Nee hoor, elk land behoort alvorens de wet zelf te bepalen of Scientology als religie erkend wordt of niet. De meeste europese landen hebben dit *niet* gedaan ondanks deze uitspraak van dit hof. Daarkomt bij, er zijn meerdere gevallen bekend van uitspraken van het hof die ronduit genegeerd zijn. Je overstated de autoriteit van dit hof dus nogal.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:42 schreef vero-legata het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dat maakt niet zo veel uit of jij dat wel of niet aanvaard. Deze uitspraak zorgt voor jurispredentie in alle andere landen die de europese mensenrechten hebben geratificeerd en daar hoort Nederland ook bij.
Daarom zijn we/zij dus ook anonymous?quote:Daarom hebben we juist zaken als wetten en rechtbanken omdat dan niet elke idioot zijn eigen "justice" gaat zoeken. Wens je dat niet te respecteren en zelf wetten te schenden dan mag dat uiteraard maar je bent vanaf dat punt wel strafbaar onder de wet.
[..]
quote:De wet staat ook ten dienste van het volk, maar ik snap dat jij blijkbaar kunt bepalen wat mag en niet en wat morele wetten zijn en niet.
Zoals al eerder aangegeven: scientology heeft heel veel geld en heel veel advocaten. En helaas, het rechtsstelsel is niet perfect.quote:Als dat zo is dan ben je klaar, dan stap je naar de rechtbank, wijs je aan op welke gronden ze de Nederlandse grondwet overtreden en ik denk dat als je dat wint dat je een groot man zult worden. Dan heb je een organisatie aangepakt zoals het hoort namelijk via de wet. Hier de grondwet, succes. http://nl.wikisource.org/wiki/Nederlandse_grondwet/Hoofdstuk_1
[..]
het is dan ook doormiddel van onafhankelijk onderzoek aangetoond dat dat zo is. althans, wel degelijk in het buitenland.quote:Maar jah dat de politie niets tegen ze doet nog de Nederlandse overheid dat kwam omdat ze zoveel geld hebben dat ze het hele justitiele apparaat ook omgekocht hebben dus ook de politie kun je vast niet vertrouwen inzake dit denk ik zo als ik je eerdere denkstappen althans analyseer.
Hoi Vero!quote:Op maandag 28 januari 2008 23:42 schreef vero-legata het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dat maakt niet zo veel uit of jij dat wel of niet aanvaard. Deze uitspraak zorgt voor jurispredentie in alle andere landen die de europese mensenrechten hebben geratificeerd en daar hoort Nederland ook bij. Daarom hebben we juist zaken als wetten en rechtbanken omdat dan niet elke idioot zijn eigen "justice" gaat zoeken. Wens je dat niet te respecteren en zelf wetten te schenden dan mag dat uiteraard maar je bent vanaf dat punt wel strafbaar onder de wet.
[..]
De wet staat ook ten dienste van het volk, maar ik snap dat jij blijkbaar kunt bepalen wat mag en niet en wat morele wetten zijn en niet. Ik weet niet precies wat je gestudeert hebt maar gezien je eerdere volledig argumentatieloze antwoorden heb ik zo mijn twijfels in jouw kunnen hierin. Misschien moet je het concept van trias politica nog eens doornemen.
[..]
Als dat zo is dan ben je klaar, dan stap je naar de rechtbank, wijs je aan op welke gronden ze de Nederlandse grondwet overtreden en ik denk dat als je dat wint dat je een groot man zult worden. Dan heb je een organisatie aangepakt zoals het hoort namelijk via de wet. Hier de grondwet, succes. http://nl.wikisource.org/wiki/Nederlandse_grondwet/Hoofdstuk_1
[..]
Nou ik heb zelf niets te vrezen om mijn part doekt heel scientology morgen op dat zal me worst wezen. Ik denk alleen dat je serieus een steekje los hebt als je wetten gaat lopen breken tegenover een organisatie die juridisch redelijk geschoold is omdat het een hype is, zeker omdat ze vlakbij een politieburo zit die blijkbaar geen problemen met ze heeft.... er doemt opeens een plaatje bij mij op van Don Quichotte die met een lans op een ezel molens aanvalt...![]()
Maar jah dat de politie niets tegen ze doet nog de Nederlandse overheid dat kwam omdat ze zoveel geld hebben dat ze het hele justitiele apparaat ook omgekocht hebben dus ook de politie kun je vast niet vertrouwen inzake dit denk ik zo als ik je eerdere denkstappen althans analyseer.
En hebben ze al een nieuwe home?quote:You were kicked from the chat room by ChanServ. (anonymous will find a new home)
Anonymous is bijna niet te verslaan, ze hebben talloze backup sites waar ze door kunnen discusiėren en een leider hebben ze ook al niet.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:30 schreef Xith het volgende:
haha, anonymous is aan het verliezen!
Mag zijn, maar de scientology website is nog altijd prima te bereiken, en ED heeft er al een paar keer uitgelegen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:45 schreef frenkck het volgende:
Anonymous is bijna niet te verslaan, ze hebben talloze backup sites waar ze door kunnen discusiėren en een leider hebben ze ook al niet.
Volgens mij in totaal iets van 5 tientjes of zo maar als je mijn post zou lezen had je inmiddels geweten dat ik niet echt contact heb met de organisatie en dat ik mijn eigen kennis wel filter. Ik heb wat meer uitgegeven aan de boeken 200 euro of zo die ik overigens zeer boeiend vind maar ik ben misschien een van de weinige mensen die geld aan ze verdient heeft omdat ik een tijdje betaald voor ze vertaald heb in Denemarken wat zeker erg leuk was in Denemarken met mensen vanuit heel Europa. Dus ik sta netto in de plus al denk ik serieus dat ik daar een grote uitzondering in ben.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 07:32 schreef Xith het volgende:
[..]
Hoi Vero!![]()
Hoeveel geld heb je al uit gegeven aan cursusen?
Zo is dat. Vero, AUFZAUTZEN.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:57 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ah, de taal van onze huis-Scientologist word al dreigender. Het masker valt langzaam af, net zoals bij de rest van zijn sekte.
Dit is werkelijk de grootste onzin die ik in dit topic voorbij heb zien komen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 17:34 schreef vero-legata het volgende:
Misschien moet je eens een cursus bij scientology doen die kunnen je IQ verhogen claimen ze![]()
Dat is hetzelfde soort vooroordeel als dat andere religies handhaven.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 17:34 schreef vero-legata het volgende:
Misschien moet je eens een cursus bij scientology doen die kunnen je IQ verhogen claimen ze
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |