nu ik nogquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:53 schreef Jasza het volgende:
Hehe klinkt goed, nee voor culturele shit ga ik er niet heen, heb ik al teveel gedaan in me leven met die saaie vakanties met ouders jewait.
Is wel bijna zeker dat ik ga met wat boys hehe.
Gekkenhuis jewaited ala sjaakquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:59 schreef Bullebak het volgende:
Dat Lilia hotel is wel bruut trouwens, erg gunstig dat je direct aan het strand en de wandelboulevard zit. Direct aan de boulevard zitten namelijk ook alle barretjes en eettentjes.
Jij of je vrienden kunnen dit weten en hebben hier gebruik van gemaakt?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:47 schreef Bullebak het volgende:
Laat in de nacht zijn er wel overal pijpsletjes die je vastklampen etc Maar die schop je gewoon weer weg als je verstandig bent.
Klopt ja, onze vriendinnen vonden dat elke avond namelijk ontzettend geilquote:Op woensdag 16 januari 2008 01:34 schreef Angelob het volgende:
[..]
Jij of je vrienden kunnen dit weten en hebben hier gebruik van gemaakt?
OP?quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:19 schreef Ulreazj het volgende:
Eerst je OP bijwerken.
Mijn zus is daar ooit geweest. Qua weer is het wel relaxt. En het is ook wel goedkoop. Maar eten vond ze niet zo heel bijzonder. Maar dat is weer smaak.
Ja zou ik al doen... mijn excuus !quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:37 schreef tslh het volgende:
Je OP is praktisch onleesbaar. Ik zou je adviseren die eerst eens aan te passen en begrijpelijk te maken.
Kijk een reatie waar ik iets aan heb.. !! ik zal er rekening mee houden !!quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:44 schreef Mike.Strutter het volgende:
Het ligt eraan waar je precies naartoe gaat. Bulgarije is nog steeds een relatief gevaarlijk land. Vooral verschillende zigeuner bevolking probeert je daar geld afhandig te maken.
Veel gebruikte tactiek, een hoertje op je afsturen en iemand anders gaat er met je portemonnee vandoor. Verder zou ik niet al teveel alleen over straat gaan zwalken midden in de nacht, dan ben je ook snel beroofd van je portemonnee.
Daarbij zou ik voorzichtig omgaan als je ooit overvallers tegenkomt, op elke hoek van de straat kun je ongeveer messen kopen.
Verder ga ik dit jaar ook naar Bulgarije toe. Het is lekker goedkoop, veel scandinaviers daar ook. Maar overal moet je tegenwoordig wel uitkijken.
Dankje wel !!quote:Op donderdag 14 februari 2008 13:47 schreef WRDA6 het volgende:
Een paar vrienden zijn er een paar keer op vakantie geweest en die zijn er goed over te spreken. Het is er schijnbaar echt goedkoop. Veel plezier daar!
Dat je met wat boys gaat hoef je je geen zorgen over te makenquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:53 schreef Jasza het volgende:
Is wel bijna zeker dat ik ga met wat boys hehe.
Sunny Victory maar zit volgens mij zo vol als Nederland.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:04 schreef Katana het volgende:
TVP, ik ga ook maar eens in Bulgarije kijken met wat vrienden.
21 juli tm 4 augustus.
Welke appartementen zitten jullie?
Hey man, Hotel Majestic ziet er echt super vet uit.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:57 schreef Bananenman het volgende:
Vorig jaar geweest, hotel Majestic. Topvakantie gehad. Misschien dit jaar wel weer, even kijken nog.
Zit jij er ook dan deze zomer?quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:20 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Hey man, Hotel Majestic ziet er echt super vet uit.
Maar hoe zit het met de afstanden naar het centrum enzo?
Ik las namelijk ergens dat je nog wel een eindje moest lopen ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |