Nee, dat was het doelpunt van Fraser tegen psv voor de bekerquote:Op maandag 28 januari 2008 07:47 schreef TJDoornbos het volgende:
Willem van Hanegem - John de Wolf
József Kiprich - Ove Kindvall
Willem lijkt me duidelijk en József kies ik omdat ik die heb zien voetballen (Grunn uit im 93) en Ove? Tja dat blijft de man van de belangrijkste goal tot nu toe in 100 jaar Feyenoord denkt ik!
Die was ook erg belangrijk, weet niet welke ik hoger in moet schatten maar ze staan samen op 1 dat lijkt me duidelijk. Vind het ook jammer dat Henk de laatste vier niet gehaald hebquote:Op maandag 28 januari 2008 09:25 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Nee, dat was het doelpunt van Fraser tegen psv voor de beker
Dat was volgens vele de ommekeer in een verschrikkelijke periode (bijna failliet).
Kiprich in een interview op de jubileum dvd op de vraag waarom hij aan het puffen was tijdens de wedstrijd: "Puffen? Wat is de puffen??" prachtigquote:Op maandag 28 januari 2008 01:03 schreef knars het volgende:
Willem van Hanegem
József Kiprich
Met alle respect voor Ove, en laat m'n vader en opa maar niet horen... maar József is gewoon de held die ik zelf op het veld heb zien puffen, waar het voor hen de zoveelste was die niet in de schaduw van Kindvall heeft kunnen staan.
Die van Fraser, lijkt me duidelijk.quote:Op maandag 28 januari 2008 11:24 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Die was ook erg belangrijk, weet niet welke ik hoger in moet schatten maar ze staan samen op 1 dat lijkt me duidelijk. Vind het ook jammer dat Henk de laatste vier niet gehaald heb
Willem van Hanegem - John de Wolfquote:Op dinsdag 29 januari 2008 23:38 schreef ruud_fr het volgende:
normaal stemmen svp mensen, anders bestaat de kans dat ik er overheen lees
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |