"goed" en "fout" bestaat niet.quote:Op zondag 7 december 2008 21:58 schreef remlof het volgende:
Heftige aflevering... Die russen hebben echt huis gehouden bij het binnenvallen van Duitsland
En Bomber Harris die het liefst atoombommen had gegooid op de duitse steden...
Volgende week ook nog WO2: Tito in Joegoslavië.quote:Op dinsdag 9 december 2008 07:51 schreef Jarno het volgende:
Gelukkig blijven ze nog even in het staartje van WO2 hangen, onwijs toffe afleveringen al dit seizoen!
Vast wel. Ze nemen in ieder geval komende zondag al een voorschot op de ellende op de Balkan.quote:Op dinsdag 9 december 2008 09:58 schreef Dodecahedron het volgende:
Het uitzendschema op de site gaat maar tot de DDR in 1961 of zo. Komt er niets over de burgeroorlog in Joegoslavië?
Jah inderdaad. Verder wel een goeie aflevering.quote:Op zondag 21 december 2008 21:54 schreef Dodecahedron het volgende:
Bizar, die operatie voor die neus. Krijg je na zo'n lange tijd die uitkering ... wat ga je er van doen ... knielen voor antisemitisme.
Kan je iets meer vertellen waar het over ging (nu ben ik benieuwd)?quote:Op zondag 21 december 2008 21:54 schreef Dodecahedron het volgende:
Bizar, die operatie voor die neus. Krijg je na zo'n lange tijd die uitkering ... wat ga je er van doen ... knielen voor antisemitisme.
Een Hongaarse vrouw kreeg een financiële vergoeding omdat (geloof ik, weet niet meer zeker) haar ouders in een kamp hadden gezeten. Toen vroeg de interviewer wat ze ging doen van het geld. "Nou" zei ze "Mijn nichtje is een knap tienermeisje, maar heeft wel zo'n echte grote Joodse neus. Ze wordt daar erg op aangekeken in de metro en ze zit daar wel mee. Dus dan zou ik haar operatie betalen."quote:Op zondag 21 december 2008 22:04 schreef Gewas het volgende:
Oh weer vergeten te kijken. Dinsdag komt herhaling toch?
[..]
Kan je iets meer vertellen waar het over ging (nu ben ik benieuwd)?
Ja mooi inderdaad hoe ie door details op te pikken het grote verhaal vertelt.quote:Op maandag 29 december 2008 00:08 schreef Wickedangel het volgende:
De ellende van het communisme aan de hand van een glasfabriekje. Mooi gedaan.
Ik vond dat stukje met Kosovo wel aardig. Allemaal door oorlog geteisterde mensen die multiple choice vragen beantwoorden bij een of andere gesubsidieerde road show.quote:Op zondag 4 januari 2009 22:36 schreef du_ke het volgende:
Interessante aflevering al hadden ze Kosovo er uit mogen houden.
Leuk dat het ook even over Sint-Joris-Weert ging, van het zomer nog een weekje geweest.
quote:Op zondag 4 januari 2009 22:49 schreef Dodecahedron het volgende:
Ik vond dat stukje met Kosovo wel aardig. Allemaal door oorlog geteisterde mensen die multiple choice vragen beantwoorden bij een of andere gesubsidieerde road show.
quote:Op zondag 4 januari 2009 13:23 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Zat ik de aflevering van 21 december terug te kijken, over de verwerking van de Holocaust. Man van die in Auschwitz opgegroeide vrouw is aan het woord. Tref ik ineens dit op de achtergrond aan:
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 25 januari 2009 21:55 schreef marcodej het volgende:
Mooie aflevering vandaag, goeie 'hoofdpersonen', vooral het verhaal van die Gudrun was interessant...
Zelfs mijn vader, die niet zo van dit soort programma's is en dit programma nooit gezien had, vond het interessant.
En daarna '89 (val van de muur) en '91 (ineenstorting van de Sovjetunie)?quote:Op zondag 15 februari 2009 23:18 schreef Wickedangel het volgende:
We gaan nu wel met erg grote stappen door de tijd heen, hè? Van 1961 naar '68 naar '74 naar '77, en volgende week naar 1984.
Precies, daar moest ik ook aan denken. Maar als je in moordend tempo door de jaren heengaat, schieten er onderwerpen bij in.quote:Op zondag 15 februari 2009 23:22 schreef remlof het volgende:
Wel jammer dat deze aflevering alleen over de RAF in de BRD ging, in Italië gingen de Brigate Rosse in de jaren 70 en 80 minstens zo heftig te keer.
Zullen wel bij de val van de Sovjet Unie refereren naar Berlijn en de muur.quote:Op maandag 16 februari 2009 16:19 schreef Zipportal het volgende:
Gisteren ook weer de aflevering over de RAF gezien. Deze week gaan ze naar het jaar 1984 in Engeland.
Daarna gaan ze naar het jaar 1986: De Chernobyl Kernramp. Waar ik overigens erg naar uitkijk. Vind het een interessant onderwerp. Na 1986, gaan ze naar het jaar 1989, Roemenië en niet gek genoeg terug naar Berlijn naar de val van De Muur. Jammer.
http://www.ineuropa.nl/programmas/36788896/uitzendingen/
Ja, dat weet ik bijna wel zeker.quote:Op maandag 16 februari 2009 18:21 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Zullen wel bij de val van de Sovjet Unie refereren naar Berlijn en de muur.
Vind het ook erg jammer dat de Praagse Lente niet aan bod is gekomen.
Vond ik ook jammer.quote:Op maandag 16 februari 2009 18:21 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Zullen wel bij de val van de Sovjet Unie refereren naar Berlijn en de muur.
Vind het ook erg jammer dat de Praagse Lente niet aan bod is gekomen.
mee eens maar daarvoor zijn de uitzendingen te kortquote:Op maandag 16 februari 2009 22:51 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Vond ik ook jammer.1968 was echt niet louter een West-Europese aangelegenheid. De Sovjets vielen Tsjechoslovakije binnen, een "Kroatische lente" kwam op gang in Joegoslavië die uiteindelijk een persoonlijke interventie van Tito vergde en één van de stimuli van de nieuwe grondwet van 1974, de Albanezen kwamen op voor onderwijs in eigen taal in Pristina,....
De aflevering over Portugal was interessant omdat die Portugese dictatuur eigenlijk amper bekend is, maar ik vind dat ze toch een aantal aspecten onbelicht lieten (wie waren bijvoorbeeld die leiders? hoe was de relatie met Franco??)
En Mak is heel samenvattend bezig, ook omdat anders de meeste Nederlanders afhaken.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 10:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
mee eens maar daarvoor zijn de uitzendingen te kort
Om een of andere reden kreeg ik het gevoel dat de aflevering afgeraffeld was. Maar ik kijk alvast uit naar de Joegoslavië-aflevering.quote:Op donderdag 12 maart 2009 09:01 schreef Jarno het volgende:
Mwach, toch wel interessant hoor. Ik kende de hele Roemenie omwenteling alleen van wat ik destijds als klein(er) jochie had gezien op tv, ik vond de ooggetuige verslagen van betrokkenen (zoals van die man die ceausescu moest vastbinden) toch wel boeiend. Maar misschien is het voor velen nog té vers om echt interessant te zijn ofzo?
Het was bijna uitsluitend vanuit sociaal-economisch oogpunt deze keer. De martelingen, vermisten en doden tijdens het Ceau`sescu-regime kwamen amper aan bod.quote:Op donderdag 12 maart 2009 15:52 schreef EricT het volgende:
[..]
Om een of andere reden kreeg ik het gevoel dat de aflevering afgeraffeld was. Maar ik kijk alvast uit naar de Joegoslavië-aflevering.
Misschien had ik dat meer verwacht ja. Als ik aan Roemenië denk, denk ik ook o.a. ook aan de kindertehuizen en gekken-gestichten.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 17:04 schreef Bradley33 het volgende:
[..]
Het was bijna uitsluitend vanuit sociaal-economisch oogpunt deze keer. De martelingen, vermisten en doden tijdens het Ceau`sescu-regime kwamen amper aan bod.
Voor meer info over de veiligheidsdienst in Roemenië tijdens C.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 17:18 schreef EricT het volgende:
[..]
Misschien had ik dat meer verwacht ja. Als ik aan Roemenië denk, denk ik ook o.a. ook aan de kindertehuizen en gekken-gestichten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |