Ja behoorlijk. Vooral als je niet gequote wordt, want als je niet gequote wordt is het een reactie op de OP.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja heel erg dom idd, om een reactie die onder een opmerking van mij staat als een reactie op mij te beschouwen.
OMG een Fok! purist.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:33 schreef SjonLok het volgende:
[..]
Ja behoorlijk. Vooral als je niet gequote wordt, want als je niet gequote wordt is het een reactie op de OP.
Nee flapdrol, ik leg alleen uit hoe het hier werkt op fok. Jij snapt dat niet, en zet jezelf voor lul.quote:
Dat bedoel ik, jij bent werkelijk waanzinnig goed op de hoogte van de Fok! regels blijkbaar, heb je daar lang op moeten studeren? En de enige die zichzelf nu voor lul zet ben jij hoor, aangezien je je enorm opwindt over een vergissing die iedereen die niet als een dwangmatige neuroot de Fok! FAQ uit zijn hoofd heeft geleerd had kunnen maken. Nou, veel plezier verder vandaag hequote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:42 schreef SjonLok het volgende:
[..]
Nee flapdrol, ik leg alleen uit hoe het hier werkt op fok. Jij snapt dat niet, en zet jezelf voor lul.
Nee, das voor iedereen met een IQ hoger dan 30 gewoon een normaal begrijpbare regel. Alleen blijkbaar voor jou niet.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:45 schreef Vivi het volgende:
Dat bedoel ik, jij bent werkelijk waanzinnig goed op de hoogte van de Fok! regels blijkbaar, heb je daar lang op moeten studeren?
Ik wind me niet op. Volgens mij zit jij nu zelf als een gestresst konijn achter je pc.quote:En de enige die zichzelf nu voor lul zet ben jij hoor, aangezien je je enorm opwindt
Thanks. Jij ook!quote:veel plezier verder vandaag he
Omdat door de brand de eigen badkamer niet veilig was..quote:Op donderdag 7 februari 2008 14:45 schreef miss_bleu het volgende:
bij de buren onder de douche.... mja
Hoe gaat het met hem? Ik heb er verder niets meer over gelezen?quote:Op zondag 17 februari 2008 19:31 schreef eikels het volgende:
jullie hebben het wel over me klasgenoot eikels
ga een leven zoeken op ebay ofzo
Vertel dat ook maar aan die klasgenoot van je.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:31 schreef eikels het volgende:
jullie hebben het wel over me klasgenoot eikels
ga een leven zoeken op ebay ofzo
Tsk, tsk, tsk. Snel aangebrand.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:31 schreef eikels het volgende:
jullie hebben het wel over me klasgenoot eikels
ga een leven zoeken op ebay ofzo
quote:Op zondag 17 februari 2008 19:34 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Hoe gaat het met hem? Ik heb er verder niets meer over gelezen?
Je bent zelf een ehh... eikels.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:31 schreef eikels het volgende:
jullie hebben het wel over me klasgenoot eikels
ga een leven zoeken op ebay ofzo
Ik wilde net een grap maken over een kapotte verwarming maar dat is al niet meer nodig zie ik.quote:
quote:Op maandag 21 september 2009 11:59 schreef RacingGenk het volgende:
zal wel weer een allochtoon zijn.
kijk even naar zijn naam, loser..quote:Op maandag 21 september 2009 11:59 schreef RacingGenk het volgende:
zal wel weer een allochtoon zijn.
Hoe erg dit voor U als moeder ook moet zijn.quote:Op maandag 21 september 2009 11:43 schreef Wiekede het volgende:
Beste fokkers,
Nu ruim anderhalf jaar na dit drama wil ik toch graag reageren.
Het betreft hier namelijk mijn eigen zoon Wietse en ik weet niet hoeveel van jullie hier zelf kinderen hebben, laat staan voor eigen ogen hun kind in brand hebben zien staan. Maar de reacties van vele mensen hier zijn echt te zielig om aandacht aan te besteden...wil je echt eens lachen? kom dan in mijn schoenen staan en zie de beelden en hoor de geluiden die ik die dag heb gezien/gehoord toen ik mijn eigen kind gillend van doodsangst van de trap zag vallen...dan es kijken hoe lachwekkend zoiets werkelijk is!
Voor degenen die wel het fatsoen op konden brengen normaal te reageren: Dank voor jullie medeleven, het gaat nu uitstekend met Wietse.
De moeder van Wietse
Makkelijk praten als je zelf niet zoiets meemaakt huh?quote:Op maandag 21 september 2009 11:58 schreef FUFR het volgende:
sorry maar ik heb geen medeleven met mensen die zich zelf zoiets aan doen.
Als het per ongeluk gebeurt wel natuurlijk, ik ben tenslotte ook ouder.
Ik kan me wel voorstellen dat ouders dit soort dingen liever niet lezen, maar goed, het is dan ook een jongerenforum...die reageren nu eenmaal anders. Daar zul je toch gewoon tegen moeten kunnen of hier niet lezen.
en, sorry dat ik het er even uitfloep, je kind beter opvoeden zodat ie niet met vuur speelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |