abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_55864679
Ik vraag me af wat er dan in die hoofdjes afspeelt.

Hij: $$$$

Zij:
pi_55865376
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 00:22 schreef carpediem23 het volgende:
Zijn die filmpjes van Britney en Adnan nog ergens te vinden? Op perez en x17 doen ze het al niet meer. Filmpjes zijn van na 3 Januari. Ik had ze wel willen zien zoenen en op haar hotel kamer willen zien. Maar de werkgever van Adnan wil er graag aan verdienen en zijn ze alweer verwijdert. Iemand nog een idee waar ze nog wel staan of opgeslagen?
Ik heb ze wel gezien en ze waren niet echt boeiend hoor. De enige zoen is een zoen van die Adnan op B's wang. Op de hotelkamer is al helemaaal niks te zien. Maar ik heb geen linkje nee
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
pi_55866889
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 01:24 schreef Suerte het volgende:
Volgens CBS News heeft mama Spears een jaar (!) geleden al bij Dr. Phil aangeklopt voor hulp.
Waarom heeft die lamzak toen niets gedaan
Waarschijnlijk omdat BritBrit niet wil he. Je kunt 'r moeilijk dwingen.
pi_55868587
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 03:49 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik vraag me af wat er dan in die hoofdjes afspeelt.

Hij: $$$$

Zij:
Hij klopt wel,
maar zij is mee zo:
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:31:39 #205
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_55870321
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 11:24 schreef Omaha het volgende:

[..]

Hij klopt wel,
maar zij is mee zo: [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_55871292
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 11:24 schreef Omaha het volgende:

[..]

Hij klopt wel,
maar zij is mee zo: [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Dat is mooi samengevat en uitgebeeld
pi_55875665
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 11:24 schreef Omaha het volgende:

[..]

Hij klopt wel,
maar zij is mee zo: [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
!!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 16:31:06 #208
182751 MisterO
wispelvurig
pi_55876357
http://x17online.com/cele(...)eo-01082008.php#more

Een nieuwe video van Britney gisteravond, scroll naar beneden. Ze zag er weer beeldig uit...
Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand ingehaald worden
pi_55876417
Britney , gisteren, op weg naar .... een apotheek ..


voor het hele verhaal hier klikken
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  dinsdag 8 januari 2008 @ 18:07:23 #210
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_55878678
Ranzig.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  dinsdag 8 januari 2008 @ 19:42:17 #211
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_55880951
Was deze al gepost?
quote:
Dr. Phil gedumpt door ouders Britney
door onze redactie
AMSTERDAM - Een woeste Jamie Spears heeft de hele familie verboden deel te nemen aan de Britney-interventie show van Dr.Phil. Had ´ie z´n mond maar moeten houden...
Een bron dichtbij Dr. Phil verklaart op de website van lifeandstyle: " Toen Britney´s vader Jamie zich realiseerde dat Dr. Phil zich publiekelijk bemoeide met de conditie van zijn dochter werd hij woest. Hij heeft meteen de telefoon gepakt en iedereen uit de familie verboden mee te werken aan de show. Bovendien heeft Dr. Phil beloofd niets over Britney naar buiten te brengen totdat de show was opgenomen."

Als gevolg van de loslippigheid van Dr Phil hebben zowel Britney´s vader Jamie, moeder Lynne en broer Brian besloten niet te verschijnen in de speciale show rondom Britney.

Tijdens een interview met Entertainment Tonight verklaarde de TV-psych nog dat de familie hem zelf had benaderd om Britney te helpen. Blijkbaar heeft hij de hele zaak toch te veel uitgemolken voor de kijkcijfers...
(Telegraaf)
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_55881000
Ielgh
Noot noot.
pi_55883324
I rest my case; ik kom wel weer eens langs als deze Kentwood, Lousiana native is uitgeraasd
  dinsdag 8 januari 2008 @ 21:18:56 #214
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_55883488
After a wild weekend getaway that saw her demand to be released from the hospital and escaping to the Palm Springs area with that shady paparazzo, Britney is finally in Los Angeles again and accounted for.

The out of control mother of two returned to her Beverly Hills mansion on Monday, Unfitney's "friend" Osama Lutfi has revealed.

Sources reveal to PerezHilton.com that Osama does not like Spears' new "boyfriend" Adnan Ghalib, who is married, and that has caused a rift between him and Brit Brit.

Now that she's back, what's next??????

After a wild weekend, Brit Brit returned to

- Go for a drive, as usual
- Drive at night without her lights on
- Pay a visit to a drug store
- Get a flat tire
- Get into a paparazzi car for a ride, not her rumored boyfriend's
- Have her car towed
- Check into a hotel, as usual

Thanks for the entertainment, B!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  woensdag 9 januari 2008 @ 01:08:37 #215
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_55889153
Ze blijft maar idiote dingen uithalen, nu weer.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  Moderator / Miss SHO woensdag 9 januari 2008 @ 03:44:54 #216
22592 crew  Ole
pi_55889795
maar ja, Dr Phil is wel het aller aller alleruiterste
groot gelijk dat ze daar niet aan meewerkt!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  woensdag 9 januari 2008 @ 10:06:10 #217
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_55891769
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  woensdag 9 januari 2008 @ 10:26:06 #218
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_55892126
Hoezo gephotoshopped?
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_55892147
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 10:06 schreef Vivi het volgende:
[ afbeelding ]
Zooooooooooooooooo...de fotobewerkers hebben zich weer uit kunnen leven.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  woensdag 9 januari 2008 @ 15:19:05 #220
8369 speknek
Another day another slay
pi_55899051
quote:
Adnan Ghalib, het huidige of in ieder geval laatste vriendje van Britney Spears, vindt werk toch belangrijker dan de liefde. De fotograaf heeft tijdens zijn relatie met het voormalige popidool namelijk gewoon doorgewerkt, ook tijdens de meer intieme uurtjes met de zangeres. Hij vraagt nu voor een serie naaktfoto's één miljoen dollar.

Ghalib werd in eerste instantie ingehuurd door US Weekly om Brit dag en nacht te volgen. Dat nacht nam hij echter letterlijk en al snel kon hij het nuttige met het aangename combineren. Volgens vrienden heeft Ghalib anderhalf jaar geleden al gezegd dat hij de zangeres in bed zou krijgen, wat hem dus is gelukt.
Oh dilemma, ik haat paperazzi, en vindt deze helemaal het laagste van het laagste, maar een naakte, nueckende Britney, wat een buitenkans.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_55902001
Sean lijkt er wel heel oud vind ik.
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
  woensdag 9 januari 2008 @ 17:48:16 #222
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_55902368
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 21:18 schreef Vivi het volgende:
- Get a flat tire
Terwijl ze er al eentje had; de spare was in gebruik.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  woensdag 9 januari 2008 @ 17:50:17 #223
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_55902417
quote:
Waarom Britney door het lint ging.

Showbizzsite TMZ heeft achterhaald waarom Britney Spears vorige week donderdag hysterisch werd, zichzelf en haar kinderen opsloot en weigerde de kinderen mee te geven aan hun vader. Volgens 'goede bronnen' is het hele incident, dat eindigde met Britney die op een draagberrie werd vastgebonden en naar het ziekenhuis gebracht, ingegeven door Britneys verlangen om enkele extra uurtjes met haar zonen door te brengen. Haal alvast de zakdoeken boven.

Verloren tijd
Britney kon het maar niet verkroppen dat ze eerder die dag ondervraagd werd door de advocaten van Kevin Federline en die 'verloren' tijd wilde ze 's avonds goedmaken met de kinderen. Die dag had Britney haar bezoekdag. Ze was verondersteld de kinderen om 19 uur terug aan hun vader over te dragen, maar ze wilde twee uurtjes extra. Daar wilden Federline en zijn advocaat niet aan toegeven, dus sloot Britney zich op in haar huis. Daarop volgde een ware belegering, die eindigde met de overdracht van de jongens en een hysterische Britney die naar de psychiatrische kliniek werd afgevoerd.

Te laat voor verhoor
Uitgesnotterd? Dan nu de epiloog. Het verhaal van Britney rammelt een beetje, moeten we zeggen. Vooreerst moest ze op haar bezoekdag verhoord worden omdat ze de dag voordien niet was komen opdagen. Ten tweede was het verhoor gepland tussen 9.45 uur 's morgens en 11.45 uur. Maar ons meisje kwam pas om 11.32 uur opdagen, waardoor het verhoor oharme een kwartiertje heeft geduurd. Bovendien had Britney die dag slechts bezoekrecht tussen de middag en 19 uur. Het verhoor eindigde om 11.45 uur, en haar huis is daar maar een kwartiertje rijden vandaan. Dus verloor ze eigenlijk helemaal geen tijd met de kinderen. Conclusie: wettelijk heeft ze geen poot om op te staan.

Gespaard
Intussen raakte ook bekend dat Britney gespaard is door de samenstellers van de lijst 'slechtst geklede sterren' én door dierenrechtenorganisatie PETA. Spears stond nog op kop in de recent door PETA vrijgegeven lijst van slechtst geklede celebrities, maar de organisatoren hebben haar geschrapt uit medelijden. "Op dit moment verdient Britney het met rust gelaten te worden, door iedereen. Misschien zal ze met een helder hoofd inzien dat ze beter geen bont kan dragen. Zoniet, zullen we opnieuw in haar hielen beginnen bijten", verklaarde Dan Mathews, hoofd van PETA. Voorlopig staat Kate Moss nu op één in de poll van PETA. Daarnaast nagelt PETA bontdragers Lindsay Lohan, Kate Bosworth, Jamie Foxx, Kid Rock, Mary J. Blige, Eva Longoria, de Olsen zusjes en Vanessa Williams aan de schandpaal.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  woensdag 9 januari 2008 @ 22:00:02 #224
132411 Mr_Booze
Mollenklem leggen met Jantien
pi_55909308
PETA verloochend zijn idiote idealen.
This signature was placed by Mr_Booze, and not FA ;)
  woensdag 9 januari 2008 @ 22:23:11 #225
182751 MisterO
wispelvurig
pi_55910051
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 10:06 schreef Vivi het volgende:
[ afbeelding ]


Het kan ook geen dag stil zijn...
Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand ingehaald worden
pi_55912509
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 15:19 schreef speknek het volgende:

[..]

Oh dilemma, ik haat paperazzi, en vindt deze helemaal het laagste van het laagste, maar een naakte, nueckende Britney, wat een buitenkans.
Inderdaad. En medelijden heb ik ook niet. Ze had kunnen weten dat dit zou kunnen gebeuren als je neukt met 'de vijand'. Maar wellicht is ook dit een promotiestunt.
  donderdag 10 januari 2008 @ 13:49:32 #227
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55922419
quote:
In jouw dagelijkse portie Britney-update een keer goed nieuws. De in oktober gestolen sekstape circuleert eindelijk op het internet. En waar Paris en Pamela het nog braaf met één man deden, pakt onze Brit meteen goed uit: ze rollebolt met twee vrouwen en een man.

In de anderhalfuur durende tape leeft de zangeres zich helemaal uit. Verder is te zien hoe ze zich tegoed doet aan cocaïne en marihuana. Behalve een collectie home-porno werden er vorig jaar ook pikante foto's ontvreemd. Verder zou de dief ook enkele kinky outfits van het gevallen popprinsesje hebben meegenomen en foto's van haar zoontjes.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 10 januari 2008 @ 13:54:06 #228
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_55922567
quote:
Op woensdag 9 januari 2008 22:23 schreef MisterO het volgende:
[ afbeelding ]

Het kan ook geen dag stil zijn...
Wie huurt er in hemelsnaam een fotograaf in om vakantiekiekjes te maken? Daarmee gaat toch de hele spontane charme van de vakantiefoto's down the drain?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 10 januari 2008 @ 13:55:32 #229
8369 speknek
Another day another slay
pi_55922609
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 13:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]
. Was dat voor of nadat ze lelijk werd?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  donderdag 10 januari 2008 @ 14:19:38 #230
8369 speknek
Another day another slay
pi_55923384
Bummer, het is een hoax.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_55923726
BS met haar hondje London, hondje is degene met de coltrui aan..dus.




en ...
quote:
As well as losing the right to see her sons, Spears was also issued with a temporary restraining order known as an "emergency protective order", preventing her from coming 100 feet within the vicinity of Federline, U.S. magazine People reports.

Federline's lawyer said he did not request the restraining order, insisting it was enforced by police officers.
nu ja, who cares, Britney zo te zien niet echt, deze foto is van eergisteren
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_55924058
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 13:54 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wie huurt er in hemelsnaam een fotograaf in om vakantiekiekjes te maken? Daarmee gaat toch de hele spontane charme van de vakantiefoto's down the drain?
Waarom neuk je in vredesnaam met de fotograaf die je inhuurt?
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_55924080
Waar blijft de link naar de film?
  donderdag 10 januari 2008 @ 15:08:27 #234
331 Merel
Be here now.
pi_55924612
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 14:33 schreef milagro het volgende:
BS met haar hondje London, hondje is degene met de coltrui aan..dus.

[ afbeelding ]
Wat is die rode plek op haar pols? Beetje lekker met sigaretten zitten branden ofzo?
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  donderdag 10 januari 2008 @ 15:09:29 #235
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_55924641
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 14:46 schreef Boris_Karloff het volgende:
Waarom neuk je in vredesnaam met de fotograaf die je inhuurt?
Dat was toch weer een andere fotograaf?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_55924715
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 15:08 schreef Merel het volgende:

[..]

Wat is die rode plek op haar pols? Beetje lekker met sigaretten zitten branden ofzo?
da's volgens mij een tattoo, Merel

ik herinner me zoiets ooit gelezen te hebben, het waarom van het onthouden van dergelijke non info zal een raadsel blijven...
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_55924976
Staat het filmpje al op Youtube?
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  donderdag 10 januari 2008 @ 15:23:15 #238
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_55924998
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 14:19 schreef speknek het volgende:
Bummer, het is een hoax.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_55927273
Och jezus, is ze met die fotograaf in een privejet naar NY.
De soap continues...

Voor de visualisatie:


Muhahahaha!
  donderdag 10 januari 2008 @ 17:00:31 #240
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55927640
Ze lacht, neukt, heeft kleding aan. He's a keeper.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 10 januari 2008 @ 17:01:21 #241
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55927663
Hahaha zijn riem. .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_55927916
ik mag mijn kinderen niet meer zien

ja, het zijn vrolijke tijden voor Spears...

but but but, milagro... this is her way of coping with this terrible terrible situation .....
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  donderdag 10 januari 2008 @ 17:18:09 #243
145163 Suerte
*O*moeder*O*
pi_55928050
Adnan's (nu nog) vrouw en ouders hebben het ook niet makkelijk...
quote:
Adnan Ghalib’s estranged wife, AzLynn Berry and parents have been driven into hiding following the media frenzy created by the photographer’s whirlwind romance with pop trainwreck Britney Spears.

“I was chased down the street by two men in a BMW,” AzLynn tells Access Hollywood celebrity reporter Billy Bush. AzLynn is so sick of the glaring eye of the paparazzi that she has abandoned Los Angeles in search of greener pastures in Encino, California.

We’ve heard that Adnan Ghalib’s parents, who are retired from the fashion business, have moved out of their Birmingham, England home to escape the media frenzy.

The devout Muslims are said to be distraught by their son’s actions. Adnan’s kid sister, Aisha, is hiding out somewhere in London.
*19 augustus 2006*
*07 februari 2008*
  donderdag 10 januari 2008 @ 20:21:38 #244
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_55933080
OMG! Straks gaat Al Qaida zich er nog mee bemoeien...of Brit ontdekt weer een nieuwe godsdienst..zonde van haar extensions dan
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_55966624
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 16:46 schreef Cracka-ass het volgende:
Och jezus, is ze met die fotograaf in een privejet naar NY.
De soap continues...

Voor de visualisatie:
[ afbeelding ]

Muhahahaha!
Ze zijn idd op vakantie en op het blog van die paparazzo wordt een fotoreportage bijgehouden
Nu.nl: 'Britney geniet van vakantie met papparazzo'.

Hoe kun je nou genieten van een vakantie als je nog geen week eerder het bezoekrecht op je eigen kinderen hebt verloren.

Iemand maakte de opmerking eerder dat ze gekker is dan Michael Jackson. En ik denk dat ze er niet ver vanaf zit. Ze is totaal doorgeflipt en heeft het echt allemaal niet meer op een rijtje staan.
  zaterdag 12 januari 2008 @ 03:42:48 #246
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_55966864
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 17:12 schreef milagro het volgende:
ik mag mijn kinderen niet meer zien

ja, het zijn vrolijke tijden voor Spears...

but but but, milagro... this is her way of coping with this terrible terrible situation .....
Tja, het lijkt haar niks te doen he?
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_55968313
tvb. Hoewel ik betwijfel of Brit zichzelf ooit nog terugvindt.
I had a signature once. It was awful.
pi_55968447
De politie -LAPD- heeft zich uitgesproken over wat zich de avond van de 'meltdown' heeft afgespeeld:
quote:
According to the LAPD…

- When the cops showed up, Britney was locked in the master bathroom with Jayden James.

- Britney refused to come out for nearly three hours. When she did, all she was wearing was panties.

- Britney was incoherent, screaming at the cops, "What the f*** are you doing in my house? I know who you are." She continued ranting, "I don't need your f***ing help." At one point Britney, whose moods swung wildly from laughter to rage to sobs, hollered, "You will do as I say."

- At some point Britney put on a see-through nightgown. Before police took her outside, they wanted to cover her with a sweater, and she screamed, "Don't cover me up. I'm f***ing hot."

- Britney's assistant and nanny were present during the standoff. At one point the assistant told the police that Britney had been "popping pills" all day. Her code for medication was "vitamins" and she repeatedly demanded, "Get me my vitamins!" Officers found a bottle of Prozac in her bedroom.

- Sam Lutfi arrived and told officers that he and the others around Britney "knew this was coming for a long time," but didn't know how bad it would be.

- The assistant also told cops that earlier in the day, Britney showed no concern about attending her deposition and would not heed her warnings to show up on time.

- Sam told law enforcement that Britney had been extremely unstable and had recently purchased a house in Malibu on a whim, began moving furniture in and then changed her mind.

The nanny told cops that Britney would frequently dress up to the nines for no reason. She would walk around the house and change back.
  zaterdag 12 januari 2008 @ 11:20:25 #249
4180 Hare
Come fly with me!
pi_55969062


I'm fucking hot!

Jaja, ik ook
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_55969143
en ze is weer terug uit Mexico (?)

[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_55970546
quote:
Op donderdag 10 januari 2008 15:08 schreef Merel het volgende:

[..]

Wat is die rode plek op haar pols? Beetje lekker met sigaretten zitten branden ofzo?

snijden polsen , borderline misschien ?

  zaterdag 12 januari 2008 @ 13:38:33 #252
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55971905
Of een tattoo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_55971925
idd.. eens kijken of we een closeup kunnen vinden
  zaterdag 12 januari 2008 @ 13:42:05 #254
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55971981
Maar ze moet dus 24/7 janken anders geeft ze niets om dr kinderen?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_55972917
quote:
Op zaterdag 12 januari 2008 11:24 schreef milagro het volgende:
en ze is weer terug uit Mexico (?)

[ afbeelding ]
Het stickertje zit nog op dr bril.
En gebruikt ze nou astma-medicatie? Of heb je tegenwoordig ook drugs die je zo moet inhaleren?
pi_55975774
quote:
Op zaterdag 12 januari 2008 13:38 schreef Harajuku. het volgende:
Of een tattoo.
het is een tattoo, dat zoals eerder al gepost in dit topic.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_55994461
Gisteren droeg ze de jurk die ze aanhad bij haar receptie op haar trouwdag:

Op de dag dat ze K-Fed trouwde:


Gisteren:


Vrij geschift ook weer...
pi_55994626
De foto met kevin vond ik een stuk leuker Daar was ze volgens mij nog oprecht vrolijk en happy.....
I had a signature once. It was awful.
  zondag 13 januari 2008 @ 13:53:41 #259
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_55996569
quote:
Op zaterdag 12 januari 2008 16:51 schreef milagro het volgende:

[..]

het is een tattoo, dat zoals eerder al gepost in dit topic.
Daarom gebruikte ik die PI ook.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_56001468
quote:
Op zondag 13 januari 2008 12:33 schreef cinnamongirl het volgende:
Gisteren droeg ze de jurk die ze aanhad bij haar receptie op haar trouwdag:

Op de dag dat ze K-Fed trouwde:
[ afbeelding ]

Gisteren:
[ afbeelding ]

Vrij geschift ook weer...
Waarschijnlijk zat de rest in de was.
pi_56006742


Wat zei Britney ook alweer?"don't cover me up, I'm fucking hot!!!!!!"

Nou, meneer krijgt het er idd warm van zo te zien
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 14 januari 2008 @ 13:53:02 #262
182751 MisterO
wispelvurig
pi_56022983
quote:
Britney and her photog boyfriend came to blows with the paparazzi this past weekend.

"I'm fucking over it!!!!," Spears yelled. "I'm fucking over it!!!! I'm fucking over it!!!!!" And then: "Get OUT of my FUCKING FACE!"
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=26070643

Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand ingehaald worden
pi_56023357
waaaaaaaaaaaaaaaaarom gaat ze dan ook naar zulke shoppingmalls steeds?

laat die spullen bezorgen dan voorlopig of zo
ja die paparazzi zijn vreselijk, maar for crying out loud , ze zijn echt wel enigzins te vermijden.
en die 'vriend' van d'r heeft natuurlijk 5 pakken boter op zijn hoofd, hè, enkele weken geleden liep hij net zo te roepen naar haar, smeken om in de camera te kijken.

ik snap nog steeds niet waarom ze, juist nu ze de kinderen toch niet mag zien, niet de spullen pakt en tijdelijk op een hutje op de hei gaat zitten.
haarextensions uit, opzichtige outfitjes weg , scheelt ook wel wat in de herkenbaarheid (al zal dat niet lang duren,maar toch).

ze haat het, begrijpelijk, maar zoekt het toch ook weer elke keer op, met als ultieme daad, het daten van een fucking paparazzo (die ik overigens meende te betrappen op een lachje op die video... maar ms zag ik het verkeerd)
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_56023508
Elk greintje medelijden wat ik nog had is nu wel weg Ze laat zich gewoon naaien door die paparazzo.
Ben het met je eens milagro, van de uitdrukking 'lay low' heeft ze echt nooit gehoord En maar winkelen en rondjes rijden in LA, ze blijft het opzoeken.
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
  maandag 14 januari 2008 @ 14:18:08 #265
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56023545
Als Britney lay low hoort, denkt ze waarschijnlijk dat ze met Rob Lowe moet neuken.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_56023573
quote:
Op maandag 14 januari 2008 14:16 schreef Scandalous het volgende:
Elk greintje medelijden wat ik nog had is nu wel weg Ze laat zich gewoon naaien door die paparazzo.
Ben het met je eens milagro, van de uitdrukking 'lay low' heeft ze echt nooit gehoord En maar winkelen en rondjes rijden in LA, ze blijft het opzoeken.
Okay, het komt ws mede door mijn chronische gebrek aan geld maar er gaan bij mij echt weken voorbij dat ik me niet in een shoppingmall bevind, heel raar maar het leven is te doen zonder eeuwig geshop.

en ooooooooooooooooh wat een engerd is die vriend van haar toch
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_56023638
quote:
Op maandag 14 januari 2008 14:18 schreef Copycat het volgende:
Als Britney lay low hoort, denkt ze waarschijnlijk dat ze met Rob Lowe moet neuken.


ik moet ineens denken aan "the chicken of the sea" oftewel the canned tuna affaire van Jessica Simpsom, ook zo'n licht

oh en Britney, luister naar Scandy en lay low... dus.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 14 januari 2008 @ 15:01:01 #268
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_56024542
Ik vond dat iemand laatst een mooie vergelijking maakte: Christina Aguilera is vergelijkbaar bekend met Prutney. Aguilera zoekt niet de hele tijd de schijnwerpers en flitsers op en wordt ook veel minder lastig gevallen als Prutney. Prutney zoekt het toch echt zelf op met die vreemde acties van d'r. Een gemiddeld mens is een stuk minder vaak bij truckstops, tankstations en Starbucks' te vinden.

Ik blijf 't toch nog steeds raar vinden dat niemand ingrijpt en dat mens maar haar gang laat gaan.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_56024612
quote:
Op maandag 14 januari 2008 14:22 schreef milagro het volgende:
oh en Britney, luister naar Scandy en lay low... dus.
Ik wist niet dat je down was met snoop

Christina Aguilera zie je inderdaad ook niet de hele dag rondjes rijden door LA zonder onderbroek. Britje zou gewoon weer terug moeten gaan naar haar boerendorp. Met d'r zusje
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_56024799
Misschien is ze gewoon weer getrouwd... En had ze geen zin om een andere jurk te kopen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_56027162
Hoe gedraagt die K-Fed zich vandaag de dag? Ik lees niet veel over hem, maar zit die nog regelmatig aan de drank en vaak in de club of heeft die het licht gezien?
pi_56027291
blijkbaar goed genoeg om de gehele custody over de kids toegewezen te krijgen.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_56027336
quote:
Op maandag 14 januari 2008 17:04 schreef milagro het volgende:
blijkbaar goed genoeg om de gehele custody over de kids toegewezen te krijgen.
Laatste foto die ik van hem zag was K-Fed in pak, haar helemaal in orde, wel wat ongeschoren, maar dat was zo bedoeld, niet slordig geschoren. Gewoon een nette vent.

Maar ja, misschien dat hij bij verlies van voogdij ook nog wel wat geld misloopt.
  maandag 14 januari 2008 @ 17:07:11 #274
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56027343
Kevin snapt het principe van lay low wel.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_56027403
quote:
Op maandag 14 januari 2008 17:07 schreef xFriendx het volgende:

[..]

Laatste foto die ik van hem zag was K-Fed in pak, haar helemaal in orde, wel wat ongeschoren, maar dat was zo bedoeld, niet slordig geschoren. Gewoon een nette vent.

Maar ja, misschien dat hij bij verlies van voogdij ook nog wel wat geld misloopt.
of hij houdt gewoon zielsveel van zijn kids, kan ook, hè
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_56031761
Verrassend genoeg is mevroi niet gesignaleerd op de "hearing" vanochtend. Maar dat zou te maken kunnen hebben met het gerucht dat ze om 1 uur vannacht op zoek is gegaan naar slaappillen.

Het was niet verplicht, maar als ze wél was verschenen was de kans groter geweest dat ze haar kinders nog vóór april zou zien. Ik begrijp dat die kans nu wel verkeken is.

Maar verder mist ze Sean en Jayden vast heel erg!!
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
  maandag 14 januari 2008 @ 23:44:33 #277
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56038042
Sources reveal to PerezHilton.com that Britney Spears was seen in her car, smoking a cigarette and leaving her house at around 12:35 P.M. Pacific.

We hope for her sake that she's heading towards her custody hearing and not for some joyride!

-------------------------------------------------------------------------------------------

Britney just left the court house!!!

No explanation why. Yet.

She was there less than 30 minutes and it's not clear if she even went inside the court room where her bitter baby battle is going on.

Earlier today, an LAPD officer testified about Unfitney's meltdown earlier this month.

Hopefully Spears will feel the repercussions of her actions and not get celebrity justice.

She better not be allowed to see those kids!




--------------------------------------------------------------------------------------------


This is too good to be true!

After bailing from the courthouse on Monday - she didn't even go inside the courtroom and was there only a matter of minutes - Britney Spears was spotted entering a church around 2:00 P.M. Pacific, PerezHilton.com has learned.

Pray hard!!!!!

Update: She just left the church.

Update #2: She just went to a Ralph's supermarket parking lot.

Update #3: Brit Brit is out of control! We're told she is driving and speeding at upwards of 80 miles per hour.

Arrest her!!!!!

Update #4: It's lunch time, y'all!

At approximately 2:15 P.M. Pacific Spears decided to get a lil' grub. She stopped by the Gaucho Grill on Ventura in the Valley. Same place she hit up this past weekend.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  maandag 14 januari 2008 @ 23:45:46 #278
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56038063
Oh ja: " ".
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_56038141
Compleet doorgedraaid

Wel vermakelijk
pi_56041191
quote:
The court's ruled Monday that Unfitney has lost custody of her kids "indefinitely."

And she has no one to blame but herself!

Spears couldn't even be bothered to face the Commissioner at the custody hearing. She showed up at court but left without even entering the building.

After that little photo op, Brit Brit and entourage - paparazzi boyfriend, shady manager - made a pit stop at a church in the Valley.

It's gonna take a lot of prayers, honey!

Click here to see Brit in the house of God. The helicopters flying overhead make a wonderful soundtrack to her visit.

Light 'dem candles!
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
  dinsdag 15 januari 2008 @ 13:31:27 #281
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_56047094
Britney verliest bezoekrecht
door onze redactie
LOS ANGELES - Ze kwam, zag en ging weer weg bij de rechtbank afgelopen maandag. De rechter besloot hierop dat Britney Spears haar twee zoontjes niet meer mag zien.


Foto: AFP

Kevin Federline behoudt door deze beslissing de voogdij over Sean Preston (2) en Jayden James(1). In een reactie laat de advocaat van Kevin weten: "We zouden dit geen overwinning willen noemen. Mr. Federline hoopt dat het in de toekomst mogelijk zal zijn de kinderen met de hulp van de moeder op te kunnen voeden."

Britney Spears besloot maandagmiddag toch langs te gaan bij de rechtbank. Wat volgde was een chaotisch tafreel waarbij de zangeres uit haar auto stapte, maar vervolgens tegen de aanwezige fotografen riep: "Ik ben bang, ik wil weer in de auto. Ik ga weer in de auto zitten!" Hierop stapte ze inderdaad weer in en vertrok.

Later is Britney gesignaleerd terwijl zij een kerk binnen ging om te bidden. Het heeft niet meer mogen baten...

Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)_bezoekrecht___.html
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  dinsdag 15 januari 2008 @ 13:42:27 #282
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56047357
Toch heb ik wel medelijden met haar, ik kan me niet voorstellen dat ze daadwerkelijk zo harteloos is dat haar kinderen haar niet kunnen schelen, ze is gewoon compleet de weg kwijt.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_56047694
ze moet gewoon ff fijn opgenomen worden en minstens een half jaar tot rust komen zonder schijnwerpers erop...
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_56060687
quote:
Britney Spears' now-infamous hospitalization was a clear cry for help - but now it appears that it was hardly the first!

In Touch Weekly is reporting that in the days before she was rushed to Cedars Sinai, the pop princess penned a suicide note!

The note - found by Britney's faithful friend Sam - was reportedly "very sad", and was described as being "filled with reasons why she shouldn't live, including lines from poems about death."

"She said in it she was sorry for never making her life what everyone else wanted," the source says. "She mentioned how lonely and unfair life could be, how peaceful death seems and how your mind would finally be at ease."

"She went on and on about wanting to just rest in peace."

Guess that explains why Sam seemed so supernaturally worried during his time by Britney's bedside at Cedars Sinai!
Je weet inmiddels niet meer wat nu echt is en wat verzonnen, maar goed. Op zich vond ik de tekst van Rosie O'Donnell ook wel treffend, al zet ze Britney wel neer als iemand die het allemaal maar overkomen is, dat lijkt me wat te ver gaan:
quote:
"TWENTY SIX

I remember the tunnel as it appeared on the news, lit by headlights, flashlights, red lights. Between the cement tall pillars was a heap of twisted metal. I saw it then, and I can see it now. Diana dead.

She will be trying to get away, but they will chase her, just as they chased her into that church yesterday. There were dozens of them, jostling their way into sanctuary, elbowing past each other, just to creep closer to her. Even her last-minute, folded-hand prayers can’t be kept sacred. There can be no silent moments in a crowd; no silence, and no secrets.

All this fresh, painful frailty costs her so much, but it lines their pockets very well. A kings ransom was paid for those tabloid-ready cheap shots of her with messy hair, tear-soaked eyes, and the half-smile of a desperate baby girl.

“I’m scared,” she told them yesterday, when they later mobbed her at court. “Move back,” she said. “I’m scared. Stop it. Stop it. I want to get back in the car. Just stop it. Let me get in the car, please.”

Sometimes it really is too much. Internal wires cross. Anxiety hits. Panic sets in the heart. Dread. Fear.

But she asked for it, she’s a public figure.

At eight years old, she bravely stood before a microphone. By 17, she had sold 25 million records. Where were the sidewalk-skinned knees, the chalk stained hands, the monkey bars, the passed notes? A Disney set is not a childhood, no matter how many bright colors they use, or how cheerful the script.

Not a girl, barely even a woman yet, they chased her. A mob of stalkers for whom no stalking laws have been written. Smother. Crush. Flash. Photo Credit. Even Dr. “Get Real” Phil got in on the action. Unreal.

83 million albums sold so far. How many pictures?

The tunnel is crowded now. There are only inches of separation between vulnerability and disaster."
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
pi_56064443
Vind dat ze ook behoorlijk is afgevallen vooral dat buikje, wat een paar weken terug nog zo "chubby" was is nu super plat en haar beentjes worden ook behoorlijk mager. Door de spanningen zeiden ze al dat ze veel was afgevallen (excuus paar weken terug tijdens afwezigheid rechtzaak) maar toen zag ik het nog niet, check deze foto: die gaat wel snel met afvallen.

http://x17online.com/cele(...)_at_1pm-01142008.php
pi_56064498
quote:
Op maandag 14 januari 2008 16:58 schreef xFriendx het volgende:
Hoe gedraagt die K-Fed zich vandaag de dag? Ik lees niet veel over hem, maar zit die nog regelmatig aan de drank en vaak in de club of heeft die het licht gezien?
Hij neemt de Kinderen ook nooit mee de straat op want hij wil ze juist uit de buurt van de fotografen houden. Volgens Amerikaanse media is hij dagelijks in de weer met de kinderen. Denk dat hij wel een "stabiele" factor is voor die jochies. This zo sneu allemaal voor die 2 wat ze nu meemaken is zo bepalend voor hun gedrag. Kinderen gun je toch om lekker kind te zijn, Moeders heeft uiteindelijk geen jeugd gehad goh en dat heeft ook zo zijn steentje bijgedragen in deze bizarre situatie.
pi_56064537
TUESDAY JANUARY 15, 2008 11:50 AM EST

Britney Spears' latest crazy behavior happened in the middle of an upscale clothing store!

On Jan. 13, the troubled pop star and her boyfriend Adnan Ghalib hit up the Betsey Johnson store at the Westfield Fashion Square in Sherman Oaks, Calif., where they caused a disturbing commotion.

Britney grabbed dresses from the racks and disappeared into a dressing room with Adnan. Moments later, Britney came out completely naked, shocking salesclerks!

"I was blown away. Britney's private parts were right in front of me!" a store employee tells Life & Style.

"I grabbed a dress to cover her and she screamed, 'Get away from me! Don't you f------ come near me!' says the employee.

"Then she disappeared in the dressing room with Adnan for 45 minutes. They were making weird noises. It was disgusting."

When Britney and Adnan stumbled out, Britney mumbled something unintelligible. "I couldn't understand a word she was saying. She was slurring and spitting, and talking with a British accent," says the employee. "Her face was covered with cold sores and acne, and her scalp was patchy. I wanted to help her, but she was so mean that I left her alone.

"Then she muttered, 'F--- you!' and left the store."
pi_56065649
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 01:56 schreef carpediem23 het volgende:
*FU story*
Jezus

Het is natuurlijk wel zo dat de wildste verhalen rond gaan. Wat is er nu wel of niet echt gebeurd?
Maar soms spreken de foto's voor zich. Ik acht haar hier wel toe in staat...

Waarom komen haar ouders haar niet halen?
pi_56065751
quote:
Op dinsdag 15 januari 2008 13:42 schreef Vivi het volgende:
Toch heb ik wel medelijden met haar, ik kan me niet voorstellen dat ze daadwerkelijk zo harteloos is dat haar kinderen haar niet kunnen schelen, ze is gewoon compleet de weg kwijt.
Dat inderdaad. Ik zou ook compleet doordraaien na alles wat er met haar is gebeurd.
pi_56065776
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 01:56 schreef carpediem23 het volgende:
TUESDAY JANUARY 15, 2008 11:50 AM EST

Britney Spears' latest crazy behavior happened in the middle of an upscale clothing store!

On Jan. 13, the troubled pop star and her boyfriend Adnan Ghalib hit up the Betsey Johnson store at the Westfield Fashion Square in Sherman Oaks, Calif., where they caused a disturbing commotion.

Britney grabbed dresses from the racks and disappeared into a dressing room with Adnan. Moments later, Britney came out completely naked, shocking salesclerks!

"I was blown away. Britney's private parts were right in front of me!" a store employee tells Life & Style.

"I grabbed a dress to cover her and she screamed, 'Get away from me! Don't you f------ come near me!' says the employee.

"Then she disappeared in the dressing room with Adnan for 45 minutes. They were making weird noises. It was disgusting."

When Britney and Adnan stumbled out, Britney mumbled something unintelligible. "I couldn't understand a word she was saying. She was slurring and spitting, and talking with a British accent," says the employee. "Her face was covered with cold sores and acne, and her scalp was patchy. I wanted to help her, but she was so mean that I left her alone.

"Then she muttered, 'F--- you!' and left the store."

Ik weet niet meer wat ik moet geloven. Ik hoop toch wel dat dit een leugen is.
  woensdag 16 januari 2008 @ 09:28:09 #291
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56066501
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 08:24 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dat inderdaad. Ik zou ook compleet doordraaien na alles wat er met haar is gebeurd.
Nou, ik niet hoor
Meisje heeft gewoon overduidelijk een medical condition en was om te beginnen al niet stabiel.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_56066547
quote:
Errrrm, waarom heeft ze ineens een geaffecteerd Engels accent?
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
  woensdag 16 januari 2008 @ 09:34:26 #293
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56066611
Dat doet ze al een tijdje hoor. En het waarom zijn we nog niet over uit. Kom, speculeer gezellig mee .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  woensdag 16 januari 2008 @ 09:38:43 #294
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56066683
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 01:56 schreef carpediem23 het volgende:
TUESDAY JANUARY 15, 2008 11:50 AM EST

Britney Spears' latest crazy behavior happened in the middle of an upscale clothing store!

On Jan. 13, the troubled pop star and her boyfriend Adnan Ghalib hit up the Betsey Johnson store at the Westfield Fashion Square in Sherman Oaks, Calif., where they caused a disturbing commotion.

Britney grabbed dresses from the racks and disappeared into a dressing room with Adnan. Moments later, Britney came out completely naked, shocking salesclerks!

"I was blown away. Britney's private parts were right in front of me!" a store employee tells Life & Style.

"I grabbed a dress to cover her and she screamed, 'Get away from me! Don't you f------ come near me!' says the employee.

"Then she disappeared in the dressing room with Adnan for 45 minutes. They were making weird noises. It was disgusting."

When Britney and Adnan stumbled out, Britney mumbled something unintelligible. "I couldn't understand a word she was saying. She was slurring and spitting, and talking with a British accent," says the employee. "Her face was covered with cold sores and acne, and her scalp was patchy. I wanted to help her, but she was so mean that I left her alone.

"Then she muttered, 'F--- you!' and left the store."
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_56066746
Ik weet ook niet meer zo of ik al die verhalen moet geloven hoor, de meeste Amerikanen houden ook wel van een beetje valse geruchten de wereld in helpen
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_56066748
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 09:34 schreef Vivi het volgende:
Dat doet ze al een tijdje hoor. En het waarom zijn we nog niet over uit. Kom, speculeer gezellig mee .
Haar stem is ook ineens heel anders, dus ik vermoed dat het één van haar andere persoonlijkheden is. Eentje die op enge glibberige kerels valt. .

Verder heeft ze waarschijnlijk:

Een Amerikaanse persoonlijkheid die valt op white trash.
Een Big Black Momma persoonlijkheid die valt op KFC en Ben en Jerry's.
Een christelijke persoonlijkheid die niet in seks voor het huwelijk gelooft. Deze persoonlijkheid laat zich niet vaak meer zien.
Een kabbeldebabbellah persoonlijkheid die graag rode touwtjes om de pols draagt en met Madonna zoent.
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_56066819

And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
  woensdag 16 januari 2008 @ 09:52:51 #298
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56066925
Als dat waar is, is ze echt helemaal de weg kwijt.
...
Dus het is waar .
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_56066940
Binnenkort:

Een moslima persoonlijkheid. HOERA! EINDELIJK EEN BEDEKT LIJF!
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_56067577
quote:
Op woensdag 16 januari 2008 09:31 schreef MUUS het volgende:

[..]

Errrrm, waarom heeft ze ineens een geaffecteerd Engels accent?
Ja dat is nieuw Ik hoop dat ze dat ook gewoon in de rechtzaal doet
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')