Hoe lang doe je nu over 1 baantje dan ( 25 meter) ? Ik ongeveer 1 minuutquote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:32 schreef thaleia het volgende:
Ah, dat verklaart. Ik vond mijn 30 baantjes al een hele prestatie namelijk, maar dat is dus een 50-meter-bad. Ik zwem wel ultiem langzaam trouwens, ik denk dat ik eerst maar eens die snelheid op ga schroeven en niet zozeer de afstand.
Dan ga je net zo snel als ik dusquote:Op zaterdag 19 januari 2008 14:34 schreef thaleia het volgende:
Ik ook zoiets, over 50 bijna twee minuten, want voor die 30 baantjes had ik bijna een uur nodig. Ik wil dat graag wat sneller doen om toch een doel te hebben. Ik hoef niet zo nodig de afstand uit te breiden, dus ga ik de snelheid maar opvoeren
Precies, daar ga ik ook vanuitquote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:17 schreef thaleia het volgende:
Wij bieden waarschijnlijk ongeveer dezelfde aanblik als we in het zwembad liggenIk ben ietsje langer, maar ik heb ook totaal geen kracht in m'n armen. Maar dat wordt vanzelf beter naarmate we meer zwemmen
Aquarobics, Aquajogging en BBB-trainingquote:Op zaterdag 19 januari 2008 19:21 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Welke aquasporten doe je nog dan Sylvana?
Ik zit nu zelfs te twijfelen of ik morgen weer ga baantjes trekken, het is een beetje verslavend
Je hoeft toch ook niet constant borstcrawl te doen? Beetje afwisseling met schoolslag, rugcrawl, alleen benen, alleen armen. Dat is tenminste wat ik doequote:Op zondag 20 januari 2008 20:18 schreef GotC het volgende:
Maarrrrrrgoed. Wellicht morgenmiddag dus zwemmen, ga gelijk maar voor een 25 banenkaart, kost wat maarja. Probleem is dat ik gelijk al na 4 baantjes borstcrawl echt een minuut moet rusten.
Tof dat dat allemaal kan. Bij ons in het zwembad zit dat er niet in!quote:Op maandag 21 januari 2008 07:23 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Aquarobics, Aquajogging en BBB-trainingVanavond weer
Arbeiderquote:Op dinsdag 22 januari 2008 20:09 schreef Isdatzo het volgende:
ik heb vroeger ook een beetje gezwommen.. 1 keer per week, that is
maar ik vroeg me af of de TS nu de discipline had om vroeg zn nest uit te komen (lukt mij sowieso niet hoor, ik blijf 't liefst tot 14.00 liggen ware het niet dat ik om 7.15 op moet voor die arbeit)
Laat ik het anders formuleren:quote:
heel traagquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:14 schreef AcidBurner het volgende:
nog een tip voor je : als je schoolslag doet moet je eens heel traag doen... dan voel je je buikspieren opspannen.
ja dat bedoelde ik! sorry kon het niet goed uitleggenquote:Op woensdag 23 januari 2008 11:20 schreef dragonrider het volgende:
[..]
heel traag![]()
Als je bedoelt lang uitdrijven, maar wel krachtige slagen kan ik der nog inkomen. Maar hoe trager je gaat hoe verticaler je in t water gaat liggen, wat dus sowieso niet goed is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |