Ik ben al 3 weken het schrijven van een sollicitatiebrief aan het uitstellen, ik herken het dus wel een beetjequote:Op zondag 3 februari 2008 15:45 schreef Bob. het volgende:
Ja, ik heb alweer de hele dag alleen maar een beetje uit het raam lopen staren. Krg. Dit word nooit wat.
Dat is zo. Zal m'n best doen!quote:Op zondag 3 februari 2008 15:51 schreef Peterselieman het volgende:
Nog een paar dagen en dan heb je even een paar dagen heerlijk vrij. Gewoon even doorzetten
En hup, jij ook aan de slag dan!quote:Op zondag 3 februari 2008 15:52 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ik ben al 3 weken het schrijven van een sollicitatiebrief aan het uitstellen, ik herken het dus wel een beetje
Mn CV is iig weer up to date....quote:Op zondag 3 februari 2008 16:00 schreef Bob. het volgende:
[..]
Dat is zo. Zal m'n best doen!
[..]
En hup, jij ook aan de slag dan!
was de film een beetje leuk?quote:Op zondag 3 februari 2008 17:52 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik kwam Astrid & co tegen in de videotheeeek!
Mooi. Hopelijk haal je op het tentamen idd een erg mooi cijfer.quote:Op zondag 3 februari 2008 17:46 schreef Bob. het volgende:
Oke, proeftentamen gemaakt. Ging erg goed, dus ik ben klaar.
Als dit geen 10 word.
quote:Wy freegje:
· in HBU-oplieding op it mźd fan dokumintaasje en argivearjen;
· leafst ūnderfining mei audio- en fisuele dragers;
· behearsking fan it Frysk, mūnling en skriftlik;
Ik kende de film al.quote:
In ieder geval niet deze Marinka, vandaag niet in de stad geweest en ook niet gebelt vandaag. Misschien heb ik wel een dubbelgangerquote:
Maar wel een met een donkere ZX dan!quote:Op zondag 3 februari 2008 22:31 schreef maok het volgende:
[..]
In ieder geval niet deze Marinka, vandaag niet in de stad geweest en ook niet gebelt vandaag. Misschien heb ik wel een dubbelganger
quote:Op maandag 4 februari 2008 11:04 schreef freecell het volgende:
TARA loopt net de kamer binnen:
"uhm.... je weet dat je een doekje aan het koken bent?"
Ik:
Wij hebben van die handwarmers die je een tijdje moet koken voor je ze kan hergebruiken. Die dingen mogen de pan niet raken, dan gaan ze lek, dus ik had ze in een vaatdoekje gestoptHij keek wel raar
Was je in Shadrak?quote:Op maandag 4 februari 2008 14:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hallo! Ik heb allemaal heel gek verklede mensen gezien!.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |