Ik ben dus niet de enige die het opmerkte.quote:Op woensdag 6 februari 2008 13:06 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die beat is echt een soort superslechte ripoff van die van My Love.
nee het is zelfs geen aardig joch, ivar was dat wel bijvoorbeeld, maar deze houterige jankknuppel wekt een aversie op die ongekend is, je zou je toch kapotschamen als je met een nat slipje je beltegoed zit te vaporizen...quote:Op zaterdag 9 februari 2008 21:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Hij is kwalitatief duidelijk de minste, maar verder blijft het een aardig joch.
Laatste 4quote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:20 schreef Lord Dreamer het volgende:
Dag Neil , eindelijk opgerot . Nu kan Idols echt beginnen .
Kan je nagaan wat een shit zooi het was, en hoeveel er opgeofferd zijn door die Neil maar door te laten gaan. Achtelijke kut 12 jarige soppige breezersloeries met een telefoon.quote:
Nou ja, de enige die we echt missen is Bas. En dat is ook alleen maar omdat ie elke week zijn kleren uittrok. De rest is iedereen alweer straal vergeten. De meest memorabele/spraakmakende (los van qualiteit) deelnemers zaten dit jaar tenminste wel bij de laatste 5, en dat is wel eens anders geweest.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:27 schreef Lord Dreamer het volgende:
hoeveel er opgeofferd zijn door die Neil maar door te laten gaan.
Denk dat Nathalie eruit gaat, daarna Nigel en dat Charlene de finale verliest van Nikkiquote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:12 schreef Kleihe het volgende:
Het is een aardig jong!
En overall blijft Nigel slechter, die gaat er volgende week uit.
Nikki gaat winnen!!!!!!!!!!!!!!
quote:Op zondag 10 februari 2008 12:22 schreef Hockeylotje het volgende:
Ik ben erg blij dat ie is gegaan, maar ik had in de studio wel medelijden met hem!
Echt de complete studio was tegen Neil! De publieksopwarmer ging het rondje af: zijn er nog fans voor Nikki enz. nouja bij iedereen werd gejuicht en bij Neil hele tijd boe geroepen
Was ook niet het hele publiek, maar wel steeds meerquote:Op zondag 10 februari 2008 16:54 schreef shiNinG_staR het volgende:
Terecht eruit, maar boegeroep van het hele publiek is ook weer overdreven.
Het gevolg van een weglopende Gordonquote:Op zondag 10 februari 2008 16:54 schreef shiNinG_staR het volgende:
Terecht eruit, maar boegeroep van het hele publiek is ook weer overdreven.
Hoorde ik het trouwens goed dat die pa op een gegeven moment tegen Neil zei: "moet ik het even doen?" De afscheidsspeech houden? Die pa dacht natuurlijk: aaaah, mijn 1,5 minute of fame!quote:Op zondag 10 februari 2008 18:28 schreef Toeps het volgende:
Ik vond het echt zielig voor dat jochie, tótdat die vreselijke vader op het podium kwam.
quote:Op zondag 10 februari 2008 21:16 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Hoorde ik het trouwens goed dat die pa op een gegeven moment tegen Neil zei: "moet ik het even doen?" De afscheidsspeech houden? Die pa dacht natuurlijk: aaaah, mijn 1,5 minute of fame!
Heeft werkelijk niets te melden en vervalt in herhaling en echoot dingen die de jury tegen hem heeft gezegd om die anderhalve minuut vol te snotteren. Misschien komt er nog wat uit als ie eens een paar autoritjes gaat maken met Patrick ...quote:
Dat hoorde je goed ja is toch gewoon te stom voor woorden. Je hebt eigenlijk al een kleine haat op dat ventje omdat die vader zo irritant is.quote:Op zondag 10 februari 2008 21:16 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Hoorde ik het trouwens goed dat die pa op een gegeven moment tegen Neil zei: "moet ik het even doen?" De afscheidsspeech houden? Die pa dacht natuurlijk: aaaah, mijn 1,5 minute of fame!
quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:22 schreef Hockeylotje het volgende:
Volgens de SITE van Thank God It's Friday is Neilsamen met Pauline
morgen te gast bij dit programma van Claudia de Breij!
15 februari met als gasten: Herman van Veen & Neil en Pauline van Idols!
Waar is zijn caravan?quote:
Neil is geen kamper, hij woont in Wildervanksterdallen (gemeente Veendam) en in Wildervanksterdallen zit geen woonwagenkamp.quote:
Wat een mooie plaatsnaamquote:Op zondag 17 februari 2008 14:13 schreef SuusOetMaiden het volgende:
Wildervanksterdallen
Waarom mochten wij zijn landhuis dan niet zien?quote:Op zondag 17 februari 2008 14:13 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Neil is geen kamper, hij woont in Wildervanksterdallen (gemeente Veendam) en in Wildervanksterdallen zit geen woonwagenkamp.
Misschien omdat in Wildervanksterdallen nog geen 50 huizen staan (ben er vaak geweest kennis van me woont er en ik heb zelf in Veendam en Wildervank gewoond), en dan is het voor al die hysterische meiden natuurlijk makkelijk om dat huis te vinden als ze naar Wildervanksterdallen gaan.quote:Op zondag 17 februari 2008 15:25 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Waarom mochten wij zijn landhuis dan niet zien?
Hahaha, playbacken doet Ben Hendriks ook altijd bij die RTV Noord muziek programma`s. Volgens mij kan die kerel live niet zingenquote:Op zondag 17 februari 2008 14:16 schreef jmac het volgende:
Wth: zag ik die vader nou optreden bij dat tros paupermuziekfeestZat te zappen en toen liep 'ie daar te playbacken
quote:Op zondag 17 februari 2008 14:13 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Neil is geen kamper, hij woont in Wildervanksterdallen, dat is een gehucht naast het dorp Wildervank (gemeente Veendam) en in Wildervanksterdallen zit geen woonwagenkamp.
Familietrekje.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:13 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Hahaha, playbacken doet Ben Hendriks ook altijd bij die RTV Noord muziek programma`s. Volgens mij kan die kerel live niet zingen
Ook bij Jan Vis, maar dan alleenquote:Op dinsdag 4 maart 2008 08:38 schreef Liquidootje het volgende:
Ik zag dat ik Char, Nik en Nat kon boeken voor zo'n 6000 euro. Waar kan ik Neil kopen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |