quote:Op zondag 27 januari 2008 17:59 schreef the_undertaker het volgende:
Mocht PSV kampioen worden op maar 2 pt verschil dan is het kampioenschap mede mogelijk gemaakt door....
[ afbeelding ]
Ik weet zeker dat ik ook wel een overtreding van Excelsior aan kan wijzen waar hij niet voor gefloten heeft. Niet zo zeuren dus.quote:Op zondag 27 januari 2008 18:02 schreef the_undertaker het volgende:
[..]
Niet fluiten voor een duidelijke overtreding van Afellay waarop PSV in blessuretijd de 2-1 kan scoren tegen Excelsior. En waarom? Wiedemeijer had geen zin in het gefluit van het publiek
quote:Op zondag 27 januari 2008 17:29 schreef Manu82 het volgende:
[..]
weet niet of jij hele wedstrijden kijkt, maar volgens mij speelt Alcides de laatste wedstrijden heel behoorlijk
Tegen Sparta en Excelsior kon ik hem toch echt niet betrappen op enig voetbal. Gisteren zat hij er ook verdedigend een paar keer goed naast.quote:Op zondag 27 januari 2008 17:32 schreef leolinedance het volgende:
[..]
En Alcides speelt toch best aardig de laatste tijd? Dacht dat we het daar allemaal wel over eens waren..
Eens,quote:Op zondag 27 januari 2008 17:59 schreef the_undertaker het volgende:
Mocht PSV kampioen worden op maar 2 pt verschil dan is het kampioenschap mede mogelijk gemaakt door....
[ afbeelding ]
zijn de deuren nog heel?quote:Op zondag 27 januari 2008 18:12 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Eens,
walgelijk, ben er nog ziek van
quote:Op zondag 27 januari 2008 17:59 schreef the_undertaker het volgende:
Mocht PSV kampioen worden op maar 2 pt verschil dan is het kampioenschap mede mogelijk gemaakt door....
[ afbeelding ]
Hahahahahaquote:Op zondag 27 januari 2008 17:59 schreef the_undertaker het volgende:
Mocht PSV kampioen worden op maar 2 pt verschil dan is het kampioenschap mede mogelijk gemaakt door....
[ afbeelding ]
Koeman maakt van Valencia een degradatie kandidaatquote:Op zondag 27 januari 2008 18:59 schreef Frey het volgende:
Koeman heeft voor de verandering weer eens verloren
Balázs Dzsudzsák dus.quote:Op zondag 27 januari 2008 18:55 schreef the_legend_killer het volgende:
Onze Hongaar gaat scoren tegen Ajax
quote:Op zondag 27 januari 2008 16:48 schreef ErikT het volgende:
Weer zo'n weekend
Bagger spelen, en toch uitlopen.
Ajax
Feyenoord
PSV wordt dit jaar kampioen met het slechtste voetbal ooit. Is PSV een keer een seizoen slecht, blijken de anderen nog slechter.
Die moeilijke namen... leren leren leren. Want ik ben nooit goed geweest in moeilijke namen onthouden.quote:
was een mooi subtiel overzichtje van de gemiste kansen van Lazovic bij RTLquote:Op zondag 27 januari 2008 21:08 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Man ik heb me toch geergerd aan de kansen die we verprutsen.
En KOEVERMANS MOET TEGEN AJAX IN DE BASIS!
Begrijp dat nou eens Sef
[..]
Die moeilijke namen... leren leren leren. Want ik ben nooit goed geweest in moeilijke namen onthouden.
Ik vind het allemaal gezeik. Zowel bij het eerste als het tweede doelpunt had Lazovic een grote bijdrage.quote:Op zondag 27 januari 2008 21:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
was een mooi subtiel overzichtje van de gemiste kansen van Lazovic bij RTL
dan moet je hem niet inzetten als diepe spits, maar hem naast een diepe spits zetten zodat hij daaromheen kan spelen. Dan denk ik dat je doelpuntenrendement hoger is.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:48 schreef ErikT het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal gezeik. Zowel bij het eerste als het tweede doelpunt had Lazovic een grote bijdrage.
Huiliequote:Op zondag 27 januari 2008 18:12 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Eens,
walgelijk, ben er nog ziek van
Dan moet heel het systeem om.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dan moet je hem niet inzetten als diepe spits, maar hem naast een diepe spits zetten zodat hij daaromheen kan spelen. Dan denk ik dat je doelpuntenrendement hoger is.
nee hoor, laat je Lazovic vanaf de zijkant komenquote:
Kone 2 dus.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:54 schreef the_legend_killer het volgende:
Lazovic heeft altijd veel dreiging maar hij mist zijn kansen
En waar gaan Farfan en Dzudszak dan spelen?quote:Op zondag 27 januari 2008 22:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nee hoor, laat je Lazovic vanaf de zijkant komen
Kan Farfan banken.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nee hoor, laat je Lazovic vanaf de zijkant komen
Als ik Sef was zou ik Farfan lekker even bank laten zitten.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:05 schreef ErikT het volgende:
[..]
En waar gaan Farfan en Dzudszak dan spelen?
dat lijkt me wat te aanvallend, Aissati ipv van Simons daarquote:Op zondag 27 januari 2008 23:05 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Kan Farfan banken.
Derksen noemde Simons een saaie Belg
Ik zou Simons in de defensie zetten en dan maak je zo plek voor Aissati
Idd en Farfan gaat waarschijnlijk toch in de zomer weg.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:07 schreef sjimz het volgende:
[..]
Als ik Sef was zou ik Farfan lekker even bank laten zitten.
Heeft dit seizoen niets klaargemaakt.
PSV heeft dan wel mee voetbal in huis.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:08 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat lijkt me wat te aanvallend, Aissati ipv van Simons daar
Waarom gaat Farfan weg? Hij speelt dit seizoen niet goed, wie wil hem hebben? En waarom moet hij weg?quote:Op zondag 27 januari 2008 23:09 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Idd en Farfan gaat waarschijnlijk toch in de zomer weg.
Ik vind Lazovic en Koevermans ook een beter koppel.
als je Simons door laat schuiven moet je je backs achter houden anders hou je 1 erdediger over. Dat kan, dat is een keuze alleen speelt PSV zelden zo en dat is nogal een omschakelingquote:Op zondag 27 januari 2008 23:10 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
PSV heeft dan wel mee voetbal in huis.
Simons kan dan altijd nog doorschuiven
Er is in het verleden al wat belangstelling voor hem geweest.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:10 schreef ErikT het volgende:
[..]
Waarom gaat Farfan weg? Hij speelt dit seizoen niet goed, wie wil hem hebben? En waarom moet hij weg?
Hij kan er ook voor kiezen Bakkal op de positie van Afellay te zetten natuurlijk. Ik denk niet dat Aissati een basisplaats krijgt woensdag, zeker omdat hij geblesseerd is/was.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:21 schreef mcyodogg het volgende:
Ik denk geen Culina, want dat zou Sef's systeem door de war gooien. Hij speelt tot nu toe met 2 controlerende en 3 aanvallers daar vlak voor/naast.
Hier ben ik ook wel benieuwd naar. Bij Afellay is het toch vaak aannemen kappen kijken en dan gebeurt er pas ietsquote:Op zondag 27 januari 2008 23:53 schreef LudoSanders het volgende:
Toch ben ik wel benieuwd naar hoe Aissati het op de plek van Afellay zou doen. Ik zie in potentie meer een nummer 10 in Aissati dan in Afellay. Ik denk dat Aissati in staat is het tempo omhoog te gooien door zijn één keer raken in plaats van Afellay die vanaf eigen helft het veld over dribbelt naar het vijandelijke doelgebied.
Als hij zo blijft spelen komt hij niet hogerop (in de zin van AC Milan, Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Arsenal ed.)quote:Op zondag 27 januari 2008 23:19 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Er is in het verleden al wat belangstelling voor hem geweest.
En hij heeft dalijk nog maar een 2 jarig contract.
Hij zou ook wel hogerop willen
Qua salaris kan je ook hogerop komen hequote:Op zondag 27 januari 2008 23:57 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Als hij zo blijft spelen komt hij niet hogerop (in de zin van AC Milan, Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Arsenal ed.)
Misschien een Engelse middenmoter, maar of dat hogerop is?
Idd het zijn prima jongens voor de toekomstquote:Op maandag 28 januari 2008 00:02 schreef LudoSanders het volgende:
En als we toch het gehele seizoen met een spits spelen kunnen we een Reis of Zeefuik ook wel verhuren. Denk dat er genoeg clubs zijn die interesse in een van de twee heeft.
Dat is inderdaad ook een optie. Alleen weet ik niet of je met Culina op die plek hetzelfde effect hebt als met Bakkal. Bakkal zelf kan natuurlijk zelf prima uit de voeten achter de spitsen.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:53 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Hij kan er ook voor kiezen Bakkal op de positie van Afellay te zetten natuurlijk. Ik denk niet dat Aissati een basisplaats krijgt woensdag, zeker omdat hij geblesseerd is/was.
Toch ben ik wel benieuwd naar hoe Aissati het op de plek van Afellay zou doen. Ik zie in potentie meer een nummer 10 in Aissati dan in Afellay. Ik denk dat Aissati in staat is het tempo omhoog te gooien door zijn één keer raken in plaats van Afellay die vanaf eigen helft het veld over dribbelt naar het vijandelijke doelgebied.
Lazovic vanaf rechts, de positie van Farfán lijkt me betere optie dan.quote:Op maandag 28 januari 2008 02:15 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Dat is inderdaad ook een optie. Alleen weet ik niet of je met Culina op die plek hetzelfde effect hebt als met Bakkal. Bakkal zelf kan natuurlijk zelf prima uit de voeten achter de spitsen.
Misschien kan je Lazovic of Afellay's positie neerzetten en dan Koevermans in de spits, of gaat dat niet werken?
Lazovic snel verpatsen, Amrabat kopen en die op de rechtsbuiten zetten.. dat lijkt mij eigenlijk nog de beste optie..quote:Op maandag 28 januari 2008 09:54 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Lazovic vanaf rechts, de positie van Farfán lijkt me betere optie dan.
Als ik de snor moet geloven gaat die samen met Wetzel naar Heerenveen komende zomer.quote:Op maandag 28 januari 2008 10:09 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Lazovic snel verpatsen, Amrabat kopen en die op de rechtsbuiten zetten.. dat lijkt mij eigenlijk nog de beste optie..
Zo lang hij daar nog niet zit, kan je em nog contracteren lijkt me..quote:Op maandag 28 januari 2008 10:25 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Als ik de snor moet geloven gaat die samen met Wetzel naar Heerenveen komende zomer.
quote:Op maandag 28 januari 2008 10:09 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Lazovic snel verpatsen, Amrabat kopen en die op de rechtsbuiten zetten.. dat lijkt mij eigenlijk nog de beste optie..
Mja om vervolgens voor de goal op het moment dat ie er moet staan de kansen te verprutsen.. Dan zie ik liever een wat statische spits die de kansen tenminste wel afmaakt.. daar is PSV op dit moment denk ik ook meer bij gebaat, gezien de moeite die ze hebben om te scoren..quote:Op maandag 28 januari 2008 15:14 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Lazovic is dan misschien niet teveel scorend maar zijn activiteit houdt elke verdediger van de tegenpartij bezig.
Vind dat mensen wel wat positiever over hem mogen zijn......
Dat is onze Ruud natuurlijkquote:Op maandag 28 januari 2008 18:25 schreef LudoSanders het volgende:
Dit filmpje van PSV.tv eindigt wel heel vreemd, wie is dat?
Ik was het niet hoor.quote:Op maandag 28 januari 2008 18:46 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Dat is onze Ruud natuurlijk![]()
I wish
waarom die cliffhangerquote:Op maandag 28 januari 2008 18:25 schreef LudoSanders het volgende:
Dit filmpje van PSV.tv eindigt wel heel vreemd, wie is dat?
Dat zou dan echt aan anti climax zijnquote:Op maandag 28 januari 2008 19:05 schreef Ruudt het volgende:
Gaat gewoon over de nieuwe nike schoen..
WTF!quote:Op maandag 28 januari 2008 18:25 schreef LudoSanders het volgende:
Dit filmpje van PSV.tv eindigt wel heel vreemd, wie is dat?
Ja las het ook, wat een dooddoener en absoluut niet vermeldenswaardig.quote:Op maandag 28 januari 2008 19:05 schreef Ruudt het volgende:
Gaat gewoon over de nieuwe nike schoen..
Ik hoop stiekem dat Farfán in de spits staat woensdag en Lazo vanaf rechts.
filmpje over Koevermans en wie er op de plek van Afellay gaat spelen, met op het einde een paar schoenen die heen en weer rennen, zonder dat bekend is wie er op die "wondersloffen" (zoals ze het noemen) loopt. Het klinkt dus een beetje alsof er een nieuwe speler is, maar het gaat (blijkbaar) over nieuwe nikes.quote:Op maandag 28 januari 2008 19:42 schreef NoelGallagher het volgende:
Ik kan die filmpjes niet zien op PSV.tv.
Tell me what is going on
Wat dat betreft dus gewoon de nieuwe Kone.quote:Op maandag 28 januari 2008 15:24 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Mja om vervolgens voor de goal op het moment dat ie er moet staan de kansen te verprutsen.. Dan zie ik liever een wat statische spits die de kansen tenminste wel afmaakt.. daar is PSV op dit moment denk ik ook meer bij gebaat, gezien de moeite die ze hebben om te scoren..
alleen dan 3 miljoen goedkoperquote:Op maandag 28 januari 2008 21:49 schreef Messenga het volgende:
[..]
Wat dat betreft dus gewoon de nieuwe Kone.
quote:Op maandag 28 januari 2008 22:17 schreef jpg97 het volgende:
Ik heb al zin in woensdag
Laat maar komen dat FC Groningen
Kent iemand die spelert?quote:Op maandag 28 januari 2008 22:10 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Balasz Dzsudzsak kan mogelijk rekenen op een nieuwe landgenoot in de selectie van PSV. Volgens het Engelse BBC zijn de Eindhovenaren namelijk bezig om een volgende Hongaar naar Nederland te halen. Het gaat om de Hongaarse aanvaller Tamas Priskin die momenteel speelt bij het Engelse Watford.
Volgens het Engelse medium heeft Watford een bieding van 400.000 dollar van PSV geaccepteerd. PSV wil de speler graag om zijn aanvallende voetbalkwaliteiten, maar ook om de ontwikkeling van Balasz Dzsudzsak zo spoedig mogelijk te laten verlopen. De jeugdinternational van Hongarije zal, als alles naar wens verloopt, dinsdag de medische keuring doorlopen.
Bron: http://www.soccernews.nl/news/40506
Ik weet niet of het geloofwaardig is maar als het echt is is het voor de prijs is het wel het proberen waard.
Mja nou ja ze zullen wel weten wat ze halen lijkt me..quote:Op maandag 28 januari 2008 22:50 schreef mcyodogg het volgende:
Ja vaag van vorig seizoen. Niet echt een doelpuntenmachine, en hij schijnt niet eens eerste keus te zijn bij Watford momenteel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |