Jawel, en het heet Apple.quote:Op zondag 5 september 2010 15:25 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Facetime zelf werkt alleen tussen iPhones en iPods, maar niets houdt app-developers zoals Skype tegen om een videochat app te maken.
Ik ben van plan om misschien de nieuwe touch te kopen. Weet iemand wanneer precies de release datum is? Op de store van Apple zelf staat dat hij al beschikbaar is, maar dat de levertijd 5-7 werkdagen is. Op Bol.com staat een release datum van 13 september.quote:Op vrijdag 3 september 2010 23:56 schreef Glennz het volgende:
[..]
Ik vind hem klein en sjiek hendig. Maar dan kan je beter de Touch 4G kopen. Dies beter.
Verwachte leveringsdatum op dynabyte.nl 10 september!quote:Op zondag 5 september 2010 16:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik ben van plan om misschien de nieuwe touch te kopen. Weet iemand wanneer precies de release datum is? Op de store van Apple zelf staat dat hij al beschikbaar is, maar dat de levertijd 5-7 werkdagen is. Op Bol.com staat een release datum van 13 september.
Klopt, ga hem over 2 of 3 week halenquote:Op maandag 6 september 2010 21:00 schreef _Twinkle het volgende:
[..]
Verwachte leveringsdatum op dynabyte.nl 10 september!
Ik heb hem besteld op de Apple shop, met een gegraveerde tekst erop .quote:Op maandag 6 september 2010 21:00 schreef _Twinkle het volgende:
[..]
Verwachte leveringsdatum op dynabyte.nl 10 september!
alvast gefeliciteerdquote:Op maandag 6 september 2010 21:07 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik heb hem besteld op de Apple shop, met een gegraveerde tekst erop .Verwachtte uiterlijke leverdatum is tussen 14-17 september.
![]()
Dus dat komt precies uit, de 14e is mijn verjaardag.
Dat is de iPhone, toch?quote:Op maandag 6 september 2010 21:25 schreef _Twinkle het volgende:
[ afbeelding ]
Voor- en achterkant bescherming voor de iPod touch 4G
..
Voor maar $2.85! http://www.stealthguards.(...)body-protection.html
Hebben hebben!!
Oeps foutje, wilde duidelijk maken dat het om zo'n doorzichtige back- en screenprotector ging.quote:/edit; Je had het verkeerde plaatje!
Oh, haha. sorry, my bad.quote:Op maandag 6 september 2010 21:37 schreef _Twinkle het volgende:
[..]
Oeps foutje, wilde duidelijk maken dat het om zo'n doorzichtige back- en screenprotector ging.
Google maps, die download altijd. dus kan alleen maar als je geen 3G of andere verbinding wilt/kunt gebruiken, kan je alleen maar google mapsen via WiFi, en anders dan moet je Sygic maps downloaden oid. voor je iPhone of iets.quote:Op maandag 6 september 2010 21:48 schreef Vrohdon het volgende:
En hoe zit het met google maps? Werkt dat op je iPhone echt alleen als je verbonden bent via wifi of is er ook een soort offline modus?
Ik ga voor een poos naar Australië dus een app met kaarten lijkt me wel handig.
Gewoon zonder creditcard met een ander mailadres een nieuwe iTunes Store account aanmaken en als land NL opgeven.quote:Op woensdag 8 september 2010 21:42 schreef Pyttpytt het volgende:
Weet iemand hier toevallig hoe je (gratis) apps uit buitenlandse iTunes stores kunt kopen? Of in mijn geval dus, met een buitenlandse account een gratis Nederlandse app (uitzending gemist) kopen? Ik heb helaas geen NLse creditcard meer... Volgens de site van uitzending gemist moet het kunnen en moet ik op 'diverse fora' kijken, maar ik kom er niet achter :S
Ik kan dus geen gratis apps 'kopen' zonder kloppende creditcardinfo... dat is het irritante...quote:Op woensdag 8 september 2010 21:44 schreef Luco het volgende:
[..]
Gewoon zonder creditcard met een ander mailadres een nieuwe iTunes Store account aanmaken en als land NL opgeven.
IK heb nog nooit een credit card gekoppeld aan m'n iTunes account. Ergens hebben ze een dingetje verborgen dat dat niet nodig isquote:Op woensdag 8 september 2010 21:45 schreef Pyttpytt het volgende:
[..]
Ik kan dus geen gratis apps 'kopen' zonder kloppende creditcardinfo... dat is het irritante...
Geluktquote:Op woensdag 8 september 2010 21:47 schreef Luco het volgende:
[..]
IK heb nog nooit een credit card gekoppeld aan m'n iTunes account. Ergens hebben ze een dingetje verborgen dat dat niet nodig is
klopt, bij de app store onder het kopje Gratis/Freequote:Op woensdag 8 september 2010 21:47 schreef Luco het volgende:
[..]
IK heb nog nooit een credit card gekoppeld aan m'n iTunes account. Ergens hebben ze een dingetje verborgen dat dat niet nodig is
werkt bij mij ook niet hoor. heb namelijk geprobeerd via iTunes het nummer Cali,Cali,cali van alyssa bernal te downen, maar wou niet omdat ie niet in de EU/NL iTunes store staat. wel in de eng/amerikaanse!quote:Op woensdag 8 september 2010 21:44 schreef Luco het volgende:
[..]
Gewoon zonder creditcard met een ander mailadres een nieuwe iTunes Store account aanmaken en als land NL opgeven.
Dat dus...quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 17:03 schreef pdiscs het volgende:
Iemand inmiddels ervaring met de nieuwe iPod Nano?
[ afbeelding ]]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |