Eigenlijk moeten we niet zeuren, want met Ajax gaat het financieel en commercieel goed, en die voetbalprestaties? Ach het gaat financieel toch goed?quote:BRON: De Telegraaf
De Telegraaf heeft vandaag een groot interview met Maarten Fontein. De Algemeen Directeur gaat daarin op tal van beleidszaken rond Ajax. Het Beleidsplan zit inmiddels in het tweede jaar. Fontein: "Als je de tussenstand van onze toekomstvisie opmaakt, dan zie je dat we financieel en commercieel voor op het schema liggen, maar sportief blijven we daar nog bij achter."
Ajax Netwerk
"Als algemeen directeur val ik onder de raad van commissarissen, terwijl de commissie het resultaat is van een afspraak tussen het clubbestuur en de ledenraad. Als directie waren we daar niet bij betrokken, maar op zich heb ik geen probleem met de commissie."
Ajax Netwerk
"Ik heb al aangegeven dat het aantal mutaties op sleutelposities binnen de club me heeft verbaasd. Het is een veeg teken. Nu is er in 2006 een 5-jarenplan aangenomen, dat door iedereen binnen de club breeduit werd gedragen. Moet je daar na anderhalf jaar al op afgerekend worden? Realistisch gezien kan dat eigenlijk niet. In principe kunnen wij pas over 5 jaar daarop afgerekend worden, terwijl het ook vrij normaal is dat je halverwege bekijkt hoe je ervoor staat. Maar na ruim een jaar…"
Dat is zijn functiequote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:13 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Eigenlijk moeten we niet zeuren, want met Ajax gaat het financieel en commercieel goed, en die voetbalprestaties? Ach het gaat financieel toch goed?
Gaat dat stuk over Van Geel?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:36 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Martin, waarom blijf je toch dat kanker beleid verdedigen?
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:27 schreef Aanvoerder het volgende:
Winnen, al schoppen we dat halve elftal van NEC de mat af.
Maar dat mag je niet zeggen want het bestuur is kutquote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:49 schreef jna het volgende:
Fontein doet gewoon z'n werk en best aardig ook volgens mij met de nieuwe sponsordeal en het samenwerkingsverband met China
Hoe gaat het met je deur?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:49 schreef jorienvdherik het volgende:
met davids en perez worden jullie waarschijnlijk kampioen
nee, het voetbal is kut en daar is het bestuur eindverantwoordelijke voor.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:49 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Maar dat mag je niet zeggen want het bestuur is kut!!
nec kan niet scoren..quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:52 schreef notunreal het volgende:
Ik blijf het op 2-2 houden.. De verdediging is nog slechter als tegen NAC dus we krijgen sowieso tegen doelpunten..
die spits van nec durft niet eens in de buurt te komen van de 16 al staat edje laatste man!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:52 schreef notunreal het volgende:
Ik blijf het op 2-2 houden.. De verdediging is nog slechter als tegen NAC dus we krijgen sowieso tegen doelpunten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |