Schijnt om Baelum te gaan, van Willem II.quote:Op woensdag 23 januari 2008 09:56 schreef Urquhart het volgende:
In de papieren versie van de Telegraaf zei Koster dat ze zich nog willen versterken in de verdediging, en dat ze aan het rondkijken zijn.
Stel je voor dat we eens buiten het eigen netwerk kijken.quote:Op woensdag 23 januari 2008 09:59 schreef Nashje het volgende:
[..]
Schijnt om Baelum te gaan, van Willem II.
Nee joh. Anders moeten ze weer reizen en al de shit. Levert niks op. Gewoon lekker voor de buis zondagavond 19:00. Niet zo moeilijk doen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 09:59 schreef Blight het volgende:
[..]
Stel je voor dat we eens buiten het eigen netwerk kijken.
Volgens mij volgen ze Francis Dickoh van FC Utrecht.quote:Op woensdag 23 januari 2008 09:59 schreef Nashje het volgende:
[..]
Schijnt om Baelum te gaan, van Willem II.
Ik was sarcastisch, maar dit zou wel eens serieus waar kunnen zijn. Heb al vaker gelezen dat er iemand bij FC Utrecht op de tribune heeft gezeten.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Volgens mij volgen ze Francis Dickoh van FC Utrecht.
quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:06 schreef kreischer2000 het volgende:
Pff kan er eens iemand komen van buitenaf, een of andere reusachtige neger of een meedogenloze Oost Europeaan ofzo
Ja, en dan evt vd Wiel als backup tegen schorsingen en blessures. Al zou nog 1 extra backup niet verkeerd zijn. Ondanks dat we nog maar op 1 vlak meedoen is het een zwaar programma de aankomende maand.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:08 schreef Jasza het volgende:
Silva-Vermaelen-Sjonnie-Vertonghen
Is goed genoeg de 2e seizoienshelft imo, maargoed.
Een iets bredere verdediging dan dat zou ik toch wel willen zien. Daarnaast kan Heitinga weer als verdedigende middenvelder gaan spelenquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:08 schreef Jasza het volgende:
Silva-Vermaelen-Sjonnie-Vertonghen
Is goed genoeg de 2e seizoienshelft imo, maargoed.
Ik vind Vermaelen, net als Heitinga overigens, op de backpositie toch een stuk minder uit de verf komen, dan in het centrum.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:09 schreef Rumille het volgende:
Ik wil wel een Velibor Vasovic type zien bij Ajax. Naast Sjonnie in het centrum, Silva op rechts en Vermaelen op links.
Lijkt me leuk.
Gabri, Davids?quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:12 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Een iets bredere verdediging dan dat zou ik toch wel willen zien. Daarnaast kan Heitinga weer als verdedigende middenvelder gaan spelen
Silva - Vermaelen - Vertonghenquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:13 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gabri, Davids?
Vermaelen-Heitinga is een goed duo, hebben ze wel vaker laten zien, Inter thuis, Inter uit bijv
quote:Huntelaar toch naar 19 goals
Ajax heeft de KNVB om opheldering gevraagd over het aantal goals van Klaas Jan Huntelaar. Eerder werd de spits een treffer afgenomen, omdat het een eigen doelpunt zou zijn geweest van Edson Braafheid in de wedstrijd tegen FC Twente.
Infostrada, het bureau dat voor de KNVB de statistieken bijhoudt, heeft verklaard dat het wel degelijk 19 doelpunten zijn geweest, waar het standpunt van de bond was, dat het er eentje minder moest zijn. Ajax heeft inmiddels bij de KNVB aangeklopt en wil opheldering over het exacte aantal competitiedoelpunten dat de aanvaller dit seizoen achter zijn naam heeft staan.
Hoewel Huntelaar volgens de officiële wedstrijdgegevens van de KNVB op achttien treffers staat, zijn er talloze media die Huntelaar een extra goal toekennen. Dat spookdoelpunt dateert uit het thuisduel met FC Twente van 27 december 2007 (2-2), waarin FC Twente-verdediger Edson Braafheid een vrije trap van de Ajax-spits ongelukkig van richting veranderde.
De dienstdoende KNVB-official betitelde die goal als een eigen doelpunt van Braafheid, hetgeen dus ook op het officiële wedstrijdformulier van het duel te lezen is. Op dringend verzoek van Huntelaar zelf heeft Ajax afgelopen maandag bij de KNVB aangegeven dat ze vraagtekens zet bij het toekennen van dat doelpunt.
'Scheidsrechter Luinge gaf na de wedstrijd al aan dat als we het niet met zijn lezing eens waren, we bij de KNVB konden reclameren', zegt teammanager David Endt tegen Voetbal International. Inmiddels heeft Endt contact gezocht met Jaap Uilenberg, coördinator scheidsrechterszaken bij de bond. 'We willen weten wat nu precies de procedure is. Ik heb de indruk dat er nogal eens met twee maten wordt gemeten bij het toekennen van dit soort doelpunten', aldus Endt.
'Zoals iedere spits houdt Klaas-Jan zijn statistieken goed in de gaten. Dus als hij vraagt of hij we dat eens uit kunnen zoeken, dan doen we dat. We gaan knokken voor het doelpunt van Klaas. Zodat die bij de rechtmatige eigenaar terecht komt.' Klaas Jan Huntelaar zegt zelf in het Algemeen Dagblad het volgende: 'Ieder doelpunt telt en ik wil dolgraag de Gouden Schoen winnen'
wtfquote:We gaan knokken voor het doelpunt van Klaas. Zodat die bij de rechtmatige eigenaar terecht komt
Dembele is ook gewoon een goeie voetballer, net als die Pocognoli (oidquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:16 schreef Scorpie het volgende:
Trouwens, gisteren bij AZ zag ik toch Dembele weer heel erg goed spelen. Die jongen steekt met kop en schouders boven de rest uit. Zal me niks verbazen als 1 van de grote Drie hem straks wil aantrekken.
Meestal tellen ze zo'n bal ook wel als een goal, volgens mij.quote:
Daar zijn we twee seizoenen geleden dacht ik ook nog een tijdje mee bezig geweest. Waarom hebben we hem destijds niet gehaald? Of had dat te maken met die Defour-kwestiequote:Op woensdag 23 januari 2008 10:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dembele is ook gewoon een goeie voetballer, net als die Pocognoli (oid). Alleen heeft AZ het nu ff niet...
quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:21 schreef keijz het volgende:
Ajax had die Prognoli gewoon moeten kopen een paar jaar geleden, er was toen toch ook interesse?
Die gast is net zo min een linksback als Urby Emanuelson, logisch dat Louis van Gaal hem ook enkel als linkshalf gebruikt.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:20 schreef zjroentje het volgende:
Pocognoli heeft ook nog in de belangstelling van Ajax gestaan. Met hem was het probleem linksachter iig opgelost geweest ...
Wilde ik net zeggenquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:24 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Die gast is net zo min een linksback als Urby Emanuelson, logisch dat Louis van Gaal hem ook enkel als linkshalf gebruikt.
Mooie tijd wel, zometeen de stad inquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:28 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Waarom begint de wedstrijd eigenlijk al om 19.30?
+ een beetje voetbalintelligentie, dat zou helemaal mooi zijn. Nog een weekje transferperiode, en dan moeten we het uitzingen met wat we hebben.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:23 schreef Damzkieee het volgende:
Doe nou gewoon zo'n grote neger van de Afrika Cup. Meedogenloze slachters zijn dat, heerlijkScouten met bak chips en een biertje in de hand, elke avond op Eurosport de komende weken.
Sunday Olisehquote:
Net als Pieters geen versterking, maar voor een miljoentje of 5 mogen jullie ‘m ophalen hoor.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:02 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Volgens mij volgen ze Francis Dickoh van FC Utrecht.
Snap ik, dat is hij namelijk niet waard. Maar goed, Ajax scout liever subtop, dus zullen dat ook spelen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:39 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Net als Pieters geen versterking, maar voor een miljoentje of 5 mogen jullie 'm ophalen hoor.
Ach ja. Het zal mij benieuwen of er uberhaupt iemand komt, of dat dit gewoon weer een zoethoudertje is.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:41 schreef Nashje het volgende:
Vind het wel slordig dat ze nu op het einde moeten haasten om nog een verdediger te halen. Ruim de tijd voor gehad en als ze gewoon eerder actief bezig waren geweest stond er met de toppers op het programma vast wel een sterk verdedigingsblok.
Boulahrouz wilde drie maanden geleden toch niet?quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:41 schreef Nashje het volgende:
Vind het wel slordig dat ze nu op het einde moeten haasten om nog een verdediger te halen. Ruim de tijd voor gehad en als ze gewoon eerder actief bezig waren geweest stond er met de toppers op het programma vast wel een sterk verdedigingsblok.
quote:
Nog meer PSV'ers bij Ajax.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:56 schreef Noshiba het volgende:
ajax moet als klaas weg gaat gewoon koef ophalen!
Broer van een maat van me zag hem altijd vaak bij het uitgaan hehequote:Op woensdag 23 januari 2008 10:58 schreef M0NTANA het volgende:
Ook maar even in dit topic:
10 van Dani
Tien topgoals van flamboyante Portugees
Jammer van zijn mentaliteit, Daniel da Cruz Carvalho had een hele grote speler kunnen worden!
Dani
Koefquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:56 schreef Noshiba het volgende:
ajax moet als klaas weg gaat gewoon koef ophalen!
Dan hadden ze wel alternatieven kunnen bekijken. Nu moet alles weer op het laatste moment. Soms snap ik het gewoon niet.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Boulahrouz wilde drie maanden geleden toch niet?
Misschien dat Ajax tegen een gunstige rente Moussa Dembele, Demy de Zeeuw, Stijn Schaars, Ryan Donk en Louis van Gaal kan overnemen van de DSB Bank?quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:00 schreef BliksemSchigt het volgende:
Als je Dembele kan halen, is dat ook een koopje hoor.
Beter steken ze die tijd, geld en energie in een tripje naar Oost-Europa of Zuid-Amerika om daar een of andere meedogenloze beul voor in de verdediging te scouten.quote:
Zo'n beleid hebben wij ook, alles op het laatst altijd.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:41 schreef Nashje het volgende:
Vind het wel slordig dat ze nu op het einde moeten haasten om nog een verdediger te halen. Ruim de tijd voor gehad en als ze gewoon eerder actief bezig waren geweest stond er met de toppers op het programma vast wel een sterk verdedigingsblok.
De enige Portugees die ik wel mag, wat een schitterende speler was datquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:58 schreef M0NTANA het volgende:
Ook maar even in dit topic:
10 van Dani
Tien topgoals van flamboyante Portugees
Jammer van zijn mentaliteit, Daniel da Cruz Carvalho had een hele grote speler kunnen worden!
Dani
Klopt, maar in België rechtsback kunnen spelen, is iets anders dan in Nederland bij Ajax.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:27 schreef zjroentje het volgende:
Van origine is het gewoon een LB, heeft hij bij Genk ook altijd gespeeld. Dat Van Gaal 'm nu linkshalf laat spelen is wat anders, komt ook door de blessure van Martens.
Idd, die goal tegen Atleticoquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:05 schreef Tommeke het volgende:
[..]
De enige Portugees die ik wel mag, wat een schitterende speler was dat
Of Pietersquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:05 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Liever een wat defensiever ingestelde linksback, zoals Edson Braafheid.
Ja idd, een rechtsback met een linksback vergelijken.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:06 schreef Scorpie het volgende:
Geef mij maar Zuiverloon dan. Vind ik beter dan Braafheid.
Echt kippenvelquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:55 schreef Cyberia18 het volgende:
Tribute to a Legend
Prachtig filmpje ja
Kippenvel gewoon.Bergkamp
Pieters is van origine een centrale verdediger en nog lang niet klaar voor een ''topclub''.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:06 schreef Nashje het volgende:
[..]
Of Pieters. 19 jaar. Kan echt wel goed worden.
Jaaaa! Wat een held eigenlijkquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:05 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Idd, die goal tegen AtleticoEen dat stifje tegen Feyenoord
Misschien kopen en voor anderhalf jaar weer terug verhuren aan FC Utrecht?quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:12 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Pieters is van origine een centrale verdediger en nog lang niet klaar voor een ''topclub''.
Ja dus? Dat betekent dus dat ie meer verdedigt dan mee opkomt. Iets wat we nodig hebben op links.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:12 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Pieters is van origine een centrale verdediger
Stijn Schaars en Demy de Zeeuw als back-up en toekomstige opvolgers van respectievelijk Edgar Davids en Gabri, verder is Ryan Donk natuurlijk een groot talent en kan Moussa Dembele mooi KJH opvolgen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:13 schreef Wooldoor het volgende:
Dembele is een sterk aanspeelpunt en een actie alleen scoren kan hij niet. Ik zou hem niet zien als vervanging van Huntelaar eerder als vervanging van Suarez. Maar daar hebben we voorlopig nog geen vervanger voor nodig.
De Zeeuw zou de perfecte opvolger zijn voor Davids. Las ik trouwens vorige week niet dat van Geel Davids al gepolst had voor volgend seizoen?
Dat wil je graag he? Allemaal kopen en dan weer verhuren? Denk je dat al die clubs daar ook op zitten te wachten? Of de speler? Die stapt over naar rivaal Ajax, en zou dan nog een jaar in utrecht moeten voetballen?quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:13 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Misschien kopen en voor anderhalf jaar weer terug verhuren aan FC Utrecht?
Goed plan!quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:17 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Stijn Schaars en Demy de Zeeuw als back-up en toekomstige opvolgers van respectievelijk Edgar Davids en Gabri, verder is Ryan Donk natuurlijk een groot talent en kan Moussa Dembele mooi KJH opvolgen.
Lijkt me uit beeld.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:16 schreef DANILXL het volgende:
is steve sidwell haalbaar?
Braafheid zou ik niet eens zo'n slechte optie vinden. Doet het vrij goed bij Twente, en kan zowel links centraal en als linksback uit de voeten. Zal denk ik wel aardig duur zijn.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:05 schreef M0NTANA het volgende:
Liever een wat defensiever ingestelde linksback, zoals Edson Braafheid.
Dude STFUquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:16 schreef DANILXL het volgende:
is steve sidwell haalbaar?
Voor de ontwikkeling van de speler is het beter dat je kan blijven spelen, al helemaal bij de club waar je al (goed) speelde. Als zo'n talent meteen naar Ajax komt, kan hij op de bank belanden en stokt zijn ontwikkeling. Nu laat je hem spelen bij zijn club, maar heb je wel de mogelijkheid hem terug te halen. In het geval van Erik Pieters ligt het batuurlijk iets gevoeliger, maar over het algemeen zou Ajax dit vaker moeten doen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat wil je graag he? Allemaal kopen en dan weer verhuren? Denk je dat al die clubs daar ook op zitten te wachten? Of de speler? Die stapt over naar rivaal Ajax, en zou dan nog een jaar in utrecht moeten voetballen?
Zo werkt het toch niet joh.
Klopt, ideaal dat hij zowel linksback als in het centrum kan spelen, maar hij zal vrij prijzig zijn.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:20 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Braafheid zou ik niet eens zo'n slechte optie vinden. Doet het vrij goed bij Twente, en kan zowel links centraal en als linksback uit de voeten. Zal denk ik wel aardig duur zijn.
In oost europa lopen veel goede verdedigers rond. Het probleem is echter dat die toch allemaal al weer tegen de 30 aanzitten, de jongere talenten zijn allang weggekocht door de grote teams. Bij Lokomotiv heb je een zeer ervaren verdediger rondlopen die een enorme aanwinst zou zijn voor Ajax, maar hij is al weer 31 en daar gaat Ajax toch echt geen miljoenen voor op tafel leggen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 10:06 schreef kreischer2000 het volgende:
Pff kan er eens iemand komen van buitenaf, een of andere reusachtige neger of een meedogenloze Oost Europeaan ofzo
Alsof we al niet genoeg B-spelers hebbenquote:Op woensdag 23 januari 2008 10:06 schreef Fathom het volgende:
Ajax legt groot deel B-jeugd vast
quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:38 schreef devv05 het volgende:
[..]
Alsof we al niet genoeg B-spelers hebben
+1 Scherpquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:38 schreef devv05 het volgende:
[..]
Alsof we al niet genoeg B-spelers hebben
quote:Ajax doet tweede poging voor Engelaar
Volgens de Voetbal International zal Ajax deze week een tweede bod uitbrenden op Orlando Engelaar van FC Twente. De Amsterdammers willen Engelaar graag contracteren.
Ajax bood eerder drie miljoen euro, maar FC Twente wil zelfs vijftien miljoen euro. 'Als de situatie zo blijft, zal het lastig worden', zegt Van Geel.
'Maar we blijven hopen op zijn komst. Ik heb het idee dat sommige clubs de realiteit uit oog verliezen. Al gebiedt de eerlijkheid mij te zeggen dat we zelf de toon hebben gezet met de transfers van Sneijder en Babel', aldus de technisch directeur van Ajax.
Edson Braafheid er meteen bij, mogen ze Kennedy Bakircioglü terughebben.quote:
Met het oog op het kampioenschap lijkt mij een degelijke linksback meer noodzaak.quote:Op woensdag 23 januari 2008 11:59 schreef Wooldoor het volgende:
Als ze Engelaar voor onder de 8 miljoen kunnen krijgen vind ik het prima. Het is een erg nuttige speler en denk dat het toch zeker de kans op het kampioenschap vergroot. Vergeet niet dat we 17 miljoen hebben gekregen voor Babel en dat het deze zomer ook weer volop cashen wordt. Maar we moeten gewoon kampioen worden en volgend seizoen champions league spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |