Historie boeit me geen drol, ik wil gewoon dat AZ behoorlijk mee kan ballen in die flutcompetitie hier.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:14 schreef Nashje het volgende:
Historie maak je, die koop je niet
Teren op oude glorie is anders ook niet alles.. [/hap]quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:14 schreef Nashje het volgende:
Historie maak je, die koop je niet
Laat die gloryhunters lekker in die boerenpolder blijvenquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:20 schreef MaxPower het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel AZ-ers komende zomer weer naar Amsterdam overstappen. Hopelijk kan Dirk die 2e ring nog cancellen want dat wordt een lege 2e ring.![]()
Goed nu ga ik voetbal kijken.
Inderdaad, wat was het ook alweer 2005 Adriaanse?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:18 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Teren op oude glorie is anders ook niet alles.. [/hap]
Die gaan allemaal weer terug naar Amsterdamquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:21 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Laat die gloryhunters lekker in die boerenpolder blijven
Zag je net niet wat een dringen geblazen het was bij de uitgang
Denk eerder Zaandamquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:26 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Die gaan allemaal weer terug naar Amsterdam
Ja, en Ajax heeft door de historie heen niet altijd een van de grootste budgetten van Nederland gehadquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:14 schreef Nashje het volgende:
Historie maak je, die koop je niet
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:15 schreef Nashje het volgende:
Doe mij een frikadel speciaal
idd het was voor de verandering geen koenders volgens mijquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:47 schreef jorienvdherik het volgende:
die 1-2 wie maakte die blunder
omg wat een sjonnie
Sowieso heeft Van Gaal denk ik geen zin in de Eerste Divisie.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:50 schreef jorienvdherik het volgende:
als het zo blijft, mag die niet tot 2009 blijven
Jaliens deze keerquote:Op dinsdag 22 januari 2008 22:48 schreef DANILXL het volgende:
[..]
idd het was voor de verandering geen koenders volgens mij
Leuk van Molhoekquote:Molhoek: ‘Hopelijk wint AZ alles vanaf nu’
De stemming van een andere speler die bij AZ onder contract staat, was opgewekter. Rogier Molhoek maakte vorig seizoen nog successen mee in Alkmaar, maar laat nu zijn kunsten zien in Breda. Molhoek werd in de 72e minuut gewisseld bij een 1-0 stand in het voordeel van AZ. Vanaf de bank zag hij de wedstrijd en de score vervolgens volledig omkeren.
Bij het verlaten van het veld kreeg Molhoek applaus van het AZ-publiek. “Dat had ik niet verwacht. Vorig jaar was ik geen basisspeler bij AZ. Daarom doet het me goed hoe het publiek reageert.” De AZ-huurling kon de winst niet goed bevatten. “We hebben een lepe ploeg maar in het veld had ik niet het gevoel dat we zouden winnen. Hooguit in een gelijkspel. AZ zette goed druk en wij kwamen niet goed aan voetbal toe. Ik hoop dat AZ verder alles gaat winnen, want het is toch mijn club.”
Was dat Jaliens? En ook al bij die kans van Feher zo'n blunder. En dat was dan AZ's meest betrouwbare verdediger.quote:
valt we trouwens wel op dat er alleen maar donkere mensen in de verdediging staan en opeens gaat het heel erg slechtquote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:13 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Was dat Jaliens? En ook al bij die kans van Feher zo'n blunder. En dat was dan AZ's meest betrouwbare verdediger.
Het was Agustien die de blunder maakte bij de 1-2, volgens mij..quote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:13 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Was dat Jaliens? En ook al bij die kans van Feher zo'n blunder. En dat was dan AZ's meest betrouwbare verdediger.
quote:Supporters AZ ergeren Van Gaal
ALKMAAR - Louis van Gaal is teleurgesteld in sommige supporters van AZ. ,,Ik vind het heel vervelend dat het publiek zich in negatieve zin richtte op één speler, Milano Koenders."
,,Hij krijgt de schuld en is de zondebok. Dat is jammer en niet terecht'', zei de trainer van de Alkmaarders na de nederlaag tegen NAC Breda van 1-2.
Koenders speelde zaterdag een ongelukkige rol in de met 4-0 verloren wedstrijd tegen SC Heerenveen. Tegen NAC viel de verdediger acht minuten voor tijd in. Delen van het publiek reageerden daarop met negatieve liederen.
Na de pijnlijke slotfase voor AZ tegen NAC, waarin de Noord-Hollandse club binnen vijf minuten een voorsprong van 1-0 uit handen gaf, richtten sommige supporters zich ook op Van Gaal. ,,Ik heb het zelf niet gehoord. Als het slecht gaat, krijgt de trainer de schuld. Dat gebeurt wel vaker in het voetbal. Het raakt je wel, zeker omdat het je eigen supporters zijn. Dezelfde mensen die nog geen drie maanden geleden op de banken stonden, keren zich nu tegen ons.''
Dat lees ik niet graag, ik zie Molhoek graag bij NAC blijven! Das echt een toppertje.quote:
Dat van Koenders was inderdaad niet terecht deze wedstrijd. Tegen Heerenveen was hij erg ongelukkig (net in de pauze op Tele 2 werd er zelfs nog door de commentator gezegd dat de bal zijn gezicht raakte en niet de handen) maar nu had hij nog niet eens in het veld gestaan.quote:
Molhoek is volgens mij dan ook wel een echte voetballer, met liefde voor het spelletje.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:50 schreef Ritchie het volgende:
[..]
Dat lees ik niet graag, ik zie Molhoek graag bij NAC blijven! Das echt een toppertje.
Overigens had de scheids ook wat blunders vandaag, aantal handsballen die geel danwel rood hadden moeten zijn. Anyways, bedankt voor de punten
Hij scoort alleen zo weinig maar verder is het een beest ja.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:52 schreef BigFire het volgende:
wat was Dembele weer sterk zeg. hoop echt dat Ajax hem haalt als opvolger van Huntelaar komende zomer. ben bang dat Dirk niet wil meewerken omdat het Ajax is maargoed als AZ buiten Europees voetbal grijpt dan wil Dembele misschien zelf wel heel graag weg.
en in de eerste helft ook al een keer wat bijzonder goed afliep..quote:
Inderdaad een heel mooi stadion! Daar kunnen andere clubs die een nieuw stadion willen bouwen nog een voorbeeld aan nemen.quote:
Ook al zo iets. Die had dit seizoen gewoon bij AZ horen te spelen. Een gigantisch goede voorbereiding gedraaid en met Schaars in de lappenmand stevende hij af op een zekere basisplaats. Maar nee, hij mocht verhuurd worden, want Schaars zou met een maandje weer terug zijn...quote:Op dinsdag 22 januari 2008 23:50 schreef Ritchie het volgende:
[..]
Dat lees ik niet graag, ik zie Molhoek graag bij NAC blijven! Das echt een toppertje.
het was voor AZ heel zuur, maar je zag het gewoon aankomen...quote:Op woensdag 23 januari 2008 00:01 schreef patrickt37 het volgende:
80 minuten de betere zijn, en dan in de laatste 10 minuten weggeven.
Dit verlies was natuurlijk niet verdiend.
Wel moeten natuurlijk de supporters achter hun club en coach blijven staan.
Misschien dat door de twaalfde man AZ kan aanklampen bij de subtop.
Ik vond juist die laatste 10 minuten leukquote:Op woensdag 23 januari 2008 00:15 schreef buzzer het volgende:
[..]
het was voor AZ heel zuur, maar je zag het gewoon aankomen...
80 minuten leuk voetbal en de laatste tien minuten echt dramatisch...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |