krijgen als hun percentage duidelijk afwijkt van het gemiddelde. Dat betekent namelijk dat ze of te soepel of te streng zijn. De kans dat ze namelijk steeds mensen krijgen die heel goed of juist helemaal niet kunnen rijden is namelijk nihil. En ja, het blijven mensen. De ene keer kom je met een fout weg, de andere keer niet.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:06 schreef Noin het volgende:
Je bent genaaid omdat er bepaalde quota's zijn.
Ik weet de exacte cijfers niet maar het is ongeveer als volgt:
Stel dat op dit moment 60% van de mensen slaagt. Mensen rijden niet perfect, dus dat kan.
Als nou ineens iedereen wel perfect ging rijden, zou nog steeds maar 60% van de mensen slagen want het CBR heeft gewoon bepaalde quota's. Als je geluk hebt zitten ze op het eind van de maand nog maar op 55% en dan slagen er die week ineens veel mensen.
Als je pech hebt zitten ze al op 65% dan zakt ineens iedereen die week.
Ok, dit is wel heel zwart/wit gesteld maar ik heb 2 kennissen die allebei examinator zijn, en die merken gewoon dat er druk wordt uitgeoefend als ze al teveel mensen hebben laten slagen.
Ze moeten dan serieus verantwoording komen afleggen waarom bij Jantje 70% van de mensen slaagt en bij Pietje maar 60%. Ze worden eigenlijk gepushed om dus de volgende keer maar wat mensen te laten zakken op futiliteiten of dingen door de vingers te zien.
En dan als 2e: op dit moment ben je afhankelijk van 1 persoon. Als je examinator die ochtend niet heeft mogen neuken van zijn vrouw of hij heeft net ontdekt dat zijn dochter een date heeft met een of andere drugsdealer is de kans dat jij zakt groter dan anders.
Eigenlijk zou het zo moeten zijn dat er altijd 2 examinatoren in de auto zitten die onafhankelijk van elkaar een oordeel vellen.
Maar ja, vergeet niet: het CBR is gewoon een commerciele instelling waar geld verdient moet worden.
Tis gewoon een bedrijf dus, en elke keer 180 euro cashen is gewoon inkomsten.
Eigenlijk zou je je rijbewijs van de staat moeten krijgen, gratis en voor nop.
Ik ben bij 1 kruising (naar mijn eigen mening) te hard er overheen gereden, terwil er een auto van rechts kwam (waar ik nog wel voor kon, maar echt netjes was het gewoon echt niet).quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:42 schreef Lippie85 het volgende:
Dit topic blijft grappig. Ondanks dat de helft van de reacties natuurlijk nep is, helaas. Geslaagd ondanks een aanrijding enz.
Overigens zijn al mijn reacties wel echt. Ik liet echt tijdens mijn examen iemand van rechts niet voor en was toch geslaagd.
Hoe verklaar jij dan de sterk wisselende slagingspercentages van rijscholen?quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:06 schreef Noin het volgende:
Verhaal
Nee man, allemaal omkopingquote:Op zaterdag 16 februari 2008 17:23 schreef tralalala het volgende:
[..]
Hoe verklaar jij dan de sterk wisselende slagingspercentages van rijscholen?
Die zouden dan ook hetzelfde moeten zijn
En dan met name als jij die een of andere drugsdealer bent.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:06 schreef Noin het volgende:
En dan als 2e: op dit moment ben je afhankelijk van 1 persoon. Als je examinator die ochtend niet heeft mogen neuken van zijn vrouw of hij heeft net ontdekt dat zijn dochter een date heeft met een of andere drugsdealer is de kans dat jij zakt groter dan anders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |