Wij hadden begin april al onze laatste wedstrijd gespeeldquote:Op maandag 12 mei 2008 19:39 schreef Yeahinho het volgende:
Wtf, nu nog aan het voetballen?! Wij hebben al 2 weken geleden voor het laatst gebald.
En Vaduz gestopt....?! Ik zou echt nóóit kunnen stoppen, voetbal is mijn leven!
Eerst dit seizoen maar eens afsluiten met een tournooi en een BBQ na afloopquote:Op dinsdag 3 juni 2008 21:00 schreef VoreG het volgende:
En mensen zijn we al met de voorbereiding op het nieuwe seizoen bezig?
Ik ben langzaam aan het revalideren (rustig proberen hard te lopen) om te kijken of mn enkel het houdt. Daarna maar eens aan de conditie werken, want die is door de blessure echt tot het nulpunt gedaald, heb de conditie van een bejaarde vent van 100+kg...
Volgend seizoen in Tilburg bij TSVV Merlijn aan de slag!
Het eerste bij ons is al bekend de rest nog niet.quote:Op donderdag 3 juli 2008 19:00 schreef BliksemSchigt het volgende:
Welke indelingen zijn wel al bekend en welke nog niet? De van de reserve zondagers nog niet toch? Of kijk ik er over heen?
WSC? Waalwijk? Dan heb ik vorig jaar nog tegen julie (als ik het me goed herinner) 4 2e gespeeldquote:Op donderdag 3 juli 2008 21:38 schreef stame het volgende:
Bij ons het ook bekend. We hebben dus een nieuw team opgericht met wat vrienden voor op de zaterdag (we zijn eigenlijk een zondagvereniging). We worden zaterdag 3 en zijn ingedeelde in de 4e klasse.
Onze competitie ziet er als volgt uit:
BVV/Caterpillar 2
GSBW 9
LONGA 6
Rust Roest 2
Rust Roest 3
SC Olympus 3
SSC'55 5
Sv BLC 3
SVG 2
VOAB 11
WSC 3
Zwaluw VFC 7
Uit Waalwijk inderdaad, tegenover het RKC stadion. Ik zou alleen niet weten wat voor een team zaterdag 2 bij ons is/was.quote:Op donderdag 3 juli 2008 22:01 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
WSC? Waalwijk? Dan heb ik vorig jaar nog tegen julie (als ik het me goed herinner) 4 2e gespeeldOp zaterdag trouwens. en kansloos met 4-0 verloren overigens
OT: Op onze site zijn de indelingen ook bekend gemaakt, maar we hebben er een nieuw senioren-elftal bij, moet nog maar eens kijken in welk team ik kom.
Juist daar heb ik gespeeld. Met ons 4e. Eigelijk zit ik in het 6e maar zij hadden wat spelers tekort (wel vaker bij verre uitwedstrijden, wat ze vorig seizoen alleen maar hadden), dus ik deed met hen mee. Maar hebben jullie geen zaterdag 1 en 2 (en wellicht nog meer)?quote:Op donderdag 3 juli 2008 22:11 schreef stame het volgende:
[..]
Uit Waalwijk inderdaad, tegenover het RKC stadion. Ik zou alleen niet weten wat voor een team zaterdag 2 bij ons is/was.
Aan de ranglijst te zien was het niet zo heel super team. Maar er zijn wel een zaterdag 1 en 2. Maar daar hebben we sinds kort een zaterdag 3 aan toegevoegd. Zaterdag 1 en 2 zijn ook vriendenteams en daar komt nu dus weer een vriendenteam van ons bij. Meeste spelers willen weer of blijven voetballen op zaterdag en zo tot een mooi team gekomen dat zaterdag 3 komende seizoen volgt. Voor de rest bestaat de club uit seniorenteams op zondag aangezien het eigenlijk een zondagvereniging is.quote:Op donderdag 3 juli 2008 22:14 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Juist daar heb ik gespeeld. Met ons 4e. Eigelijk zit ik in het 6e maar zij hadden wat spelers tekort (wel vaker bij verre uitwedstrijden, wat ze vorig seizoen alleen maar hadden), dus ik deed met hen mee. Maar hebben jullie geen zaterdag 1 en 2 (en wellicht nog meer)?
Hier is de ranglijst van afgelopen seizoen te vinden.
Heul nietquote:Op donderdag 17 juli 2008 19:49 schreef Rumille het volgende:
Ach, Vroomshoopse Boys wordt toch kampioen.
Nee dat was dos 8 volgens mij.quote:Moesten jullie vorig seizoen tegen Drienerlo 5?
Ben sinds vorige week aan het rennen, mijn conditie is ook behoorlijk ingezakt in krap 1 maand tijd. Maar ik verwacht toch wel fit te zijn wanneer we 1 augustus het trainen hervatten.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 21:00 schreef VoreG het volgende:
En mensen zijn we al met de voorbereiding op het nieuwe seizoen bezig?
Ik ben langzaam aan het revalideren (rustig proberen hard te lopen) om te kijken of mn enkel het houdt. Daarna maar eens aan de conditie werken, want die is door de blessure echt tot het nulpunt gedaald, heb de conditie van een bejaarde vent van 100+kg...
Volgend seizoen in Tilburg bij TSVV Merlijn aan de slag!
De indeling van ons inmiddels opgeheven team staat er ook nog bij, met teams als GONA, HMSH, Laakkwartier, Toofan en PGS/VOGEL moet zeggen dat ik erg blij ben met het feit dat ik nu in een ander team speel en die verenigingen ontloopquote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:34 schreef BliksemSchigt het volgende:
Indelingen West II zijn ook eindelijk bekend.
Die aanvangstijden in die lijst, zijn die ook definitief? Want dan zouden we veel om 9.30 spelen. Waaronder wijzelf
zoow nou pas maar op ik ben bloedvorm en gister al begonnen met trainenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:46 schreef child_of_the_matrix het volgende:
hehe, Dos37, ik moet komend seizoen tegen je voetballen.. Zit bij DES 5...
Je hebt gewoon te lang boven je kunnen gespeeld.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 22:05 schreef Grulez het volgende:
Jemig ik ben momenteel echt een prutser. Onderling oefenpotje met nota bene a'ers erbij... ik leek wel iemand uit de 80jarige oorlog ofzo.
ik ben gewoon over mn top. te vroeg gepiekt heet dat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 22:05 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je hebt gewoon te lang boven je kunnen gespeeld.
Patrick Kluivert????quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 22:08 schreef Grulez het volgende:
[..]
ik ben gewoon over mn top. te vroeg gepiekt heet dat.
Maar dan 4 jaar jonger... ik heb jaren gehad toen sprak het drop vol lof. Nu wijzen ze me bespottend na.quote:
Zei ik ook altijd. Sukkel nu al jaren met blessures en als ik deze seizoenshelft niet fit word, dan zal ik die beslissing toch ook moeten nemen. Met pijn in het hart, overigens. Maar revalideren, opereren, revalideren zonder noemenswaardig resultaat is niet bepaald motiverend.quote:Op zondag 10 augustus 2008 19:25 schreef Yeahinho het volgende:
Stoppen met voetballen? No way, ik dénk er nog niet aan....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |