* WyriHaximus signedquote:Op zondag 23 december 2007 19:26 schreef phluphy het volgende:
Jort, je zult nu toch wel bijna klaar zijn met klussen?
Heb je al foto's?
gelukkig konden we via het balkon van de bovenburen het dak op. anders hadden we een enorme ladder nodig gehad..quote:
i wish i had the moneyquote:Op maandag 24 december 2007 14:38 schreef WyriHaximus het volgende:
Have fun plurry.
* WyriHaximus is lekker ze 500GB aan het vol stampen.
Zo een dongle is altijd cheap tochquote:Op maandag 24 december 2007 15:21 schreef mschol het volgende:
[..]
i wish i had the money![]()
en wil ook eens ergens en cheap ass bluethooth dongle vandaan vissen, eens kijken of ik met me wii mote leuke dingen kan gaan doen
dunno, niet echt naar gekeken...quote:Op woensdag 26 december 2007 12:43 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Zo een dongle is altijd cheap toch
Ik heb destijds voor een pc zonder bluetooth een dongle gekocht en eigenlijk kan ik slecht zonder bluetooth meer. Ik vind het erg fijn als het altijd aanwezig is.quote:Op woensdag 26 december 2007 12:52 schreef mschol het volgende:
[..]
dunno, niet echt naar gekeken...
ik gok dat ze niet al te duur zijn, maarja voor alleen m'n wii mote @ pc een dongle te kopen is wat overdone.(en voor mij relatief duur)
Wifi is er inmiddels.quote:Op woensdag 26 december 2007 13:13 schreef Geqxon het volgende:
Ik vind het zelf altijd zo jammer dat moederborden zonder onboard bluetooth en wifi geleverd worden. Maar 3xSLI en PCI-Express 64x met gave LED verlichting is inmiddels wel standaard.
Nein arbeidquote:Op donderdag 27 december 2007 15:25 schreef Sjowhan het volgende:
En weer bij vriending?
quote:Op donderdag 27 december 2007 22:03 schreef WyriHaximus het volgende:
Jeej de kerst verlichting (brandallarm) loopt weer flink de flikker uit te hangen hier.
Mini ITXquote:Op donderdag 27 december 2007 23:09 schreef Geqxon het volgende:
Mini-ITX? Socket 370? Via-Eden C3 / C7?
Ach het is beter dan dat ze de ruiten in keilenquote:
Nee van de neef van me vriendinquote:Op donderdag 27 december 2007 23:21 schreef Geqxon het volgende:
Maar je hebt deze van je ouders gekregen? Lucky you!
Netjesquote:Op vrijdag 28 december 2007 19:23 schreef Geqxon het volgende:
En mogelijk heeft deze gentelman het tussen kerst en oud-en-nieuw uitgemaakt.
maar tussen kerst en oud & nieuw is minder erg..quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:47 schreef Geqxon het volgende:
Dat het netjes van mij is dat ik het niet tijdens kerst of op oudjaarsdag uit ga maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |