Voor De graafschap jaquote:Op donderdag 31 januari 2008 14:25 schreef jorienvdherik het volgende:
Wel een goede spits hoor, erg verassend
alweer zo kut grapje ?quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:15 schreef venomsnake het volgende:
Nu we toch bezig zijn met geruchten..![]()
Kruiswijk naar feyenoord.
Heb jij toevallig gisteren een gifje gecaptured van die Sweepblock van Marcellis op Perez???quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:15 schreef venomsnake het volgende:
Nu we toch bezig zijn met geruchten..![]()
Kruiswijk naar feyenoord.
Zou best eens kunnen.quote:
Nee helaas. Volgens mij heeft niemand op FOK gister gifjes gemaakt van de wedstrijd.quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:22 schreef PyTh het volgende:
[..]
Heb jij toevallig gisteren een gifje gecaptured van die Sweepblock van Marcellis op Perez???
I want to adjust my avatar badly![]()
quote:Op donderdag 31 januari 2008 14:47 schreef detulp050 het volgende:
Ik moet het nog maar zien en lekker voor De Graafschap
quote:Powel nieuwe spits FC Groningen
31 januari, 16:00 uur
FC Groningen neemt Berry Powel per direct over van De Graafschap. De 27-jarige spits tekent in Euroborg een contract voor anderhalf jaar met een optie op nog twee seizoenen. De Trots van het Noorden maakte gebruik van de gelimiteerde transfersom in Powels contract.
De komst van een extra spits bij FC Groningen was min of meer noodzakelijk geworden na het vertrek van Erik Nevland naar Fulham. “Hoewel wij heel veel vertrouwen hebben in de jonge aanvallers die al tot de selectie van trainer Ron Jans behoren, waren we door het vertrek van Nevland voorin wat dun bezet. Met Powel halen we een Nederlandse jongen met ervaring die de Eredivisie kent en dus weinig aanpassingsproblemen zal kennen. Wij vonden het in deze fase van de competitie belangrijk een speler aan te trekken, die direct inzetbaar is en bekend is met het niveau”, luidt de toelichting van algemeen directeur Hans Nijland.
Powel is geboren in Utrecht en een relatieve laatbloeier in het betaalde voetbal. Hij debuteerde op 23-jarige leeftijd in 2003 als prof bij FC Den Bosch. Bij de Brabantse club scoorde hij in drie seizoenen 30 keer in 79 duels. Halverwege het seizoen 2005/2006 maakte de spits een transfer naar de Engelse First Divisionclub Millwall.
Na de degradatie van de Londense club keerde Powel een half jaar later al weer terug in Nederland. De Graafschap wist hem vast te leggen. Mede dankzij zijn 29 treffers in 36 wedstrijden, waarmee Powel topscorer werd, veroverden de Doetinchemmers afgelopen seizoen het kampioenschap in de Jupiler League. Dit seizoen speelde Powel in alle 22 competitiewedstrijden van De Graafschap in de Eredivisie en daarin scoorde hij zes keer.
Manager technische zaken Henk Veldmate benoemt de kwaliteiten van Powel. “Hij is een fysiek sterke spits en hij is snel. Powel is bekend als doelpuntenmaker. In de buurt van het doel weet wat hij wat er moet gebeuren. Zijn kracht ligt in de snelle omschakeling. Daarnaast is hij sterk in het zien en benutten van ruimtes.”
Powel zelf reageert opgetogen over zijn overgang van De Graafschap naar FC Groningen. Hoewel ik het vervelend vind voor De Graafschap dat ik tussentijds vertrek, ben ik erg blij met deze transfer. Het is voor mij een grote sportieve stap vooruit. Ik denk bij FC Groningen nog beter tot mijn recht te komen, want de ploeg speelt heel aanvallend voetbal. Normaal gesproken kom ik dan dus nog vaker en dichter bij het doel van de tegenstander te spelen en daarin schuilt mijn kracht. Ik had niet op deze overgang gerekend, maar je weet dat tegen het einde van de transferperiode er altijd veranderingen en mutaties plaatsvinden. Voor mij is dit heel mooi. Ik wil De Graafschap bedanken voor een mooie periode en de club en haar supporters veel succes wensen in de toekomst.
Bron: FC Groningen
quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:45 schreef latin_LiZzY het volgende:
Ok, wie durft er een nieuw Andere Spelers topic te openen?![]()
Dat hoorde ik gisteren in de kroeg nog iemand zeggen. En dat Marcus Berg naar AZ zou gaan, ipv Alves.quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:15 schreef venomsnake het volgende:
Nu we toch bezig zijn met geruchten..![]()
Kruiswijk naar feyenoord.
Het lijkt de voorbereiding welquote:Op donderdag 31 januari 2008 15:58 schreef venomsnake het volgende:
Hahaha, mochten ze willen bij AZ..
Ik hou ergens wel van die geruchtjes..
Lijk je op Daniel de Ridder dan?quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:04 schreef latin_LiZzY het volgende:
[..]
Kan ik lekker geil met je chatten
quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:10 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Niet echt, We hebben twee geblesseerde spitsen (Tarva en De Groot), nu gaat Powell ook weg en zaterdag 1 van de belangrijkste wedstrijden van het jaar (Excelsior uit).
Groningen bedankt!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Anco Jansen naar Jong FC Groningen
Middenvelder Anco Jansen maakt per direct de overstap van FC Zwolle naar Jong FC Groningen. De 18-jarige Zwollenaar zal het seizoen op huurbasis afmaken in Groningen. Zijn contract bij FC Zwolle loopt medio 2008 af.
Jansen werd op 9 maart 1989 geboren in Zwolle en doorliep de jeugdteams van FC Zwolle. In het seizoen 2005/2006 maakte hij zijn debuut in het eerste elftal van die club. In totaal maakte hij veertig maal zijn opwachting in het eerste team van FC Zwolle. Daarin scoorde hij twee keer.
Bron: FC Groningen
Was al bekend. Daarbij komt dat Groningen een duidelijk standpunt had t.o.v. transfers deze periode, dat ze dan alsnog (meerdere keren!) om tafel gaan met Fulham vind ik getuigen van respect tegenover je speler. En ik snap ook best dat Groningen een minimumbod in gedachten had, 't is niet zomaar een speler.quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:29 schreef patrickt37 het volgende:
Dit is dan toch weer het bewijs dat Groningen NIET begaan is met zijn spelers.
Nevland betaalde mee aan eigen transfer
quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:29 schreef patrickt37 het volgende:
Dit is dan toch weer het bewijs dat Groningen NIET begaan is met zijn spelers.
Nevland betaalde mee aan eigen transfer
Geschreven door Bart Kruyt op donderdag, 31 januari om 16:26
Hij wilde dolgraag naar Engeland, maar Fulham kon niet voldoen aan de financiële wensen van FC Groningen.
Want als een speler van FC Groningen weg wil, dan behoort FC Groningen gewoon mee te werken ook al gaat het om een ondermaats bedrag.quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:29 schreef patrickt37 het volgende:
Dit is dan toch weer het bewijs dat Groningen NIET begaan is met zijn spelers.
Nevland betaalde mee aan eigen transfer
In denk niet dat jij, als Ajax-supporter, je in de positie bevindt om dit soort uitspraken te doen.quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:57 schreef Cyberia18 het volgende:
Konden jullie voor de verandering de beurs niet eens opentrekken en een goede spits van subtop niveau, voor de opgeleverde 5 miljoen aantrekken? Powel, mijn god.
Dat hoeft ook niet want de basis is meer dan voldoende.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:00 schreef Rikketik het volgende:
[..]
In denk niet dat jij, als Ajax-supporter, je in de positie bevindt om dit soort uitspraken te doen.
Bij Groningen niet dan met Berg, Nijland, Matavz en VD Laak??quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:05 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet want de basis is meer dan voldoende.
Denk toch echt dat Nijland en Berg de voorkeur krijgen.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:10 schreef Blawh het volgende:
Powell, lijkt me ook niet de makkelijkste bankzitter om in de selectie te hebben trouwens. Matige aankoop.
Ik had toch eerder een spits verwacht van jullie niveau die er ook meteen staat. Hoe talentvol Nijland ook mag zijn, het zal nog wel even flink duren voordat hij zich gaat ontwikkelen als een goede spits.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:11 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Bij Groningen niet dan met Berg, Nijland, Matavz en VD Laak??
Berry wordt er gewoon voor de breedte bij gehaald zonder dat hij veel kost.
[..]
Denk toch echt dat Nijland en Berg de voorkeur krijgen.
Zo makkelijk is het niet om in de winterstop een spits te halen die er gelijk staat. Clubs staan hun spelers (terecht) niet zo makkelijk af en Groningen is geen club die even 6 miljoen voor een spits kan neerleggen. Powel heeft aardig wat ervaring en was bovendien haalbaar zonder dat het veel geld kost. Er zit verder weinig risico aan aangezien het geen miljoenen kost. Nijland doet het trouwens gewoon goed, hij en Berg vormen een goed duoquote:Op donderdag 31 januari 2008 18:22 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik had toch eerder een spits verwacht van jullie niveau die er ook meteen staat. Hoe talentvol Nijland ook mag zijn, het zal nog wel even flink duren voordat hij zich gaat ontwikkelen als een goede spits.
Die jongen wordt zo onderschat, merk ik ook hier weer. Wacht maar even af, Powell is echt een nuttige aanwinst. En niet voor in de breedte.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:10 schreef Blawh het volgende:
Powell, lijkt me ook niet de makkelijkste bankzitter om in de selectie te hebben trouwens. Matige aankoop.
Dat ontken ik ook nergens alleen moet hij aan de afwerking gaan werken wil hij een stap hogerop. Tegen Feyenoord kreeg ie 3 kansen op een presenteerblaadje waarvan hij zeker 2 in het net had moeten leggen. Vandaar dat ik wat bedenkingen heb bij de aankoop Powel aangezien het geen spits is met een scorend vermogen (en dan praat ik over dit niveau) en Nijland nog niet rijp genoeg is om doelpunten te maken. Voor het vertrek van Nevland is er naar mijn mening ook geen goed alternatief terug gekomen.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nijland doet het trouwens gewoon goed, hij en Berg vormen een goed duo
We zullen het zien, ik vind hem eerder overschat. Heb hem toch regelmatig aan het werk gezien.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:29 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Die jongen wordt zo onderschat, merk ik ook hier weer. Wacht maar even af, Powell is echt een nuttige aanwinst. En niet voor in de breedte.
Dat zal natuurlijk heel goed kunnen (Zolang Powel nog niet voor ons gespeeld heeft hou ik maar een slag om de arm) maar het is dan ook erg moeilijk om in een paar dagen een basisspeler te vervangen. We zullen het maar moeten uitzitten de rest van het seizoen. Slecht functionerende posities kunnen in de zomer weer worden opgevuld.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:35 schreef Cyberia18 het volgende:
Voor het vertrek van Nevland is er naar mijn mening ook geen goed alternatief terug gekomen.
Hij heeft straks eindelijk eens spelers om hem heen die hem optimaal kunnen laten renderen, nu moet hij het inderdaad laten zien. Atletisch vind ik het een sterke jongen en ballen afmaken is ook nooit echt een probleem, aan de druk zal hij niet bezwijken.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:39 schreef Blawh het volgende:
[..]
We zullen het zien, ik vind hem eerder overschat. Heb hem toch regelmatig aan het werk gezien.
En met Holla en Powell krijgen we 2 nederlanders extra voor 2 buitenlanders die we weg doen.quote:Op donderdag 31 januari 2008 19:00 schreef Cruoninga het volgende:
We zouden dit seizoen weleens met 4 spelers kunnen beginnen die allemaal net zijn doorgestroomd uit de eigen jeugd: Hiariej, Metaj, Nijland en Holla. Met Kruiswijk erbij hebben we dan het halve veldteam zelf opgeleid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |