gemistquote:Op zaterdag 5 januari 2008 21:53 schreef Marc63 het volgende:
NEE! TWD-mix! Ik had juist Mr. Brightside in the mix aangevraagd.
Dat was dus When You Were Young in de normale versie. Maar natuurlijk valt daar ook goed op mee te springenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 21:58 schreef borisz het volgende:
[..]
gemist
AZ zo maar ff terug luisteren![]()
vind ik gewoon de beste, is iets persoonlijks, krijg echt kippenvel bij dat nummerquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:00 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Dat was dus When You Were Young in de normale versie. Maar natuurlijk valt daar ook goed op mee te springen
Hmm... misschien dat ze een voorkeur heeft voor FOK!-ers. Toen ik in mei bij haar in de uitzending was vanwege haar webcam-girl item versprak ze zich dat ik niet de eerste sms'er was. Buiten de uitzending was het eerste dat ze vroeg of ik de Marc van het FOK!-forum wasquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:02 schreef Againzender het volgende:
[..]
vind ik gewoon de beste, is iets persoonlijks, krijg echt kippenvel bij dat nummer
trouwens de tweede keer dat ik iets aanvraag bij Annemieke, twee keer teruggebeld, twee keer KillersToeval?
Oh oh... onrechtmatig sampletje?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:19 schreef KingOfPop het volgende:
rihanna
Ik heb een paar uur WeekendDNA gemist, maar hebben ze ook prijsvragen?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:05 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Hmm... misschien dat ze een voorkeur heeft voor FOK!-ers. Toen ik in mei bij haar in de uitzending was vanwege haar webcam-girl item versprak ze zich dat ik niet de eerste sms'er was. Buiten de uitzending was het eerste dat ze vroeg of ik de Marc van het FOK!-forum was
En The Killers zijn natuurlijk errug goed. Michiel draaide in het Glazen Huis nog de 9minuten-versie van de TWD-Remix van Mr. Brightside. Daar krijg ik kippenvel van.
Als je meedoet met de vragen-roulette (of hoe heette dat ding?) dan maak je kans op de golddigger-vraag en kun je PRIJZEN! winnen.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:24 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
Ik heb een paar uur WeekendDNA gemist, maar hebben ze ook prijsvragen?
Misschien moeten ze op zaterdagavond wat meer dance-muziek draaienquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:28 schreef broer het volgende:
Klinkt goed allemaal, hoor. Maar ik hoop 's avonds toch altijd op nét iets andere muziek. Iets meer wat je overdag niet hoort.
Maar misschien ben ik gewoon de doelgroep niet.
Aah, leuk!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:27 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Als je meedoet met de vragen-roulette (of hoe heette dat ding?) dan maak je kans op de golddigger-vraag en kun je PRIJZEN! winnen.
Ja, leuk. Dan ga ik gewoon weer, net als vroeger, over naar KX Radio.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
Misschien moeten ze op zaterdagavond wat meer dance-muziek draaien.
Hmmmmmmmmmm Goed idee! Die saaie DJs die door je muziek heenpraten... niks op zaterdagavond!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Misschien moeten ze op zaterdagavond wat meer dance-muziek draaien.
Is een keuze, ik blijf gewoon luisterenquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:31 schreef broer het volgende:
[..]
Ja, leuk. Dan ga ik gewoon weer, net als vroeger, over naar KX Radio.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |