20 minuten? ik kwam er na 3 sec al door, mja ik heb dus ook een nieuwe code gekregen en doet het idd tot zondag.quote:Op woensdag 19 maart 2008 15:31 schreef Konijnenjager het volgende:
Nou, na 20 minuten in de heldesk zijn we dr hoor
Eerste code werkte om de een of andere vage reden niet, maargoed ik kan kijken vanavond. [ afbeelding ]
[..]
Kan dus welMijn licentie geldt nu t/m zondag.
@Hephaistos: Ik hoef hte niet nu al te hebben, maar de code/licentie was niet goed verwerkt, waardoor ik al wist dat het 's avonds ook niet ging lukken. Nu weet ik dat ik geramd zit![]()
Er is nu PSV TV op.quote:Op woensdag 19 maart 2008 20:19 schreef albertfriet het volgende:
Ik wil kijken via tele2 die gratis code van de amster (). Maar ik zie nu nog geen beeld. Hebben jullie wel al beeld of moet ik gewoon wachten?
Is dat die voetbal gift card?quote:Op woensdag 19 maart 2008 20:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Uhuh.
Nee man. Planet is hartstikke helder, geen gebuffer, NL commentaar, geen storing. Prima. Of het moet je eigen internetverbinding zijn, maar het is gewoon goed te doen.
4.50 is het trouwens, via sms of ideal.
was dat niet alleen bij ajax-feyenoordquote:Op woensdag 19 maart 2008 20:19 schreef albertfriet het volgende:
Ik wil kijken via tele2 die gratis code van de amster (). Maar ik zie nu nog geen beeld. Hebben jullie wel al beeld of moet ik gewoon wachten?
In mn gratis stream hebben ze al voorbeschouwing gehad.quote:Op woensdag 19 maart 2008 20:32 schreef Dude-rs het volgende:
Ook maar aangeschaft voor dit weekend, klopt het dat er nog steeds psv tv is? geen voorbeschouwing?
Wat je kan proberen is: Rechtermuisknop op beeld --> Opties --> en dan bij buffer 30 seconden invullen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 21:19 schreef DjowY het volgende:
Bij mij de hele tijd haperen en af en toe gewoon op zwart..heeft iemand dit ook, of heeft iemand hier een oplossing voor? (instelling oid)..
ttnx
cFosSpeed downloaden! Is echt een heerlijk programma voor p2p kijken. Het optimaliseert je verbinding.quote:Op woensdag 19 maart 2008 21:19 schreef DjowY het volgende:
Bij mij de hele tijd haperen en af en toe gewoon op zwart..heeft iemand dit ook, of heeft iemand hier een oplossing voor? (instelling oid)..
ttnx
De telefoonmedewerker bij Planet vertelde mij dat alle codes maar 3 dagen geldig zijnquote:Op woensdag 16 april 2008 12:52 schreef LV het volgende:
Zojuist een kijkcode aangeschaft.
Ik kreeg de volgende melding:
Betaling geaccepteerd.
Je kunt nu tot en met zondag, 20 april 2008 kijken naar Planet Voetbal.
Woensdag invoeren betekent dus ook in het weekend voetbal kijken.
Relaxed!quote:Op woensdag 16 april 2008 12:52 schreef LV het volgende:
Zojuist een kijkcode aangeschaft.
Ik kreeg de volgende melding:
Betaling geaccepteerd.
Je kunt nu tot en met zondag, 20 april 2008 kijken naar Planet Voetbal.
Woensdag invoeren betekent dus ook in het weekend voetbal kijken.
Hier eigenlijk nooit problemen met de stream.quote:Op woensdag 16 april 2008 19:49 schreef PaRaR het volgende:
Ben ik de enige bij wie de stream van planet soms gestopt wordt, waardoor ik telkens op 'play' moet drukken ?
Ik normaal gesproken ook niet, maar vanavond wel. Ik heb het idee dat het druk is daar, maar ik vraag me af of er meer mensen last van hebben. Anders betekent het gewoon dat ik de problemen hebquote:Op woensdag 16 april 2008 20:19 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hier eigenlijk nooit problemen met de stream.
En je gaat gelijk krijgen, wel onder de naam KPN maar dat is logisch omdat Planet per vandaag ophoudt met te bestaan(qua naam).quote:Op zaterdag 10 mei 2008 22:02 schreef BliksemSchigt het volgende:
Kans is groot dat ze volgend seizoen weer een doorgifte kanaal zijn voor de ECV dus dan zou er weer een mogelijkheid zijn om betaald via internet eredivisie te kijken zoals dit seizoen.
Hier idem ja de prijzen van een seizoenskaart vorig jaar waren zeer acceptabel.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 07:21 schreef RayMania het volgende:
Als het voor een redelijke prijs een seizoenskaart te koop is, dan neem ik wel weer zoiets. Blijft handig, ook om de concurrenten in actie te zien komen.
De verwachting is ca. 7 euro per wedstrijd.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:55 schreef Veerboot het volgende:
http://www.eredivisielive(...)Ook-op-internet.html
Iemand die al iets weet over de internetprijzen dit jaar?
Ze willen denk ik gewoon zoveel mogelijk mensen een abbo aansmeren, dat is 9.95 pm voor alle wedstrijden.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:00 schreef Veerboot het volgende:Dat vind ik toch wel vrij duur, zeker i.v.m. vorig jaar.
lijkt mij ook veel, aangezien dat waarschijnlijk 99% liever 10/maand dan 7/wedstrijd (nog niet eens per weekend) betaald.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:02 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ze willen denk ik gewoon zoveel mogelijk mensen een abbo aansmeren, dat is 9.95 pm voor alle wedstrijden.
7 euro per wedstrijd is wel errug veel inderdaad. Kan me het bijna niet voorstellen.
Nou ja, via de kabel heb je natuurlijk wel betere kwaliteit beelden en kun je het relaxed op je tv in plaats van vanachter de pc bekijken (hoewel ik m'n computerbeeld met z'n snoertje altijd gewoon doorzette naar de tv). Dat het iets duurder wordt dan vorig jaar kan ik wel inkomen, maar als het zo gortig wordt, dan haak ik denk ik toch af...quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
Denk dat er sowieso ook wel een seizoensabo komt, maar de vraag is dan of je bijvoorbeeld ook de analyses op maandag kan zien...
Denk wel dat de wedstrijden voor pay-per-view gelijk liggen aan de kabel, anders is er natuurlijk oneerlijke concurrentie.
Ik vind het echt schandalig. Vorig jaar 4.50 per weekend, waar je vier volledige wedstrijden van kon kijken (vrijdagavond, zaterdagavond, zondag 12:30 en 14:30). En met het abonnement van 69,= kon je één seizoen lang kijken, straks slechts 12 wedstrijden voor dat bedragquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 13:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
Iemand al Eredivisie Live streams gedaan?
Volgens de site is het 4.50 tot 1 november, en daarna 6 euro. Volgens mij is dat wel per wedstrijd. Dat zou echt schandalig hoog zijn.
Gisteren gedaan. En het is inderdaad per wedstrijd aangezien ik nu weer moet betalen voor Utrecht - PSV wat ik dus niet ga doen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 13:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
Iemand al Eredivisie Live streams gedaan?
Volgens de site is het 4.50 tot 1 november, en daarna 6 euro. Volgens mij is dat wel per wedstrijd. Dat zou echt schandalig hoog zijn.
Nope.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 14:26 schreef Tim86 het volgende:
je kan dus geen seizoenskaart nemen nu?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |