Oh, dan weet ik het ook niet, was er om 6 uur nog niet.quote:Op woensdag 19 december 2007 18:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Die waren anders nu gewoon te horen... pas daarna kwam die 'samenvatting'... En het hoeft geen 20 minuten te duren wmb.
nee het is steeds een paar minuten voor het hele uur, de reclamen en het nieuws zijn gewoon te horen op de tv(tenminste bij de kwartier update)quote:Op woensdag 19 december 2007 18:29 schreef Impry het volgende:
[..]
Is volgens mij ook omdat je anders zit met de reclames die eigenlijk voor de radio bedoeld zijn die dan op TV zouden komen. (krijgen de bedrijven dus meer recht dan waarvoor ze betaald hebben ofzo)
Je hebt PB-tjequote:Op woensdag 19 december 2007 18:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Als je 'm nog hebt, graag! Dankje.
quote:Op woensdag 19 december 2007 18:33 schreef Impry het volgende:
[..]
Je hebt PB-tje(hij stond nog in m'n mail)
Weet niet, misschien moet je minimaal ¤ 5,- overmaken?quote:Op woensdag 19 december 2007 18:34 schreef Asskicker14 het volgende:
Op de Serious Request site staat dat wanneer je een plaat aanvraagt, je het vervolgens gratis kan downloaden via iTunes. Het klinkt misschien hufterig, maar dan zou het theoretisch ook mogelijk zijn om voor 0,01 eurocent een plaat aan te vragen en dan gratis dat nummer via iTunes te halen, of zit ik mis?
Bedacht me net hetzelfdequote:Op woensdag 19 december 2007 18:34 schreef Asskicker14 het volgende:
Op de Serious Request site staat dat wanneer je een plaat aanvraagt, je het vervolgens gratis kan downloaden via iTunes. Het klinkt misschien hufterig, maar dan zou het theoretisch ook mogelijk zijn om voor 0,01 eurocent een plaat aan te vragen en dan gratis dat nummer via iTunes te halen, of zit ik mis?
10 dit jaarquote:Op woensdag 19 december 2007 18:35 schreef Impry het volgende:
[..]
Weet niet, misschien moet je minimaal ¤ 5,- overmaken?
die tv updates zijn die op vaste tijdstippen???quote:Op woensdag 19 december 2007 18:37 schreef MissyMirjaM het volgende:
die updates op de tv zijn idd gruwelijk irritant
vorig jaar ben ik vrij snel overgeschakeld op radio én tv; geluid van de tv uit, en de radio aan
dat zal het binnenkort wel weer worden
quote:Op woensdag 19 december 2007 18:36 schreef Markeerstift het volgende:
ik meld mezelf !
Heb alleen nog maar sms gestuurd.
Maar ik hoop niet dat het dance to joy division wordt want die ben ik echt al beu [afbeelding]
ieder uur denk ik?quote:Op woensdag 19 december 2007 18:39 schreef seriousrequeststar het volgende:
[..]
die tv updates zijn die op vaste tijdstippen???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |