Wat is erop tegen om gewoon eens af te wachten hoe het uitpakt?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:11 schreef JaapLiekefan het volgende:
je begrijpt het niet, ik heb er alles aan gedaan om hem hier te houden maar ze laten mij geloven dat ik niet reel ben en hem in moet laten slapen...
Neem het heft in eigen hand, ontvoer je hondje, breng hem ergens anders tijdelijk onder en zoek een goed nieuw tehuis voor hem waar hij de rest van zijn leven gelukkig kan zijn bij een oud eenzaam vrouwtje ofzo.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:11 schreef JaapLiekefan het volgende:
je begrijpt het niet, ik heb er alles aan gedaan om hem hier te houden maar ze laten mij geloven dat ik niet reel ben en hem in moet laten slapen...
Dat is wel meteen erg heftig hoorquote:Op zondag 13 januari 2008 00:22 schreef Prowl het volgende:
[..]
Neem het heft in eigen hand, ontvoer je hondje, breng hem ergens anders tijdelijk onder en zoek een goed nieuw tehuis voor hem waar hij de rest van zijn leven gelukkig kan zijn bij een oud eenzaam vrouwtje ofzo.
En zorg dat je ouders nooit meer een hond nemen want de verantwoording is ze te groot!
Vertel ze maar dat als het tijd word voor hen om naar het bejaarden tehuis te gaan en blind worden dat je hen dan ook een spuitje geeft want dat moet nou eenmaal zo volgens hun denkwereldje.
Je hond oppakken, en een fatsoenlijke dierenarts zoeken. En ik zou echt gewoon met mn hond ergens anders gaan wonen. Mijn ouders hoeven bij wijze van alleen maar naar hem te wijzen en het is mis hoorquote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:05 schreef JaapLiekefan het volgende:
deze dierenarts wilde hem nu wel in laten slapen, terwijl je eigenlijk helemaal niets aan hem merkt qua blindheid... en hij is pas ruim 5... ik weet neit wat ik moet doen... mijn ouders vinden het niet normaal dat ik de inslaapplannen blokkeer en alleen maar aan mezelf denk en niet aan de hond... maar ik vind dat een blinde hond (met aanpassingen, oefeningen enzo) gewoon nog een goed leven kan hebben... wat moet ik nou?
Heftig?quote:Op zondag 13 januari 2008 00:33 schreef senesta het volgende:
[..]
Dat is wel meteen erg heftig hoor![]()
Misschien dat hij eens kan beginnen met zijn ouders dit topic te laten lezen, er staan een hoop goede tips en ervaringsverhalen in
Je moet ook realistisch blijven hč.quote:Op zondag 13 januari 2008 11:11 schreef Qwea het volgende:
[..]
Heftig?Die mensen mogen blij zijn dat het niet mijn ouders zijn
sue me, maar breng hem dan maar hierquote:Op zondag 13 januari 2008 14:01 schreef JaapLiekefan het volgende:
ik wil hem gewoon zelf houden, ik ga hem niet bij iemand anders onderbrengen. denken jullie dat dat andere oog er trouwens ook uit moet? aangezien ze zeggen dat glaucoom als pijn voelt voor een hond?
Nee, als mijn hond MIJN hand zopu afbijten zou ik hem idd niet wegdoen nee. Dan zal ik het er wel zelf naar gemaakt hebben.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:07 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Je moet ook realistisch blijven hč.
Volgens mij zou jij je hond nog niet eens wegdoen als 'ie jouw hand had afgebeten.
Probeer je eens voor te stellen hoe traumatisch het moet zijn voor een hond om als blinde door het leven te gaan. En dan heb ik het dus niet over een blind geboren hond. Zoals ik al aangaf stort je hele wereld ineen.
Zo zou een mens dat ervaren en voor mens is het al moeilijk genoeg (en ja, ik weet waar ik over praat). Aangezien het dier zelf niet kan aangeven wat hij voelt, probeer ik me in hem in te leven. Misschien overdrijf ik wel, maar anderzijds reageer jij ook wel weer heel fel.
Meer dan genoeg. Vrienden van mij hadden 3 blinde honden. Ging prima. Je moest alleen niks verplaatsen in het huis.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:12 schreef Harajuku. het volgende:
Hoeveel honden worden niet blind naarmate ze ouder worden? En hoeveel leven dan nog gewoon blij door?
Met dit verschil dat je een hond niks kunt uitleggen en een mens wel. Een mens kan zijn lijden ietwat draaglijker maken door er met anderen over te praten en door zich te kunnen voorbereiden op wat komen gaat.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nee, als mijn hond MIJN hand zopu afbijten zou ik hem idd niet wegdoen nee. Dan zal ik het er wel zelf naar gemaakt hebben.
Overigens is het dikke bullshit wat je zegt. Tuurlijk zal de hond ontzettend moeten wennen, maar je laat godverdomme een mens toch ook niet inslapen als die blind wordt.
Ik vind het een ontzettend achterlijke reactie van die ouders. En elk baasje wat zo met haar/zijn dieren omgaat, die mag van mij onder een vrachtwagen stappen
Ooh, en om hier nog even op terug te komen ; Als je kind een moord begaat dan doe je hem/haar toch ook niet weg.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:07 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Je moet ook realistisch blijven hč.
Volgens mij zou jij je hond nog niet eens wegdoen als 'ie jouw hand had afgebeten.
Probeer je eens voor te stellen hoe traumatisch het moet zijn voor een hond om als blinde door het leven te gaan. En dan heb ik het dus niet over een blind geboren hond. Zoals ik al aangaf stort je hele wereld ineen.
Zo zou een mens dat ervaren en voor mens is het al moeilijk genoeg (en ja, ik weet waar ik over praat). Aangezien het dier zelf niet kan aangeven wat hij voelt, probeer ik me in hem in te leven. Misschien overdrijf ik wel, maar anderzijds reageer jij ook wel weer heel fel.
Precies. Net als al die vorige verhalenv an mensen met een blinde hond, waarbij het zo goed gaat. Maar die berichten worden genegeerd.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:18 schreef Qwea het volgende:
[..]
Meer dan genoeg. Vrienden van mij hadden 3 blinde honden. Ging prima. Je moest alleen niks verplaatsen in het huis.
En jij zult weten of die hond lijdt? Dacht het dus niet. Ik kan iig van mezelf zeggen dat ik een goed baasje ben. Als mijn hond echt zou lijden, en er zou verder geen enkele maar dan ook geen enkele behandeling meer mogelijk zijn zou ik het wat anders vinden. Maar dit beest wordt blind, whats the fucking deal.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:19 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Met dit verschil dat je een hond niks kunt uitleggen en een mens wel. Een mens kan zijn lijden ietwat draaglijker maken door er met anderen over te praten en door zich te kunnen voorbereiden op wat komen gaat.
Het maakt jou kennelijk niks uit of je hond doodongelukkig wordt of niet, zolang jij maar geen afscheid hoeft te nemen van het beestje. Wie is hier nu egoīstisch?.
En doe niet zo grof man.
En ja, je zal gasten die langskomen moeten vertellen dat de hond blind is en ze daar heel voorzichtig mee om moeten gaan omdat hij bij snelle bewegingen oid wel eens zou kunnen happen.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:22 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Precies. Net als al die vorige verhalenv an mensen met een blinde hond, waarbij het zo goed gaat. Maar die berichten worden genegeerd.
En Viking, er zijn zat honden die gewoon gelukkig doorleven, dus ik vraag me af hoe jij erbij komt dat een hond ongelukkig zou zijn?
Dat is een goed punt, inderdaad. Niet eens proberen. TS zegt dat ie nu al meer dan half blind is en nog hartstikke blij en whatnot, maar wanneer er nog een kwart blind bij komt is er ineens niets meer mogelijk.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
En jij zult weten of die hond lijdt? Dacht het dus niet. Ik kan iig van mezelf zeggen dat ik een goed baasje ben. Als mijn hond echt zou lijden, en er zou verder geen enkele maar dan ook geen enkele behandeling meer mogelijk zijn zou ik het wat anders vinden. Maar dit beest wordt blind, whats the fucking deal.
Zoals de verhalen hier aangeven kan een blinde hond zich best redden. En overigens, als blijkt dat hij het niet kan, heb je het iig geprobeert. Deze mensen doen een hond even laten inslapen zonder ook maar iets voor die hond te geprobeert te hebben. Zulke mensen verdienen geen hond, en ook geen leven.
Zou jij objectief in staat zijn te beoordelen of die hond wel of niet lijdt? Zonder teveel te denken: Ach hij redt zich wel, zolang ik hem maar niet kwijtraak.quote:Op zondag 13 januari 2008 14:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
En jij zult weten of die hond lijdt? Dacht het dus niet. Ik kan iig van mezelf zeggen dat ik een goed baasje ben. Als mijn hond echt zou lijden, en er zou verder geen enkele maar dan ook geen enkele behandeling meer mogelijk zijn zou ik het wat anders vinden. Maar dit beest wordt blind, whats the fucking deal.
Staan hier ook verhalen tussen van honden die op latere leeftijd blind zijn geworden?quote:Zoals de verhalen hier aangeven kan een blinde hond zich best redden. En overigens, als blijkt dat hij het niet kan, heb je het iig geprobeert.
Eensquote:Deze mensen doen een hond even laten inslapen zonder ook maar iets voor die hond te geprobeert te hebben. Zulke mensen verdienen geen hond
quote:en ook geen leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |