Ergens waag ik me te betwijfelen of juist het benoemen knettergek hét vrijbriefje was om Wilders vervolgens persoonlijk aan te vallen.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:22 schreef Seneca het volgende:
[..]
Wie werd er door Wilders ook alweer 'knettergek' genoemd? Ella Vogelaar? Of is iemand knettergek noemen geen persoonlijke aanval, en iemand extremist noemen wel?
Wilders noemt het boek Koran fascistisch. Brengt ie daarmee mensen op ideeën volgens jou?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:30 schreef Gia het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Je mag je nergens tegen verdedigen (behalve via het rechtssysteem of met woorden), alleen als je fysiek wordt aangevallen.
Als moslims gaan lopen verkondigen dat ze de democratie niet erkennen en dat ze een islamitisch kalifaat willen, dan geeft mij dat geen recht deze moslims te doden om dit te voorkomen.
Als Wilders zegt dat in de koran teveel geweld gepreekt wordt en verboden zou moeten worden, dan geeft dat niemand het recht om wilders te doden om te voorkomen dat dit daadwerkelijk zou gebeuren.
Maar zo'n pamflet kan mensen wél op dat idee brengen.
Nee dat mag m.i. niet. Da's aanzetten tot geweld. En Wilders is geen gevaar voor de samenleving. Wat is het gevaar dan? Is het gevaarlijk om de koran te verbieden? Is het gevaarlijk om de islam als geweldadig te betitelen? Ja, dat is zo. Maar komt dat door Wilders? Nee, dat komt door de tere gevoelige zieltjes van sommige moslims met lange tenen. Niet door Wilders.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:41 schreef Monidique het volgende:
[..]
Jawel, dat mag wel. Geert Wilders is een gevaar voor de samenleving.
Het gaat er niet om wat jij vindt wat niet mag. Zo vind ik dat niemand mij mag tegenspreken, maar ja, kennelijk mag het wel. En ik mag Geert Wilders ook een gevaar voor de samenleving noemen, wat hij vanzelfsprekend ook gewoon is.quote:
Nee.quote:Da's aanzetten tot geweld.
Ja!quote:Is het gevaarlijk om de koran te verbieden?
Wilders heeft vrijwel nooit gelijk.quote:Dus zijn die moslims een gevaar voor de samenleving en heeft Wilders gelijk met wat hij zegt.
Het klimaat creëren enzovoorts, enzovoorts.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:43 schreef Re het volgende:
[..]
dus?... denk je dus daadwerkelijk dat een pamflet iemand aanzet tot moord of geweld tegen Wilders?
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee dat mag m.i. niet. Da's aanzetten tot geweld.
Aldus... jij zet aan tot geweld tegen moslims hiermee?quote:Dus zijn die moslims een gevaar voor de samenleving en heeft Wilders gelijk met wat hij zegt.
Dus als ik overal posters op ga hangen met de kop van Okay Pala en de tekst dat deze man van Nederland een islamitisch kalifaat wil maken en de democratie wil ondermijnen en aldus een gevaar voor de samenleving vormt, dan ligt het niet aan mij wanneer een rechtse extremist zich daardoor geroepen voelt deze man te doden?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:43 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Hier overdrijf jij.. door te stellen dat dit bestempelen een verkapte moordoproep is..
De man is een gevaar voor de samenleving..., zeg ik.
Dat hij dood moet dan... is JOUW interpretatie van mijn woorden en het is jouw verantwoordelijkheid om die dood wel of niet na te streven.....
Hooguit om dit boek niet aan te schaffen of, wanneer je het al hebt, snel te verbranden.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:48 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Wilders noemt het boek Koran fascistisch. Brengt ie daarmee mensen op ideeën volgens jou?
Want mensen die zich laten leiden door een fascistisch boek, ja, daar hebben wij immers geen ervaring mee. Waarom zou iemand dan wel geneigd zijn tegen zulke mensen iets te doen? Géén idee!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Hooguit om dit boek niet aan te schaffen of, wanneer je het al hebt, snel te verbranden.
Als Wilders zegt dat de islam een geweldadig geloof is en de koran een geweldadig boek en moslims gaan hierop de straat op om auto's te vernielen, of nog erger, zich beroepend op hun geloof en boek, dan heeft hij duidelijk wél gelijk.quote:
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Als Wilders zegt dat de islam een geweldadig geloof is en de koran een geweldadig boek en moslims gaan hierop de straat op om auto's te vernielen, of nog erger, zich beroepend op hun geloof en boek, dan heeft hij duidelijk wél gelijk.
Nee, want dit is na een als en indien... Als moslims gaan rellen, DAN zijn ze een gevaar voor de samenleving.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:51 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
[..]
Aldus... jij zet aan tot geweld tegen moslims hiermee?
Je roept op tot moord?
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus als ik overal posters op ga hangen met de kop van Okay Pala en de tekst dat deze man van Nederland een islamitisch kalifaat wil maken en de democratie wil ondermijnen en aldus een gevaar voor de samenleving vormt, dan ligt het niet aan mij wanneer een rechtse extremist zich daardoor geroepen voelt deze man te doden?
Okay. Oh, nee, niet Okay!
Er werd destijds ook pas iets gedaan tegen die mensen nadat zij, geleid door dat fascistische boek, over waren gegaan tot fysiek geweld.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
Want mensen die zich laten leiden door een fascistisch boek, ja, daar hebben wij immers geen ervaring mee. Waarom zou iemand dan wel geneigd zijn tegen zulke mensen iets te doen? Géén idee!
Tuurlijk, dat hebben rechtse extremisten of moslimextremisten daadwerkelijk nodig. Een 06-nummer om zich aan te melden om een probleempje uit de weg te ruimen.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:57 schreef Re het volgende:
[..], de absurditeit... tuurlijk ligt dat niet aan jou... tenzij je bijvoorbeeld een oproep op de poster zet rechts extremist gevraagd om meneer pala om te leggen tel: 065438564
Destijds???quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Er werd destijds ook pas iets gedaan tegen die mensen nadat zij, geleid door dat fascistische boek, over waren gegaan tot fysiek geweld.
Zolang daar nog geen sprake van is, zal er niemand iets gaan ondernemen tegen de lezertjes van dat boek.
ohhh... maar nu maak je er een context bij die er eerst niet was ... nl het tienduizendvoudig verschijnen van die posters.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus als ik overal posters op ga hangen met de kop van Okay Pala en de tekst dat deze man van Nederland een islamitisch kalifaat wil maken en de democratie wil ondermijnen en aldus een gevaar voor de samenleving vormt, dan ligt het niet aan mij wanneer een rechtse extremist zich daardoor geroepen voelt deze man te doden?
Okay. Oh, nee, niet Okay!
nee een pamflet wel danquote:Op dinsdag 15 januari 2008 19:00 schreef Gia het volgende:
[..]
Tuurlijk, dat hebben rechtse extremisten of moslimextremisten daadwerkelijk nodig. Een 06-nummer om zich aan te melden om een probleempje uit de weg te ruimen.
Sure!!!
Als je moet beschrijven wat nou het gevaar is zul je toch niet verder komen dat zijn ideeën en zijn handelingen. Een persoon is meer dan dat.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |