Waar heb je deze gekocht?quote:Op dinsdag 17 juni 2008 01:28 schreef 44pje het volgende:
Het aanbod is redelijk rond deze tijd, vrij goedkoop aangezien er veel mensen zijn die nu naar huis gaan. We hopen de cruiser voor meer te kunnen verkopen over een half jaar, maar daar gaan we niet vanuit natuurlijk.
We hebben er $3000 voor betaald met een half jaar nieuwe rego en een jaar australian-wide garantieKoopje. Het is een HJ60 diesel met 365k op de teller. Echt een tank, mits goed onderhouden halen ze makkelijk de 500k. We weten natuurlijk weinig van de geschiedenis, maar we willen de gok wel wagen.
Foto's volgen nog steeds morgen trouwens, hij was nog niet klaar, ze moesten de lichtschakelaar nog fixen.
Maar ik wil geen drop meenemen maar tulpenbolletjes, al zijn het er maar 2quote:Op dinsdag 17 juni 2008 10:40 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
Een tip voor de mensen die op Sydney airport landen: zorg dat je iets kleins bij je hebt, zoals een zakje drop ofzo wat je eigenlijk niet in mag voeren. Dan loop je mooi naar de rij dat je iets aan te geven hebt, je laat je zak snoep zien, de douanebeambte kijkt je appelig aan en laat je vervolgens doorlopen. Scheelt je bijna 2 uur wachten bij de 'nothing to declare' rij
Bij een lokale carjard in St Marys (western suburb van Sydney). Moet ik er wel bij zeggen dat ik bij een bedrijf werk dat ook iets met auto's doet. Een van mijn collega's kende die kerel van de carjard en had deze zien staan.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:05 schreef Soohr het volgende:
[..]
Waar heb je deze gekocht?
via de gumtree pagina's of bij een lokaal autohandelpunt?
en toevallig in Melbourne?
ik heb er over 2 weken 1tje nodig.
Ik heb hier in Adelaide een Hyundai Excel uit 1988 staan die voor 300 dollar weg magquote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:05 schreef Soohr het volgende:
Waar heb je deze gekocht?
via de gumtree pagina's of bij een lokaal autohandelpunt?
en toevallig in Melbourne?
ik heb er over 2 weken 1tje nodig.
quote:Op woensdag 18 juni 2008 04:12 schreef Stone2211 het volgende:
[..]
Ik heb hier in Adelaide een Hyundai Excel uit 1988 staan die voor 300 dollar weg mag
Nog 3 daagjes en dan Whitsundaysquote:Op donderdag 19 juni 2008 01:51 schreef 44pje het volgende:
Daarvoor mag je de mijne hebbenvoor de helft ook wel
Volgens mij gaat je visum even lang geldig zijn als dat je paspoort is. Dus daar verlengen gaat je niet lukken.quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:01 schreef Hugo_Ruben het volgende:
Offtopic wellicht maar.. kan ik in Oz m'n NL paspoort laten verlengen? (loopt af juni 2010 dus heb nog even maar t gaat snel) of moet je er perse voor naar NL?
Uhm, het op een cd'tje branden bij backpackers reisbureaus kost je vaak tussen de 5 en 10 dollar, voor dat geld heb je ook een extra geheugenkaart van 1 of 2 gig. Daar zou ik voor kiezen dan. Als je echter een gewoon internetcafé vol nerds ziet, zit je goed, daar hebben wij alle foto's voor in totaal 4 dollar op dvd gebrand, moest je t alleen wel ff zelf doen, geen probleem natuurlijk.quote:Op maandag 14 juli 2008 09:22 schreef Sannelie het volgende:
18 november is het zo ver!!! 8 maanden weg... australie fiji singapore malesie en thailand!! Heb er echt heel veel zin in
Wat is het handigst om te doen m.b.t. foto's? Meer geheugenkaarten meenemen of steeds op cd-tje branden? Ik neem aan dat foto's op cd branden daar hetzelfde werkt als hier??
Gewoon direct plaatsen op Facebook bv. Of zelf een websiteje regelen ergens met plaats voor veel fotos en ze daar plaatsen.quote:Op maandag 14 juli 2008 09:22 schreef Sannelie het volgende:
Wat is het handigst om te doen m.b.t. foto's? Meer geheugenkaarten meenemen of steeds op cd-tje branden? Ik neem aan dat foto's op cd branden daar hetzelfde werkt als hier??
Wil je iets voor de kerst nog een fijne 4wd in brisbane (ongeveer) kopen?quote:Op donderdag 17 juli 2008 12:25 schreef KamikazeKoe het volgende:
Eindelijk geboekt!
30 November ga ik richting Sydney! Een maand of 6 tot 12 alleen rondtrekken in Australie, Nieuw Zeeland en misschien vietnam etc.Nu de rest maar is regelen
Gaaf! Hoeveel pijn doet zoiets aan mijn portomonee?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 02:09 schreef Soohr het volgende:
[..]
Wil je iets voor de kerst nog een fijne 4wd in brisbane (ongeveer) kopen?
zie foto's
We hebben er een bed in gebouwd, met genoeg opbergruimte voor kleding en voedsel eronder.
deze is dan te koop voor 5000 dollar,quote:Op maandag 21 juli 2008 12:12 schreef KamikazeKoe het volgende:
[..]
Gaaf! Hoeveel pijn doet zoiets aan mijn portomonee?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |