Je heb nog steeds hoop?quote:Op zondag 30 december 2007 13:29 schreef Roi het volgende:
Wanneer wordt ik is mod ?
Dat weet ik niet? Mailen naar Forum@fok.nlquote:Op zondag 30 december 2007 13:29 schreef Roi het volgende:
Wanneer wordt ik is mod ?
Mwah, ik wil weer naar school! Ik begin het werken zat te worden.quote:Op zondag 30 december 2007 13:33 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Dat weet ik niet? Mailen naar Forum@fok.nl
Hoe gaat het trouwens met Roi
Ik werk liever dan dat ik naar school ga (VMBO Mentaliteitquote:Op zondag 30 december 2007 14:02 schreef Roi het volgende:
[..]
Mwah, ik wil weer naar school! Ik begin het werken zat te worden.
Welke opleiding heb je op het oog?quote:Op zondag 30 december 2007 15:02 schreef Roi het volgende:
Mja ik zit al anderhalf jaar niet meer op school. Wordt eens tijd voor een opleiding (maar die beginnen pas in juli)
Niet persé, je mag wettelijk gewoon op elk moment van het jaar instromen.quote:Op zondag 30 december 2007 15:02 schreef Roi het volgende:
Mja ik zit al anderhalf jaar niet meer op school. Wordt eens tijd voor een opleiding (maar die beginnen pas in juli)
Mja, maar het is niet echt handig als je nu instroomt. Lijkt me niet dat je gelijk meekan met de rest. Ik wil trouwens fotograaf worden.quote:Op maandag 31 december 2007 16:56 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Niet persé, je mag wettelijk gewoon op elk moment van het jaar instromen.
Nedgame.com en dimplus.nl geprobeerd?quote:Op maandag 31 december 2007 16:40 schreef Gamedemon het volgende:
Weet 1 van jullie misschien waar ik het Ninja gaiden beeldje nog kan scoren?
[ afbeelding ]
Deze dus
Nedgame staat het beeldje niet op en bij dimplus is hij niet op voorraadquote:Op maandag 31 december 2007 17:04 schreef Rutgerr het volgende:
[..]
Nedgame.com en dimplus.nl geprobeerd?
alstuquote:Op maandag 31 december 2007 16:40 schreef Gamedemon het volgende:
Weet 1 van jullie misschien waar ik het Ninja gaiden beeldje nog kan scoren?
[ afbeelding ]
Deze dus
Kan het nog goedkoper denk je? dit komt op 52 euro uit incl verzendenquote:Op maandag 31 december 2007 18:01 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
alstu
Geen slechte zaak overigens, aangezien veel mensen die ik ken op een merchandise forum goede ervaringen mee heb.
Ja gewoon (lang) wachten. Kotobukiya staat er bekend van om succesvolle beelden keer op keer opnieuw uit te brengen. Als de vraag blijft en de beelden verdwijnen dan maken ze gewoon nieuwe bij (in tegenoverstelling van andere fabrikanten). Tegen die tijd is het gewoon overal te koop.quote:Op maandag 31 december 2007 18:12 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Kan het nog goedkoper denk je? dit komt op 52 euro uit incl verzenden
Jij ook Berniequote:Op maandag 31 december 2007 18:30 schreef RaymanNL het volgende:
Zo, klaar met werkenNu verder met mijn leven achter het internet
![]()
![]()
Ohwja, alvast een gelukkig nieuwjaar
Ze waren ook overal te koop, maar is die 52 euro een redelijke prijs? ik heb het er opzich wel voor over, maarja jij bent de expert!quote:Op maandag 31 december 2007 18:24 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Ja gewoon (lang) wachten. Kotobukiya staat er bekend van om succesvolle beelden keer op keer opnieuw uit te brengen. Als de vraag blijft en de beelden verdwijnen dan maken ze gewoon nieuwe bij (in tegenoverstelling van andere fabrikanten). Tegen die tijd is het gewoon overal te koop.
52 is een mooi prijs. Standaard prijs was toch 45 a 50 euro. Al zou ik eerder gaan voor die pakket van drie beelden. Je zal vroeg of laat toch die andere beelden erbij willen.quote:Op maandag 31 december 2007 19:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Ze waren ook overal te koop, maar is die 52 euro een redelijke prijs? ik heb het er opzich wel voor over, maarja jij bent de expert!
Welk pakket bedoel je? ik kan het niet vinden op die site.quote:Op maandag 31 december 2007 19:52 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
52 is een mooi prijs. Standaard prijs was toch 45 a 50 euro. Al zou ik eerder gaan voor die pakket van drie beelden. Je zal vroeg of laat toch die andere beelden erbij willen.
http://www.heldenshop.de/(...)-figures-p-29449.phpquote:Op maandag 31 december 2007 19:56 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Welk pakket bedoel je? ik kan het niet vinden op die site.
En is die site überhaupt betrouwbaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |