abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56751984
Jansen hoofd opleidingen bij Twente

Goede keuze van FC Twente lijkt me zo!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_56752792
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:13 schreef methodmich het volgende:
Jansen hoofd opleidingen bij Twente

Goede keuze van FC Twente lijkt me zo!
Klopt, heeft goed werk gedaan bij Stevo, Excelsior '31 en HHC. In de laatste twee trainersmagazines stond trouwens een tweedelig interview over zijn visie op voetbal, ik denk dat die perfect bij Twente past. Zag laatst nog een stukje over die amateurkeeper die bij ASWH had gekeept, zal even zoeken.

Amateur Van Belzen maakt indruk bij NAC

Joan van Belzen heeft tijdens zijn eerste dag bij NAC indruk gemaakt op Arno van Zwam. De 25-jarige keeper van hoofdklasser Hoek kreeg een stage aangeboden van de profclub, en maakte op zijn eerste dag veel indruk.

"Joan is een prachtige lijnkeeper", zegt keeperstrainer Van Zwam tegenover BN/De Stem. "Maar nu wil ik hem zo snel mogelijk in een wedstrijd zien. Kijken hoe hij op voorzetten reageert en hoe hij zich gedraagt in zijn strafschopgebied."

Van Belzen ging vorig jaar naar Hoek, nadat hij twee seizoenen onder de lat stond bij ASWH. Bij de Zeeuwse club lijken zijn talenten ontdekt. Naast NAC is er ook serieuze interesse van AA Gent, Lokeren, FC Twente en RBC.
pi_56753580
Klopt, heb het ook in het NAC-topic gepost toen. Overigens lijkt RBC momenteel de beste papieren te hebben voor Joan.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_56753692
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 19:26 schreef 9christensen het volgende:
Het nieuwe stadion van FC Twente is sinds donderdagmiddag uitverkocht.

De ruim 24.000 plaatsen zijn allemaal aan de man gebracht en op de wachtlijst staan al circa duizend FC Twente-supporters. De uitbreiding van het Arke Stadion moet bij de start van het nieuwe seizoen klaar zijn. Daarna wil FC Twente het aantal plaatsen nog een keer uitbreiden, maar met hoeveel is nog niet bekend.

rtvoost
Waarom geen dubbele ring dan? Is toch ook mooier?
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_56753713
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 14:56 schreef 9christensen het volgende:

[..]

uiteraard, iedereen ontvangt gewoon weer een brief om te verlengen
Het was toch zo dat je dit keer juist (voor eind april) een brief moest schrijven als je NIET door wilde (of wilde verhuizen). Dus dat je nu alleen een brief krijgt van wanneer je moet betalen en hoeveel?

Of is dat van heel iets anders en haal ik nu alles door elkaar heen?
  vrijdag 15 februari 2008 @ 17:31:40 #281
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_56753787
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 17:27 schreef Merson het volgende:

[..]

Het was toch zo dat je dit keer juist (voor eind april) een brief moest schrijven als je NIET door wilde (of wilde verhuizen). Dus dat je nu alleen een brief krijgt van wanneer je moet betalen en hoeveel?

Of is dat van heel iets anders en haal ik nu alles door elkaar heen?
Van de officiele site:
quote:
'Binnenkort krijgen de Seizoen Clubcardhouders een brief waarin hen de optie voor een nieuwe stoel wordt aangeboden. Daarnaast ontvangen ook supporters die op de totale wachtlijst staan, een brief waarna zij zich definitief kunnen aanmelden voor een stoel in het ‘nieuwe’ stadion. Als al deze supporters gebruik maken van deze mogelijkheid is het stadion inderdaad uitverkocht.'
Aldus Munsterman. Het lijkt me dus aannemelijk dat de boel niet automatisch verlengd wordt.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_56754785
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 17:26 schreef Roberto258 het volgende:

[..]

Waarom geen dubbele ring dan? Is toch ook mooier?
Hoe bedoel je, dubbele ring? Twee ringen op de bestaande, of een boven op wat er nu al staat? Het stadion bestaat straks namelijk uit twee ringen. http://thuisbijfctwente.nl/ hier kun je zien hoe het eruit komt te zien.
pi_56755219
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 18:21 schreef Solstice het volgende:

[..]

Hoe bedoel je, dubbele ring? Twee ringen op de bestaande, of een boven op wat er nu al staat? Het stadion bestaat straks namelijk uit twee ringen. http://thuisbijfctwente.nl/ hier kun je zien hoe het eruit komt te zien.
Als ik het goed heb komen op twee tribunes een ring bij op, en op de andere twee niet, toch? Doe dan op alle vier de tribunes een ring bij op, meer plaatsen en ziet er mooier uit?
De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
pi_56755365
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 18:45 schreef Roberto258 het volgende:

[..]

Als ik het goed heb komen op twee tribunes een ring bij op, en op de andere twee niet, toch? Doe dan op alle vier de tribunes een ring bij op, meer plaatsen en ziet er mooier uit?
Klopt, is inderdaad mooier. Maar dan zit je aan 40.000 plaatsen, als je de gracht dichtgooit 43.000. Dat is op het moment nog een stap te ver, een prachtig stadion dat voor de helft vol zit is natuurlijk ook niet de bedoeling. Ze zijn trouwens wel bezig met de vergunningaanvragen voor een verdere uitbouw, maar ook dat duurt nog even. Dus zelfs al zou Munsterman het gewild hebben, dan zou het nog de nodige tijd hebben geduurd voordat je zo ver zou mogen bouwen.

Eerder over de grens dan de FA misschien een mooie headline voor deel 17 trouwens?
pi_56756324
Volgens mij hadden er ook lui uit de buurt gezeurd bij de gemeente dat er niet over het hele stadion een ring erbij op mocht komen, redenen weet ik zo niet eens meer, 2 weken geleden ofzo in de VI. Verder kost het natuurlijk zakken geld, laat ze maar eerst wat terugverdienen.
Something good: you look like Snoopy and it makes me smile.
Where you need improvement: you have smelly dog farts.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 19:36:47 #286
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_56756475
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 19:31 schreef Kerdaben het volgende:
Volgens mij hadden er ook lui uit de buurt gezeurd bij de gemeente dat er niet over het hele stadion een ring erbij op mocht komen, redenen weet ik zo niet eens meer, 2 weken geleden ofzo in de VI.
Stond ook een stukje in de krant over. Die lui waren niet blij met alle verbouwingen aan Go Planet en het Arke Stadion, maar er hadden er op zich nog wel vrede mee. Er worden echter ook feestjes georganiseerd op Go Planet en de geluidslimiet wordt elke keer drastisch overschreden. De gemeente wil die limiet nu hoger leggen, maar dat is weer tegen het zere been van de aanklagers. Dus nu proberen ze de verbouwing van het stadion tegen te houden als een soort chantage. Ze verklaarden in elk geval 'niks persoonlijks tegen FC Twente te hebben'.

Overigens was er volgens mij ook een of andere natuur- of klimaatsorganisatie in het geweer gekomen tegen die tweede ring. Het eerste gedeelte kan al niet meer tegengehouden worden, maar voordat het tweede deel erop gezet kan worden, moet er eerst uitgebreid onderzoek worden gedaan naar de gevolgen die dat heeft voor de omgeving e.d. En dat gaat nog wel een tijdje duren.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_56756524
Sterker nog, die mensen zeuren nu nóg. Ze hadden weer eens een bouwstop geeist maar dat is afgewezen. Ook vraag ik me af wie de 'omwonenden' nu eigenlijk zijn. De tokkies en studenten uit Twekkelerveld?

Edit: Rikketik's post verduidelijkt het standpunt van 'de buurt' wat meer
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_56756980
Ik vraag me idd ook altijd af wie die omwonenden nou zijn...voor zover ik weet staan er toch alleen kantoren in de buurt...bij de eerste woningen zul je een goal ongetwijfeld kunnen horen...maar of 13000 of 24000 ofzo dan nog zoveel uitmaakt...
Weet iemand trouwens of er plannen zijn om parkeergelegenheden te verbeteren? Dat is toch wel slecht geregeld vind ik...tenzij je op de hoofdtribune zit (ong. 5 jaar gezeten )
Something good: you look like Snoopy and it makes me smile.
Where you need improvement: you have smelly dog farts.
pi_56757054
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 19:38 schreef vingerplant het volgende:
Sterker nog, die mensen zeuren nu nóg. Ze hadden weer eens een bouwstop geeist maar dat is afgewezen. Ook vraag ik me af wie de 'omwonenden' nu eigenlijk zijn. De tokkies en studenten uit Twekkelerveld?

Edit: Rikketik's post verduidelijkt het standpunt van 'de buurt' wat meer
Kunnen ook gewoon mensen zijn die hun geld verdienen met procederen(bestaat echt). M'n vader heeft er op het gemeentehuis in Almelo wel mee te maken in ieder geval. Een man die bezwaar aantekent tegen in principe elk bouwplan dat ie weet te vinden. Op de een of andere manier moet de overheid hem betalen voor de uren die hij in die zaken maakt, dus is het gouden business voor hem om voor elke schuur of dakkapel een bezwaarschrift op te stellen. Ik zeg niet dat dit per se hetzelfde is, maar het zou natuurlijk wel kunnen. Ik zou in ieder geval geen omwonende weten te bedenken die per se last heeft van kabaal dat van de tweede ring komt. Aangezien het een bedrijvencentrum is, dat zo goed als leegstaat op de momenten dat Twente moet spelen.
pi_56761325
Goed, even voor de berichten over de uitbouw.
Woensdag 20 Februari is de zitting hierover. Dan word dus duidelijk of de 2 beklaagden recht van spreken hebben of niet. (De een woont 800 meter van het stadion, de andere 400 meter).
Ze hadden ook een bouwstop geeist, maar de raad van staten vind dat nog nergens voor nodig, aangezien het pas na de zomer klaar is.

Momenteel is het nieuwe stadion uitverkocht. (alle 25.000 plaatsen zijn bezet). En er schijnt daarna nog een wachtlijst te zijn van 1000 plaatsen. Munsterman heeft dit zelf verteld, en alleen als er nog wat mensen afvallen hebben de mensen die op de wachtrij staan (Die dus geen jaarkaart meer kunnen krijgen in het nieuwe stadion) nog kans om in aanmerking te komen voor een plaats.
  zaterdag 16 februari 2008 @ 09:48:02 #291
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56766278
Tot vanavond!

Procederen tegen stadion(uit)bouw Weten we hier alles van!
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56767393
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 09:48 schreef DarkShine het volgende:
Tot vanavond!

Procederen tegen stadion(uit)bouw Weten we hier alles van!
Alleen hadden jullie het niet echt nodig toch, zovaak is het niet uitverkocht daar.
  zaterdag 16 februari 2008 @ 11:48:03 #293
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_56767734
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 11:27 schreef Blawh het volgende:

[..]

Alleen hadden jullie het niet echt nodig toch, zovaak is het niet uitverkocht daar.
Nee inderdaad. Waren we maar op Kaalhei gebleven...

Stadion bij ons word momenteel steeds voller. En wedstrijden waar de kaartverkoop versoepeld is (normaal is het 1 ticket op een cc, niks op een scc). Ondanks dat we al sinds 2000 in het stadion spelen lopen er nog steeds rechtszaken...
Zo'n kippehok als die van jullie kregen we ook wel vol
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_56767888
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 22:46 schreef RobbieT het volgende:
Goed, even voor de berichten over de uitbouw.
Woensdag 20 Februari is de zitting hierover. Dan word dus duidelijk of de 2 beklaagden recht van spreken hebben of niet. (De een woont 800 meter van het stadion, de andere 400 meter).
Ze hadden ook een bouwstop geeist, maar de raad van staten vind dat nog nergens voor nodig, aangezien het pas na de zomer klaar is.

Momenteel is het nieuwe stadion uitverkocht. (alle 25.000 plaatsen zijn bezet). En er schijnt daarna nog een wachtlijst te zijn van 1000 plaatsen. Munsterman heeft dit zelf verteld, en alleen als er nog wat mensen afvallen hebben de mensen die op de wachtrij staan (Die dus geen jaarkaart meer kunnen krijgen in het nieuwe stadion) nog kans om in aanmerking te komen voor een plaats.
Ah, dat verduidelijkt veel over wie de eisers zijn. Munsterman had het trouwens over 24.353 plekken om precies te zijn.
pi_56768512
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 11:56 schreef Solstice het volgende:

[..]

Ah, dat verduidelijkt veel over wie de eisers zijn. Munsterman had het trouwens over 24.353 plekken om precies te zijn.
Eiser nummer 1:
De heer Willem Meijeringh
Website hier te vinden:
http://www.symeko.com/index.php?pageid=1

Eiser nummer 2:
André Bijkerk
Website hier te vinden:
http://www.abijkerk.nl/
  zaterdag 16 februari 2008 @ 13:18:35 #296
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_56769342
Opdat we dit topic vandaag nog vol gooien, nog maar een nieuwsbericht:
quote:
Chery neemt plaats Engelaar in bij Twente
Datum: 16-feb-2008 12:07

Tjarron Chery behoort tot de selectie van FC Twente voor het eredivisieduel met Roda JC van zaterdag. De 19-jarige middenvelder, die speler is van Jong Twente, moet bij de tukkers de geblesseerde Orlando Engelaar (foto, midden) vervangen.

'Hij is een speler van Jong FC Twente en afkomstig uit de voetbalacademie. Over hem zijn we positief gestemd en we willen hem laten ruiken aan het grote werk,' vertelt trainer Fred Rutten over Chery op de officiële website van Twente. Engelaar werd afgelopen week met succes geopereerd en staat nog enige tijd buitenspel. 'De knie zag er na de ingreep redelijk goed uit. Maar we moeten afwachten hoe lang het herstel gaat duren,' aldus Rutten. (YK)

Sportweek
Ik ben benieuwd. Hij zal wel de laatste 20 minuten, afhankelijk van de score natuurlijk, mogen spelen.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
  zaterdag 16 februari 2008 @ 13:32:19 #297
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_56769578
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 22:46 schreef RobbieT het volgende:
Goed, even voor de berichten over de uitbouw.
Woensdag 20 Februari is de zitting hierover. Dan word dus duidelijk of de 2 beklaagden recht van spreken hebben of niet. (De een woont 800 meter van het stadion, de andere 400 meter).
Ze hadden ook een bouwstop geeist, maar de raad van staten vind dat nog nergens voor nodig, aangezien het pas na de zomer klaar is.

Momenteel is het nieuwe stadion uitverkocht. (alle 25.000 plaatsen zijn bezet). En er schijnt daarna nog een wachtlijst te zijn van 1000 plaatsen. Munsterman heeft dit zelf verteld, en alleen als er nog wat mensen afvallen hebben de mensen die op de wachtrij staan (Die dus geen jaarkaart meer kunnen krijgen in het nieuwe stadion) nog kans om in aanmerking te komen voor een plaats.
triest die gasten
pi_56770030
Geef ze gewoon 5000 euro, zo'n stadionuitbreiding kost toch miljoenen, als het daarmee klaar is, prima!
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_56770040
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 13:32 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

triest die gasten
Die willen gewoon geld zien waarschijnlijk...
pi_56770050
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 13:18 schreef Rikketik het volgende:
Opdat we dit topic vandaag nog vol gooien, nog maar een nieuwsbericht:
[..]

Ik ben benieuwd. Hij zal wel de laatste 20 minuten, afhankelijk van de score natuurlijk, mogen spelen.
En Maroufi dan?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')