Daarom doe ik er altijd anijsblokjes inquote:Op woensdag 9 januari 2008 21:32 schreef MeNicole het volgende:
Ik zei dus: Ik ben aan de warme melk. Maar das heel vies
Ja dat had ik ook nog wel gehad. Maar had ineens zin in warme melk. Totdat het warm was en ik er van over mijn nek gingquote:Op woensdag 9 januari 2008 21:39 schreef Syrena het volgende:
[..]
Daarom doe ik er altijd anijsblokjes inOf honing. Of Nesquick.
Gaat wel weer, ben wel moe doordat ik 2 x slecht geslapen heb, en vandaag weer gespannen om iets anders (zie Engeltjestopic). Dus ga ik me dalijk maar eens storten op wat dingen die te maken hebben met de verhuizing.quote:Op donderdag 10 januari 2008 13:46 schreef _Bar_ het volgende:
Dank je wel Pluphy, hoe is het met jou ondertussen?
Lompe vraag misschien, maar speelt je moeder nog een grote rol in je motivatie? Dat je het nog steeds (mede) voor haar wil halen?quote:Op donderdag 10 januari 2008 13:49 schreef DaviniaHR het volgende:
Ja, ik vind het echt heel leuk. Punt is alleen, ik ben begonnen in 2002, in 2005 is mijn moeder overleden, en toen lag de focus op zsm afstuderen in 1e studie, zodat ze dat nog kon meemaken (niet gehaald, trouwens), en in aug 2007 kwam eli na een zwangerschap waarbij ik na 25 weken of zo al minder moest gaan werken ivm harde buiken en rugklachten. dan ga ik niet nog vakken halen voor de studie. vandaar dat er flink wat vertraging in is gekomen. maar nu dus weer "full speed ahead"
Neem je niet teveel hooi op je vork?quote:Op donderdag 10 januari 2008 14:04 schreef Ynske het volgende:
Dr komt vandaag gewoon helemaal niets uit mijn handen. Moet nog fotos bewerken en gaan laten afdrukken voor vanavond bij mijn cursus. Nog vanalles in t huishoudenkamerhouden
maar niets lukt. Ben steeds afgeleid, en waardoor? ik weet t niet, t klopt gewoon ff allemaal niet.
Zucht, wederom een poging gaat doen om op te ruimen
De pot verwijt de ketel.quote:Op donderdag 10 januari 2008 14:04 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Neem je niet teveel hooi op je vork?
quote:Op donderdag 10 januari 2008 14:04 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Neem je niet teveel hooi op je vork?
quote:Op donderdag 10 januari 2008 14:07 schreef phluphy het volgende:
[..]
De pot verwijt de ketel.![]()
Edit: en Ynske succes natuurlijk.
Oh, werkelijk geen seconde bij stil gestaan! Nee, helemaal niet. Wat grappig dat je die associatie maakt.quote:Op donderdag 10 januari 2008 13:56 schreef phluphy het volgende:
[..]
Lompe vraag misschien, maar speelt je moeder nog een grote rol in je motivatie? Dat je het nog steeds (mede) voor haar wil halen?
Ik doe sinds een maand of 3 een cursus Spaans, dubbele snelheid omdat ik mezelf graag onder druk zet (?). Omdat ik het echt heel leuk vind, werk ik er ook bijna dagelijks aan, en ik zit al over de helft van het programma. Ik ken legio mensen die ongemotiveerd startten dan wel raakten, en ze vallen met bosjes tegelijk af volgens mij.
Hoe dan ook, succes!
Ik word er alleen maar erg jaloers van, heb me gelijk op de sportschool ingeschrevenquote:Op donderdag 10 januari 2008 22:41 schreef Sugar het volgende:
Lois, sterkte! Ook voor je dochter, bah, naar zoiets.![]()
Over mijn nichtje: ze had een 'wet lung', daardoor ademde ze moeizamer. Gisteren zijn ze naar huis gegaan, ze maken het allebei gewoon goed en dat was gisteravond even heel erg fijn om te zien.
Stoort die advertentie van de dames met 'happy newyear' op hun bipsjes jullie ook zo? Ik vind het, zeker deze dagen, echt zo ontzettend misplaatst en lelijk. Bah echt.
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 00:38 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik word er alleen maar erg jaloers van, heb me gelijk op de sportschool ingeschreven.
quote:Op donderdag 10 januari 2008 22:47 schreef livelink het volgende:
Lois, heel veel succes morgen voor jou en natuurlijk ook voor Eva. Ik hoop dat het mee zal vallen.
Vamperotica, gewoon omdat ik merk dat je het erg zwaar hebt. Sterkte!
hier nog zoeentjequote:Op vrijdag 11 januari 2008 10:22 schreef phluphy het volgende:
Ik doe even met je mee, tirannetje.
Het is echt hartverscheurend.
Lasagna maken met ipv lasagna vellen aubergine en courgette plakkenquote:Op vrijdag 11 januari 2008 09:01 schreef m@x het volgende:
Ik krijg vanavond twee vriendinnen te eten en één ervan is op dieet en mag geen koolhydraten. Nu ben ik normaal al geen ster in de keuken maar nu weet ik helemaal niet wat ik moet maken. Een maaltijdsalade is weer zo afgezaagd. Help!
Wat rot nou voor jequote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:21 schreef Diaan73 het volgende:
I
M@x, ook ik geen tips, ik ben een nono op diëetgebied en dat wil ik ook graag zo houden. Ik word "gek" van al die mensen om me heen die aan het diëten zijn.
zekers, morgen lekker naar de dierentuinquote:Op vrijdag 11 januari 2008 11:54 schreef _Bar_ het volgende:
Kan ze niet 1 avondje zondigen M@x?
Ynske idd geniet van je weekend
Ik moet gewoon nog 3 dagen werken voor ik weekend heb
dan kun je toch de textonly gebruiken?quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:43 schreef RockabeIIa het volgende:
Smiddags![]()
Over de butbanner: ik log elders niet eens meer in om dat ding. Zo ordinair!
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:26 schreef snoopy het volgende:
[..]
Wat rot nou voor je![]()
Maar ik ga toch even melden dat ik lekker al 2 kilo ben afgevallen sinds 2 januari![]()
quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:50 schreef RockabeIIa het volgende:
Diaan, wat fijn dat het nu met je schoonzus en baby wel goed gaat
Ik vond het ook erg heftig om te lezen. Pffff. Onvoorstelbaar echt.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 13:12 schreef nebelung het volgende:
Lois en Jeroen, veel sterkte vandaag! Hopelijk is je hoofdpijn weg.
Net Tans verhaal gelezen, ben er zo ontdaan van
Ik laat ze je wel een keer via MSN zien... ik weet niet of zij dat goed vinden als ik ze hier openbaar toon.....quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:57 schreef RockabeIIa het volgende:
spammen!
Ik had je net gepm-ed met dezelfde gedachten. Die kamer, het brengt zoveel terug. En hoeveel geluk we wel niet hebben gehad. Ben er ook echt even goed kapot van.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:20 schreef Lishe het volgende:
Ik heb het net ook gelezen en naar de foto's van die liefdevolle moeder met haar dappere zoon gekeken.
Ik moet er zo van huilen. Ik herken de lakentjes, de vloer. En wat is het bij ons dan anders afgelopen. Ik ben even helemaal leeg.
Het gevoel, dat machteloze, het er willen zijn voor je kind, O, wat had ik het anders gewild voor hun.
Pffff, zó aangrijpend....quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:20 schreef Lishe het volgende:
Ik heb het net ook gelezen en naar de foto's van die liefdevolle moeder met haar dappere zoon gekeken.
Och hemel...quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:28 schreef DaviniaHR het volgende:
Wacht even, Lishe, heeft Lena in hetzelfde zkh gelegen aan het begin? Allemachtig!"Grote genade" is
Ja dat weet ik nog wel, maar ik had niet beseft dat dat in Zwolle was... Pfffquote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:36 schreef dutchie het volgende:
Lena had toen toch zo'n koorts vlak na haar geboorte weten jullie nog? Dat liep steeds verder op en is toen met spoed naar dat zh gebracht. Uiteindelijk goed afgelopen, maar het was wel een rotstart.
Dat hoeft toch niet. Bij de een zitten de tranen nou eenmaal 'losser' dan bij de ander.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 14:36 schreef MeNicole het volgende:
En nu voel ik me schuldig omdat ik dat zo voel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |