Den Haag is helaas te ver weg voor mij. Maar echt bedankt voor het aanbodquote:Op maandag 3 maart 2008 19:57 schreef Ticootje het volgende:
MeNicole, ik heb juist een bananendoos vol met rompertjes, bedtrekovertrekjes, slaapzakjes, hangertjes... van alles wat ik niet gebruik. Allemaal maat 50/56. Ik had het juist verzamelt voor iemand die in verwachting is van een 3-ling, maar ik heb gehoord dat zij nu ongeveer wel genoeg spullen heeft verzameld. Ik woon in den haag. Als je het kan komen afhalen dan is dat goed, opsturen wordt een dure bedoeling.
edit- ik heb ook nog wel een kinderwagen staan... intresse?
pfff, wat vermoeiend soms.quote:Op maandag 3 maart 2008 12:20 schreef E.T. het volgende:
[TR] Super de boer monopoly ruiltopic!
En een oproepje voor C1000 zegels zijn ook niet echt kinderspullen, vind ik persoonlijk. Dan kan iedereen hier wel alle spaaracties promoten waar men aan meedoet en sneeuwen de echte baby- en kinderspullen onder.
Niet echt, dit topic is natuurlijk eigenlijk al illegaal volgens de FOK! regels aangezien er een heel Vraag en Aanbod forum is.quote:Op maandag 3 maart 2008 21:38 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
pfff, wat vermoeiend soms.
Ja dat is een goeie!!quote:Op dinsdag 4 maart 2008 11:41 schreef bixister het volgende:
ticootje/menicole, 1 bananendoos vol kleertjes opsturen kost slechts 6,20 hoor. (zolang het onder de 10 kg blijft). of 8,95 als je 't thuis wil laten afhalen. dat is toch niet echt duur voor een doos vol spullen?
Ze is over 5 weken uitgeteld. Ik wil het graag over een week of 3 kunnen geven. Dus ik heb nog even geduld. Dank je alvastquote:Op zaterdag 8 maart 2008 14:39 schreef TearSong het volgende:
MeNicole: voor wanneer wil je het hebben? Heeft het erge haast? Het enige waar Yara nu echt niet meer in kan zijn de dingen maat 50, maar als het nog een week of 2 kan wachten heb ik vast wat dingen maat 56 erbij waar ze niet meer in kan....
Eh, roep eens wat?quote:Op woensdag 5 maart 2008 20:55 schreef bixister het volgende:
leuk stokpaardje Ed! wat wil je daarvoor hebben?
Ik leg alvast wat dingen apart. Kun je me je adres PM'en? Dan stuur ik het wel op, is wel zo makkelijk.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:19 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Ze is over 5 weken uitgeteld. Ik wil het graag over een week of 3 kunnen geven. Dus ik heb nog even geduld. Dank je alvast
Ik laat het uitzoeken aan haarzelf over denk ik. Ik ben misschien veel kieskeriger dan haar en ik zou het zonde vinden dat ik dingen achterlaat die ze zelf wel leuk zou vinden.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 23:37 schreef Ticootje het volgende:
Menicole, de doos staat hier klaar, ik breng m van de week naar het postkantoor. Vandaag lukte niet...
Het zijn rompertjes en toch ook een hoop kleertjes. Je moet het wel even uitzoeken, niet alles is even mooi.
Er was toch ook een topic van iemand die rompertjes spaarde voor mensen in ontwikkelingslanden?quote:Op maandag 3 maart 2008 19:57 schreef Ticootje het volgende:
MeNicole, ik heb juist een bananendoos vol met rompertjes, bedtrekovertrekjes, slaapzakjes, hangertjes... van alles wat ik niet gebruik. Allemaal maat 50/56. Ik had het juist verzamelt voor iemand die in verwachting is van een 3-ling, maar ik heb gehoord dat zij nu ongeveer wel genoeg spullen heeft verzameld. Ik woon in den haag. Als je het kan komen afhalen dan is dat goed, opsturen wordt een dure bedoeling.
edit- ik heb ook nog wel een kinderwagen staan... intresse?
Ik heb je een PM gestuurdquote:Op zondag 9 maart 2008 11:27 schreef Maneki.Neko het volgende:
Beaker, wat wil je voor het hele pakket kleren, en wat voor de kinderwagen?
Ik heb volgens mij nog ergens zootjes, eens kijken welke maat dat isquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:40 schreef Lishe het volgende:
O, mooi Snoop, precies wat ik bedoel. PM je me even over prijs en maat enzo? Dank, dank!
En meer mag hoor moeders!
Ik ben de meneer van de tnt tot 2 keer toe misgelopen. Vandaag na 1 uur kan ik een doosquote:Op zondag 16 maart 2008 20:48 schreef YPPY het volgende:
Anna's doos is weg. Ik geloof alleen dat ik ben vergeten het kaartje er in te stoppen. Het is een stofzuiger doos iig.
Ja het is de stofzuiger doosquote:Op maandag 17 maart 2008 09:23 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Ik ben de meneer van de tnt tot 2 keer toe misgelopen. Vandaag na 1 uur kan ik een doosophalen bij het postkantoor. Maar weet natuurlijk niet van wie die doos is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |