Ik zeg niet dat ik het bepaal, het is een feit dat het is opgelost aangezien ze het er beiden mee eens zijn. Het lijkt me verder niet meer dan logisch dat als het opgelost is de discussie gesloten is.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 21:32 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Dat bepaal jij niet, drollenkoker.
Verwijderd, bedanktquote:Op woensdag 2 januari 2008 09:09 schreef MaxPower het volgende:
Transfergeruchten #86: Transfermarkt gaat bijna weer open!
kan die onzin die oYo daar uitkraamt even verwijderd worden.
Doe maar.. En gooi die 3-4 posts over de TT dan ook maar in de prullenbakquote:Op donderdag 3 januari 2008 19:03 schreef SCH het volgende:
Ik had de TT Aztie er maar niet teveel maakt in gedachten
TT aangepast.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:08 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Doe maar.. En gooi die 3-4 posts over de TT dan ook maar in de prullenbak
quote:
Duidelijkquote:Op donderdag 3 januari 2008 19:28 schreef venomsnake het volgende:
Ik vind het offtopic nog wel meevallen, ontstaat ook nog een kleine discussie uit over respect,![]()
Verder gooi je dan posts weg van SCH die opzich best grappig zijn, en bovendien staat het topic dan niet meer in zijn AT.
Post verwijderen doe ik alleen als het echt moet. Dus als iets helemaal uit de hand loopt om op die manier nog het topic te redden. Of als noodingreep om een nare offtopic-discussie of flamwar te voorkomen.
SCH en grappig?quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:28 schreef venomsnake het volgende:
Ik vind het offtopic nog wel meevallen, ontstaat ook nog een kleine discussie uit over respect,![]()
Verder gooi je dan posts weg van SCH die opzich best grappig zijn, en bovendien staat het topic dan niet meer in zijn AT.
Ok, daar kan ik tot bepaalde hoogte wel inkomen, al vind ik het wel jammer dat de discussie hier zo heel erg ingesnoerd wordt... Soms is het goed de discussie centraal te houden maar soms is het ook goed hem een beetje vrij te laten denk ik... En je zal het toch met me eens zijn dat er meer mensen in het Nederlands elftal zijn geinteresseerd dan in FC Groningen, met alle respect voor FC Groningen...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:04 schreef venomsnake het volgende:
Omdat je zo'n stelling ook gewoon in het oranje topic kan voorleggen. Niet voor elke stelling is een topic nodig, dan is het einde zoek.
Als mijn stelling is: ''Publiek moet via sms de opstelling van FC groningen bepalen'' , kan ik die stelling prima kwijt in het FC Groningen topic.
Stelling; Het publiek moet de opstelling van Oranje bepalen
Stelling; Bondscoaches moeten woordvoerders gebruiken
Stelling; Het publiek moet de bondscoach van Oranje bepalen
Leek ons een beetje teveel van het goede.
Ik vond trouwens MONTANA's stellling erg interessant en vind het jammer dat ik daar nu niet meer op kan reageren... En dat ik mijn eigen stellingen niet meer kan verdedigen ook natuurlijk...quote:Op vrijdag 4 januari 2008 20:08 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Ok, daar kan ik tot bepaalde hoogte wel inkomen, al vind ik het wel jammer dat de discussie hier zo heel erg ingesnoerd wordt... Soms is het goed de discussie centraal te houden maar soms is het ook goed hem een beetje vrij te laten denk ik... En je zal het toch met me eens zijn dat er meer mensen in het Nederlands elftal zijn geinteresseerd dan in FC Groningen, met alle respect voor FC Groningen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |