abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 23 december 2007 @ 20:04:08 #251
200505 De.Kromme
Bert, ga weg!
pi_55498357
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:01 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

ja liverpool heeft naar de statistieken gekeken want kuijt liet bij feyenoord wel zien dat hij niet kon voetballen.
Wat ben jij dom zeg .
pi_55498358
Hoeveel krediet zou van Gaal nog hebben bij Az?
pi_55498361
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:01 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

noem eens een ploeg die goede hoekschoppen neemt
Zeg ********** heb je zeker niet naar AZ - Roda gekeken. Van de meeste hoekschoppen kwamen de ballen voorbij de eerste paal of stond er een speler bij de eerste paal om te verlengen
En waar bemoei jij je mee
MOKUM XXX RATED
pi_55498683
quote:
Op zondag 23 december 2007 18:45 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
Ik krijg zin om SCH te gaan slachten voor de kerst.


Had je beter vorige kerst kunnen doen, zat er meer vleesch aan.
pi_55499424
Vandaag Amrabat weer aan het werk gezien en deze speler overtuigd me steeds meer.

Dit poste ik in het VVV topic:
quote:
Ik twijfelde eerst nog een beetje of Amrabat een hoger niveau wel aan kon. Maar nu ben ik toch wel redlijk overtuigd.
Dat ie kan voetballeen daar zijn we het allemaal wel over eens. Maar vandaag zag ik een hoop positieve punten van hem.

Bij het eerste doelpunt, nam hij de bal goed aan en in het drukke strafschopgebied snel kappen en schieten was ook goed gedaan.

Verder was hij heel sterk aan de bal, liet zich niet van de bal afzetten en gebruikte zijn lichaam goed. Pakte ook een paar keer goed de bal af door goed zijn lichaam te gebruiken.

En het meest positieve van allemaal vond ik dat ie regelmatig op het juiste moment de bal goed afspeelde, iets wat er eerst nog weleens aan ontbrak.

In vergelijking met het begin van het seizoen is hij er al veel op vooruit gegaan en als hij zich zo blijft ontwikkelen dan kan deze speler absoluut de top aan


[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 23-12-2007 20:44:41 ]
pi_55499728
Prutsers.
Secrets never die. Only people.
pi_55499776
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:42 schreef TornadoDK het volgende:
Vandaag Amrabat weer aan het werk gezien en deze speler overtuigd me steeds meer.

Dit poste ik in het VVV topic:
[..]
van mij mogen ze hem accuut halen nu hij nog redelijk goedkoop is.
pi_55500371
quote:
Op zondag 23 december 2007 17:37 schreef SCH het volgende:

[..]


ik ga zo friet halen in de Nachtegaal, kom ook maar langs dan kunnen we het uitvechten
!
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_55500445
quote:
Op zondag 23 december 2007 21:24 schreef venomsnake het volgende:

[..]

!
Gatver
pi_55502200
quote:
“Het ontbreekt de ArenA aan ziel en is veels te afstandelijk voor de fans”. Zo meldde Daniel Dekker, voorzitter van de Supporters Vereniging Ajax (SVA), die zitting heeft in de onderzoekscommissie die in het leven is geroepen toen het hoofd werd geeist van John Jaakke en Maarten Fontein. Over de bevindingen van de 8-koppige commissie wilde hij zich verder nog niet uitaten, “we komen naar buiten als we denken dat we klaar zijn” , de bevindingen van de commissie worden in Maart 2008 verwacht.

Er is gelukkig in twee jaar tijd veel gebeurd. Alles wat roodwit kan zijn, is inmiddels roodwit. Maar er moet nog meer gebeuren. Een club van deze omvang moet ook maatschappelijke doelen hebben. Daarom werken we als supportersvereniging al samen met de Johan Cruyff Foundation. Verder dringen wij er bij Ajax op aan iets te doen aan de buren van De Arena. Voor de omwonenden is nooit iets gedaan. Geef eens een balletje weg, geef een rondleiding."

"Wat jongens als bijvoorbeeld De Mul en Boukhari hebben moeten aanhoren van hun eigen fans... Dan denk ik: blijf thuis en bekijk die wedstrijd op de bank met een zak chips. Er zijn dus Ajacieden die liever uit spelen dan thuis. Daar is een slag te maken voor Ajax, want ik vond het op een gegeven moment ook echt niet meer gezellig."

Over John Jaakke zegt Daniel Dekker “het is een man met visie en een echte Ajacied” , hij vind daarom dat John Jaakke de kans moet krijgen de boel om te draaien en Ajax er weer bovenop te helpen.
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_55502232
Over John Jaakke zegt Daniel Dekker “het is een man met visie en een echte Ajacied” , hij vind daarom dat John Jaakke de kans moet krijgen de boel om te draaien en Ajax er weer bovenop te helpen.

De Jupiler leagueee
  zondag 23 december 2007 @ 22:30:51 #262
51286 w00h00
Digital man!
pi_55502334
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:58 schreef toma het volgende:

[..]

van mij mogen ze hem accuut halen nu hij nog redelijk goedkoop is.
Die twee ton is toch peanuts.
pi_55503246
quote:
Op zondag 23 december 2007 22:27 schreef Jasza het volgende:
Over John Jaakke zegt Daniel Dekker “het is een man met visie en een echte Ajacied” , hij vind daarom dat John Jaakke de kans moet krijgen de boel om te draaien en Ajax er weer bovenop te helpen.

De Jupiler leagueee
Ik heb Jaakke nou meegemaakt, het is wel een Ajacied, maar of hij goed genoeg is om Ajax te leiden weet ik niet, daar heb ik geen verstand van..

Maar met de fans heeft hij het beste voor, hij baalt er ook van dat er zo'n slechte band is. Zie vorig jaar tijdens de beker finale, komt hij later het veld op, zwaait naar de Ajax fans en slaat met zijn hand op zijn hart
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  zondag 23 december 2007 @ 23:10:48 #264
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_55503546
quote:
Op zondag 23 december 2007 13:37 schreef Dr.Daggla het volgende:
Priceless .
pi_55503658
quote:
Pienaar wil in toekomst terug naar Ajax 23 december 2007

Steven Pienaar Steven Pienaar hoopt op termijn terug te keren bij Ajax. De Zuid-Afrikaan heeft zijn draai gevonden bij Everton, maar toch wil hij over enkele seizoenen terugkeren in Nederland. Dat verklaart de oud-Ajacied tegenover Dipo. "Ja, een terugkeer naar Nederland kan wel", aldus Pienaar.

"Er is één club voor mij in Nederland", vervolgt de creatieve middenvelder. "Maar als die club niet komt, als Ajax niet komt, dan kan het een andere club worden. Of ik voorlopig bij Everton wil blijven? Ja, ik voel me daar thuis. Ik heb m'n draai gevonden."
laat m nu maar komen, hij speelt goed bij Everton.
pi_55503705
Veel niet Ajacieden hier vandaag....toeval?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_55503733
quote:
Op zondag 23 december 2007 23:15 schreef F1Bas het volgende:
Veel niet Ajacieden hier vandaag....toeval?
Dat heb je toch overal?
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_55503896
quote:
Op zondag 23 december 2007 23:16 schreef denthemen het volgende:

[..]

Dat heb je toch overal?
Hier nét wat vaker, maar goed, moeten we ook maar normaal winnen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_55503905
quote:
Op zondag 23 december 2007 23:14 schreef toma het volgende:

[..]

laat m nu maar komen, hij speelt goed bij Everton.
Krijgen we nog een blessuregeval erbij.
pi_55504141
Ging het met Luque beter of juist minder?

Heb vandaag niets kunnen zien.. was hele dag op schiphol
  zondag 23 december 2007 @ 23:28:50 #271
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_55504158
Nou wil ik niet TE hard lachen maar ik doe het wel , want Feyenoord had het zelfs Thuis heel lang moeilijk tegen excelsior (1-0 v. Bronckhorst 80+e minuut ofzo) en ook tegen bijvoorbeeld vvv, maar dit is toch fucking niet normaal meer

Zelfs al wordt het Feyenoord, wat overigens wel heel knap zou zijn gezien waar ze vandaan komen na vorig jaar, de kampioen van dit jaar is echt de minst slechte van de slechten. PSV had voor deze wedstrijd het laagste puntengemiddelde (1,86 per wedstrijd) in 10 jaar(!) en zelfs toen was het maar 0,01 per wedstrijd minder, maar ze staan wel gewoon bovenaan

Ik denk dat ajax alsnog kampioen wordt, omdat ze de meeste (financiele) mogelijkheden hebben om te versterken. Mocht AZ na de winter geweldig gaan spelen met een Alves die 30 keer scoort in 17 wedstrijden ofzo kunnen zelfs zij nog kampioen worden. Als het Feyenoord niet wordt hoop ik overigens wel op een club als twente.


edit; met vervelende spelers als huntelaar en suarez (steeds meer 020-ers zien dat ook in overigens) kan je er ook op wachten dat de arbitrage zich een keer tegen je keert; niet zeiken, je hebt 't ook al tig keer meegehad. Heb de wedstrijd overigens niet gezien, dus weet niet wat er was/of het ook echt een penal was etc.
pi_55504213
Eigenlijk vind ik het wel goed dat we vlak voor de winterstop verliezen. Kijk het is natuurlijk wel erg jammer dat we dat tegen Excelsior doen, maar het benadrukt wel dat er bij Ajax nog HEEL VEEL moet gebeuren deze winterstop. Ajax speelt zo wisselvallig en is zo afhankelijk van de 'vorm' van enkele spelmakers dat het behalen van het kampioenschap een heel lastig verhaal gaat worden.
Daarom hoop ik dat er bij Ajax de komende weken eindelijk eens maatregelen genomen gaan worden.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_55504336
Ik kan me wel een beetje inleven in de woorden van Koster. Want op zo'n veld kun je geen hoog tempo voetballen waar Ajax het toch van moet hebben. En tegen een ploeg als Excelsior die het toch van hun fysiek moeten hebben tref je hen op een slecht moment.

Ook is het zo dat Ajax structureel vlak voor de winterstop totaal uit vorm is. Ik constanteer alleen, het kan ook gewoon toeval zijn.

Maar dat je als nr.1 van nr. laatst verliest mag natuurlijk nooit gebeuren.
  zondag 23 december 2007 @ 23:42:26 #274
200505 De.Kromme
Bert, ga weg!
pi_55504444
quote:
Op zondag 23 december 2007 23:28 schreef Steve_I. het volgende:
Nou wil ik niet TE hard lachen maar ik doe het wel , want Feyenoord had het zelfs Thuis heel lang moeilijk tegen excelsior (1-0 v. Bronckhorst 80+e minuut ofzo) en ook tegen bijvoorbeeld vvv, maar dit is toch fucking niet normaal meer

Zelfs al wordt het Feyenoord, wat overigens wel heel knap zou zijn gezien waar ze vandaan komen na vorig jaar, de kampioen van dit jaar is echt de minst slechte van de slechten. PSV had voor deze wedstrijd het laagste puntengemiddelde (1,86 per wedstrijd) in 10 jaar(!) en zelfs toen was het maar 0,01 per wedstrijd minder, maar ze staan wel gewoon bovenaan

Ik denk dat ajax alsnog kampioen wordt, omdat ze de meeste (financiele) mogelijkheden hebben om te versterken. Mocht AZ na de winter geweldig gaan spelen met een Alves die 30 keer scoort in 17 wedstrijden ofzo kunnen zelfs zij nog kampioen worden. Als het Feyenoord niet wordt hoop ik overigens wel op een club als twente.


edit; met vervelende spelers als huntelaar en suarez (steeds meer 020-ers zien dat ook in overigens) kan je er ook op wachten dat de arbitrage zich een keer tegen je keert; niet zeiken, je hebt 't ook al tig keer meegehad. Heb de wedstrijd overigens niet gezien, dus weet niet wat er was/of het ook echt een penal was etc.
Ik sluit me bij jou aan, alleen AZ gaat nooit terugkomen in de titelrace dit seizoen, zelfs al scoort Alves er 40. Die worden gewoon 4e of 5e.

Ik denk ook niet dat de Ajacieden zich erg veel zorgen hoeven te maken, als Davids terug is en Boulahrouz (of een andere goede verdediger) wordt aangetrokken dan draait het wel weer.
pi_55505514
quote:
Op zondag 23 december 2007 23:30 schreef Shreyas het volgende:
Eigenlijk vind ik het wel goed dat we vlak voor de winterstop verliezen. Kijk het is natuurlijk wel erg jammer dat we dat tegen Excelsior doen, maar het benadrukt wel dat er bij Ajax nog HEEL VEEL moet gebeuren deze winterstop. Ajax speelt zo wisselvallig en is zo afhankelijk van de 'vorm' van enkele spelmakers dat het behalen van het kampioenschap een heel lastig verhaal gaat worden.
Daarom hoop ik dat er bij Ajax de komende weken eindelijk eens maatregelen genomen gaan worden.
Natuurlijk heel zuur en klote dat je gewoon 3 punten weggooit, want dat is het gewoon eigenlijk. Maar als Ajax na deze speelronde bovenaan had gestaan hadden ze bij Ajax misschien wel wat anders gedacht dan nu
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')