ik ben paultjuhhh heul niet, die ligt hier naast te slapenquote:Op vrijdag 21 december 2007 01:17 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Je bent vooralsnog erger dan de irritantste fokker die ik ken (ik zal geen namen noemen, paultjuhhh, kut, toch genoemd), maar ik ga niet raden en het intresseert me geen fuck!
Ze gaan zometeen een time-warp maken, terug naar het moment dat Michiel NED3 welkom heet.quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:17 schreef rubbereend het volgende:
nederland 3 welkom heten?ik zie nog niks
quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:20 schreef Omaha het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Bel Michiel nog ff danquote:
kost nog een keer geldquote:
Dat wordt diep in de buidel tasten my man!quote:
Dacht ik ookquote:Op vrijdag 21 december 2007 01:21 schreef Zyggie het volgende:
Die kerel van Single heeft een mooie tekenstijl.
hier NL3quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:22 schreef Toad het volgende:
En NL13 dus is er ook weer bij.
en ik ben te laat
Gilles de Geus is ook errug grappig. Helaas heb ik er maar 2 albums van gelezen.quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:21 schreef Zyggie het volgende:
Die kerel van Single heeft een mooie tekenstijl.
Haha, wel met 7000 euróó!quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:24 schreef Omaha het volgende:
OMG die is lam
Ik weet niet waar ik harder om moet lachen, om die dronken OPTA gast of deze figuren...quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:25 schreef LudoSanders het volgende:
Echt een stel wiskunde studentjes
Ekdom krijgt de bezopen dames, Veenstra de zoetgevooisdequote:Op vrijdag 21 december 2007 01:28 schreef Toad het volgende:
Hey, die Maaike klinkt leuk.
En Stenders de rest?quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:28 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Ekdom krijgt de bezopen dames, Veenstra de zoetgevooisde
Stenders de hockeybabesquote:
Stenders gaat nu pas voor het eerst uitvoerig de nacht doen. Nog ff afwachten wat hij aan de telefoon krijgt.quote:
Ja geniaalquote:Op vrijdag 21 december 2007 01:30 schreef kassenbouwer het volgende:
Iemand net nog dat geweldige nummer "Kersfees in Afrika" gehoord??
Ik was de aanvrager
Jaa, die is ergens vanavond wel geweest.quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:30 schreef kassenbouwer het volgende:
Iemand net nog dat geweldige nummer "Kersfees in Afrika" gehoord??
Ik was de aanvrager
Hij was zowaar best aardig!quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:30 schreef kassenbouwer het volgende:
Iemand net nog dat geweldige nummer "Kersfees in Afrika" gehoord??
Ik was de aanvrager
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |