quote:Op maandag 4 februari 2008 00:30 schreef tonks het volgende:
Tvp, spannend topic
Over de inbraak in de Fisherman's hut kan je ondermeer hier lezen:quote:Op maandag 4 februari 2008 13:52 schreef Atreidez het volgende:
Interessante theorieen hier, maarrrrr.. Wat klopt er van die inbraak in de fisherman's hut en de vermissing van een grote viskooi en messen? Als je dat deel van t verhaal combineert met dat hierboven dan krijg je dus een variant waarbij Natalee niet zomaar overboord gegooit is maar misschien wel passend is gemaakt voor t viskooitje en zo de diepte in is verdwenen. Ik kan alleen nergens berichten vinden van die inbraak![]()
En idd, een boot zonder motor kan nog steeds varenDat ze met die tattoo boot zijn gegaan lijkt me uitgesloten. Dat merk je echt wel als zo'n boot midden in de nacht vertrekt.
Ik denk inderdaad niet dat ze de Tattoo Party Boat hebben gebruikt om het ruime sop te kiezen maar misschien een reddingsbootje wat toebehoort aan de Tattoo Party Boat?quote:The latest police theory also accounts for a fisherman's hut being broken into on the beach near where the three suspects say they last saw Natalee. The only items missing were a knife and some rope.
Later the same day, another fisherman reported that one of his large wire mesh fish traps had been stolen — leading investigators to believe that it may have been weighted down and used as a "casket" for Natalee's body.
Zulke grote schoenen heeft die niet dat die kan vullen met 30 kg stenen ofzoquote:Op maandag 4 februari 2008 15:27 schreef Qebbel het volgende:
Ik heb nog een theorie over die schoenen (net ook al in ander topic gepost) Het kan gewoon niet zo zijn dat joran ze in een put heeft gedumpt, omdat ze dan al lang en breed waren gevonden! Ze hebben dat eiland dusdanig uitgekamd dat ze echt geen putten over het hoofd hebben gezien.
Bovendien heeft hij meerdere verhalen over die schoenen verteld. Waarom zou hij dat doen als die schoenen niet iets cruciaals in de zaak betekenen?
Ik denk dat die schoenen zijn gebruikt om te vullen met stenen ,oid, en aan natalees lichaam zijn gehangen om haar te laten zinken.
Joran zei gister duidelijk dat hij enorm de lul is als ze haar lichaam vinden. Waarom? Omdat die schoenen daaraan vastzitten! Dit verklaart ook waarom hij gezegd zou hebben dat hij ze op het strand heeft laten staan. Hij was misschien bang dat die schoenen ooit nog aan zouden spoelen.
Als Steve Croes en Joran elkaar niet kennen, waarom staan ze dan op dezelfde foto, eerder in dit topic?quote:Op maandag 4 februari 2008 02:11 schreef Mangel het volgende:
PUUR Speculatief.....
In Carlos ’n Charlie’s gooit Joran wat GHB(dus geen Bacardi 151) in het drankje van Natalee. Deze GHB heeft hij van Steve C gekocht (OK ik weet dat ze beiden hebben verklaard dat ze elkaar niet kennen, maar beiden hebben ook aangetoond dat ze het niet zo nauw nemen met de waarheid).
Ik zeg niet dat Steve G Croes de man met het bootje is maar dat hij het zou kunnen zijn (steenworpafstand van het strandje waar Joran beweert Natalee achter gelaten te hebben in de mangrovebosjes, 26 jaar -wat overeenkomt met de bewering van Joran- etc). Op bladzijde 3 (postno #74) van deze topic heb ik ook geopperd dat ik de heer/heren Gottenbos ook nog niet heb uitgevlakt. Misschien moet ik maar geen volledige achternamen meer gebruiken maar gewoon Steve Gregory C., Sander en Koen G. want het blijven toch maar theorien.quote:Op maandag 4 februari 2008 15:47 schreef Orthello het volgende:
volgens mij hoeven we er niet meer omheen te draaien dat het om Steve Gregory Croes gaat. Wel?
Je hebt gelijk Renegade, in mijn latere post heb ik hier ook gewag van gemaaktquote:Op maandag 4 februari 2008 16:11 schreef renegade808 het volgende:
[..]
Als Steve Croes en Joran elkaar niet kennen, waarom staan ze dan op dezelfde foto, eerder in dit topic?
Ja, dat was Marten van den Berg uit Thailand. Ik probeer zijn tickle site te vinden. Men dacht lange tijd dat hij de "Shango" raadsels publiceerde.quote:Op maandag 4 februari 2008 11:44 schreef livelink het volgende:
Je krijgt met al deze verhalen en foto's wel een ontluisterend beeld van de rijkeluiszoontjes op Aruba.
Was er niet ook een of andere oudere man die vrij snel na de verdwijning van Nathalee opdook in de blogs. Een of ander oude Nederlandse viezerik die zich omringde met jonge meisjes? Ik probeer het terug te zoeken, maar het lukt niet zo snel. Iemand hier die het zo op kan lepelen?
Peter R. de Vries heeft de compositietekening in combinatie met de Steve Croes/Jerry Strawberry (man met bril) foto in 2006 ontvangen via email.quote:Op maandag 4 februari 2008 18:52 schreef Lady_Mixje het volgende:
Kunnen we niet even kort de feiten op een rijtje zetten en dit wellicht "ergens" naar toe zenden?
Het blijft vreemd dat hier allerlei info wel genoemd wordt, maar niet voor schijnt te komen in het huidige onderzoek.
Ook personen;
Steve Croes (en de ontkenning van Joran dat hij hem zou kennen)
Lorenzo van Rijn (en het interessante detail dat dat wellicht een halfbroertje van Joran kan zijn en volgens bronnen op internet behoorlijk berucht is. Drugshandelaar, etc.)
dat heb ik ook wel eens gevraagd en toen kreeg ik als antwoord: terugvindpost.quote:Op maandag 4 februari 2008 19:42 schreef Lady_Mixje het volgende:
wat betekent tvp?
Als je iets in een topic zegt dan kun je het topic waarin je gereageerd hebt terugvinden in "my active topics" maar als je niks zinnigs hebt te vertellen dan zeg je gewoon tvp en dan staat het er ook bij. Soort van bookmark functie dus ookal hebben we op fok wel een bookmark functie maar die gebruikt niemandquote:Op maandag 4 februari 2008 20:07 schreef sieske het volgende:
[..]
dat heb ik ook wel eens gevraagd en toen kreeg ik als antwoord: terugvindpost.
Maarrja, dan weet ik nog niks. Dus aub iemand: wat betekent terugvindpost?
Toen ik de uitzending had gezien dacht ik nog van "zou Peter R denken dat dit de waarheid is" ? Naar nu blijkt blijven namen van helpers nog steeds onbekend aangezien Daury niet op Aruba was.quote:Op maandag 4 februari 2008 22:24 schreef xstatic1975 het volgende:
schaamteloze tvp, zou Peterrt hier al achteraan aan het gaan zijn??
Er zijn meer links m.b.t. Croes, daar gaat dit topic ook over.quote:Op maandag 4 februari 2008 22:35 schreef Atreidez het volgende:
[..]
De enige link met Croez is dat 1 van de broertjes het verhaal van bij t hotel afzetten had verteld aan de telefoon, en dat had hij gehoord. Hij is toen op eigen initiatief naar de politie te gaan om het verhaal te bevestigen toen de gebroeder vastzaten.. Helaas had de politie dat verhaal net ontkracht waardoor hij zelf vast kwam te zitten voor 10 dagen.
Maar ze kunnen die Steve Croes in Aruba nu toch ook weer stevig aan de tand voelen in Aruba, en/of die Lorenzo van Rijn???quote:Op maandag 4 februari 2008 22:35 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Toen ik de uitzending had gezien dacht ik nog van "zou Peter R denken dat dit de waarheid is" ? Naar nu blijkt blijven namen van helpers nog steeds onbekend aangezien Daury niet op Aruba was.
Ook snap ik nog steeds niet waarom hij met de gebroeders een nepverhaal heeft afgesproken van afzetten bij het hotel terwijl de broertjes feitelijk (volgens het verborgen camera verhaal) niet konden weten dat ze dood/vermist zou worden. Dat heeft hij ze dus wel verteld die avond? Ik denk juist dat die broertjes er meer mee te maken hebben dan deze Croez. De enige link met Croez is dat 1 van de broertjes het verhaal van bij t hotel afzetten had verteld aan de telefoon, en dat had hij gehoord. Hij is toen op eigen initiatief naar de politie te gaan om het verhaal te bevestigen toen de gebroeder vastzaten.. Helaas had de politie dat verhaal net ontkracht waardoor hij zelf vast kwam te zitten voor 10 dagen.
Steve Croes woont momenteel (volgens sommige bronnen) in Amerika. Hij zou dus de persoon kunnen zijn "die niet meer op Aruba woont", waar Joran op doelde tijdens zijn "bekentenis".quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:41 schreef yesyesyesyesyes het volgende:
[..]
Maar ze kunnen die Steve Croes in Aruba nu toch ook weer stevig aan de tand voelen in Aruba, en/of die Lorenzo van Rijn???
Ja, die broertjes zijn wel heel achterlijk als ze met Joran mee gaan liegen, terwijl ze daar zelf geen enkel voordeel bij hebben. Waarom zouden ze dat in godsnaam doen?quote:Op maandag 4 februari 2008 22:35 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Toen ik de uitzending had gezien dacht ik nog van "zou Peter R denken dat dit de waarheid is" ? Naar nu blijkt blijven namen van helpers nog steeds onbekend aangezien Daury niet op Aruba was.
Ook snap ik nog steeds niet waarom hij met de gebroeders een nepverhaal heeft afgesproken van afzetten bij het hotel terwijl de broertjes feitelijk (volgens het verborgen camera verhaal) niet konden weten dat ze dood/vermist zou worden. Dat heeft hij ze dus wel verteld die avond? Ik denk juist dat die broertjes er meer mee te maken hebben dan deze Croez. De enige link met Croez is dat 1 van de broertjes het verhaal van bij t hotel afzetten had verteld aan de telefoon, en dat had hij gehoord. Hij is toen op eigen initiatief naar de politie te gaan om het verhaal te bevestigen toen de gebroeder vastzaten.. Helaas had de politie dat verhaal net ontkracht waardoor hij zelf vast kwam te zitten voor 10 dagen.
Nee, ik acht hem niet in staat allerlei cryptische raadsels te verspreiden. Voor de raadsels van Shango moet je een twisted mind hebben, zoals Marten van den Berg dat heeft.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 19:36 schreef Lady_Mixje het volgende:
Of Steve Croes is Shango...
Ok, Steve Cohen dan...???? Deze verklaring heb ik eerder op het net gezien. Ik denk niet dat Marten Shango is. Shango is een insider. Kan niet anders, want deze wist op het net dingen te plaatsen die later pas in de media ter sprake kwamen.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 20:44 schreef renegade808 het volgende:
[..]
Nee, ik acht hem niet in staat allerlei cryptische raadsels te verspreiden. Voor de raadsels van Shango moet je een twisted mind hebben, zoals Marten van den Berg dat heeft.
Ik denk van niet.quote:Op maandag 4 februari 2008 22:24 schreef xstatic1975 het volgende:
schaamteloze tvp, zou Peterrt hier al achteraan aan het gaan zijn??
quote:Op maandag 4 februari 2008 22:35 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Toen ik de uitzending had gezien dacht ik nog van "zou Peter R denken dat dit de waarheid is" ? Naar nu blijkt blijven namen van helpers nog steeds onbekend aangezien Daury niet op Aruba was.
Ook snap ik nog steeds niet waarom hij met de gebroeders een nepverhaal heeft afgesproken van afzetten bij het hotel terwijl de broertjes feitelijk (volgens het verborgen camera verhaal) niet konden weten dat ze dood/vermist zou worden. Dat heeft hij ze dus wel verteld die avond? Ik denk juist dat die broertjes er meer mee te maken hebben dan deze Croez. De enige link met Croez is dat 1 van de broertjes het verhaal van bij t hotel afzetten had verteld aan de telefoon, en dat had hij gehoord. Hij is toen op eigen initiatief naar de politie te gaan om het verhaal te bevestigen toen de gebroeder vastzaten.. Helaas had de politie dat verhaal net ontkracht waardoor hij zelf vast kwam te zitten voor 10 dagen.
Hoog Twin Peaks-gehalte, alleen jammer dat die 'raadsels' elke keer nagenoeg hetzelfde zijn.quote:Op maandag 4 februari 2008 20:17 schreef renegade808 het volgende:
Voor de geinteresseerden: Hier een link naar de raadsels van Mr. Pink aka Shango aka Marten van den Berg. Men heeft altijd gedacht dat hij meer wist van de zaak. Maar zijn honderden connecties met Arubaanse meisjes vanuit Thailand zijn altijd een groot mysterie gebleven: http://ragingbull.quote.com/mboard/boards.cgi?board=CLB01002&read=6937
dit is idd intressant, alleen die steve croes beschikte alleen over de tatto boot http://wwwimage.cbsnews.com/images/2005/06/18/image702823x.jpgquote:[b]
wat weer zou betekenen dat als dit waar is dat,joran nooit naar die telcel is hoeven gaan omdat
hij een gesprek met deepack heeft gehad van 8 minuten aan de telefoon en deepack met croes op msn zat
Ik wil niets suggereren, maar is die Croes familie van de Arubaanse minister van Justitie, Rudy Croes ? Of is dat puur toeval ?quote:Op donderdag 7 februari 2008 23:11 schreef 01majo het volgende:
lijkt mij dat croes en joran elkaar wel degelijk kenden
After Kalpoes arrive home, Deepak turns on his computer and chats on MSN with a friend, John Croes. He tells Croes that he had dropped Joran off on the street with a girl, and that he is waiting for Joran to call and say everything is fine. After chatting with Croes, Deepak watches TV (D 6/11).
als john dezelfde is als steve croes hij heet volledig S.G.C.J. Croes
wat weer zou betekenen dat als dit waar is dat,joran nooit naar die telcel is hoeven gaan omdat
hij een gesprek met deepack heeft gehad van 8 minuten aan de telefoon en deepack met croes op msn zat
Er is dus nog een boot(je) voor verkeer van en naar de Tattoo. Wordt ook samen met de Tattoo verkocht, zie de post elders daarover...quote:Op vrijdag 8 februari 2008 00:04 schreef Sjweethet het volgende:
[..]
dit is idd intressant, alleen die steve croes beschikte alleen over de tatto boot http://wwwimage.cbsnews.com/images/2005/06/18/image702823x.jpg
tenzij hij nog een ander bootje had lijkt me het sterk dat hij degene met de boot is...
Interessante VRAAG!quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:11 schreef Bigrabbit het volgende:
[..]
Ik wil niets suggereren, maar is die Croes familie van de Arubaanse minister van Justitie, Rudy Croes ? Of is dat puur toeval ?
De broer van Rudy Croes, Hendrik, is in ieder geval wel de advocaat van Lorenzo van Rijn...quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:11 schreef Bigrabbit het volgende:
[..]
Ik wil niets suggereren, maar is die Croes familie van de Arubaanse minister van Justitie, Rudy Croes ? Of is dat puur toeval ?
Waarschijnlijk niet, het is een vaak voorkomende naam daar.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 19:11 schreef Bigrabbit het volgende:
[..]
Ik wil niets suggereren, maar is die Croes familie van de Arubaanse minister van Justitie, Rudy Croes ? Of is dat puur toeval ?
Dit verhaal klopt dus niet.quote:[
Op het moment dat J2K de verklaring introkken, kwam Steve Croes echter uit het niets naar justitie om te verklaren dat hij gezien had hoe J2K die nacht Natalee hadden afgezet bij haar hotel. Omdat J2K hun verklaring toen al hadden ingetrokken, maakte dit Steve Croes direct verdacht. Want waarom zou hij vrijwillig en out-of-the-blue naar justitie stappen om een verklaring in te dienen ten gunste van J2K? Justitie vond dit verdacht en Steve Croes heeft 10 dagen vastgezeten en is daarna vrijgelaten. Wat justitie echter niet heeft onderzocht is de rol van de Tatoo Party Boat in deze verdwijningszaak. De boot is niet geinspecteerd en ook is niet onderzocht waarom Steve Croes ontslagen werd als DJ van de boot.
http://www.hollowaycase.comquote:To your question whether I can explain how Steve got his story, I can say the following. I know that he overheard me on the phone at work, telling the story to someone. After he had heard he came to me with the story. I know it is impossible that he saw us, because we were never at the "Holiday Inn". If you ask him detailed questions, he can make no other statement.
http://en.wikipedia.org/wiki/Natalee_Holloway#Early_investigationquote:On Friday, June 17, a fourth person, later identified as disc jockey Steve Gregory Croes, was also arrested. Van der Straten told the media that "Croes was detained based on information from one of the other three detainees."[29] On June 22 Aruban police detained Paulus van der Sloot, Joran van der Sloot's father, for questioning; Paulus van der Sloot was arrested that same day. Both Paulus van der Sloot and Croes were ordered to be released on June 26.[33]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |