Waarom is ze er weer? Ze is toch al eens bij P&W geweest en doet toch niet iets nieuws ofzo?quote:
Jammer is dat inderdaad. In elk programma vind ik 'r nietsquote:
Ze gaat proberen Engeland te 'veroveren' ze gaat de strijd aan met de super-Britse 'fish and chips' Site van P&W. Vanwege dit mens en Lulu sla ik maar over. Op Spijkerman zit ik trouwens ook niet te wachten, probeert zeker weer een weg terug te schoffelen naar de Vara met het meezingen van een protestlied, en wat nou als hij nog bij de commerciëlen zat en deze hadden de rechten verworven voor Oympische sportuitzendingen vanuit China????quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:47 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Waarom is ze er weer? Ze is toch al eens bij P&W geweest en doet toch niet iets nieuws ofzo?
Dat mens heeft 7 miljoen euro verdiend door te zeggen dat we een boterham met kaas moeten eten.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:49 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Jammer is dat inderdaad. In elk programma vind ik 'r niets
Villa Felderhof met haar was verschrikkelijk
Met d'r LOI cursus: 'Ow, als je minder gaat eten, en ook nog eens minder vet, dan val je af'quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:02 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat mens heeft 7 miljoen euro verdiend door te zeggen dat we een boterham met kaas moeten eten.
Serieus.
En meer heeft ze ook niet te melden.
Die zijn toch failliet?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:06 schreef Aoristus het volgende:
Alweer Sonja Bakker? Dat mens hoort bij tell sell ofzo.
Dat idee krijg ik ook.. maarja ze kan ook moeilijk de hele tijd janken..quote:Dat grietje ziet er ook niet echt uit alsof het haar wat kan schelen
precies, dat weet je met soldaten, dus daar kun je je op instellenquote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:14 schreef Flyduck het volgende:
[..]
Dat idee krijg ik ook.. maarja ze kan ook moeilijk de hele tijd janken..
Nina China...quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:17 schreef DrDentz het volgende:
Daar staat toch een knappe verzameling tenenkrommende cabaretiers
oeh wat sneu ditquote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:17 schreef DrDentz het volgende:
Daar staat toch een knappe verzameling tenenkrommende cabaretiers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |