Achja je denkt toch ook niet dat die mensen een 'vrije dag' hebben...quote:Op maandag 21 januari 2008 17:47 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Dat sommige het eventuele vertrek van Nevland niet kunnen begrijpen/waarderen getuigd een beetje van laag niveau.
Dat zegt meer over de lelijkheid van Kruiswijk dan over de schoonheid van Cahais.quote:Op maandag 21 januari 2008 18:38 schreef latin_LiZzY het volgende:
Qua uiterlijk in ieder geval een verbetering ten opzichte van Kruiswijk
Als ik naar je naam kijk kom jij er denk ik ook niet voor in aanmerking.quote:Op maandag 21 januari 2008 19:05 schreef Vogelverschrikker het volgende:
[..]
Dat zegt meer over de lelijkheid van Kruiswijk dan over de schoonheid van Cahais.
Groningen heeft niet het mooiste team van de Nederlandse velden (en gelukkig hoeft dat ook niet).
quote:Op maandag 21 januari 2008 19:12 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Als ik naar je naam kijk kom jij er denk ik ook niet voor in aanmerking.
quote:Op maandag 21 januari 2008 19:12 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Als ik naar je naam kijk kom jij er denk ik ook niet voor in aanmerking.
quote:Op maandag 21 januari 2008 19:19 schreef venomsnake het volgende:
Filmpje over Nevland uit Noord Nieuws
Zie ook Silva weer de droeftoeter uithangen..
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:30 schreef Grunner het volgende:
Al is het volgens Hans ook Sjelsie in plaats van Chelsea![]()
Wat een te-nen-krom-mend slecht interview . Die Piet van Dijken komt niet uit zijn woorden, vraagt bijna continu dezelfde vraag en maakt de geďnterviewde alleen maar zenuwachtigquote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:36 schreef venomsnake het volgende:
Prachtig interview met Kruiswijk..
Kut hee, die had ik helemaal nog niet gezien..
Wordt hij daar nu keihard genegeerd door zijn medespelers op het eind? Silva lijkt namelijk een gesprekje aan te willen knopenquote:Op maandag 21 januari 2008 19:19 schreef venomsnake het volgende:
Filmpje over Nevland uit Noord Nieuws
Zie ook Silva weer de droeftoeter uithangen..
Ka-ha-ies volgens deze Spaanse commentator: http://uk.youtube.com/watch?v=gpKA3mWKYls (zo rond 35 seconden scoort ie)quote:Op dinsdag 22 januari 2008 00:30 schreef Grunner het volgende:
Spreek dus uit als Kahies.
Al is het volgens Hans ook Sjelsie in plaats van Chelsea![]()
yes eindelijk, Nijland kent z'n plekquote:Op dinsdag 22 januari 2008 07:29 schreef csar het volgende:
Bruno Silva voor 4,5 jaar naar Ajax
Van onze Telesportredactie
GRONINGEN, dinsdag
Bruno Silva krijgt met zijn transfer naar Ajax alsnog zijn zin. De verdediger uit Uruguay tekent in Amsterdam een contract voor 4,5 jaar. Als alle formaliteiten zijn afgerond en hij de medische keuring doorstaat, kan hij in principe zondag tegen Vitesse al zijn debuut maken.
Silva was in staking gegaan nadat FC Groningen had aangegeven niet mee te willen werken aan een overgang. Zondag liet trainer Ron Jans echter al weten dat wat hem betreft Silva per direct kon vertrekken. „Op deze manier wordt ons een transfer door de strot geduwd”, vond ook algemeen directeur Hans Nijland, die alleen daarom al zijn poot stijf wilde houden. Maar omdat er een patstelling ontstond en de club niets heeft aan een onwelwillende speler, zag FC Groningen gisteren geen andere mogelijkheid dan alsnog mee te werken.
De 27-jarige Silva, die meestal als offensieve rechtsback opereert, kwam in 2005 naar Nederland. Hij was bezig aan zijn derde seizoen in Groningen en speelde tot dusver drie interlands. Bij Ajax wordt hij herenigd met zijn vriend en landgenoot Luis Suárez, die eerder dit seizoen een transfer wist af te dwingen na een curieuze arbitragezaak. Wat dat betreft zal er veel spanning komen te liggen op de uitwedstrijd tegen Groningen, op zondag 13 april.
Ik hoop dat jullie een babyzitter hebben...quote:Op dinsdag 22 januari 2008 10:44 schreef BigFire het volgende:
[..]
yes eindelijk, Nijland kent z'n plek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |