Ja zeg, inderdaad hehe. Hoe kut kan je overkomen op tv, wat een genante vertoning van die gast.quote:
Tuurlijk wel. Zo'n show daar duurt 'iets' langer en kleinere gedeeltes worden er wel uit geknipt of creatief gemonteerd. Maar grotendeels semi-live ja.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:48 schreef TerroRobbie het volgende:
MAar ze knippen enzo er toch niet in?
Hmm... lijkt me sterk. Zou wel erg knap gemonteerd zijn dan.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:53 schreef jmac het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Zo'n show daar duurt 'iets' langer en kleinere gedeeltes worden er wel uit geknipt of creatief gemonteerd. Maar grotendeels semi-live ja.
Maar soms gaat 't niet goed met wensen waar veel dingen voor verplaatst/geregeld moeten worden of iets anders en dan wordt er wel geknipt maar dat merk je door 't monteren bijna niet.
Ze hadden dit er dus tussenuit kunnen knippen maar nu was 't veels te leuk [afbeelding]
Ga erheen en je merkt het vanzelfquote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:59 schreef pekel het volgende:
[..]
Hmm... lijkt me sterk. Zou wel erg knap gemonteerd zijn dan. [ afbeelding ].
En de show duurt 2 uur. Echt kort is dat niet lijkt me.
kun je met de fok prijsvraag ook winnen hoor!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:25 schreef Smash-it het volgende:
Het was meeeeeeesterlijk met die streaker! En wat krijgen die gasten vette dingen zeg. Dat huis in Bonaire (ik herkende Henny meteen aan zijn neus al op die boot haha) en kaartjes voor Lenny Kravitz. Super!
TH (tokyo hotel)quote:Via via
Heeeyy paul,
Ik heb gehoort via via dat TH binnekort weer bij u in de uitzending komt, als dat waar is.. Warneer dan ongeveer?? zodat ik het weer kan opnemen zoals de vorige keer, ik weet dat dit miss wel als gezeur klinkt om TH maar sommige fans gaan gewoon te ver met zeuren enal. Wacht gewoon tot ze komen enzo, of vraag het als je het heb gehoord via via en niet hele gastenboeken vol spammen van ze moeten komen blaballaba
Maja genoeg gezeur daar over! Ik hoop dat ik snel wat van u hoor!!
Angelica
Niet zo moeilijk. Allemaal gesponsord door platenmaatschappijen e.d.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:25 schreef Smash-it het volgende:
Het was meeeeeeesterlijk met die streaker! En wat krijgen die gasten vette dingen zeg. Dat huis in Bonaire (ik herkende Henny meteen aan zijn neus al op die boot haha) en kaartjes voor Lenny Kravitz. Super!
Idd, dat word gesponsordquote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:44 schreef jmac het volgende:
[..]
Niet zo moeilijk. Allemaal gesponsord door platenmaatschappijen e.d.
Ja zeker is het semi live...ik heb de day after op internet gekeken ! Dus is het niet live maar semi live zodat ze toch iets kunnen knippen als 't moet.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:53 schreef jmac het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Zo'n show daar duurt 'iets' langer en kleinere gedeeltes worden er wel uit geknipt of creatief gemonteerd. Maar grotendeels semi-live ja.
Maar soms gaat 't niet goed met wensen waar veel dingen voor verplaatst/geregeld moeten worden of iets anders en dan wordt er wel geknipt maar dat merk je door 't monteren bijna niet.
Ze hadden dit er dus tussenuit kunnen knippen maar nu was 't veels te leuk
Ja he, dat moet je ook niet bij Paul flikken zo'n kunstje, kan je dit verwachten hequote:Op zondag 2 maart 2008 09:37 schreef Xrenity het volgende:
Die streaker
Briljant hoe ze daarmee omgingen
Nee, normaal op zaterdagmiddag. Afhankelijk van de gasten kan het soms op en andere dag worden opgenomen.quote:Op zondag 2 maart 2008 12:26 schreef vw_caddy het volgende:
MWDL werd altijd op donderdag opgenomen dacht ik?
En dattie in de hoek moest gaan staanquote:Op zondag 2 maart 2008 13:10 schreef Attitude het volgende:
Vond het ook leuk toen Paul van die boot afsprong die drummer een 'boink' geluid maakte. Lag in een deuk.
geniaal was datquote:Op zondag 2 maart 2008 09:37 schreef Xrenity het volgende:
Die streaker
Briljant hoe ze daarmee omgingen
Zeker, dat 'stinkt het daar?' kwam echt te geforceerd nep overquote:Op zondag 2 maart 2008 13:40 schreef Symer het volgende:
[..]
En dattie in de hoek moest gaan staan
Die a-romantische vrouw vond ik wat minder. Had een beetje het idee alsof ze een verhaal hadden verzonnen om een gratis reis te scoren.
Dat was ongeveer 1 minuutquote:Op zondag 2 maart 2008 14:11 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ah, niks gemist, zie ik... Thomas Berge![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
Ah, ik zat net dat stukje van die streaker te kijken en daar kwam die arrogante kutkop net in beeldquote:Op zondag 2 maart 2008 14:13 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat was ongeveer 1 minuut![]()
Zit vooral in de Afterparty vrees ik
Vorige week was het op donderdag opgenomen, omdat Paul met vakantie was naar LA World Disney. Dús toen wij zaterdag zaten te kijken zat hij in Amerika..quote:Op zondag 2 maart 2008 12:26 schreef vw_caddy het volgende:
MWDL werd altijd op donderdag opgenomen dacht ik?
Beetje laat hèquote:Op zondag 2 maart 2008 15:20 schreef Haaibaaike het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)ker_word_geownt.html
quote:Op zondag 2 maart 2008 11:41 schreef Xrenity het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)ker_word_geownt.html
Zoooo, toe maar.quote:Op zondag 2 maart 2008 15:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Vorige week was het op donderdag opgenomen, omdat Paul met vakantie was naar LA World Disney. Dús toen wij zaterdag zaten te kijken zat hij in Amerika..
Nee, het was idd donderdag opgenomen, maar hij is daarvoor al naar Disney World geweest. Zijn blog (met foto's uit disneyworld) is donderdag online gekomen, vandaarquote:Op zondag 2 maart 2008 15:18 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Vorige week was het op donderdag opgenomen, omdat Paul met vakantie was naar LA World Disney. Dús toen wij zaterdag zaten te kijken zat hij in Amerika..
Paul neemt zijn laptop mee hoorquote:Op maandag 3 maart 2008 17:35 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Nee, het was idd donderdag opgenomen, maar hij is daarvoor al naar Disney World geweest. Zijn blog (met foto's uit disneyworld) is donderdag online gekomen, vandaar
hij vertelde bij de opnames voor het begon zeg maar dat ie de dag daarna in het vliegtuig zou stappen...quote:Op maandag 3 maart 2008 17:35 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Nee, het was idd donderdag opgenomen, maar hij is daarvoor al naar Disney World geweest. Zijn blog (met foto's uit disneyworld) is donderdag online gekomen, vandaar
Die kwal straalt sws geen aardigheid uit. Alleen maar arrogantie. Thomas Bergequote:Op maandag 3 maart 2008 21:57 schreef Taurus het volgende:
Wat lijkt die thomas bergen vijandig jegens paul de leeuw?Of ben ik de enige die dat zo ziet?
Paul: Oke, we hebben nog 1 wens!
Thomas: Over dat concert?
Paul: Wat? Welk concert?
Thomas: ja ik dacht over dat concert
Paul: oh ja nee daar gaan we heel erg veel publiciteit voor maken zometeen
Thomas: Oh ja dat dacht ik.. ?![]()
Zoiets, ging dat nou daadwerkelijk weer over zoiets dat de Leeuw per se reclame moet maken voor zijn concert?
Dit was trouwens niet het enige, ik vond 'm sowieso niet erg 'aardig' doen
Zijn we het er unaniem over eens dat die jongen gewoon een schop onder zijn reet verdient ?quote:‘Vegan streaker’ wil excuses Paul de Leeuw
Maud Effting
De ‘vegan streaker’ die zaterdag de uitzending van Paul de Leeuw wist binnen te dringen, wil excuses van de tvpresentator.
Hij zegt mogelijk aangifte te gaan doen omdat De Leeuw hem in beeld de onderbroek van zijn lijf rukte.
‘Dat deed hij tegen mijn wil’, aldus de ‘vegan streaker’. ‘Ik vond het niet netjes. Het is een vorm van aanranding. Natuurlijk kun je bij Paul de Leeuw een grapje verwachten, maar niet dat hij iets doet wat jij niet wilt. Ik heb met mijn advocaat gesproken en als hij geen verdere actie onderneemt, ga ik misschien aangifte doen. Het is aan Paul de Leeuw om mij excuses aan te bieden.’
Het gaat om Peter Janssen, een 22-jarige hardloper die geen werk heeft. ‘Ik ben tegen het kapitalisme.’
Hij was een tijd serieus bezig met hardlopen en liep op nationaal niveau. In 2004 zei hij ‘licht autistisch’ te zijn tegen de regionale krant Het Kontakt. Nu zegt hij daarover: ‘Ik vind dat het niet waar is; ik merk er niets van, en anderen ook niet.’
Afgelopen zaterdag wist Janssen de studio van Mooi!
Weer de Leeuw in te komen. ‘Ik had op internet gelezen waar de studio was. Ik heb geen kaartje gekocht, maar ik ben via de artiesteningang naar binnen gegaan.
Ik ben niet gecontroleerd.
Uiteindelijk heb ik me op de wc omgekleed en een badjas en slippers aangetrokken.’
Een beveiliger vroeg wat hij kwam doen. Janssen: ‘Ik zei dat ik een gast was. Ik sprak Engels, zodat het echt zou lijken.’ Vervol - gens trok hij zijn badjas uit en liep hij, in zijn zwarte tanga, door het gordijn zo het programma in.
Hij schreeuwde leuzen als ‘stop dierenleed’ en ‘vlees is moord’.
Janssen: ‘Ik wilde eigenlijk weggaan, toen Paul de Leeuw zei: blijf maar staan. Ik dacht dat hij me wilde interviewen.’ De Leeuw trok hem echter op schoot en zei: ‘Nee, ik wil het zien. Jij bent begonnen. Nou moet je ook echt streaken’ en scheurde vervolgens de tanga van zijn lijf.
De dierenactivist zegt sinds januari van dit jaar bezig te zijn met streaken. Hij wist eerder al door te dringen tot paardenevenement Jumping Amsterdam en het ABN Amro World Tennis Tournament. ‘Bij Jumping Amsterdam ben ik nogal mishandeld’, zegt hij. ‘Ik werd door een paar mensen omsingeld, en ik ben geslagen en geschopt.’ Bij ABN Amro slaagde hij er wel in om in beeld te komen, maar niet op het veld.
Janssen zegt niet aangesloten te zijn bij een organisatie. Hij zegt aandacht te willen vragen voor ‘alle dierenleed’. ‘Het dierenactivisme staat de laatste tijd in een kwaad daglicht. Ik wil laten zien dat het ook op een ludieke manier kan. Dat iedereen straks denkt: een dierenactivist, oh ja dat is zo’n streaker, leuk.’
Dat hij zijn zwarte tanga niet uittrekt, heeft een reden. ‘Op zich ben ik daar niet tegen, maar ik wil niet dat mensen gefocust zijn op één onderdeel van mijn lichaam.
Ik wil dat ze de spreuken zien die ik erop heb geschilderd.’
Janssen wil niets kwijt over zijn atletiekcarrière. ‘Dat zijn gescheiden werelden.’ In Het Kontakt zei hij in 2004 te hopen op de Olympische Spelen in 2012.
‘Hij zoekt steeds iets waar hij zich helemaal in vast kan bijten’, zegt Dick Aanen, de journalist die hem destijds interviewde en hem al sinds zijn 15de zegt te kennen.
‘Toen hij jong was, was het allemaal nog wel te plaatsen. Nu wordt het allemaal wat extremer.
Op een gegeven moment werd hardlopen zijn obsessie. Maar dat ging slechter.’ Volgens hem heeft Janssen zich daarom op iets anders gericht: het dierenactivisme.
‘Hij is pas de laatste maanden die kant op gegaan.’
Eindredacteur Marco Versluis van Mooi! Weer de Leeuw zei maandagmiddag dat er nog geen verzoek om een excuus was binnengekomen van Janssen. Tijdens het incident zegt hij heel even te zijn geschrokken. ‘Je weet nooit helemaal wat iemand van plan is.
Maar ik zag al snel dat er nergens een mes te verstoppen was. Het had op zich door ons in scène gezet kunnen zijn –wij zijn zo absurdistisch – maar dat was niet zo.
Maar Paul leek achteraf niet echt van slag.’ Volgens Versluis wordt de beveiliging aangescherpt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |