abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56220117
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 10:44 schreef Angst het volgende:

[..]

wel strafbaar dus als iemand aangifte bij de politie doet.. dan is het toch strafbaar of zie ik da tnou verkeerd?
Ligt er aan hoe kwetsend het is
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_56234942
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 02:24 schreef Babyloniaa het volgende:
De gedenksteen in Auschwitz is een bepaald moment weggehaald.Er stond op dat er 4 miljoen doden waren gevallen in dat kamp. Er is dan een nieuwe gezet met een getal van 1 miljoen doden erop omdat de historici het daar toch meer mee eens waren. Zoiets ongeveer tien jaar geleden is dat gebeurt zo uit mijn hoofd ; dat verschil van drie miljoen is niet van het totaal af getrokken. Dat zijn de dingen waar deze man voor in de gevangenis gaat;
Wat een gelul. De Westerse schattingen van het aantal doden zijn nooit van de Sovjetplaquette afhankelijk geweest.

Hulde voor Monolith.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  vrijdag 25 januari 2008 @ 18:00:58 #228
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_56303857
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 02:55 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Leuk lullen doe jij, maar je loopt achter.

Is Holocaust revisionisme (ontkenning van de Holocaust, de Auschwitz-Lüge) in Nederland strafbaar?

Ja, sinds het Verbeke-arrest inzake revisionisme, HR (Strafkamer) 25-11-1997.
[..]
Zoek anders even het verschil op tussen ' wetsartikel' en ' jurisprudentie' en kom dan nog eens vertellen dat iemand 'lult' of 'achterloopt'...
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  vrijdag 25 januari 2008 @ 18:29:38 #229
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_56304419
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 00:30 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik vind dit een heel kwalijke zaak. Die neo-nazi's mogen van mij hard aangepakt worden, maar er moet ook ruimte zijn voor revisionisme.

Er is voldoende bewijs dat miljoenen joden ontvoerd zijn en opgesloten in kampen (of anderszins van hun vrijheid beroofd) en daarvan is een groot deel vermoord, of bezweken aan de slechte omstandigheden waar ze door de nazi's in terecht gekomen zijn. Het getal van 6 miljoen is uiteraard een schatting, maar wat nu als het er 3 of 4 miljoen geweest zijn? Het maakt het niet minder gruwelijk, maar er moet wel ruimte zijn dit soort dingen te kunnen onderzoeken.
quote:
Op dinsdag 15 januari 2008 17:22 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Historici mogen elke dag roepen dat de Holocaust minder slachtoffers heeft geëist. Mits, en dat is een hele grote mits, deze claims worden onderbouwd. Er is nog nooit een historicus veroordeeld voor het aan willen passen van het aantal slachtoffers. Sterker nog, sinds 1945 voert onderzoek bijna jaarlijks tot een bijstelling van het totale aantal slachtoffers. Er gaan wat Joden af, er komen wat Russen bij, allemaal gebaseerd op falsifieerbare, controleerbare bronnen.

En dat heeft niks te maken met 'overwinnaars schrijven de geschiedenis' (wat ik sowieso altijd al een zwaktebod heb gevonden), want ook Duitse historici hebben uitgebreid de Holocaust onderzocht.

Op het moment echter dat je tegen de tonnen (en dat bedoel ik letterlijk) bewijs dat er ligt in gaat beweren, dat dit niet heeft plaatsgevonden, ben je geen mening aan het verkondigen. Een mening baseer je op rede en die onderbouw je met argumenten.

Ik kan best roepen dat de zon morgen in het noorden opkomt. En ik kan dat elke dag roepen. Maar als ik na 25 jaar waarin de zon in het oosten is blijven opkomen, dit nog steeds roep, dan ventileer ik geen mening. Dan ben ik gewoon dom.

Vrijheid van meningsuiting kent een grens. Die grens trekt Oostenrijk bij het ontkennen van de Holocaust (en vergeet niet dat deze meneer het een 'Satanisch verzinsel' noemt) en daarmee het voor leugenaar uitmaken van generaties historici, van overlevenden en van ooggetuigen van de feiten.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  zaterdag 26 januari 2008 @ 12:14:00 #230
201498 Babyloniaa
wat zijn valse vlags?
pi_56317080
De Duitsers zijn gekend voor hun grondigheid.
Ze hielden dodenboeken bij in elk kamp waar iedereen in staat die gestorven is met alle gegevens datum van binnenkomst welke transport enz. Deze doden boeken zijn allemaal bij het rode kruis terecht gekomen.
Zij telden die bij elkaar op en kwamen tot 750 000 doden in de kampen.
Zijn dit de westerse schattingen? Zijn er dan nog ergens registers?
De kampen zijn nooit gebombardeerd geweest Ze hadden toen al precisie wapens. Dus die gegevens zouden er nog moeten zijn geweest bij het einde van de oorlog. Er was bovendien een typhus epidemie op het laats in Duitsland. De bevrijding kwam in mei en sommige ex gevangenen verbleven nog bijna 2 maanden in de kampen erna, voordat ze naar hun land terug konden komen. IN die twee maanden stierven er nog even veel mensen als voor de bevrijding, blijkt uit de registers. Als mensen daarover vragen stellen, zijn ze revisionist en belanden ze in de gevangenis.
Er staat precies veel mee op het spel. Een onderzoeker Jim Condit is op Youtube te vinden.
Kennis is macht, onwetendheid is gevaarlijk..
pi_56317115
quote:
Op zaterdag 26 januari 2008 12:14 schreef Babyloniaa het volgende:
Ze hadden toen al precisie wapens.
Nee.
Juist omdat ze geen precisiewapens hadden, hebben ze al die duitse steden platgebombardeerd. Ze konden namelijk niet de fabrieken zelf platgooien, dus gooiden ze de arbeiders maar plat (even kort door de bocht geredeneerd).
  zondag 27 januari 2008 @ 22:01:43 #232
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_56349846
quote:
Op zaterdag 26 januari 2008 12:14 schreef Babyloniaa het volgende:
De Duitsers zijn gekend voor hun grondigheid.
Ze hielden dodenboeken bij in elk kamp waar iedereen in staat die gestorven is met alle gegevens datum van binnenkomst welke transport enz. Deze doden boeken zijn allemaal bij het rode kruis terecht gekomen.
Zij telden die bij elkaar op en kwamen tot 750 000 doden in de kampen.
Of je leest je in voordat je bazelt. Die dodenboeken zijn hopeloos onnauwkeurig en werden aan het eind, juist toen de massa-executies in volle gang waren, niet meer bijgehouden.
quote:
Zijn dit de westerse schattingen? Zijn er dan nog ergens registers?
Een veel betrouwbaarder cijfer wordt gekregen door te kijken naar de Joodse populatie in de bezette landen in 1939 en in 1945, Hoewel ook die cijfers geen 100% nauwkeurigheid bieden, geven ze wel een veel duidelijker beeld van de ware omvang van de uitroeiing. En dat getal ligt vele malen hoger dan 750.000, een bewering van je, waar ik overigens heel gaarne een bron voor zou zien.
quote:
De kampen zijn nooit gebombardeerd geweest Ze hadden toen al precisie wapens.
Um, nee dus. Waarom denk je dat ze hele steden platgooiden?
quote:
IN die twee maanden stierven er nog even veel mensen als voor de bevrijding, blijkt uit de registers.
En dit is dus echt loeiende bullshit.
quote:
Als mensen daarover vragen stellen, zijn ze revisionist en belanden ze in de gevangenis.
Er staat precies veel mee op het spel. Een onderzoeker Jim Condit is op Youtube te vinden.
Jim Condit

De man is om te beginnen geen historicus, maar een soort Wilders in Amerika, alleen zijn in zijn geval niet de moslims de boosdoeners maar de Joden. Significant genoeg staat hij met zijn 'onderzoek' op zapruder.com. Stormfront.org steunde zijn kandidatuur voor de verkiezingen van 2006. Dus je komt wel met een prima voorbeeld van een revisionist, ja.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  zondag 27 januari 2008 @ 23:21:26 #233
201498 Babyloniaa
wat zijn valse vlags?
pi_56352059
Elke dode is er een te veel ...
Niemand wil het leed ontkennen van de Joodse burgers door vragen te stellen over details. De slachtoffers verdienen juist de waarheid. Het zou wel eens kunnen dat we de verkeerde daders hebben aangewezen....

Over de registers of ze nauwkeurig waren of niet.... Je kan gelijk hebben net als ik. Duitsers zijn van nature bekend om hun tuchtigkeit ..... Ik heb ze niet zelf gezien. Wie moet je geloven? de overwinnaar? of de geschiedkundige die begint te graven?
De eerste golf oorlog is ook geforceerd. Herrinner je dat drama van Incubator babies? Een jonge vrouw is een verhaal komen vertellen voor de UN veiligheidsraad dat Irak slecht omging met incubator babies. Dit is een leugen geweest die recht uit de trukkendoos van een marketing buro kwam. Toegegeven bovendien.
De oorlog in Irak is daarop begonnen.

Er zijn gewoon vragen te stellen bij sommige gegevens omdat ze niet blijken te kloppen Het lijkt erop dat het systematisch overdreven wordt. Als er zoveel mensen zouden zijn opgebrand dan zouden er ook meer botten moeten over zijn. Die zijn nooit gevonden. Botten verbranden niet. In een crematorium hebben ze een machine om botten te verbreizelen. De Nazies hadden dat niet. Men is nog altijd op zoek naar de botten? Ook de hoeveelheid brandstof, bijgehouden in registers onder dezelfde rigueur van de duitsers, die aan de kampen geleverd is komt niet overeen met de hoeveelheid energie nodig om zoveel mensenlichamen te verbranden. Dit is nagerekend en bevestigd door een specialist van crematoria. Er is een joodse getuigenis die beweerd dat de putten in de grond waar de lijken in lagen, op 20 minuten, een half uur leeg brandden. Dat is technisch onmogelijk blijkt uit de kennis van deskundigen van Crematoria. Die getuigenis is mogelijk een Hoax. Een menselijk lichaam bestaat voor 80% uit vocht.

Er zijn veel vragen. Waarom waren er dokter s in de kampen als het dodenkampen waren?
Waarom kregen de mensen volgens de registers weeral- alles netjes genoteerd - zoveel eten dan?
Ik zet hier geen linken want dat is revisionisme en ik wil dit forlm geen last bezorgen
Ga zelf maar op zoek Het is vreemd dat deze vragen niet gesteld mogen worden. Misschien is er gewoon wel een antwoord op.. Het is heel pijnlijk om dit te ontdekken.

We moeten afleren alle mensen over een kam te scheren van een bepaalde nationaliteit of strekking.
De Joden zijn zelf het grootste slachtoffer van deze overdrijving als blijkt dat het waar is.
Hebben wij soms die oorlog in Irak geregeld als Hollanders? En toch heeft een vertegenwoordiger van onze regering in de Nato twee weken na 9/11 een document ondertekend om deel te nemen aan de War on Terror. Er is een verschil tussen leiders en bevolking in al die dingen.Er zijn heel veel Joden die dit allemaal weten en hetzelfde denken. Wist je dat er elke maand Orthodoxe Joden protesteren in New York tegen het zionisme? Ze staan dan een paar uur op straat met plakaten en dat al tien jaar lang.
Oorlog is gewoon Business.

Dus fabrieken en Kampen - arbeid macht frei - waar gewerkt werd, zijn niet platgegooid, wel de steden....daar zijn we het over eens. Toeval?
En sorry hoor de typhus epidemie stopte niet met de bevrijding er bleven doden vallen. Gemiddeld nog net zo veel mensen per dag bijna net als voor de bevrijding. Dat is geen bullshit maar een logisch feit. TRek het maar na. De mensen die nog leefden bij de bevrijding waren niet zo uitgemergeld alleen de doden. Er heerste een epidemie.

Het is een pijnlijk onderwerp. Er rust een heel grote Taboe op. Ik hoop dat we de waarheid ooit zullen weten.
Dr. Rath Health Foundation heeft ook het een en ander op zijn site staan over de farmaceutische bedrijven en de kampen. Ook de documenten van de Nurenberger processen staan sinds kort on line. Hij heeft daar mede voor gezorgd geloof ik.
Kennis is macht, onwetendheid is gevaarlijk..
pi_56352698
quote:
Op zondag 27 januari 2008 23:21 schreef Babyloniaa het volgende:
lulverhaal.
Ga even lekker naar BNW en laat serieus historisch onderzoek over aan historici.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 27 januari 2008 @ 23:52:07 #235
798 voyeur
bemoeit zich
pi_56352759
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 02:55 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Leuk lullen doe jij, maar je loopt achter.

Is Holocaust revisionisme (ontkenning van de Holocaust, de Auschwitz-Lüge) in Nederland strafbaar?

Ja, sinds het Verbeke-arrest inzake revisionisme, HR (Strafkamer) 25-11-1997.
[..]
Een van de koppigste misverstanden in Nederland is dat het Verbeke arrest een holocaust onkennings verbod is. Het ging om haatzaaien en je mag voorlopig schrijven wat je wil over de holocaust.
Here we are now, entertain us.
  maandag 28 januari 2008 @ 00:55:23 #236
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_56353958
quote:
Op dinsdag 15 januari 2008 11:49 schreef SlimShady het volgende:
hier wordt je er zelfs voor geband .
Nee hoor.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  maandag 28 januari 2008 @ 18:34:14 #237
39114 Angst
CorticotropinReleasingHormon
pi_56367208
quote:
Op zondag 27 januari 2008 23:21 schreef Babyloniaa het volgende:


Er zijn veel vragen. Waarom waren er dokter s in de kampen als het dodenkampen waren?
Waarom kregen de mensen volgens de registers weeral- alles netjes genoteerd - zoveel eten dan?
Ik zet hier geen linken want dat is revisionisme en ik wil dit forlm geen last bezorgen
Ga zelf maar op zoek Het is vreemd dat deze vragen niet gesteld mogen worden. Misschien is er gewoon wel een antwoord op.. Het is heel pijnlijk om dit te ontdekken.
en er waren in het kamp waar ik ben geweest kranen en nette hygiene, zag er heel netjes uit. oh wacht het water was niet aangesloten!!!
oh waarom was dat dan ?
UITERLIJK VERTOON

en enkele dokter waren er natuurlijk ook gewoon om gruwelijke experimenten te doen

niemand mocht weten hoe erg het was, de gemiddelde duitser was het daar namelijk niet mee eens (joh) dus daarom waren er dokters etc. en ik geloof er geen reet van dat ze genoeg eten kregen, als je die foto's ziet zit daar niemand met gezond gewicht op....

overigens moeten er vragen kunnen gesteld worden, maar net zoals jij , zijn het meestal gewoon een beetje "verkeerde" vragen die worden gesteld

en dat mensen indirekt aan de kampen zijn gestorven door tyfus, zal best wel, maar dat kan je toch wel als oorlogslachtoffers noteren, aangezien in een andere omgeving ze het waarschijnlijk veel beter hadden gehad, en misschien nooit tyfus hadden gekregen
In theorie vind ik iedereen aardig!
<a href="http://img170.exs.cx/img170/7325/img90181an.jpg" rel="nofollow" target="_blank">check mijn schilderij!</a>
Jagermaster alleen als ie bloed en bloedheet is!
  maandag 28 januari 2008 @ 19:30:44 #238
201498 Babyloniaa
wat zijn valse vlags?
pi_56368503
Ik heb nog niet vaak gehoord dat iemand verkeerde vragen stelt. hoe kan dat?
Door vragen krijg je antwoorden. de suggestie voor de artsen van 'de schijn' die je geeft is heel plausibel.

Er was geen eten meer mijn moeder heeft de hongerwinter meegemaakt in adam en bloembollen gegeten en
Joden helpen onderduiken. Zij zei dat heel die oorlog poppekast was van mannen in een net pak die die kwamen uitlokken ....en de joden onder haar hebben zelfmoord gepleegd toen de duitsers binnen vielen. Veel mensen wisten wat er gaande was in de jaren 30 al. Ze hebben de mensen opgejaagd om ze vrijwillig naar Israel te krijgen.

Wist je dat er eind 2007 meer dan 10000 brieven zijn verstuurd naar joden in Iran vanuit verschillende plaatsen in de UK en de VS? De aanhef was WARNING verlaat het land je bent hier niet meer veilig.
Terwijl Achminejad bevriend is met de orthodoxe joden en ze geen haarbreed in de weg legt.
Een rabbijn zei me ; dat zijn de Zionisten.

Buiten de kampen stierven er misschien wel evenveel mensen aan de Typhus als erin.
Dat kan je lezen in alle geschiedenis boeken.

Je kan met beelden alles laten zien wat je wilt dus ik blijf gewaarschuwd.
de Mensen waren mager in die kampen maar kregen nog wel eten ga nog maar es kijken.
Erstierven duitsers van de honger Het duitse volk heeft enorm geleden.
Die fotos van de lijken heeft de publieke opinie enorm geshokkeerd en terecht.
Ik ontken niet dat het heel erg was Ik stel me alleen de vraag of het niet een beetje aangedikt is omdat dat wel goed uitkwam.
Die beren die de opwarming van de aarde moesten symboliseren en de beren in nood.ken je die foto?
Die foto was vlak aan de kust genoemen een paar jaar ervoor en dat waren spelende beren.
De fotografe van die foto is onthutst over het 'mis' bruik van haar foto. Die lag op een persburo.

ik blijf het raar vinden dat die kampen niet gebombardeerd zijn en hele steden wel.
Hoe verklaar je dat?
Kennis is macht, onwetendheid is gevaarlijk..
  maandag 28 januari 2008 @ 20:55:39 #239
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_56370540
Is het wel toegestaan om de holocaust te 'ontkennen noch bevestigen'? eigenlijk?
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
pi_56383494
quote:
Op zondag 27 januari 2008 22:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Of je leest je in voordat je bazelt. Die dodenboeken zijn hopeloos onnauwkeurig en werden aan het eind, juist toen de massa-executies in volle gang waren, niet meer bijgehouden.
[..]

Een veel betrouwbaarder cijfer wordt gekregen door te kijken naar de Joodse populatie in de bezette landen in 1939 en in 1945, Hoewel ook die cijfers geen 100% nauwkeurigheid bieden, geven ze wel een veel duidelijker beeld van de ware omvang van de uitroeiing. En dat getal ligt vele malen hoger dan 750.000, een bewering van je, waar ik overigens heel gaarne een bron voor zou zien.
[..]

Um, nee dus. Waarom denk je dat ze hele steden platgooiden?
[..]

En dit is dus echt loeiende bullshit.
[..]

Jim Condit

De man is om te beginnen geen historicus, maar een soort Wilders in Amerika, alleen zijn in zijn geval niet de moslims de boosdoeners maar de Joden. Significant genoeg staat hij met zijn 'onderzoek' op zapruder.com. Stormfront.org steunde zijn kandidatuur voor de verkiezingen van 2006. Dus je komt wel met een prima voorbeeld van een revisionist, ja.
Jaja,

Wat Lord_Vetinari zegt en schrijft is waar, want hij heeft zich verdiept in deze thema's

Dag Jong.

Groet Lammie
pi_56384781
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:30 schreef Babyloniaa het volgende:
ik blijf het raar vinden dat die kampen niet gebombardeerd zijn en hele steden wel.
Hoe verklaar je dat?
Omdat het bombarderen van de kampen het einde van de oorlog niet bespoedigde.

Voor de rest moet je toch echt minstens de moeite doen om je gewauwel met bronnen te staven, anders ben je wel erg doorzichtig.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
pi_56385064
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 13:42 schreef Apropos het volgende:

[..]

Omdat het bombarderen van de kampen het einde van de oorlog niet bespoedigde.
En het bombarderen van de kampen was waarschijnlijk ook niet echt levensverlengend geweest voor degenen die in de kampen zaten.
pi_56385445
quote:
Op zondag 27 januari 2008 23:21 schreef Babyloniaa het volgende:
Elke dode is er een te veel ...
Niemand wil het leed ontkennen van de Joodse burgers door vragen te stellen over details. De slachtoffers verdienen juist de waarheid. Het zou wel eens kunnen dat we de verkeerde daders hebben aangewezen....


We moeten afleren alle mensen over een kam te scheren van een bepaalde nationaliteit of strekking.
De Joden zijn zelf het grootste slachtoffer van deze overdrijving als blijkt dat het waar is.
Weet je, als je de Holocaust wenst te ontkennen of dermate wenst te bagatelliseren dat het een haast onbetekenend voorval lijkt, dan heb je van mij verlof, want dan weet ik tenminste direct met wat voor maniak ik van doen heb. Maar doe dan niet of je het allemaal uit pieteit doet of niet de intentie hebt te kwetsen, want dat maakt de hele bezigheid nog misselijker.
Met het loochenen van de gaskamers ontken je ook de moord op zigeuners, katholieken, Russische krijgsgevangenen, enz. Besef je dat?
PS: bezig nooit meer de uitdrukking ''Wij Hollanders'', want aan je taaleigen te zien ben je een Vlaming of minstens een Brabander.

[ Bericht 6% gewijzigd door Apropos op 29-01-2008 14:42:07 ]
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  dinsdag 29 januari 2008 @ 18:07:56 #244
39114 Angst
CorticotropinReleasingHormon
pi_56391164
quote:
Op maandag 28 januari 2008 19:30 schreef Babyloniaa het volgende:
Ik heb nog niet vaak gehoord dat iemand verkeerde vragen stelt. hoe kan dat?
Door vragen krijg je antwoorden. de suggestie voor de artsen van 'de schijn' die je geeft is heel plausibel.

Er was geen eten meer mijn moeder heeft de hongerwinter meegemaakt in adam en bloembollen gegeten en
Joden helpen onderduiken. Zij zei dat heel die oorlog poppekast was van mannen in een net pak die die kwamen uitlokken ....en de joden onder haar hebben zelfmoord gepleegd toen de duitsers binnen vielen. Veel mensen wisten wat er gaande was in de jaren 30 al. Ze hebben de mensen opgejaagd om ze vrijwillig naar Israel te krijgen.

Wist je dat er eind 2007 meer dan 10000 brieven zijn verstuurd naar joden in Iran vanuit verschillende plaatsen in de UK en de VS? De aanhef was WARNING verlaat het land je bent hier niet meer veilig.
Terwijl Achminejad bevriend is met de orthodoxe joden en ze geen haarbreed in de weg legt.
Een rabbijn zei me ; dat zijn de Zionisten.

Buiten de kampen stierven er misschien wel evenveel mensen aan de Typhus als erin.
Dat kan je lezen in alle geschiedenis boeken.

Je kan met beelden alles laten zien wat je wilt dus ik blijf gewaarschuwd.
de Mensen waren mager in die kampen maar kregen nog wel eten ga nog maar es kijken.
Erstierven duitsers van de honger Het duitse volk heeft enorm geleden.
Die fotos van de lijken heeft de publieke opinie enorm geshokkeerd en terecht.
Ik ontken niet dat het heel erg was Ik stel me alleen de vraag of het niet een beetje aangedikt is omdat dat wel goed uitkwam.
Die beren die de opwarming van de aarde moesten symboliseren en de beren in nood.ken je die foto?
Die foto was vlak aan de kust genoemen een paar jaar ervoor en dat waren spelende beren.
De fotografe van die foto is onthutst over het 'mis' bruik van haar foto. Die lag op een persburo.

ik blijf het raar vinden dat die kampen niet gebombardeerd zijn en hele steden wel.
Hoe verklaar je dat?
je hele verhaal is al door andere bekritseerd en wil ik nooit op ingaan. Natuurlijk is het vrijwel altijd goed vragen te stellen, en ik zeg ook niet dat er geen duitsers of zelfs duitse soldaten hebben geleden. Dat is iets wat ik ook niet wil ontkennen. De oorlog was verschrikkelijk ook buiten de kampen dat staat vast.

Echter het zinnetje wat ik dikgedrukt hebt in jou quote vind ik verwarrend. De vraag is wie kwam het goed uit? De russen en amerikanen die ons bevreid hebben? Wouden die nog beter lijken ? Lijkt me niet nodig iedereen was blij ook voordat het bestaan van de kampen algemeen bekend was. De joden? Waarom in hemelsnaam, niemand zit te wachten op overdrijving als zonder overdrijving alles al vreselijk is!
Dus dan wil ik graag aan jou de vraag stellen... Wie kwam het dan goed uit?
In theorie vind ik iedereen aardig!
<a href="http://img170.exs.cx/img170/7325/img90181an.jpg" rel="nofollow" target="_blank">check mijn schilderij!</a>
Jagermaster alleen als ie bloed en bloedheet is!
  woensdag 30 januari 2008 @ 09:17:02 #245
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_56403244
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 12:57 schreef Lammie het volgende:

[..]

Jaja,

Wat Lord_Vetinari zegt en schrijft is waar, want hij heeft zich verdiept in deze thema's
Toevallig heb ik dat inderdaad, ja. Te jouwer info: Ik heb een Universitaire graad in de geschiedenis. Nou jij weer.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_56406866
quote:
Op dinsdag 29 januari 2008 14:10 schreef Apropos het volgende:

[..]
PS: bezig nooit meer de uitdrukking ''Wij Hollanders'', want aan je taaleigen te zien ben je een Vlaming of minstens een Brabander.
En een brabander is geen Hollander! en
"Grote mannen danken voor een kwart hun roem aan hun dapperheid, voor de helft aan geluk, en voor het overige kwart aan misdaad.\"
  woensdag 30 januari 2008 @ 14:11:04 #247
201498 Babyloniaa
wat zijn valse vlags?
pi_56409102
In de UNiversiteit krijg je te leren wat in de boeken van de overwinnaars staat.
Universiteiten zijn verre van objectief.
Met alle respect voor je titel en goede bedoeling.
Er is nog een wereld buiten de universiteit en het leven begint pas na de studie.....net als met autorijden...;-)
Het leerplan wordt door iemand bepaald.

Qui Bono? Ten eerste is de oprichting van de staat Israel de natte droom van een elite in die tijd. Als je dat wilt bereiken kan ik me voorstellen dat je heel veel "moeite" moet doen.
Ken je het systeem van
1 kreer een probleem
2 laat de mensen om een oplossing roepen
3 Presenteer een onpopulaire maatregel die jij al klaar hebt liggen maar er nooit door zou krijgen zonder dat probleem?
Zo ging het met vele valse vlag aanslagen in de geschiedenis.
Het is een beproefde techniek van de strategen in deze wereld.
Ze kennen het klappen van de zweep door en door;
problem-reaction- solution.

Helaas vermoeden velen dat de Zionistische machtelite hiervan gebruik heeft gemaakt. Helaas blijkt uit de geschiedenis dat dit al zo vaak is gebruikt. OPeratie Nortwood is onderschept, Gladio, Mossadeque afgezet in Iran en toegegeven.
Er zijn document gevonden van onderhandelingen om Joden als het ware 'los te kopen'
door mensen met geld en ze buiten de oorlogszone te brengen op een eiland.
Dit is tegengewerkt door de Joodse lobby zelf.

Mensen die het 'normaal' vinden om al eeuwenlang jonge mensen het leger in te jagen om oorlog te voeren voor hun belangen. Dat zouden jij en ik al niet over ons hart krijgen en is voor mij voldoende om alle opties open te houden.. van 'slechtheid' Er zijn heel slechte mensen!
Als je dat al durft te doen alsof het verantwoord is dan ben je niet bezig voor het belang van anderen. Als je ziet hoe zinloos oorlogen zijn en mensen daarvoor telkens worden misleid. Al die jonge levens verpest. al die gezinnen ontwricht van de soldaten.
Waarom zouden diezelfde mensen dan inzitten met een paar
brand slachtoffers - 'holocaust' betekend brandoffer, en is een naam die pas in de jaren 50 eraan gegeven is door de zionisten zelf - om hun natte droom van het beloofde land te realiseren?

Ik weet het. Het klinkt monstrueus slecht en daardoor is het ongeloofwaardig.
Maar deze verklaring snijd gewoon hout!
Is de War on terror zo goed gefundeerd dan? Dag 2 na 9/11 werd ze gelanceerd.
De aanslag kwam letterlijk uit de lucht vallen en op ddag twee had met de verklaring, 19 daders en een oplossing.
Maak mij niet af als de boodschap je niet aan staat. Dat verandert niks aan de feiten.
I did not do it.
En ik ben niet alleen om deze piste te onderzoeken.
We zoeken allemaal een uitweg uit de hel en verlangen naar een vredigere en rechtvaardige wereld.
Ik sta open voor alle mogelijkheden behalve rechts nazisme.
Ik kan het begrijpen dat je een psychologische muur optrekt tegen zoveel bedrog.
Maar we komen daar geen stap verder mee in de richting van wereld vrede.

Jim Condit geeft 429 000 hits bij google
en is een goede start voor wie diepere achtergronden wil onderzoeken.
En dit is een heel unieke draad met concrete informatie over de spelers in het spel.
Je kan geen staat oprichten zonder een bankier die bereid is het start kapitaal te leveren.
http://forum.politics.be/showthread.php?t=97500
Kennis is macht, onwetendheid is gevaarlijk..
pi_56409128
Tja op het ontkennen van de holocaust staat gevangenisstraf inderdaad. Die gast is ook dom trouwens.
pi_56409170
quote:
Er is nog een wereld buiten de universiteit
En die wereld heet Google.
  woensdag 30 januari 2008 @ 14:48:31 #250
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_56409985
quote:
Jim Condit geeft 429 000 hits bij google
quote:
Resultaten 1 - 10 van circa 2.120.000 voor Monster Loch Ness (0,19 seconden)
Is dit dan ook waar?

Ik ontken ook dat er 6Miljoen Joden zijn gestorven in WOII.
Voor mijn gevoel zijn het er veel meer geweest. En dan ook echt veel meer. En dat waren dan alleen maar de Joden.
10tallen miljoenen anderen zijn er ook gestorven. Dankzij het Nazi bewind.

Er liepen idd artsen rond in de kampen. Wie kent niet die lieve oude man die het beste voor had met de Joden. De arts genaamd Mengele. Ja, dat was echt een lieverdje........

Dat er in de nasleep van WOII net zoveel doden vielen als tijdens WOII zal ik ook niet ontkennen.
De hongersnood was ontzettend groot en daar viel nu eenmaal erg weinig aan te doen.

Maar als je van de hele Holocaust een kleine oorlogsmisdaad gaat maken dan spoor je gewoon niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')