Volgens mij kan dat helemaal niet, of je moet weten dat je over zoveel weken of maanden geld tekort hebt. Als je snel geld nodig hebt, is de H&M geen optiequote:Op maandag 14 januari 2008 20:01 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Maar ik heb het juist over de fysieke winkelsTegenwoordig geven H&M winkels geen geld meer terug maar tegoedbonnen omdat teveel mensen grote online bestellingen terugbrengen voor het geld (ook zoiets...).
Tsja, als het niet kon dan hadden ze die tegoedbon niet doorgevoerd hè... Volgens mij was 't parselmouth die er zelfs nog over klaagde een tijdje terug.quote:Op maandag 14 januari 2008 20:54 schreef Deliah het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat helemaal niet, of je moet weten dat je over zoveel weken of maanden geld tekort hebt. Als je snel geld nodig hebt, is de H&M geen optie.
Die heb ik ook en is idd erg fijn, alleen een beetje kortquote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:35 schreef zoeperzazke het volgende:
allereerst de vleermuistrui, heb geen plaatje bij de hand, uit de wintercolelctie nog, met die foute pixelige print bovenaan... heeeeeeeeerlijke trui!!!
Ik ben ook maar klein, dus het geeft nietquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:33 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Die heb ik ook en is idd erg fijn, alleen een beetje kort
volgens mij doelt Deliah meer op de tijd die er zit tussen bestellen en afleveren. "Snel geld" zit er niet in dus.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:32 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Tsja, als het niet kon dan hadden ze die tegoedbon niet doorgevoerd hè... Volgens mij was 't parselmouth die er zelfs nog over klaagde een tijdje terug.
Ik doelde juist op "Volgens mij kan dat helemaal niet,"quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:56 schreef E.T. het volgende:
[..]
volgens mij doelt Deliah meer op de tijd die er zit tussen bestellen en afleveren. "Snel geld" zit er niet in dus.
Dan is het als brief verzonden, was het een kleine bestelling?quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:09 schreef funkyelectro- het volgende:
is onderweg, maar nog geen trace nummer?
Nee, wist ik niet. Bedankt, hij doet tquote:Op woensdag 16 januari 2008 10:09 schreef Addict89 het volgende:
Ook onderweg. Hoop dat vrijdag alles binnenkomt! Was kortingscode 7889 al bekend trouwens? 5 euro, werkt ook icm andere codes.
Dat bedoelde ik idd. Het is natuurlijk wel mogelijk om op die manier contant geld te verkrijgen, alleen nogal onhandig, lijkt me.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:56 schreef E.T. het volgende:
[..]
volgens mij doelt Deliah meer op de tijd die er zit tussen bestellen en afleveren. "Snel geld" zit er niet in dus.
Mij ook, maar mensen doen de gekste dingenquote:Op woensdag 16 januari 2008 12:13 schreef Deliah het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik idd. Het is natuurlijk wel mogelijk om op die manier contant geld te verkrijgen, alleen nogal onhandig, lijkt me.
Haal je voordeel uitquote:10% korting op het hele assortiment. Geldt voor bestellingen die uiterlijk 28/1/2008 worden gedaan. Jouw kortingsnummer: 7905
Ja dat klopt. het was met die preview bestelling. Die heb ik ook gedaan. Morgen die catalogus eens opzoeken en dan maar weer eens bellen/mailen met die 'klachtenservice'quote:Op woensdag 16 januari 2008 18:24 schreef alors het volgende:
Volgens mij werd dat idd beloofd
Maar dat kan ook zijn bij een bestelling uit de previewcatalogus...
Ik heb er zelfs 2 gekregenquote:Op woensdag 16 januari 2008 18:22 schreef Shakti het volgende:
Kreeg je nu bij de bestelling van de voorjaarskleding, een kado bon? Ik meen me te herinneren van wel, maar er zat er geen in mn pakket. En op de klantenservice was het niet bekend (ik had voor wat anders gebeld en vroeg er eens naar), althans bij de dame in kwestie die ik aan de lijn had.
ps. post normaal onder andere naam (Roeji) maar kan op mn laptop niet inloggen met dat account, zodoende een nieuwe naam!!!
Jij woont zeker vlakbij Zwolle?quote:
Valt wel mee uurtje/3 kwartier rijden ongeveer.. Maar ze leveren het eigenlijk altijd wel de volgende dagquote:Op woensdag 16 januari 2008 23:19 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Jij woont zeker vlakbij Zwolle?Mijn pakket zal vrijdag wel geleverd worden.
Hopen dat ze niks verkeerd hebben gestuurd
Met een beetje pech is bij jou alles uitverkocht, dit zou je kunnen zien aan je saldo pagina, dan is het gecrediteerd.quote:
Bij mij staat gewoon Aankoop met het bedrag erachter. Als mijn bestelling vanavond niet is gesorteerd word ik boosquote:Op vrijdag 18 januari 2008 11:52 schreef Addict89 het volgende:
Saldo staat op -145, dus denk dat het wel goed zit?
Dan is het een klein pakketje wat met de gewone post gaat.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 18:31 schreef Dragonwizard het volgende:
Bestelling is zogenaamd onderweg, maar geen collonummer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |