Zou je ook oostindisch kunnen lezen?quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:26 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
je mist iets heul erg in haar post
Ik heb een kind met het Syndroom van Down, dus jahquote:Op donderdag 3 januari 2008 23:29 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Zou je ook oostindisch kunnen lezen?
Jaa dat is zeker!!quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:14 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
jah Steer ik kan met mijn benen heel hoog![]()
quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:40 schreef kabouter.muts het volgende:
Sorry jongens ik breek in op jullie.
Ik ga slapen.
trusten.
Ik ben er nog heel even, maar ga vandaag absoluut een beetje op tijd naar bed.quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:37 schreef Euc- het volgende:
Truste allemaal
Wie zijn er eigenlijk nog over inmiddels?
300.zip?quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:43 schreef Stereotomy het volgende:
Wehehe, kreeg net 300.zip opgestuurd van iemand. Wat een rel om niets zeg.
Ken je dat verhaal van 20 mods die allemaal tegelijk ontslag namen van fok?quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:44 schreef Euc- het volgende:
[..]
300.zip?
Ken het niet maar voor een rel ben ik altijd in
anarchie!quote:Op vrijdag 4 januari 2008 00:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ken je dat verhaal van 20 mods die allemaal tegelijk ontslag namen van fok?
Nee, dat was voor mijn tijd. Vertel!quote:Op vrijdag 4 januari 2008 00:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ken je dat verhaal van 20 mods die allemaal tegelijk ontslag namen van fok?
quote:Wij staken.
Ondergetekenden zijn het niet eens met de huidige gang van zaken, geleid door de FA's en A's.
FOK! draait op vrijwilligers en de manier waarop de twee F&F-mods als het ware zijn weggebonjourd zonder ook maar énige tijd te nemen voor een rustmoment of iets dergelijks, is duidelijk niet de manier waarop je omgaat met vrijwilligers die zich dag in dag uit uit hun naad werken om het voor de users zo aangenaam mogelijk proberen te maken.
Wij willen dan ook op deze manier duidelijk maken hóéveel FOK! afhankelijk is van de vrijwilligers.
Voor het o zo mooie kleurtje, de gratis auto of een vergoeding per maand hoeven wij het duidelijk niet te doen. Waarvoor we dan wél mod zijn? Simpel, voor jullie. De users.
En dat was ook het geval bij de F&F-modjes MrWes en Uhmmmie. Zij waren bezig met het voor de daar regelmatig postende users zo aangenaam mogelijk proberen te maken. Dat houdt dus in: geen grappig bedoelde topics waar de betreffende mods en de F&F-users duidelijk níét op zaten te wachten.
En dit gebeuren is niet de directe reden tot dit besluit. Maar wel één van de overbekende druppels in de emmer.
Als we op zwart gezet worden, het zij zo. Nogmaals, voor het kleurtje doen we het niet, wel voor de users. Wíj zetten ons vrijwillig in om de users het naar de zin te maken dus het zou ook fijn zijn als er achter en voor de schermen wat meer naar ons geluisterd wordt door de FA's en A's. Dat is (en was) nu niet het geval.
Met vriendelijke groeten en misschien tot nooit meer ziens (Whehe),
de modjes die er tot nu toe alles aan hebben gedaan om het zo aangenaam mogelijk te maken voor de users op dit forum.
http://xs104.xs.to/xs104/06323/Staking1.jpg
Steun ons en daarmee jezelf.
Een aantal van die stakers die volgens Danny nooit meer toegang tot FOK! zouden krijgen zijn intussen zelfs alweer mod hoor.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |