Kampioenen!!quote:Op maandag 28 januari 2008 12:07 schreef BonJovi het volgende:
We staan in ieder geval boven aan qua topics
Met of zonder elleboog uit de komquote:
Ik stel voor, wie het ook organiseert (quote:Op maandag 28 januari 2008 12:23 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ray, voordat iedereen hier namen neer gaat pleuren, kun je dat toernooi beter maar snel gaan organiseren
Laat maar even weten (door middel van een link in dit topic ofzo), wanneer je het nominatie-topic hebt geplaatst.quote:Op maandag 28 januari 2008 12:26 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik stel voor, wie het ook organiseert (), om het ná het Feyenoord toernooi te organiseren. Dat is bijna op zijn einde (halve finale loopt) en er loopt ook nog een beste Engelse voetballer toernooi. We moeten natuurlijk wel alle aandacht krijgen, zoals altijd
.
Laten we hopen van niet.quote:Op maandag 28 januari 2008 12:40 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wanneer komt de officiële bevestiging van Kuffour en Rasmus?
Kuffour wordt vandaag gekeurd dacht ik en dat zal voor Lindgren wel hetzelfde zijn. Zullen dan allebei vanmiddag wel worden gepresenteerd.quote:Op maandag 28 januari 2008 12:40 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wanneer komt de officiële bevestiging van Kuffour en Rasmus?
Je hebt ook nog steeds niet in het Polman gezetenquote:Op maandag 28 januari 2008 12:30 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Stuur mij maar een PM wanneer het gaat beginnen, want ik zit niet zo heel vaak meer op internet. En mis dus af en toe wel eens een topic
Komen wij even bedrogen uit met Lindgren.quote:Ajax bezig met onbekende middenvelder
Ajax heeft nog een verrassing in petto voor het verstrijken van de transferdeadline. De Amsterdammers zoeken na het mislukken van de transfers van Denny Landzaat en Orlando Engelaar naar versterking in de middenlinie.
'Ajax is nog volop bezig', zei trainer Adrie Koster na afloop van de wedstrijd tegen Vitesse (2-2). 'Met wie? Laat je verrassen, zou ik zo zeggen.'
quote:Op maandag 28 januari 2008 12:51 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Laten we hopen van niet.
v.Geel heeft ons allemaal gefopt. Vanmiddag zal dan wel ook het persbericht komen dat Boula en Seedorf hebben getekend.
Vind je dat zo een lekkere vent dan?quote:Op maandag 28 januari 2008 12:55 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Komen wij even bedrogen uit met Lindgren.
Ik kwam stiekem klaar toen ik heel even aan Seedorf dacht
Als je al klaarkomt bij het denken aan Seedorf, dan wordt het een mooie rommel bij jou met het EKquote:Op maandag 28 januari 2008 12:55 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Komen wij even bedrogen uit met Lindgren.
Ik kwam stiekem klaar toen ik heel even aan Seedorf dacht
Zei ie dat toevallig ná de samenvatting van de wedstrijd? Wil het wel even terug bekijken namelijk.quote:Op maandag 28 januari 2008 10:45 schreef RayMania het volgende:
Wel leuk dat Aad de Mos Ajax min of meer complimenteerde met het middenveld. Veel power en druk en Heitinga is ontzettend goed qua opbouw etc, zei hij in Voetbal Insite.
Volgens mij zelfs wel flink wat later in de aflevering.. maar zeker NA de samenvatting.. die was namelijk meteen al in de 4de of 5de minuut ofzoquote:Op maandag 28 januari 2008 13:00 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Zei ie dat toevallig ná de samenvatting van de wedstrijd? Wil het wel even terug bekijken namelijk.
Wel in een sexy Ajax shirtquote:Op maandag 28 januari 2008 12:56 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Vind je dat zo een lekkere vent dan?
Precies ik denk dat Ajax heus wel goede scouts heeft die flinke lijsten met talenten hebben maar dat van Geel uiteindelijk het risico niet durft te nemen en liever voor "zekerheden" gaat die hij elke zondag bij de samenvattingen ziet.quote:Op maandag 28 januari 2008 11:47 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Wat heb je aan goede scouts als V Geel er toch niet naar luistert'?
Eto'o als vervanger van Huntelaar!quote:Op maandag 28 januari 2008 12:51 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Laten we hopen van niet.
v.Geel heeft ons allemaal gefopt. Vanmiddag zal dan wel ook het persbericht komen dat Boula en Seedorf hebben getekend.
Weet je wat ik denk? Ik denk dat Van Geel vliegangst heeft.quote:Op maandag 28 januari 2008 13:03 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Precies ik denk dat Ajax heus wel goede scouts heeft die flinke lijsten met talenten hebben maar dat van Geel uiteindelijk het risico niet durft te nemen en liever voor "zekerheden" gaat die hij elke zondag bij de samenvattingen ziet.
Voor de beker ja. Op zondag gaat dat niet lukkenquote:Op maandag 28 januari 2008 12:52 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Je hebt ook nog steeds niet in het Polman gezeten![]()
Feyenoord thuis?
Ik had inderdaad liever Amrabat en Meeuwis gehad.quote:Op maandag 28 januari 2008 13:01 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Wel in een sexy Ajax shirt![]()
![]()
Defour, Modric, Engelaar, Ivanovic, Seedorf, Ambrabat, Meeuwis, Boulahrouz, Boussouffa etc.., zo maar wat namen die in verband met Ajax zijn gebracht de afgelopen maanden en wie hebben we uiteindelijk: Kuffour en Lindgren![]()
![]()
![]()
KAMPIOENEN
Hij zal iig geen faalangst hebben , anders was 'ie nu al dood geweestquote:Op maandag 28 januari 2008 13:04 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Weet je wat ik denk? Ik denk dat Van Geel vliegangst heeft.
Volgens de tijd van VoreG's post moet het dus nog vóór de 1e onderbreking zijn. Eens even kijken danquote:Op maandag 28 januari 2008 13:01 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Volgens mij zelfs wel flink wat later in de aflevering.. maar zeker NA de samenvatting.. die was namelijk meteen al in de 4de of 5de minuut ofzo
Inderdaad zeg. Lindgren is een ontzettend goeie voetballer die bij Groningen enorm gegroeid is. Het is wanbeleid van Ajax zoals er gehandeld is, maar ik weet zeker dat Lindgren kan uitgroeien tot een belangrijke speler voor Ajax. Zeker als Davids na dit seizoen stopt.quote:Op maandag 28 januari 2008 13:12 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ik had inderdaad liever Amrabat en Meeuwis gehad.
Idd. Retourtje Groningen met de trein is voor hem het maximum qua scouting.quote:Op maandag 28 januari 2008 13:04 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Weet je wat ik denk? Ik denk dat Van Geel vliegangst heeft.
oftewelquote:Op maandag 28 januari 2008 13:19 schreef patrickt37 het volgende:
Bond laat inhaalwedstrijden met rust
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op maandag, 28 januari om 12:35
De politievakbond ACP laat de twee eredivisiewedstrijden die woensdag worden gespeeld, met rust. Dat maakte ACP-voorzitter Gerrit van de Kamp maandagmiddag aan het ANP bekend.
De desbetreffende ontmoetingen, Ajax-PSV en Feyenoord-AZ, werden op 15 december in verband met politiestakingen afgeblazen. Woensdag is de inhaaldag voor deze wedstrijden. “Van die wedstrijden blijven we af”, liet de bestuurder weten. “Anders zouden we bezig zijn de voetbalcompetitie te frustreren, dat is geen actievoeren meer.”
De politievakbond, die aast op een nieuwe politie-CAO, wil later deze week wel weer staken bij wedstrijden uit de Eredivisie en Jupiler League Het is nog onbekend welke wedstrijden de bond daarvoor uitkiest en hoe de acties eruit gaan zien.
Misschien kunnen 3 anderen mee helpenquote:Op maandag 28 januari 2008 13:34 schreef patrickt37 het volgende:
Da shirt wil ik ook.
We zitten nog niet eens in de halve finalequote:Op maandag 28 januari 2008 13:11 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Voor de beker ja. Op zondag gaat dat niet lukken![]()
Geef eens een reden waarom Fontein weg moet?quote:Op maandag 28 januari 2008 13:36 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Misschien kunnen 3 anderen mee helpen
Mannetje 1: VAN GEEL
Mannetje 2: JAAKKE
Mannetje 3: FONTEIN
Mannetje 4: ROT OP
[ afbeelding ]
Dat lukt welquote:Op maandag 28 januari 2008 13:43 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
We zitten nog niet eens in de halve finale
quote:Op maandag 28 januari 2008 13:44 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dat lukt wel
En trouwens, met Heracles-Ajax zat ik gezellig in het Polman-stadion hoor
Nusport.nlquote:Feyenoord: altijd lachen
Uitgegeven: 28 januari 2008 13:36
Laatst gewijzigd: 28 januari 2008 13:36
Om beurten verdedigen Feyenoorder Jurryt van de Vooren en Ajacied Menno Pot de eer van hun club in de columntwist ‘De Klassieker’. Jurryt is de enige Nederlander die ooit afstudeerde op Feyenoord. Menno schreef de eerste Nederlandse roman (Vak 127) met fanatieke Ajax-supporters in de hoofdrol.
Beste Jurryt,
Ik vermoedde het al langer, maar nu weet ik het zeker: ik ben penvriend geworden met de aardigste Feyenoorder van de hele wereld. Volgens mij zou je zelfs na een stevige nederlaag tegen Ajax nog bereid zijn om een rondje door de hele Amsterdam ArenA te maken en iedereen van harte te feliciteren met de zege.
Het spijt me: ik ben van lager allooi. Ik ben vóór Ajax, maar daarnaast ook absoluut en onvoorwaardelijk tégen Feyenoord (behalve, om praktische redenen, als jullie tegen PSV spelen). Ik hoop altijd hartstochtelijk dat jullie verliezen, zeker ook in Europees verband, al was het maar vanwege de beelden na het laatste fluitsignaal.
In geen stadion kan zo’n prachtige, doffe verslagenheid hangen als in De Kuip. Ajacieden bálen wel van nederlagen, maar zijn er meester in om na afgangen doodleuk afstand te nemen van hun club: “Nou, dan gaan we niet de Champions League in, stelletje soepstengels. Scheelt ons weer zes avonden ergernis.”
Favoriet
Eén van mijn favoriete Klassiekers blijft die van 17 april 2005, die keer dat we van meneer Opstelten het uitvak van De Kuip niet in mochten en de hele wedstrijd op het stadionplein in een kooi moesten staan. Feyenoord kwam tien minuten voor tijd met 2-1 voor, maar dankzij twee goals in de slotminuten wonnen we toch weer.
Na de samenvatting zoomde de NOS-camera in op de tribune, en vond daar een vader (wezenloze blik, rode ogen) en zijn zoontje, dat tranen met tuiten huilde. Wéér niet. Wéér die rotneuzen, met hun mietjes van spelers, en hun klote-ArenA, en hun aftandse ouwe rotstad, waar al die miljoenen toeristen natuurlijk alleen maar heen gaan omdat ze het veel leukere Rotterdam niet kunnen vinden.
Overlijden
Je had bijna mijn vroegtijdig overlijden op je geweten gehad, Jurryt. Ik heb op jouw aanraden die KRO-reportage over Feyenoorders bekeken, en ik dacht dat ik erin zou blijven.
Ik dacht dat wíj meelijwekkend waren, met die anti-Feyenoord sentimenten van ons, maar zoals altijd is het bij jullie weer net een stapje kanslozer: neem die gozer die als favoriete vrijetijdsbesteding dvd’s met nederlagen van ‘020′ bekijkt… Ajacieden kijken daar geamuseerd naar: bestáát dit?
Tattoo
En dan die kale gek met een tattoo van Van den Herik op zijn been. Ik bedoel: Jorien van den Herik! Er zijn 42.000 mensen met een Ajax-seizoenkaart, en daarnaast nog 70.000 leden van de supportersvereniging en weet-ik-hoeveel houders van een Ajax-club card, maar ik durf de weddenschap best aan dat daar geen enkele persoon tussen die het hoofd van John Jaakke op zijn been heeft laten tatoeëren.
In welke grot de KRO deze figuren heeft opgeduikeld? Ook ik zou het niet weten, en ik wil ook best geloven dat niet elke Feyenoorder zo is, maar ik ben vaak genoeg in De Kuip geweest om ervan overtuigd te zijn dat deze types in elk geval niet zeldzamer zijn dan Feyenoord-supporters zoals jij.
Die intens treurige, eeuwige underdog-tragiek… Je kan anderhalve maand tegen me aan ouwehoeren, maar ik vind het toch echt typisch Feyenoord.
Kapot
Stel dat we zondag van jullie verliezen (wat zelfs in onze slechtste jaren zelden gebeurt, dus nu vermoedelijk ook niet). Dan vinden we dat erg en zal het gekrakeel wel weer losbarsten in de ArenA. Maar toch zullen we er nooit zo intens kapot van zijn als jullie van een nederlaag tegen ons. Met die gedachte kunnen we ons altijd troosten.
Mazzel!
Menno
Is mijn mening niet.. maar ja.. stond leuker zo met z'n allen..quote:Op maandag 28 januari 2008 13:44 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Geef eens een reden waarom Fontein weg moet?
Verder vind ik dat shirt erg lelijk. Doe het dan nog met officiële Ajaxbedrukking. Zoals dat shirt van Joark. Dat is dan wel weer humor.
Die met die capuchon ernaast is jaszaaquote:Op maandag 28 januari 2008 13:26 schreef toma het volgende:
[ afbeelding ]
die is wel heel blij met de aankopen van v. Geel
quote:En dan die kale gek met een tattoo van Van den Herik op zijn been. Ik bedoel: Jorien van den Herik! Er zijn 42.000 mensen met een Ajax-seizoenkaart, en daarnaast nog 70.000 leden van de supportersvereniging en weet-ik-hoeveel houders van een Ajax-club card, maar ik durf de weddenschap best aan dat daar geen enkele persoon tussen die het hoofd van John Jaakke op zijn been heeft laten tatoeëren.
De Kuffour van Bayern Munchen was een goede verdediger. Een half jaar lijkt me geen groot risico.quote:Op maandag 28 januari 2008 14:06 schreef Nashje het volgende:
Mensen ik ben van mening dat we niet meer negatief over Ajax moeten doen. Laten we uit álles voortaan het positieve halen.
Lindgren, reserve aanvoerder bij Groningen, is de motor op het middenveld daar. Landzaat kon die rol pas op zich nemen toen ie 28 was. Lindgren is jong en kan nog heel veel groeien. Dat voor 2,5 miljoen. Eindelijk iets anders dan een veredelde dertiger.
Voor Kuffour moet ik nog even iets verzinnen. Iets dat ie vaste waarde was bij Bayern of Roma lijkt me wel hoopgevend.
Enige dat er kan gebeuren is dat hij de complete selectie de ziekenboeg inschopt op trainingquote:Op maandag 28 januari 2008 14:10 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
De Kuffour van Bayern Munchen was een goede verdediger. Een half jaar lijkt me geen groot risico.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |