Die laatste zoals het nu is vind ik ook prima, maar die tweede vind ik echt helemaal niets. Veel mensen zeiden ook dat ik het niet af moest knippen. Er was zelfs een kapster die het heeft geweigerd. Die was goed bezigquote:Op maandag 21 juli 2008 09:31 schreef slakkie het volgende:
[..]
Het staat wel, je bent het gewoon niet gewend... Maar goed, ieder z'n smaak.
Het lijkt me dat je idd opzij wel wat meer kunt gebruiken, nu zit het echt allemaal bovenop je hoofd, zelfs na de knipbeurt blijkbaar. Moeilijk in te schatten wat je uiteindelijk wil maar het lijkt me dat je opzij en achter en zo eerst wel wat meer mag laten groeien. Als je straks anders ook nog permanent wil (bestaat permanent uberhaupt nog wel trouwens?) dan ziet het er niet echt lekker uit lijkt me.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:32 schreef Salt_Seafood het volgende:
Nou je kunt mij ook bij dit topic aansluiten.
Ik had tot 2 maanden terug redelijk lang haar, maar toen was ik 't helemaal zat en ben ik naar de kapper geweest en heb het laten kort knippen...
Nu is het 2 maanden later en zit ik echt in een kut lengte, ik heb een slag in mn haar en hier en daar wat krullen (vooral achter op mn hoofd), maar voor is het erg dik en er valt weinig mee te doen. Ook is het aan de zijkanten veel te kort geknipt en zit mn haar daardoor al snel te hoog.
Vandaag ben ik dan ook naar de kapper geweest (een nieuwe, waar ik erg goede dingen over gehoord heb) en we hebben afgesproken dat we over een half jaar een permanent gaan zetten. Het is nu nog te kort, aangezien ik grove en losse krullen wil.
Hij heeft het nu enkel wat meer in model geknipt en verder moet ik elke 2 maanden terug komen om het bij te laten knippen, opweg naar de permanent dus!
Zijn er hier heren die ervaring hebben met permanent? Hij zei dat ie het normaal afraad maar omdat ik onwijs dik haar en al wat krullen van mezelf heb het goed te doen moet zijn en bovendien niet kunstmatig staat.
Zodoende kan ik ook meer volume aan de zijkanten krijgen, want dat is nu echt veels te kort!
Hier een plaatje zoals het bij mij zat net voordat ik naar de kapper ging (dus toen het nog "lang" was):
[ afbeelding ]
En zo zat het vorige week:
[ afbeelding ]
(heb ff geen plaatjes wat een beter idee geeft van mn haar, maar die komen nog)
Als ik er weinig in doe werkt t niet, en met teveel krijg ik van dat vette haar. Wat voor wax gebruik je?quote:Op woensdag 15 oktober 2008 18:47 schreef Diemietuhriej het volgende:
Bij mij helpt wax goed tegen het pluizen..
Geen idee, zit nu niet thuis.. Hij is van de kapper, redelijk grote pot, rond..quote:Op woensdag 15 oktober 2008 21:00 schreef robbolo het volgende:
[..]
Als ik er weinig in doe werkt t niet, en met teveel krijg ik van dat vette haar. Wat voor wax gebruik je?
thnx voor de tips, ga t een keertje checkenquote:Op woensdag 15 oktober 2008 21:35 schreef Diemietuhriej het volgende:
[ afbeelding ]
Deze gel gebruik ik, alleen dan de '5'. Die werkt dus ook erg goed. En dan in een rond potje.Maar dit zal wel hetzelfde zijn.
Ben blij dat het niet meer zo snel groeit, ik zou het ook niet nog langer laten groeien... Stijlvol lang houdt bij deze lengte wel zo'n beetje op, hierna wordt het 'pornoster lang'...quote:Op maandag 17 november 2008 23:59 schreef Krentenbol. het volgende:
Mijn haar groeit ook niet meer zo snel als eerst
Pas geleden bij de kapper geweest (puntjes) en dat doet toch altijd weer pijn![]()
[ afbeelding ]
Ik wil het nog 10 - 15cm langerquote:Op dinsdag 18 november 2008 15:09 schreef Bartaz het volgende:
[..]
Ben blij dat het niet meer zo snel groeit, ik zou het ook niet nog langer laten groeien... Stijlvol lang houdt bij deze lengte wel zo'n beetje op, hierna wordt het 'pornoster lang'...![]()
Zelf ben ik overigens ook al twee jaar aan het proberen om mijn haar langer te laten groeien, maar na een paar maanden gaat het alle kanten op krullen en is er niets meer mee aan te vangen, dus dan gaat het meestal weer terug kort.
Als het zo lang word dan ga je er toch op zitten? en t lijkt me lastig te onderhouden, of valt t mee?quote:Op dinsdag 18 november 2008 15:41 schreef Krentenbol. het volgende:
[..]
Ik wil het nog 10 - 15cm langer
Heb je in die 2 jaar nog nooit doorgezet?
Dan kun je nog niet eens meer fatsoenlijk fietsen zonder dat het tussen je spaken komtquote:Op dinsdag 18 november 2008 15:41 schreef Krentenbol. het volgende:
[..]
Ik wil het nog 10 - 15cm langer
Heb je in die 2 jaar nog nooit doorgezet?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |