abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55872473
Wenneke: lig je al met je voeten omhoog?

Hier is alles nog rustig. Goedgekeurd door de VK, voorzichtig al wel wat geinformeerd naar het hoe en wat mocht ik toch weer de 41 weken passeren. Gelukkig kan hij dan voor de 42 weken hier thuis een bezoekje brengen om te kijken of ik gestript kan worden. De komende 2 dagen kan ik iig. nog niet bevallen want de wasmachine is stuk gegaan en er komt morgenmiddag/avond pas een monteur En ik wil niet bevallen zonder werkende wasmachine

[ Bericht 0% gewijzigd door TearSong op 08-01-2008 20:37:36 ]
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_55872839
ehm nope ik heb toch nog maar alles op de badkamer opgeruimd en ik ben veels te gespannen aan het kijken hoe het met Tan gaat. Ik heb wel al een uurtje geslapen.

Maar de harde buiken zijn er nog steeds. Het voelt aan als een voetbal en ze blijven ook echt en paar minuutjes aanhouden. Af en toe wat pijnlijke kramp onder in mijn rug dus ik denk dat ik weer wat voorweeen heb.

Trouwens wel *** dt de wasmachine net nu stuk gaat. Kun je niet je zieligste stem opzetten en vragen of hij alsjeblieft nu langs wil komen??

Mss gaan wij wel voor een datumtweeling.
pi_55874683
Ik moet ook de keuken nog doen, maar die doe ik morgen denk ik maar. Ik heb wel genoeg gedaan vandaag. Ik lag net even op de bank, en ik kreeg een paar flinke porren en mn buik deed raar en achter in mn rug. Dus morgen de keuken maar.

Mn plek op de bank is nu trouwens weer in beslag genomen door mn katten. Die gedragen zich ook heel maf. De vrouwtjes kat, die normaal nooit zomaar bij je komt, achtervolgd me de hele tijd. Ze gaat steeds op mn buik staan. Als ik net opsta gaat ze heel raar liggen rollen op de plek waar ik heb gelegen... Maf beest.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 15:27:02 #204
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_55874760
Pruk, sterkte ermee!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  dinsdag 8 januari 2008 @ 16:06:10 #205
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_55875680
Spannend hoor Wenneke en Tearsong!

Ik werd halverwege mijn schoonmaak woede erg moe dus heb even een uurtje geslapen op de bank. Maar de schoonmaak woede is weer terug. We hebben nu een zo goed als lege eettafel. en dat is een unicum hier.

Af en toe wou ik dat ik een beetje van dat schoonmaak gen van Ticootje had, want bij mij bestaat die gewoon niet. Alleen soms als ik ongesteld moest worden en tijdens mijn zwangerschap.

Ik wist ook wanneer ik zwanger was, voor dat ik een test had gedaan. Ik begon te huilen toen ik Runrig opzette (in Schotland hele populaire band) en het nummer hoorde die bij ons in de kerk werd gespeeld tijdens de bruiloft hoorde. En vervolgens het HELE huis van top tot teen schoon had gemaakt. Dat was zo niets voor mij, huilen en schoonmaken. Ik moest wel zwanger zijn.
pi_55875790
Dat schoonmaakgen wil ik ook wel hebben. Het is al dagen hier in huis opgeruimd en ik blijf bezig met manieren vinden om het nog netter en schoner te maken.

Verder ben ik net eens even lekker onder de douche gaan staan. De maagkramp is wat weggetrokken, maar die harde buiken blijven toch nog wel een beetje. De VK dacht dat ik mss en beetje last had van het maagdarmvirus dat rondspookt dus ik moest maar even rustig aan doen met eten.
pi_55877495
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 13:32 schreef TearSong het volgende:
Pruk: en wat houdt thuismonitoring in jouw geval dan in? Wat controleren ze dan? In ieder geval wel fijn dat je weer thuis bent en veel sterkte!

CTG, mijn bloeddruk, mijn hartslag, temperatuur en mijn gewicht geloof ik
Mocht een van die dingen niet in orde zijn: direct ingrijpen.


Overigens, ik krijg toch 64 uur van de kraamzorg De indicatie vanwege psychiatrische aandoeningen is dus toch gegeven

Oja, en nog een plaatje van het wiegje wat jullie nog tegoed hadden:




En ik heb net een stukje gefietst. Nu de kleine ingedaald is, kan ik ineens weer pijnloos fietsen. Raar mens
  dinsdag 8 januari 2008 @ 17:28:26 #208
156412 hestria
erg gastvrij
pi_55877731
nou, hier is de verloskundige net weg, voel sinds vanochtend de baby niet meer. Ze heeft het hartje geluiterd en dat was helemaal goed. Ga zometeen even lekker onder de douche in de hoop dat ie dan gaat bewegen. Moet om 8 uur terug bellen over hoe vaak ik hem gevoelt heb, en dan beslissen we of ik even naar het ziekenhuis moet voor een filmpje. Hoop dat de kleine gewoon een minder dagje heeft en zometeen flink van zich laat horen/voelen.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 8 januari 2008 @ 17:28:27 #209
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_55877734
wat een mooi wiegje

bij zo'n thuismonitoring, komt er dan om de zoveel tijd iemand langs?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_55877796
Hestria, wat schrikken!
Gelukkig was het hartje goed te horen... stelt je dat een beetje gerust al?
pi_55877842
Pruk die voetjes zijn lief...

Hestria wat fijn dat je even het hartje gehoord heb en ook de wetenschap dat je mag komen voor een filmpje mocht het zo rustig blijven (stilte voor de storm)...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_55877855
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 17:28 schreef Ynske het volgende:
wat een mooi wiegje

bij zo'n thuismonitoring, komt er dan om de zoveel tijd iemand langs?
Ja, elke dag en dat zijn speciale personen die gespecialiseerd zijn en die een rechtstreeks lijntje met de gynacoloog hebben in geval van rare dingen.


(Offtopic: ben jij alweer helemaal in orde trouwens?)
pi_55877900
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 17:28 schreef hestria het volgende:
nou, hier is de verloskundige net weg, voel sinds vanochtend de baby niet meer. Ze heeft het hartje geluiterd en dat was helemaal goed. Ga zometeen even lekker onder de douche in de hoop dat ie dan gaat bewegen. Moet om 8 uur terug bellen over hoe vaak ik hem gevoelt heb, en dan beslissen we of ik even naar het ziekenhuis moet voor een filmpje. Hoop dat de kleine gewoon een minder dagje heeft en zometeen flink van zich laat horen/voelen.
Oew, dat is inderdaad minder leuk! Hopelijk is het een rustig dagje en wordt de schade morgen weer ingehaald (heb je je toevallig erg druk gemaakt vandaag? Dat scheelde bij mij altijd erg veel).
pi_55878182
Pruk fijn dat je weer thuis bent!!

En hestria dat is wel ff schrikken he, mijn schoonzusje voelde de kleine tijdens haar zwangerschap ook ineens niet meer en was ook enorm ongerust..maar toen bleek dat de kleine zich gewoon had gedraaid en in de placenta lag te boksen en ze dat dus niet voelde
pi_55878674
Pruk fijn dat je zo goed in de gaten gehouden wordt en Hestria, schrikken zeg.

Poeh, heb het gevoel dat er in mijn omgeving zoveel nare berichten zijn nu in de afgelopen week. Wordt er zelf erg bang van en begin het gevoel te krijgen dat ik even afstand moet nemen van buiten. Bij een collega van mijn man is vorige week geconstateerd met 34 weken zwangerschap dat het kindje niet meer leefde. En nu Ayden van Tan. Bah
pi_55878787
Ach Pruk, zo ongelofelijk schattig dat wiegje! Heb je goed gedaan!

Hestria, ik wil je niet bang maken, kan vals alarm zijn, maar ik zou toch geen risico nemen! Mijn schoonzusje had net hetzelfde op 8 maanden. Bij haar hebben ze de geboorte dan ingeleid omdat ze niet wisten wat het was. Na de geboorte bleek dat de zuurstoftoevoer van de placenta naar de baby niet goed meer was. Als ze wat langer gewacht hadden, hadden wij waarschijnlijk geen neefje gehad! Ik weet wel niet hoe het met het hartje zat...

Randa_V, laat je maar niet bang maken, er gaat niet erg vaak iets mis...
(wel heel jammer voor Tan, ik wens haar echt heel erg veel sterkte!)
  dinsdag 8 januari 2008 @ 18:21:58 #217
156412 hestria
erg gastvrij
pi_55878991
nou kom net onder de douche vandaan, maar hij heeft zich niet laten voelen, pas nu ik achter de pc zit voel ik hem draaien, dus niet echt het trappen maar wel dat ie wat beweegt. Zometeen even eten koken, en dan als manlief thuis is ga ik liggen en probeer ik hem nog een keer wakker te maken. Aan de ene kant maak ik me wel een beetje zorgen aan de andere kant heb ik ook wle zoiets zit wel goed.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_55879139
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 18:12 schreef OooLizaooO het volgende:
Randa_V, laat je maar niet bang maken, er gaat niet erg vaak iets mis...
(wel heel jammer voor Tan, ik wens haar echt heel erg veel sterkte!)
Nee, echt bang maken is het niet eigenlijk, maar er akelig van worden en er afstand van willen nemen omdat het te dichtbij komt. Is niet de eerste keer dat ik het met internet of omgeving heb hoor dat het te dichtbij komt. Ik moet ook echt zeggen dat in de omgeving de laatste maanden al verschillende kindjes gestorven zijn. Laatst nog een kindje in Merlijns leeftijd, bah.
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 18:32:28 #219
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55879224
Wij hebben vandaag de APK bij de verloskundige weer goed doorstaan. En bij controle van mijzelf en beebje in het ziekenhuis is beebje ook goedgekeurd, en werd vastgesteld dat ik aan mijn herstel ben begonnen (van de dubbele longontsteking etc)

Gezonde zwangerschap en herstellende zwangere, dus alles in orde zou je denken. Nou, de gynaecologe (AIO denk ik) op de afdeling gynaecologie controle van het ziekenhuis wilde toch graag dat ik direct overstapte van verloskundige naar hen. Omdat in een ziekenhuis alles onder een dak is, prettiger en korte lijnen enzo.
Yeah right, ik heb zelf nog moeten corrigeren dat ik niet voor maar na de kerst ontslagen was uit het ziekenhuis (stond verkeerd in hun systeem). In iedere keer drie kwartier wachten en dan steeds weer twee andere mensen aan mijn buik waar ik steeds opnieuw weer mijn verhaal aan moet vertellen heb ik in deze fase ook geen zin. (Is er een briesend paard smiley? Of een draak met rook uit de neusgaten?)

Week 36, dan kunnen ze me krijgen, als beebje volgroeid is en zo'n beetje richting uitgang gaat. Eerder niet. (Heb medische indicatie voor de bevalling)
Ik blijf tot dan gewoon bij mijn vk, die mijn geschiedenis kent en waar ik me prettig voel. Ze kunnen me niet dwingen eerder te komen.
Even ter geruststelling van Ticootje: op de beval- en kraamafdeling vind ik het vele malen prettiger dan bij gynaecologie controle.

[ Bericht 0% gewijzigd door Macka66 op 08-01-2008 18:38:53 ]
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 18:37:32 #220
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55879365
Pruk, lief wiegje en fijn dat je thuis kunt wachten. Kunnen jullie de zenuwen nog een beetje de baas?
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_55879444
Kan ik me helemaal voorstellen Macka, de afdeling gynaecologie vind ik hier zelfs niet alles. Elke keer andere mensen aan het bed. Gelukkig wel gyns die ik ken maar toch. Ben eigenlijk wel blij dat ik nu een aantal keer dezelfde vk heb gehad in het ziekenhuis die ik nog kende van de zwangerschap van Merlijn. Bij hem voel ik me op mijn gemak, bij de rest heb ik mijn twijfels want het lijkt net of ze niet weten wat ze moeten en als ik dan zelf moet zeggen welke onderzoeken er gedaan moeten worden , nee dank je.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 19:03:05 #222
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_55879996
Ik moest net niezen en Leeloo ging me daarna toch tekeer. Echt veel schoppen achter elkaar. Ik geloof dat ik Leeloo nogal liet schrikken en nu neemt ze/hij wraak op mij.
pi_55880069
Dan zul je misschien in je buik hebben gestompt ofzo, want de oren werken nog niet

Macka ook lekker dan Was dat in Delft?
Saartje
  dinsdag 8 januari 2008 @ 19:09:13 #224
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_55880152
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 19:06 schreef Maneki.Neko het volgende:
Dan zul je misschien in je buik hebben gestompt ofzo, want de oren werken nog niet

Macka ook lekker dan Was dat in Delft?
Ik las pas dat ze met 18 weken al kunnen horen en zien? Oh ik lees net dat ze vanaf 17 weken al kunnen horen en dus ook schrikken en ook donker en licht kunnen onderscheiden.
pi_55880244
Vanaf 17 weken gaan de oren werken, maar pas bij 22 weken gaan ze geluiden van buiten de baarmoeder horen volgens mij.
Hmmz, andere site zegt weer wat anders
Saartje
  dinsdag 8 januari 2008 @ 19:22:25 #226
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_55880473
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 19:13 schreef Maneki.Neko het volgende:
Vanaf 17 weken gaan de oren werken, maar pas bij 22 weken gaan ze geluiden van buiten de baarmoeder horen volgens mij.
Hmmz, andere site zegt weer wat anders
Het maakt ook herrie binnen natuurlijk als ik nies.
pi_55880910
Ah, klinkt logisch
Saartje
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 19:48:14 #228
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55881141
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 19:06 schreef Maneki.Neko het volgende:
Dan zul je misschien in je buik hebben gestompt ofzo, want de oren werken nog niet

Macka ook lekker dan Was dat in Delft?
Nee, Westeinde. Maar het was een AIO he...
De gynaecoloog die mijn keizersnee indertijd heeft gedaan en die me twee weken geleden ook behandelde toen ik opgenomen was in het Westeinde vond juist dat ik alleen in een ziekenhuis hoor als er ook echt medische noodzaak is. Maar ja, dat zijn de échte senioren en die doen de controles niet (als je geen erg bijzonder geval bent tenminste).
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 19:50:54 #229
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55881209
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 19:13 schreef Maneki.Neko het volgende:
Vanaf 17 weken gaan de oren werken, maar pas bij 22 weken gaan ze geluiden van buiten de baarmoeder horen volgens mij.
Hmmz, andere site zegt weer wat anders
Met twintig weken stuiterde Lucie met haar vingertjes in haar oren in mijn buik tijdens een veel te hard concert van de Legendary Pink Dots
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_55882570
Silmarwen; van de pampers nieuwsbrief;

HET GEHOOR VAN JE KLEINTJE ontwikkelt zich vrij vroeg in de zwangerschap. "De meeste foetussen reageren op geluid rond de 16 weken, maar sommigen al bij 12 weken", aldus dr. Suzanne Dixon. "Na 24 weken kan je baby op je stem reageren."
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
pi_55882906
Je merkt vanzelf wel waar ze op reageren. Ik kreeg net bijv meteen reactie bij het opzetten van het nr Barcelona van Freddie Mercury en Montserrat. Over het algemeen reageren ze best wel op verschilllende geluiden. Noortje bijv wordt nu nog rustig van de muziek die ik in mijn zwangerschap veel gedraaid heb. ( Metallica enz.)

Tearsong, hoe is het bij jou??? Bij mij geen actie meer geweest. Ik wil op dit moment ook even niet bevallen. Ik heb er even geen zin in. Hoop dat mensen begrijpen wat ik daar mee bedoel.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 23:25:48 #232
156412 hestria
erg gastvrij
pi_55887241
net terug uit het ziekenhuis, na overleg met de verloskundige om 19:45, besloten om toch maar even naar het ziekenhuis te gaan voro een ctg. Al met al bijna 2,5 uur in het ziekenhuis geweest, compleet met ctg, echo en consult bij gyn. Maar alles was prima in orde, hij bewoog genoeg, ligt helemaal vast in bekken, genoeg vruchtwater. Dus kunnen er gewoon gerust op slapen.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_55887410
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 20:55 schreef wenneke1 het volgende:

Tearsong, hoe is het bij jou?? Bij mij geen actie meer geweest. Ik wil op dit moment ook even niet bevallen. Ik heb er even geen zin in. Hoop dat mensen begrijpen wat ik daar mee bedoel.
Nog steeds alles rustig...en ik begrijp je volkomen als je zegt dat je er ook even geen zin in hebt om te bevallen. Ik heb dat dus ook en dat flitste vanmiddag ook al door mijn hoofd. Laat het alsjeblieft niet nu gebeuren.
Terwijl ik dit zo typ en herlees klinkt het inderdaad wat stom want de beeb is van harte welkom en dit soort dingen kun je nooit sturen, maar het voelt wel even zo...
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_55887842
heel erg OT
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 19:50 schreef Macka66 het volgende:
Legendary Pink Dots
Variety is the spice of life
  dinsdag 8 januari 2008 @ 23:54:38 #235
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55888010
Fijn dat ze je gerust hebben kunnen stellen hestria! Slaap lekker.
***
  † In Memoriam † woensdag 9 januari 2008 @ 00:28:07 #236
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55888677
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 23:46 schreef nebelung het volgende:
(Legendary Pink Dots)
heel erg OT
[..]

Helemaal niet zo OT Toen ik zwanger was van Lucie ben ik de eerste drie maanden alleen geweest omdat lief op tournee was met de Pink Dots (als merchandiser, hij is ook wel eens voorprogramma geweest). Maar de hele band en een paar die hard fans leefden mee. Zulke lieve mensen
Dit keer mocht lief niet weg van mij. Hij wilde gelukkig ook niet, veel te dol op z'n dochter en te benieuwd naar het zwangerschapsverloop met nummer twee. Zwanger zijn is echt veel leuker en makkelijker als je partner in de buurt is!
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_55890128
Ik weet er alles van! Heb bij m`n eerste zwangerschap de eerste 5,5 maanden thuis gewoond, en hij ook. Lag ik daar `s avonds in m`n bedje, voelde ik dat de baby voor het eerst aan de buitenkant voelbaar was, was er niemand om het mee te delen

Ik ben zo stijf de laatste dagen, echt niet leuk Het zit vooral onder in m`n rug en is met geen kruikjes of warme douche weg te krijgen. Lig ook weer elke nacht wakker. Ik zei al tegen m`n wederhelft dat ik voortaan maar op de bank ga liggen, daar kan ik namelijk wel slapen
Saartje
pi_55890297
Fijn dat alles in orde is Hestria!
pi_55890374
Hestria fijn dat je kindje het goed doet.

Dadelijk even alles voor de overdracht in orde maken en morgen iemand inwerken en dan verlof . Het is dat ik genoeg te doen zal hebben thuis, maar ergens zou ik gewoon willen werken, voelt zo nutteloos om zo weinig te kunnen doen en genieten doe ik toch wel. Er heerst een stiekem verlangen naar de lekkere zoete chocolademelk uit de automaat op het werk . Ach ja. Een collegaatje doet eigenlijk of ik echt vrij zal zijn de komende weken, maar zo moet ze het eigenlijk niet zien, de komende periode zal zwaar genoeg zijn. Vanmiddag nog even lekker met mijn moeder gaan shoppen, kleertjes kopen voor Merlijn en misschien nog voor de baby en een magnetronsterilisator en "koffiepads" want die ben ik dus vergeten volgens mij.
pi_55890899
Hestria mooi dat alles ok is.

Randa heerlijk gevoel dat je kunt gaan genieten van je verlof. Ook al heb je nog genoeg te doen, het is absoluut heerlijk als je je eigen tempo kunt aanhouden en luisteren naar je lichaam.

Maneki; herkenbaar gevoel. Weet niet of het je helpt, maar er zijn een paar oefeningen om je rug en bekken los te krijgen zodat het iets minder stijf aanvoelt. Zelf heb ik er ook veel last van gehad en heb na het doen van de oefeningen minder pijn en het voelt iets soepeler aan.

Tearsong: precies dat gevoel had ik ook. Tuurlijk is beebs welkom en als het gebeurt gebeurt het, maar ik was ( en ben nog steeds wel een beetje) zo triest gister. Voor mijn gevoel geen goede emotie om een bevalling mee in te gaan.
Maar vandaag ben ikofficieel uitgerekend en hoewel iedereen tegen mij heeft lopen gillen dat ik dat nooit zou halen, zit het nog steeds veilig in mijn buik. Maarrre ( streng beebs toespreekt) het mag er nu wel uitkomen hoor. Ik ben er klaar vor en ik wil de beebs het liefste nu vasthouden en knuffelen en aan Noortje laten zien. Die overigens gister de pop onder haar shirt propte en er weer uithaalde met de meddeling dat beebs moest komen kijken. .
  woensdag 9 januari 2008 @ 10:27:39 #241
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_55892160
Ik heb al een paar dagen dat het "anders" voelt van binnen. De bovenkant van mijn buik gaat veel meer uitzetten, ik moet vaker rechtop zitten om lekker diep adem te kunnen halen en ik voel heel veel gefriemel rond mijn middenrif. Nu las ik ergens dat rond week 32 het voelen van beweging kan veranderen. Ik voel dus veel minder geschop en gerommel en veel meer gefriemel en gedraai en dan vooral boven in mijn buik. Maar ook echt van de één op de andere dag. Er is nog wel genoeg beweging, maar gewoon anders. Maar dat klopt dan dus??
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_55892673
Dat kan heel goed hoor Kim! Ik weet niet meer wanneer dat bij mij precies was, maar ook ongeveer rond die weken ging de kleine van inelkaar gefrommeld volledig langgestrekt liggen en dat maakte ook heel veel uit in de bewegingen.


CTG was goed, ze gaan nog wel voor me uitzoeken en me dan doorgeven hoe groot de kleine nu geschat wordt en morgen komen ze weer om 9 uur langs. En voor de zekerheid herhaalde de verpleegkundige nog even dat ik niet moest vergeten dat ik rustig aan moest doen en eigenlijk gewoon huisarrest heb
  woensdag 9 januari 2008 @ 11:00:51 #243
62233 Jelief
ikke lief!
pi_55892840
kus kroel en knuffel voor de zwangere dames...
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  woensdag 9 januari 2008 @ 11:03:29 #244
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_55892896
Hee, dat is goed nieuws Pruk! Zul je zien dat je straks nog overtijd loopt ook .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_55892936
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 10:27 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb al een paar dagen dat het "anders" voelt van binnen. De bovenkant van mijn buik gaat veel meer uitzetten, ik moet vaker rechtop zitten om lekker diep adem te kunnen halen en ik voel heel veel gefriemel rond mijn middenrif. Nu las ik ergens dat rond week 32 het voelen van beweging kan veranderen. Ik voel dus veel minder geschop en gerommel en veel meer gefriemel en gedraai en dan vooral boven in mijn buik. Maar ook echt van de één op de andere dag. Er is nog wel genoeg beweging, maar gewoon anders. Maar dat klopt dan dus??
Yup... Beebje krijgt natuurlijk ook wat minder ruimte... Minder geschop en meer gefriemel zeg maar...
Hier voelt het op het moment meer net of ie zich nog eens lekker omdraait onder een warme deken ofzo...
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_55892955
Ow... ghehehe... dat vanb dat gefriemel zeg je dus zelf ook al.Hahah.. Da hak heus wel gelezen...
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_55892993
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 11:00 schreef Jelief het volgende:
kus kroel en knuffel voor de zwangere dames...
Gheheh.. voor gister was ik juist in een overaltegenaanschopbui.... Maar na gister idd wat meer van de knuffel/kroel
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_55893022
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 11:03 schreef k_i_m het volgende:
Hee, dat is goed nieuws Pruk! Zul je zien dat je straks nog overtijd loopt ook .
Ik acht de kans vrij onwaarschijnlijk hoor Maarja, dat moet de echo van maandag allemaal gaan uitwijzen natuurlijk
  woensdag 9 januari 2008 @ 11:11:53 #249
62233 Jelief
ikke lief!
pi_55893075
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 11:07 schreef vamperotica het volgende:

[..]

Gheheh.. voor gister was ik juist in een overaltegenaanschopbui.... Maar na gister idd wat meer van de knuffel/kroel
Ik had een hele post geschreven voor een hart onder de riem maar dievond ik te confronterend, vandaaar een simpel kus knuffel kroel
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_55893099
K_i_m hier hetzelfde. Je maakt je op een gegeven moment zelfs zorgen dat je minder voelt. Nu, dat maken ze goed hoor. In een keer zie je dan ergens een voetje of een handje te voorschijn komen en dan weet je weer dat er iets in je groeit. Ik heb een luxediertje in me groeien. Als ik ga slapen ligt deze vooral aan de zij waar ik ook op lig. Blijkbaar is ook deze al vroeg fan van het waterbed.

Jelief dankjewel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')