Absoluut niet. Gewoon vanaf de baseline. Alleen die jongen combineert het tennissen op gevoel en het hardhitten vanaf de baseline. En dat maakt zijn spel zo leuk om naar te kijken.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:14 schreef suus21 het volgende:
hoe speelt die Tsonga eigenlijk? Service volley?
En wat dacht je van de ''Soley Soley'' Solid Gold Hitsquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:29 schreef Fukjoeman het volgende:
die reclame van nadal begint te vervelen
Ik ben er blijd meequote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:24 schreef TheArt het volgende:
Overigens maakt Gonzalez echt een enorme buiteling op de ranglijst. Hij gaat van plaats 7 naar 23. Als Tsonga de finale haalt, zelfs naar 24. Tsonga maakt dus een enorme sprong. Nu al van plek 38 naar 29. Bij winst op Youzhny naar 27 en bij winst op Nadal zelfs naar 18. Youzhny komt dan weer de top 10 binnen, op plaats 8. Als Blake wint van Federer wordt dat echter plaats 9.
Voor zover dit onzinnige gelul
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:30 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
En wat dacht je van de ''Soley Soley'' Solid Gold Hits.
die reclame met Agassi was zoveel leuker..quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:29 schreef Fukjoeman het volgende:
die reclame van nadal begint te vervelen
Dat ruige heeft die idd, beetje wild zelfs. Denk dat dat hem leuk en aantrekkelijk maakt, en dat dat hem ook de kop gaat kosten.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:26 schreef Omnifacer het volgende:
Hij heeft echt een ruig voorkomen, die Tsonga
Tsonga & Sharapova spelen gewoon heel sterk, that's allquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:37 schreef TheGeneral het volgende:
Henin![]()
Youzhmeister![]()
Wat is er aan de hand!
Oke. Alles gemist helaas.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Tsonga & Sharapova spelen gewoon heel sterk, that's all.
Zie je ook in deze game, beetje roekeloos lijkt het soms... Je hebt gelijkquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:37 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Dat ruige heeft die idd, beetje wild zelfs. Denk dat dat hem leuk en aantrekkelijk maakt, en dat dat hem ook de kop gaat kosten.
Hij heeft nog iets meer leertijd nodig denk ik. Maar potentie genoeg dus.
Dit is opnieuw Jack vd Voorn hoorquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:32 schreef Lobasca het volgende:
[..]
![]()
Verhip..ik hoor Ted![]()
![]()
Was net toch Marcella of Marriet?
Rekenwonder, niet mee bemoeienquote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:33 schreef PietjePuk007 het volgende:
Is Ted niet, is weer de speaker van Rosmalen
.
Nee dat is mevrouw Youhzny. Of in ieder geval 'vriendin Youzhny'. Julia nogwat.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:44 schreef kleinelievewolff het volgende:
Was dat mevrouw Federer?
Ik voel dat Youz nu gaat breaken (hoop, hoop)
het blijft frans hequote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:48 schreef APK het volgende:
Wat klinken die Franse aanmoedigingen toch nichterig.
Hij geeft al 3 punten weg ja.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
Het is net sinterklaas, de Youzhmeister.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |