Kennelijk niet als er nog een hoop rotzooi in het topic staatquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:51 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
dit is wel mosterd na de maaltijd, kon diet niet per PM?
dit is tenslotte het feedbacktopic voor LIF.
er is naar gekeken door schatje.quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:53 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Kennelijk niet als er nog een hoop rotzooi in het topic staat
Dus dat hoort zeker in het feedbacktopic
Boehoe.quote:Op vrijdag 25 april 2008 15:06 schreef Trusten het volgende:
Naar de diëtist
Volgens mij mag hier wel een bezem door
hey kreator, anders stel je even normaal een vraag, en lees je mijn laatste post evenquote:Op vrijdag 25 april 2008 15:28 schreef Kreator het volgende:
Hey moddereter,
Waarom delete je in vredesnaam mijn ontopic reacties? Heb je het niet helemaal fris in de bovenkamer ofzo?
quote:Op vrijdag 25 april 2008 15:38 schreef MissyMirjaM het volgende:
anders stel je even normaal een vraag
quote:Waarom delete je in vredesnaam mijn ontopic reacties?
quote:
quote:Op vrijdag 25 april 2008 15:26 schreef MissyMirjaM het volgende:
zo, topic rigoreus opgeschoond.
mensen, lees de OP, sylvana vraagt wat.
discussies over dikke mensen, luiheid, gebrek aan zelfdiscipline enz. hoeven hier niet terecht te komen.
graag ontopic, met respect voor elkaar.
het kan zijn dat er per ongeluk iets is meegegaan wat wél ontopic was, excuses alvast daarvoor.
overigens vond ik het overgrote deel van je posts inderdaad niet ontopic, meer lekker bashen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 15:44 schreef Kreator het volgende:
Let dan beter op wat je delete of blijf gewoon met je vingers van die knop af als je zomaar wat aan eht klikken bent. Moet goddomme niet gekker worden hier.
Dat stond er niet...je hebt inhoudelijk helemaal niks aan het topic toegevoegd...maar dat kans je alsnog doen als je het zo erg vind...quote:Op vrijdag 25 april 2008 16:09 schreef Kreator het volgende:
Als iemand zegt dat vrijwel alle dikke mensen zo dik zijn omdat hun dikke darm of schildklier anders werkt
De volwassen mensen zijn even aan het praten, okay? Ga jij maar even je spelling oefenen en als je dan wat nuttigs te melden hebt, zien we je graag terug. Tot die tijd is er vast wel wat in PUB voor je te lezen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 16:13 schreef Trusten het volgende:
Dat stond er niet...je hebt inhoudelijk helemaal niks aan het topic toegevoegd...maar dat kans je alsnog doen als je het zo erg vind...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |