Makkelijk gezegd, paar jaar geleden was jij denk ik ook fel tegen een fusie met FC Twente.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:38 schreef Incolumis het volgende:
ik heb niks met Excelsior dus die mogen er van mij wel uit, NEC ook eruit, en Willem 2, de rest zijn leuke clubs
laat Excelsior gewoon opdoeken en samengaan met sparta ofzo, dan krijgen ze gewoon meer bezoekers en kunnen ze tenminste wat opbouwen.
sowieso als de KNVB een opzet wil met 16 clubs, had ADO en Vitesse net zo goed failliet mogen gaan, Excelsior bij Sparta in, en een aantal Limburgse clubs fuseren bij Roda JC, dan ben je al van het gezeur af
Op basis van gevoel/persoonlijke voorkeur, vind het alledrie nietszeggende clubs.quote:
en nog steedsquote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:40 schreef Blawh het volgende:
[..]
Makkelijk gezegd, paar jaar geleden was jij denk ik ook fel tegen een fusie met FC Twente.
Beetje krom dan om te zeggen/denken dat andere maar wel samen moeten gaan.quote:
als als alsquote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:52 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Beetje krom dan om te zeggen/denken dat andere maar wel samen moeten gaan.
Als Heracles in de 1e divisie had gespeeld voor 800 toeschouwers en nauwelijks toekomstperspectief had was je wel voor een fusie geweest?
Klopt, het is ook geen issue maar ik vind het altijd makkelijk gezegd over andere clubs.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:57 schreef Incolumis het volgende:
[..]
als als als
het is geen issue want het gebeurt nu niet
voetballiefde heeft zijn grenzen, als een kleine club fuseert met een grotere, dan zul je een overgroot deel van die fans na een jaar of 2 of 3 echt wel bij die grotere club zien.
en dat zou ook het geval zijn met Heracles/Twente, mocht dat ooit gebeuren
wat denk je dat al die fans doen van de clubs die in de jaren 70/80 nog bestonden maar nu of failliet of gefuseerd zijn (Utrecht bijv.)quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:00 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Klopt, het is ook geen issue maar ik vind het altijd makkelijk gezegd over andere clubs.
Mocht Den Bosch ooit fuseren met een ander zal je mij er iig nooit meer zien, het is "mijn" Den Bosch niet meer dan.
Mooi dat je Utrecht aanhaalt want dat is niet zo, toen Utrecht ontstond zijn er veel supporters afgehaakt en zijn er in de loop van hun ontstaan weer het een en ander bijgekomen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 11:03 schreef Incolumis het volgende:
[..]
wat denk je dat al die fans doen van de clubs die in de jaren 70/80 nog bestonden maar nu of failliet of gefuseerd zijn (Utrecht bijv.)
daar lopen al die oude fans nu ook gewoon rond, en jij zal ook wel bij een club weer liefde voelen zoals je dat voelde voor Den Bosch, mochten die ooit fuseren/failliet gaan
bloed kruipt waar het niet gaan kan, liefde voor de voetbal overtreft de clubliefde
Ik heb bij Excelsior ook echt nog het gevoel dat ik ouderwets voetbal ga kijken. Je pakt de fiets, fietst een stukje langs de Maas en je bent bij het stadion. Verder geen gezeur, iedereen komt om voetbal te kijken.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 14:54 schreef Mindlight het volgende:
Lekker makkelijk, dat samenvoegen.
Natuurlijk snap ik dat wij niet de meest aansprekende ambiance hebben van de eredivisie, maar aan de andere kant zijn de meeste mensen met een negatieve mening over Excelsior nog nooit bij ons in het stadion geweest.
En daarbij, voorlopig presteren we al 2 jaar maximaal met wel erg minimale middelen. Zonder enige financiele steun vanuit Feyenoord of de gemeente. Ongeacht wat de eindstand van de competitie wordt verdient iedereen bij de club een compliment.
Precies, dat idee ja. Alles kan, geen gedoe, en puur voor het voetbal.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:01 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ik heb bij Excelsior ook echt nog het gevoel dat ik ouderwets voetbal ga kijken. Je pakt de fiets, fietst een stukje langs de Maas en je bent bij het stadion. Verder geen gezeur, iedereen komt om voetbal te kijken.
Dat heeft ook wat vind ik, vandaar dat Excelsior er van mij in moet blijven
idd, en daarom is Excelsior de 1na leukste club om te komen in Nederland.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:01 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ik heb bij Excelsior ook echt nog het gevoel dat ik ouderwets voetbal ga kijken. Je pakt de fiets, fietst een stukje langs de Maas en je bent bij het stadion. Verder geen gezeur, iedereen komt om voetbal te kijken.
Dat heeft ook wat vind ik, vandaar dat Excelsior er van mij in moet blijven
Ze blijven ook zelf erg rustig in de strijd, zie dit artikel in AD:quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:01 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ik heb bij Excelsior ook echt nog het gevoel dat ik ouderwets voetbal ga kijken. Je pakt de fiets, fietst een stukje langs de Maas en je bent bij het stadion. Verder geen gezeur, iedereen komt om voetbal te kijken.
Dat heeft ook wat vind ik, vandaar dat Excelsior er van mij in moet blijven
quote:Stressvrij in gevarenzone
Door WIETSE DIJKSTRA
ROTTERDAM
De grote kracht van Excelsior is misschien wel dat de sfeer na tien nederlagen niet veel anders is dan na twee overwinningen. Het AD schoof in de aanloop naar de degradatiekraker tegen Willem II aan bij de lunch. ,,Je presteert het best als je je op je gemak voelt.’’
Opgehouden door de verslaggever schuift Kees Luijckx net op tijd aan voor het middagmaal. Dat bespaart hem een boete van tien euro, die zijn medespelers hem met liefde hadden gegeven. Luijckx is de meest getalenteerde speler van Excelsior. En ook op Woudestein loop je gevaar als je hoofd boven het maaiveld uitsteekt. Dagenlang is hij door zijn collega’s pesterig ‘geweldenaar’ genoemd nadat een verslaggever op de radio hem onlangs zo heeft genoemd.
De nuchtere Luijckx kan wel lachen om die voetbalhumor. AZ krijgt straks een speler terug die niet alleen op, maar ook buiten het veld is gerijpt. Toen Foppe de Haan in een interview riep dat de Noord-Hollander niet moest gaan zweven, vond hij de kleedkamer op Woudestein bezaaid met schoenen. ‘Kon hij er niet naast gaan lopen,’ lacht Jos van Nieuwstadt.
De aanvoerder zit tijdens de lunch naast Geert den Ouden. Wat tafelschikking betreft is Excelsior een voetbalclub als alle andere. Oud zit bij oud, jong bij jong, donker bij donker en de nieuwelingen moeten maar zien welke stoelen nog beschikbaar zijn. ,,Daar moet je niets achter zoeken,’’ zegt Van Nieuwstadt. ,,Waar je zit, wordt aan het begin van het seizoen bepaald.’’
De routiniers Van Nieuwstadt en Den Ouden bewaken de huisregels. Daarmee nemen ze trainer Ton Lokhoff werk uit handen. Wie bijvoorbeeld te laat komt, zijn bestek niet opruimt, geen slippers draagt onder de douche of telefoneert tijdens het eten, dient een boete van tien euro te betalen bij het duo.
,,Vooral in het begin was Geert heel streng,’’ zegt Sebastiaan Steur. ,,We noemen hem ook wel Duitser.’’
,,De boodschapper heeft het vaak gedaan,’’ verzucht Den Ouden.
,,Thuis heb je ook regels,’’ valt Van Nieuwstadt hem bij. ,,Anders, wordt het een kleuterklas.’’
Dat Steur aan tafel een smsje opent, kan nog net. ,,We hadden vorig seizoen een speler die in de rust van een wedstrijd zijn mobiele telefoon ging checken,’’ zegt Van Nieuwstadt. ,,Nee, ik zeg niet wie dat was.’’
,,Waarom niet,’’ reageert Steur. ,,Je kunt toch gewoon zeggen dat het Henrico Drost was?’’
Steur heeft de grootste lol. De prettig gestoorde losbol van de groep, praat zoals hij voetbalt; snel en op intuïtie. ,,Soms naaien ze je ook een boete aan,’’ zegt hij. ,,Ik moest een keer betalen omdat ik mijn bestek had laten liggen, terwijl ik alleen maar even naar de WC was gegaan.’’
Naast hem zit Tjeerd Korf, ook linksbuiten, maar dan van het rustige soort. Ook hij was al een keer de klos toen hij aan tafel zat te bellen. ,,In Zwolle had hij de status dat hij alles kon maken,’’ dolt Den Ouden. Korf haalt er zijn schouders over op. Steur: ,,Als ik Tjeerd zag bellen, zou ik ook zorgen dat hij een boete kreeg. Zo krijg je naaiboetes. Goed voor de sfeer.’’
Dat Van Nieuwstadt als enige zijn winstpremies niet heeft gekregen, zorgt voor leedvermaak. ,,Voor jou maakt dat toch niets uit,’’ roept Graafland hem toe. ,,Voor ons zou het een wereld van verschil zijn.’’
,,Dan wordt maart een goede maand,’’ countert Van Nieuwstadt, die stiekem de premie voor de winst op zijn oude Willem II al meerekent.
Van Nieuwstadt heeft even moeten wennen aan de soms wat al te ongedwongen sfeer bij Excelsior. ,,Ook als het tegenzit, hebben we met elkaar nog veel plezier. Soms zo veel dat ik dacht ‘is dit wel goed?’ Nu denk ik ‘waarom ook niet?’ Je presteert het beste als je je op je gemak voelt. Groepjesvorming heb ik hier nog nooit meegemaakt. Bij Willem II was dat soms wel het geval. In mijn laatste jaar ging het slecht en kwam er in de winterstop een blik spelers binnen van wie je wist dat het grootverdieners waren.’’
,,Sommige clubs zijn snel in paniek,’’ zegt trainer Ton Lokhoff. ,,Daar heb ik hier nooit iets van gemerkt. De sfeer in ons spelershome is niet anders dan bij NAC. Ook hier wordt na het eten een kaartje gelegd. Het grote verschil is dat er bij Excelsior van binnenuit en van buitenaf weinig druk wordt opgelegd. Dat heeft ook met onze doelstelling te maken. Maar dat betekent niet dat wij niet ambitieus zijn.’’
| 1 2 3 4 5 6 7 8 | 12. NEC 26 7 6 13 27 31-44 13. Graafschap 26 7 5 14 26 28-50 14. Sparta R'Dam 26 6 6 14 24 37-58 15. Heracles Almelo 26 6 6 14 24 28-52 16. VVV Venlo 26 5 8 13 23 32-58 17. Excelsior 26 6 5 15 23 28-57 18. Willem II 26 5 6 15 21 27-33 |
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |