haha gaafquote:Op maandag 21 januari 2008 12:34 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Luister nog vaak je mix, echt heel erg goed gedaan
Bol.com zegt 1 februariquote:Op maandag 21 januari 2008 17:15 schreef devv05 het volgende:
Iemand de Qlimax DVD al ergens gespot? Ticketonline zegt nog steeds 31 december 2008
Er werd hier geroepen dat ie vanaf vandaag al verkrijgbaar zou zijn via TicketOnline en een week later via de reguliere verkoopkanalen, maar ik denk van niet, jammer.quote:
quote:Op maandag 21 januari 2008 22:46 schreef Ladyxima het volgende:
En ook nog iets met als titel ' shit, ze hebben ons door...' whahaha
Die laatste is geweldigquote:Op maandag 21 januari 2008 22:46 schreef Ladyxima het volgende:
ohja, iemand de q-dance site gezien? Rookverbod! Ik zie het al voor me, een volle bak gelredome waar je niet in mag roken... fucking hilarisch.
En ook nog iets met als titel ' shit, ze hebben ons door...' whahaha
Het gaat echt langzaam de verkeerde kant op hier in NL. Ongelofelijk... Je ziet het echt al voor je dat de security door de hele zaal gaat lopen of er iemand staat te rokenquote:Op maandag 21 januari 2008 22:46 schreef Ladyxima het volgende:
ohja, iemand de q-dance site gezien? Rookverbod! Ik zie het al voor me, een volle bak gelredome waar je niet in mag roken... fucking hilarisch.
En ook nog iets met als titel ' shit, ze hebben ons door...' whahaha
Over de q-dance site gesproken. Je wordt ook hierheen verwezenquote:Op maandag 21 januari 2008 22:46 schreef Ladyxima het volgende:
ohja, iemand de q-dance site gezien? Rookverbod! Ik zie het al voor me, een volle bak gelredome waar je niet in mag roken... fucking hilarisch.
En ook nog iets met als titel ' shit, ze hebben ons door...' whahaha
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:02 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Over de q-dance site gesproken. Je wordt ook hierheen verwezen![]()
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
Wat een jankerd, vroeger ging hij naar feesten zoals ik het begrijp, sinds een jaar is hij tot inkeer gekomen en nu loopt hij overal tegenaan te schoppen. Qlimax draait gewoon om het duistere en dan moet je met religie kunnen klooien. Schiet toch niet op zo. Moeten we op de volgende editie als een stel martelaars met een groot kruis om ons nek gaan lopen en alsmaar bidden omdat we het niet aankunnen. Over death metal hoor je deze gast niet en die lui zijn alsmaar bezig om het duistere te aanbidden.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:02 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Over de q-dance site gesproken. Je wordt ook hierheen verwezen![]()
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
is wat zeg, leuk baantje voor die securities danquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:01 schreef LeonH het volgende:
[..]
Het gaat echt langzaam de verkeerde kant op hier in NL. Ongelofelijk... Je ziet het echt al voor je dat de security door de hele zaal gaat lopen of er iemand staat te roken
tis eigenlijk wachten op de eerste dj die wat van die christen muziek remixtquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:18 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Ik word zo moe van al dat Christelijke gejank over housemuziek. Als je 't niks vind blijf er dan weg, en hou je er niet mee bezig. En over bekeren gesproken: wat doet die fucking bus met die jankstichting dan???
Headhunterz - Sacrifice. Is toch een christelijke uitspraak, weliswaar is de sample uit een film gehaald maar toch.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:45 schreef Ra-z het volgende:
[..]
tis eigenlijk wachten op de eerste dj die wat van die christen muziek remixt
Precies, ik luister er wel naar, maar op zo'n feest dringen die teksten echt niet tot me door ofzo. Gaat om de hele ambiance er om heenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:51 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ik heb nog nooit naar de tekst geluisterd van de intro's ......gaat tenslotte om de totale sfeer....
Idd, ik luister ook nooit echt naar de teksten (ook de MC's vallen me nooit echt op). Als ik dan na afloop de setjes hoor, hoor ik altijd hele nieuwe dingen voor mij terwijl ik er toch echt was...quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:09 schreef signom het volgende:
[..]
Precies, ik luister er wel naar, maar op zo'n feest dringen die teksten echt niet tot me door ofzo. Gaat om de hele ambiance er om heen
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 14:03 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Topictitel past trouwens wel goed bij deze discussie
Als ik Global Hardstyle mag geloven is ie op hun site te bestellen, dr staat iig beschikbaarquote:Op maandag 21 januari 2008 17:15 schreef devv05 het volgende:
Iemand de Qlimax DVD al ergens gespot? Ticketonline zegt nog steeds 31 december 2008
gehacktquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:02 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Over de q-dance site gesproken. Je wordt ook hierheen verwezen![]()
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
En uit dezelfde film hebben Revivals ook hun sample gehaald (Boondock Saints) voor Final Prayer, hetzelfde stukje tekst uitgesproken door een ander later in de film.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:58 schreef Pelgrim het volgende:
[..]
Headhunterz - Sacrifice. Is toch een christelijke uitspraak, weliswaar is de sample uit een film gehaald maar toch.
Goed artikel manquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:02 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Over de q-dance site gesproken. Je wordt ook hierheen verwezen![]()
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
zaterdag eerst cabaretvoorstelling van Klaas van der Eerdenquote:Op zondag 20 januari 2008 19:01 schreef renz0r het volgende:
Hallo medestampers!
Wordt er nog gestampt komende weken?
quote:Op maandag 21 januari 2008 17:15 schreef devv05
het volgende:
Iemand de Qlimax DVD al ergens gespot? Ticketonline zegt nog steeds 31 december 2008
inderdaad, heb hem net ook besteld, gelijk betaald met iDeal, dus hij valt binnenkort in de busquote:Op dinsdag 22 januari 2008 19:14 schreef Tha_Bartman het volgende:
heb net een mailtje van Q-dance gehad over de pre order van de DVD, ik heb hem nu besteld via ticketonline en als hetgoed is valt ie binnen 7 dagen in de bus.
de gewone verkoopkanalen hebben de dvd pas vanaf 1 feb
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 19:14 schreef Tha_Bartman het volgende:
heb net een mailtje van Q-dance gehad over de pre order van de DVD, ik heb hem nu besteld via ticketonline en als hetgoed is valt ie binnen 7 dagen in de bus.
Volgens mij is hier eerder al een trackist van die mix gepost. Ongeveer 80% was eigen productie maar toch zag ie er niet verkeerd uitquote:Op dinsdag 22 januari 2008 21:50 schreef Tha_Bartman het volgende:
IK WIL NU DE DVD!!!!
maar volgens mij is het niet de liveset van Headhunterz zoals op bol.com stond maar een mix van wat volgens Willem de lekkerste nrs zijn zoals de afgelopen defqon dvd etc
daar zal hij ook wel t nodige op tegen hebbenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:31 schreef Pelgrim het volgende:
[..]
Wat een jankerd, vroeger ging hij naar feesten zoals ik het begrijp, sinds een jaar is hij tot inkeer gekomen en nu loopt hij overal tegenaan te schoppen. Qlimax draait gewoon om het duistere en dan moet je met religie kunnen klooien. Schiet toch niet op zo. Moeten we op de volgende editie als een stel martelaars met een groot kruis om ons nek gaan lopen en alsmaar bidden omdat we het niet aankunnen. Over death metal hoor je deze gast niet en die lui zijn alsmaar bezig om het duistere te aanbidden.
Hier nietquote:Op dinsdag 22 januari 2008 18:01 schreef Houniet het volgende:
Activator @ Italian Hardstyle Night (FearFM) (18-01-08)
1. Activator and Zatox - I Am What I Play
2. Activator, MC Syco & MC Da Syndrome - Go To Church
3. Acti vs Mani - Vet Hard
4. Activator - I’m Gonna Diss You Right Now
5. E-Fect - Glorification (Zatox and Activator Remix)
6. Hard’Onez - World Domination (Original Mix)
7. Mind Hunterz and Alpha Twins - No Mercy (Mind Hunterz Mix)
8. The Machine - Butterfly
9. Zatox and Activator - Can’t Stop (Original Mix)
10. Hardstyle Masterz - Age Of Reverse Bass (Activator Remix)
11. Activator, MC Syco & MC Da Syndrome - We Call Him..
12. Activator vs. Carnifex - To The Beat
13. Activator - Icon
Is deze al langsgekomen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Had 'm al eens gepost ja, paar topics terug geloof ik.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:34 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Volgens mij is hier eerder al een trackist van die mix gepost. Ongeveer 80% was eigen productie maar toch zag ie er niet verkeerd uit
whahahahahaquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:04 schreef Boy_Snakeye het volgende:
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
haha , bericht is aangepast
Nee, slechte scripting heet dat.quote:Op woensdag 23 januari 2008 19:04 schreef Boy_Snakeye het volgende:
http://www.volkskrantblog.nl/bericht/159037
haha , bericht is aangepast
Ja, dat heet een comment.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |