Omdat je een kutnewbie bent zonder inhoud. Word eerst maar eens een homo-die-alleen-maar-aantrekkelijke-mensen-om-zich-heen-verzamelt-om-zo-hip-over-te-komen-man.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:32 schreef melanie_the_miss het volgende:
Waarom moet ik me nooit bij yvonne melden?
Je leek op Qquote:
Jummiequote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:57 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als je een vent was geweest, had ik je gehoekt.
Ze hoeft nog maar 1 operatie hoor.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:57 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als je een vent was geweest, had ik je gehoekt.
kutnewbie.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:11 schreef makkie88 het volgende:
kut topic!
Pleonasme my dear Jerruh....quote:
Hè ja, laten we dat doenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:04 schreef Kreator het volgende:
[..]
...ik wil je ook wel straffen door moderator te worden?
Samen [OUD] doen?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:55 schreef Kreator het volgende:
[..]
Misschien gebeurt er dan nog es wat in dat ingekakte FB.
R&P is goed hoor.
..als het daadwerkelijk ook lezen van die topics geen criterium is.... ben ik voor.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:06 schreef Insomaniac het volgende:
Samen [OUD] doen?
Moet je als mod topics lezen dan?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:11 schreef Kreator het volgende:
[..]
..als het daadwerkelijk ook lezen van die topics geen criterium is.... ben ik voor.
Hahaha, laten we voor de schermen de illusie hoog houden.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:12 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Moet je als mod topics lezen dan?
Ik bedoel, toen jij mod was, las je ook alles toch?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:15 schreef Kreator het volgende:
[..]
Hahaha, laten we voor de schermen de illusie hoog houden.
Ja, ik las alle reacties, maar ik was dan ook wel perfectionistisch.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 14:54 schreef Insomaniac het volgende:
Ik bedoel, toen jij mod was, las je ook alles toch?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |