lieke is een kutquote:Op zondag 6 januari 2008 03:54 schreef Kaleddis het volgende:
Huub gaat zo nog ff televisie maken![]()
Lieke vind het weer zielig
huubje ging ook direct naar liekes bed toe om verhalen te vertellen..hij had ieder andere miljonair slachtoffer kunnen maken van zijn avonturen...maar hij koos lieke.quote:Op zondag 6 januari 2008 03:54 schreef lorence1 het volgende:
en lieke zeikt huub weer af
Een Kutwijf met een hoofdletter K, die er geen hol van snapt wat ze nou eigenlijk in die kooi doetquote:
Ze liep de aandacht ook niet te trekken door met de muziek keihard aan in haar bed te liggen, rond het tijdstip dat de heren terugverwacht werdenquote:Op zondag 6 januari 2008 03:55 schreef agter het volgende:
[..]
huubje ging ook direct naar liekes bed toe om verhalen te vertellen..hij had ieder andere miljonair slachtoffer kunnen maken van zijn avonturen...maar hij koos lieke.
Dat ze hem daar nou niet dankbaar voor is....dat snap ik niet...
alles wat met sl te maken heeft is kutquote:Op zondag 6 januari 2008 03:56 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Een Kutwijf met een hoofdletter K, die er geen hol van snapt wat ze nou eigenlijk in die kooi doet![]()
ze houd van hardruck?quote:Op zondag 6 januari 2008 03:57 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Ze liep de aandacht ook niet te trekken door met de muziek keihard aan in haar bed te liggen, rond het tijdstip dat de heren terugverwacht werden
quote:Op zondag 6 januari 2008 03:57 schreef lorence1 het volgende:
[..]
alles wat met sl te maken heeft is kut
Slieko
Slettie
SeLene
SteamLock
SoundLock....
quote:Op zondag 6 januari 2008 03:56 schreef cindy10 het volgende:
als lieke aan zn kop gaat zeuren als hij echt een stuk in zn kraag heeft.....![]()
kan dit nog een lange nacht worden
ik ook niet veelquote:Op zondag 6 januari 2008 03:59 schreef agter het volgende:
versta er niets van...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |