Eerder andersom, Alves is een klasse spits maar Middlesbroughquote:Op zondag 9 maart 2008 19:21 schreef SCH het volgende:
Of de club heeft de verkeerde speler gekozen.
Menig heerenveen supporterquote:Op maandag 10 maart 2008 13:33 schreef MaxPower het volgende:
Genoten van Cardiff gisteren! Die ploeg speelde voetbal waar menig subtopper bij ons jaloers op kan zijn.
klopt, alleen ik acht hem geschikter voor spaans voetbalquote:Op maandag 10 maart 2008 17:18 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Moet gewoon wennen aan de snelheid in Engeland. Zal ook voor Huntelaar gelden mocht ie naar Engeland gaan.
quote:Op maandag 10 maart 2008 17:18 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Moet gewoon wennen aan de snelheid in Engeland. Zal ook voor Huntelaar gelden mocht ie naar Engeland gaan.
quote:Alves heeft moeite met fitheid
Voormalig Heerenveen-spits Afonso Alves heeft moeite om tot volledige fitheid te komen. Dit beweert assistent-coach Malcolm Crosby van Middlesbrough althans. De Braziliaanse international heeft sinds zijn komst in Engeland zijn draai nog niet kunnen vinden in de Premier League.
quote:SkySports berichtte dat Afonso Alves moeite heeft om fit te worden. De laatste twee wedstrijden moest de spits missen wegens ziekte en blessure. Het is ook zeer twijfelachtig of Alves dit weekend in actie zal komen tegen Derby County.
"Ik denk dat het even duurt voordat spelers aan het tempo van het Engels voetbal gewend zijn. In Nederland wordt het spel wat langzamer gespeeld en ook minder agressief, dus we moeten hem wat tijd gunnen," aldus Malcolm Crosby over Alves.
Middlesbrough speelt morgen pas tegen Chelsea.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 20:27 schreef Longmen het volgende:
Schitterde Alves weer door afwezigheid tegen Arsenal? Zat hij op de tribune ofzo?
haha dom, excusesquote:Op zaterdag 29 maart 2008 20:29 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Middlesbrough speelt morgen pas tegen Chelsea.
Bolton en Middlesbrough zijn voor mijn gevoel wel een beetje vergelijkbare clubs, ik zou ze beiden in ieder geval niet missen in de PL, mochten ze degraderen.quote:
Nee ik ook nietquote:Op zaterdag 29 maart 2008 20:33 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Bolton en Middlesbrough zijn voor mijn gevoel wel een beetje vergelijkbare clubs, ik zou ze beiden in ieder geval niet missen in de PL, mochten ze degraderen.
Bij MOTD zeiden ze dat die bal op de paal gewoon voor die 2e speler langs in de korte hoek had gemoeten en daar hadden ze wel een punt.quote:
Hey waar hebben we dat eerder gezien?quote:Op woensdag 2 april 2008 20:06 schreef jorienvdherik het volgende:
scoort genoeg in NL anderrs
Maar Huntelaar gaat volgens jou 100 % wel de wereld veroveren toch?quote:Op woensdag 2 april 2008 20:37 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Hey waar hebben we dat eerder gezien?
Kezman
quote:Op woensdag 2 april 2008 20:46 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Maar Huntelaar gaat volgens jou 100 % wel de wereld veroveren toch?
overdrijven is ook een vakquote:Op woensdag 2 april 2008 23:11 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Completer dan Alves en Kezman samen.
In welk opzicht? Voetballend is Kezman beter, fysiek sneller en net zo'n killer als Huntelaar.. Het enige waar ik Huntelaar echt beter vind dan die twee is zijn mentaliteit en kopkracht. Zijn snelheid daarentegen.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:11 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Completer dan Alves en Kezman samen.
dat dusquote:Op woensdag 2 april 2008 23:23 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
In welk opzicht? Voetballend is Kezman beter, fysiek sneller en net zo'n killer als Huntelaar.. Het enige waar ik Huntelaar echt beter vind dan die twee is zijn mentaliteit en kopkracht. Zijn snelheid daarentegen.
quote:Op woensdag 2 april 2008 23:23 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
en net zo'n killer als Huntelaar..
Huntelaar heeft de laatste jaren wel vaker bewezen dat hij aan maar één kans voldoende heeft. Ik heb het al meerdere malen gezegd, maar hij heeft veel weg van Van Nistelrooij. Is werkelijk niet van de bal te krijgen en is de verdediger op een sluwe manier altijd te slim af. ZIjn doelpunt tegen Heerenveen afgelopen toonde zijn ware kracht.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:30 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Ohja, pardon, hij werd maar 3x topscoorder.
Kezman heeft in mijn ogen juist veel meer weg Van Nistelrooij. Waar staat Van Nistelrooij om bekend, juist ja zijn intikkertjes. Bovendien is een goal een goal. En wat zijn intikkers? Ik zie Huntelaar ook amper individuele goals maken. Daarnaast is Ruud allesbehalve sterk met het hoofd, zoals Huntelaar en moet hij het meer van zijn snelheid hebben netals Kezman. En over dat verneuken van kansen overdrijf je ook. Kezman heeft ook vaak genoeg bewezen aan één kans voldoende te hebben, in zijn PSV-tijd althans.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:35 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Huntelaar heeft de laatste jaren wel vaker bewezen dat hij aan maar één kans voldoende heeft. Ik heb het al meerdere malen gezegd, maar hij heeft veel weg van Van Nistelrooij. Is werkelijk niet van de bal te krijgen en is de verdediger op een sluwe manier altijd te slim af. ZIjn doelpunt tegen Heerenveen afgelopen toonde zijn ware kracht.
Kezman is een killer, in het verneuken van kansen ja. Bovendien ook een speler met doelpunten die 90% uit intikkertjes bestaan.
Nou het feit dat hij 1 op 1 vreselijk koelbloedig is vind ik eerder een grote kenmerk van hem. In zijn (beste) tijden bij Manchester werd dit namelijk bevestigd.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:42 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Kezman heeft in mijn ogen juist veel meer weg Van Nistelrooij. Waar staat Van Nistelrooij om bekend, juist ja zijn intikkertjes.
Wat is daar ''quote:
Ik post eenquote:Op zondag 6 april 2008 15:26 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Wat is daar '''' aan?
In zijn invalbeurt vorige week tegen Chelsea wist hij bij flagen toch wel te imponeren. Dus zo gek is zijn basisplek niet. Bovendien heeft Boro weinig spitsen voorin lopen.
Klopt, hij had een tijd amper gespeeld en dus niet echt wedstrijdritme. Tel daarbij de overschakeling naar een totaal ander soort voetbal en het is heel logisch dat hij wat tijd nodig had om zich aan te passen.quote:Op zondag 6 april 2008 16:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Het was ook wel een erg makkelijke prooi voor columnisten, een beetje matig eigenlijk.
Ja, alsof ie ineens helemaal niet meer kan voetballen.quote:Op zondag 6 april 2008 16:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Het was ook wel een erg makkelijke prooi voor columnisten, een beetje matig eigenlijk.
Jazeker!quote:Op zondag 6 april 2008 17:07 schreef One_conundrum het volgende:
heeft iemand ook beeelden van de 2e?
quote:
Zo eindelijk ook eens het linkjestopic kunnen gebruiken.quote:Voetballer Afonso Alves heeft de wisselbeker voor de speler van het jaar van zijn oude club SC Heerenveen meegenomen naar Brazilië. Alves kreeg de trofee na het voetbalseizoen 2006/2007 van supportersclub Feanfan.
De supportersclub heeft een probleem omdat het huidige seizoen bijna ten einde is en zondag een nieuwe speler van het jaar wordt gekozen. Dat meldde secretaris Geja Stoker van Feanfan woensdag.
Emotionele waarde
De beker wordt al 27 jaar uitgereikt aan een speler die volgens de supporters de beste van de club is. "Het heeft emotionele waarde", aldus Stoker over de trofee. SC Heerenveen probeert nu op alle mogelijke manieren contact met Alves te leggen.
Dat is nog niet gelukt. De spits speelt tegenwoordig bij de Engelse club Middlesbrough.
De Gelderlanderquote:Alves keert terug in Zeist
ZEIST (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Afonso Alves meldt zich dinsdag bij de KNVB in Zeist voor de voortzetting van zijn arbitragezaak tegen AZ. Met zijn broer ondergaat de ex-spits van SC Heerenveen het eerste getuigenverhoor in de slepende kwestie.
Dat heeft zijn nieuwe advocaat E. Kingma maandag laten weten. De zitting in Zeist is in twee delen gesplitst. Om 16.00 uur buigt de arbitragecommissie zich over het verzoek van Kingma om de ontbindende voorwaarde in het 'conceptcontract' tussen Alves en AZ rechtsgeldig te verklaren. Daarmee wil het kamp-Alves de arbitragezaak overbodig maken.
Vanaf 19.00 uur volgt in Zeist het verhoor van Alves en zijn broer. Het tweede getuigenverhoor staat voor 19 mei op de agenda. Alves speelt inmiddels voor het Engelse Middlesbrough.
quote:AZ eist 7,5 miljoen euro van Alves
29 april 2008
AZ wil 7,5 miljoen euro zien van Afonso Alves. Advocaat Eric Vilé liet dit vandaag weten bij de voortzetting van de langslepende arbitragezaak tussen de Alkmaarse club en de Braziliaanse goalgetter.
Villé: "Wij vorderen dit bedrag op basis van de FIFA-regels." Op 23 december ondertekende de toenmalig SC Heerenveen-speler een concept-overeenkomst bij AZ. Eind januari verkaste hij echter naar het Engelse Middlesbrough.
De arbitragecommissie boog zicht tijdens het eerste deel van de zitting over het verzoek van dhr. Kingma, hij is advocaat van de speler in kwestie, om de ontbindende voorwaarden van het concept-contract tussen zijn cliënt en AZ rechtsgeldig te verklaren.
Kingma beriep zich op artikel 26 in de arbeidsovereenkomst tussen AZ en Alves. Daarin staat dat als AZ en Heerenveen niet voor het sluiten van de transfermarkt op 31 januari tot een transferovereenkomst zouden komen, dan de gehele overeenkomst tussen AZ en Alves automatisch zou vervallen van rechtswege. Omdat Heerenveen en AZ die overeenkomst niet bereikten, is een voortzetting van de arbitragezaak niet nodig, zo betoogde Kingma.
"Alves is uitsluitend bezig geweest met zijn eigen financiële belangen", aldus Vilé. "En bovendien: tijdens de voorgaande zittingen is met geen woord gerept over artikel 26, ook niet door de vorige advocaat van Alves, de heer Pim de Vos. Pas na het tussenvonnis van de arbitragecommissie is door Alves een beroep gedaan op deze ontbindende voorwaarde."
Volgens Vilé kan Alves geen beroep doen op de ontbindende voorwaarde. "Een partij die beroep doet op artikel 26 moet er zelf belang bij hebben. En dat heeft Alves niet. Alleen AZ had zich dus op die ontbindende voorwaarde kunnen beroepen."
"Dat is nonsens", foetert Kingma. "Alves had er ook belang bij. Hij kon er dus ook een beroep op doen."
hoopvol voor nieuwe seizoenquote:Op zondag 11 mei 2008 17:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
En hij sluit het seizoen af met een hattrick..
Tegen welk team? City?quote:Op zondag 11 mei 2008 17:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
En hij sluit het seizoen af met een hattrick..
Dat meen je niet?quote:
Daar gaat de mogelijke fairplay prijs voor zequote:Op zondag 11 mei 2008 18:09 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
FT Middlesbrough 8-1 Man City wel een rode kaart voor city
Die hebben ze binnen. Vandaar ook de 8-1 denk ik.quote:Op zondag 11 mei 2008 19:53 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Daar gaat de mogelijke fairplay prijs voor ze
Inderdaad, vooral mooie assists.quote:
quote:Van Gaal gehoord in zaak Alves
Louis van Gaal is vanavond door de arbitragecommissie van de KNVB gehoord in de zaak rond Afonso Alves. De trainer van AZ verklaarde dat hij op 23 december een gesprek voerde met de Braziliaanse spits, die tegenwoordig voor het Engelse Middlesbrough voetbalt.
"Ik praat altijd met nieuwe spelers'', aldus Van Gaal. "In het gesprek, dat zo'n twintig minuten duurde, heb ik aangegeven dat hij zich op 7 januari op de training moest melden en dat hij niet te laat moest komen. Dat beloofde hij.''
"Naast Alves waren ook familieleden van hem aanwezig'', zei Van Gaal verder. "Ze zijn allemaal met mij op de foto gegaan. Ook heeft hij de medische keuring ondergaan.''
Na het verhoor richtte Van Gaal zich nog even tot de voorzitter van de arbitragecommissie. "Ik heb voor deze avond speciaal mijn vakantie verzet. Maar ik vind deze zaak ontzettend belangrijk voor het voetbal in het algemeen. Daarom ben ik hier. Dit mag nooit meer voorkomen.''
Hij staat elke keer precies goed, waardoor de doelpunten intikkers zijn. Dat is ook een specialiteit.quote:Op maandag 12 mei 2008 13:01 schreef DANILXL het volgende:
egocentrisch en vooral intikkertjes
Inderdaad ja. Bergkamp maakte de ene na de andere mooie goal en dat is erg leuk voor het oog, maar je krijgt voor elke goal maar één punt. Team A kan wel drie prachtige goals maken, maar als Team B vier ballen er vanaf de doellijn intikt, dan heeft Team A er alsnog niets aan gehad. Ik snap niet wat er mis is met een intikkerquote:Op dinsdag 20 mei 2008 09:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij staat elke keer precies goed, waardoor de doelpunten intikkers zijn. Dat is ook een specialiteit.
Snap overigens niet wat er mis mee is. Een doelpunt is een doelpunt, ongeacht of het een intikker of magistrale omhaal is.
quote:"In het gesprek, dat zo'n twintig minuten duurde, heb ik aangegeven dat hij zich op 7 januari op de training moest melden en dat hij niet te laat moest komen. Dat beloofde hij.''
alves strijkt met de credits terwijl de maker vd assist belangrijker is. als alves vervolgens gaat juichen als kezman is hetquote:Op dinsdag 20 mei 2008 09:21 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Inderdaad ja. Bergkamp maakte de ene na de andere mooie goal en dat is erg leuk voor het oog, maar je krijgt voor elke goal maar één punt. Team A kan wel drie prachtige goals maken, maar als Team B vier ballen er vanaf de doellijn intikt, dan heeft Team A er alsnog niets aan gehad. Ik snap niet wat er mis is met een intikker.
Ik kan niet zeggen dat ik er rouwig om ben, na al die streken die de 'wolven in schaapskleren' in de AlveSoap hebben uitgehaald..quote:Afonso Alves hoeft AZ geen cent te betalen
23/07/2008 14:42
Afonso Alves heeft gelijk gekregen in de arbitragezaak die AZ tegen hem had aangespannen. De Braziliaanse spits hoeft dan ook geen cent van de door de Alkmaarders geëiste schadevergoeding van 7,5 miljoen euro te betalen.
Alves zou volgens de Alkmaarders afgelopen winter een ondertekende en geldige arbeidsovereenkomst hebben afgesloten met AZ, waardoor hij naar Alkmaar had moeten verhuizen en AZ aan de zo gewenste doelpunten had moeten helpen.
De rechters oordeelden dat er geen sprake was van een geldige arbeidsovereenkomst. Dat er op het contract alleen de handtekening van de speler was terug te vinden, kan AZ worden aangerekend. De club had moeten weten dat zijn zaakwaarnemer Wagner Ribeiro als FIFA-agent eveneens had moeten tekenen.
Alves verhuisde in januari van SC Heerenveen naar Middlesbrough, omdat hij alsnog niet naar AZ wilde. AZ voelde zich beetgenomen en claimde dat Alves vals had gespeeld.
Bron: VI.nl
Nou grote smurf zegt altijd.........quote:Op woensdag 23 juli 2008 16:43 schreef dagizmo het volgende:
Kom er maar in Fuckbuddy!
Snap ik maar wat ik wel (en dat geldt voor iedere speler) een bezopen verhaal vind, is dat je een club een belofte kan doen en een tijdelijk/prematuur contract kan tekenen en dus een toezegging kan doen, uit eten gaan met je moeder, trainer, technische staf.quote:Op woensdag 23 juli 2008 15:49 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Niet onverwacht, maar nu officieel
[..]
Ik kan niet zeggen dat ik er rouwig om ben, na al die streken die de 'wolven in schaapskleren' in de AlveSoap hebben uitgehaald..
Ja tot het begin van de competitie!quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:21 schreef dagizmo het volgende:
Die titel die kan je nu toch weL weer weg doen? Of Laten ze je zolang lijden?
Wilting en Scheringa die het over normen en waarden gaan hebbenquote:AZ verbijsterd na mislopen schadevergoeding Alves
(Novum) - AZ heeft met verbijstering gereageerd op de uitspraak van de arbitragecommissie van de KNVB. Die oordeelde woensdag dat de Alkmaarse club geen schadevergoeding van Afonso Alves krijgt. AZ had 7,5 miljoen euro geëist, omdat het meende recht te hebben op de diensten van de Braziliaan. "Als je het zo kan spelen, is het zeer laag gesteld met de normen en waarden binnen de voetbalwereld."
Voordat Alves van Heerenveen overstapte naar Middlesbrough tekende de spits een contract bij AZ. Het contract blijkt nu niets rechtsgeldig, omdat de handtekening van zijn officiële zaakwaarnemer Wagner Ribeiro ontbrak. Alves bedacht zich en had meer trek in een transfer naar Engeland.
Wilting doet in de langslepende zaak voor AZ de woordvoering voor onder meer directeur algemene zaken Toon Gerbrands en directeur voetbalzaken Marcel Brands. Leven met de uitspraak kan de club niet. "In eerste instantie hadden we de zaak gewonnen", reageert Wilting. "Alves moest zijn gelijk aantonen. Blijkbaar is hem dat gelukt, maar netjes is het allemaal niet gegaan."
Wilting kon nog niet zeggen of AZ in beroep gaat tegen de uitspraak. "Het is nog te vers. We weten ook niet of een hoger beroep mogelijk is. Het is ons ook nooit om het geld te doen geweest. Een deel hadden we al voorbestemd aan een goed doel."
Maar ja, het heet zaakwaarnemer, lijkt me toch duidelijk dat die een rol spelen in transfers. Ook een formele rol dus. Ben benieuwd wat voor staartje dit nog gaat krijgen...quote:Op donderdag 24 juli 2008 01:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Makelaar speelt daar geen rol in
Wat Afonso met zijn zaakwaarnemer afspreekt is zijn probleem.
Ik denk dat AZ eerst naar Zwitserland gaat en dan naar de burgerrechter, een van die 2 gaat Afonso straffen
Ach kom op zeg.. AZ heeft het zelf verknald, ze moeten eens ophouden met dat gezeur. Alsof ze niet wisten dat die handtekening van Ribeiro nodig was, alsof ze niet wisten dat Alves en Heerenveen eerst ook nog een akkoord moesten hebben omtrent de doorverkoopclausule omdat anders überhaupt de transfer niet door zou gaan.quote:Op donderdag 24 juli 2008 01:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Makelaar speelt daar geen rol in
Wat Afonso met zijn zaakwaarnemer afspreekt is zijn probleem.
Ik denk dat AZ eerst naar Zwitserland gaat en dan naar de burgerrechter, een van die 2 gaat Afonso straffen
Het gaat om het contract tussen Alves en AZ, niet om de spelerspas van Alves. Dat zijn 2 verschillende zakenquote:Op donderdag 24 juli 2008 09:09 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ach kom op zeg.. AZ heeft het zelf verknald, ze moeten eens ophouden met dat gezeur. Alsof ze niet wisten dat die handtekening van Ribeiro nodig was, alsof ze niet wisten dat Alves en Heerenveen eerst ook nog een akkoord moesten hebben omtrent de doorverkoopclausule omdat anders überhaupt de transfer niet door zou gaan.
Akkoord, het is niet netjes dat Afonso Alves kennelijk de schijn heeft gewekt naar AZ te willen gaan. Zolang er echter niets ondertekend is, is er ook niets zeker. Dat zou een doorgewinterde zakenman als Dirk Scheringa moeten weten.
Het gebeurd toch veel vaker in het voetbal dat speler en nieuwe club er zo goed als uit zijn, en dat vervolgens de speler alsnog naar een andere club gaat.. Zullen we er dan altijd zo'n soap van maken? Al die (valselijke) beschuldigingen uit het AZ-kamp aan Jan-en-alleman, maar zichzelf.. Nee, AZ had niets verkeerd gedaan.. AZ heeft nooit iets verkeerd gedaan, alles ging volgens het boekje. Nu, tijdens de AlveSoap en bij alle transfers in het verleden.. En dan nog het lef hebben over 'normen en waarden in de voetbalwereld' te beginnen ook
En voor dat contract was een handtekening van zijn zaakwaarnemer nodig. Simpel zat. Was vanaf het begin duidelijk en ik snapte die hele zaak van AZ al niet, het gehuil nu is echt hilarisch. Hoe dom zijn ze daar dan??? Ik snap er echt geen zak van.quote:Op donderdag 24 juli 2008 10:03 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Het gaat om het contract tussen Alves en AZ, niet om de spelerspas van Alves. Dat zijn 2 verschillende zaken
quote:Op donderdag 24 juli 2008 10:06 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
AZ wint echt wel. Misschien niet voor CAS maar zeker voor de burgerrechter
Heb ik al gegeven - er is een handtekening van de zaakwaarnemer nodig. Nu graag die van jouquote:Op donderdag 24 juli 2008 10:08 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En dan nu de onderbouwing
Ik ben bij jou altijd blij dat je er zelf al voor waarschuwt.quote:Op donderdag 24 juli 2008 10:20 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik ben het wel met DAM eens, feit is dat Alves een overeenkomst heeft getekend.
Als ik een contract afsluit voor weet ik veel wat, baan/lening dan is dat ook rechtsgeldig.
Feit is dat Alves een overeenkomst heeft getekend bij AZ, wetenden wat dat inhield, daarna als viering samen met zijn moeder en de staff incl Truus lekker uit eten.
Kom op zeg, nog een feit is dat die zaakwaarnemer gewoon tussentijds met iets anders bezig was en daarna Alves meegenomen is.
Brands krijgt een sms vanuit Friesland met daarin "Blij dat het gelukt is" dan mag je toch aannemen dat je iemand hebt gecontracteerd. Tis nu Alves maar voor hetzelfde geldt flinkt een andere speler die bij een Ajax/PSV dan wil ik nog wel eens zien wat er gebeurd.
Alves had niet moeten tekenen als hij het of niet kon/wilde of niet wist waarvoor
MAAR tis natuurlijk wel zo dat Brands een bokkelul is, Sulejmani, Vormer en Alves zijn allemaal zijn fouten.... HIJ is verantwoordelijk.
AZ gaat languit en terecht hoor die hadden dit helemaal dicht moeten spijkeren.
Ik denk dat het probleem vooral is dat Afonso Alves met iets te weinig van dat gezonde verstand gezegend is door onze lieve heerquote:Op donderdag 24 juli 2008 11:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik ben bij jou altijd blij dat je er zelf al voor waarschuwt..
Het is nou eenmaal zo dat er twee handtekeningen onder moeten. Dat was niet zo.
Hij zal ongetwijfeld met z'n gezonde verstand getekend hebben, maar komt daar op een ranzige manier onderuit. Live with it.
Ik slaap er niet meer slecht door hoor Amice!quote:Op donderdag 24 juli 2008 11:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik ben bij jou altijd blij dat je er zelf al voor waarschuwt..
Het is nou eenmaal zo dat er twee handtekeningen onder moeten. Dat was niet zo.
Hij zal ongetwijfeld met z'n gezonde verstand getekend hebben, maar komt daar op een ranzige manier onderuit. Live with it.
We zijn eruit, ik zal proberen mijn bek verder te houden over deze kwestiequote:Op donderdag 24 juli 2008 11:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk dat het probleem vooral is dat Afonso Alves met iets te weinig van dat gezonde verstand gezegend is door onze lieve heer
Ik denk eerder dat het met hebzucht te maken heeft dan onderontwikkeld denkvermogen..quote:Op donderdag 24 juli 2008 11:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik denk dat het probleem vooral is dat Afonso Alves met iets te weinig van dat gezonde verstand gezegend is door onze lieve heer
Duurde even voordat hij weer 'wedstrijdfit' en 'scherp' was, maar met 11 wedstrijden (ongeveer de helft invalbeurten) en 6 doelpunten (2x tegen ManUtd, 1x Sunderland, 3x ManCity) doet 'ie het vooralsnog best aardig. Komend seizoen zal hij moeten laten zien dat 'ie z'n geld waard is geweest.quote:Op donderdag 24 juli 2008 12:09 schreef Aanvoerder het volgende:
Heerlijke soap. Was die Alves nu trouwens aan het falen in Engeland?Niks meer van gehoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |