quote:Dader branden t'Zandt eindelijk opgepakt!!
Datum: 18-12-2007 | Foto's:
Hotnews - Zojuist is bekend gemaakt dat er een verdachte is aangehouden inzake de branden in t Zandt. Nader info kan de politie nog niet geven.
www.politie-groningen.nl/vacatures/profiler.htmlquote:Op dinsdag 18 december 2007 23:28 schreef Fides het volgende:
Knap hoor. Tienduizenden manuren om een pyromaantje op te pakken die waarschijnlijk met een beetje profiling zo te vinden was.
ach ja, de beste kapiteins staan natuurlijk weer aan de wal.quote:Op dinsdag 18 december 2007 23:28 schreef Fides het volgende:
Knap hoor. Tienduizenden manuren om een pyromaantje op te pakken die waarschijnlijk met een beetje profiling zo te vinden was.
Zou Stewie Griffin het zijn geweestquote:Op dinsdag 18 december 2007 23:18 schreef Sigmund666 het volgende:
Er zal wel DNA zijn gevonden op het Bob de Bouwer sokje dat ze hebben gevonden.
Ik kliktequote:Op dinsdag 18 december 2007 23:29 schreef Mr.J het volgende:
[..]
www.politie-groningen.nl/vacatures/profiler.html
Aangezien de verdachte Johnny B. heet zal dat hem wel zijnquote:Op woensdag 19 december 2007 13:12 schreef milagro het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=Est4NWgBvNU
volgens GS is het de jongeman in het bovenstaande filmpje.....
de pyromaan als brandmelder, dat is natuurlijk niet geheel nieuw
Ja, laten we vast z'n familie gaan bedreigen en 'm lens komen slaan.quote:Op woensdag 19 december 2007 13:24 schreef Strooper het volgende:
[..]
Aangezien de verdachte Johnny B. heet zal dat hem wel zijn
quote:Op woensdag 19 december 2007 13:34 schreef ConanTroutman het volgende:
[..]
Ja, laten we vast z'n familie gaan bedreigen en 'm lens komen slaan.
Waardeloze actie van GS weer hoor.
hoezo?quote:Op woensdag 19 december 2007 13:34 schreef ConanTroutman het volgende:
[..]
Ja, laten we vast z'n familie gaan bedreigen en 'm lens komen slaan.
Waardeloze actie van GS weer hoor.
Omdat het stukje bol staat van de aannames en we geen mensen veroordelen nav een aanname in dit land. En we weten allemaal wat voor een idioten er op GS komen (voornamelijk allemaal toetsenbordridders, maar toch). Ach, uitgekauwde discussie, maar het viel me weer eens op.quote:
In dit geval niet echt van toepassing.quote:Op woensdag 19 december 2007 13:52 schreef ConanTroutman het volgende:
[..]
Omdat het stukje bol staat van de aannames en we geen mensen veroordelen nav een aanname in dit land. En we weten allemaal wat voor een idioten er op GS komen (voornamelijk allemaal toetsenbordridders, maar toch). Ach, uitgekauwde discussie, maar het viel me weer eens op.
Ja idd, want in CSI kan het ook!quote:Op dinsdag 18 december 2007 23:28 schreef Fides het volgende:
Knap hoor. Tienduizenden manuren om een pyromaantje op te pakken die waarschijnlijk met een beetje profiling zo te vinden was.
Je bent ook gewoon ziek als je dit soort dingen doet. Dat mediaoptreden was een soort van schreeuw om aandacht. Toch triest voor zo'n gast. Geen leven meer en hij moest geweten hebben dat het een kwestie van tijd was voordat ze hem zouden pakken.quote:Op woensdag 19 december 2007 13:47 schreef milagro het volgende:
hij had gewoon zelf niet zo aandachtsgeil moeten zijn om de pers te woord te staan, hè.... na tig branden gesticht te hebben met alle schade van dien , laten we dat vooral niet vergeten.
Hm, ja... lastig... hm, hoe verklaar je dat?quote:De politie hield hem aan toen hij uit een schuurtje in een buurdorpje tevoorschijn kwam waarin hij brand probeerde te stichten. In het schuurtje trof de politie een brandende kaars, omwikkeld met brandbaar materiaal aan. Dat is de vaste methode van de Groningse pyromaan.
ja, beetje onzin dit, die knul zocht zelf de publiciteit destijds, zoals pyromanen wel vaker doen, de reddende engel uithangen of iets van die strekking... en dan krijg je dit, had GS het niet geplaatst, dan was Editie NL er wel meegekomen, of de Televaag of tig andere weblogs.. want dat filmpje is gewoon via de RTV Noord website te zien, hoor , nog steedsquote:Op woensdag 19 december 2007 13:52 schreef ConanTroutman het volgende:
[..]
Omdat het stukje bol staat van de aannames en we geen mensen veroordelen nav een aanname in dit land. En we weten allemaal wat voor een idioten er op GS komen (voornamelijk allemaal toetsenbordridders, maar toch). Ach, uitgekauwde discussie, maar het viel me weer eens op.
Okay, niks gezegd.quote:Op woensdag 19 december 2007 14:52 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hm, ja... lastig... hm, hoe verklaar je dat?
Blijft een waardeloze actie van GeenStijl, natuurlijk, maar ja, dat is dan ook het riool van internet.quote:
Meer brandende liefdequote:Op woensdag 19 december 2007 14:57 schreef milagro het volgende:
oh zijn vriendin deed ook mee
echte liefde![]()
quote:Op woensdag 19 december 2007 16:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Nu je weet dat hij het is geweest en je kijkt het filmpje nog maals dan zie je gewoon dat hij staat te liegen. Vooral het shot bij 0,11 seconden.
Toen was Johnny B nog een guppie. Je moet niet alles bij 1 en dezelfde dader in de schoenen schuiven.quote:In 1976 werd de plaats ook al eens opgeschrikt door brandstichtingen. Het motief van de dader bleek liefdesverdriet te zijn.
Tuurlijk niet. Iedereen weet dat toch. Zo bijzonder is die info van Geenstijl niet. Alleen omdat jij erop kotst, maak je er meer van dan het is.quote:Op woensdag 19 december 2007 14:57 schreef Monidique het volgende:
[..]
Blijft een waardeloze actie van GeenStijl, natuurlijk, maar ja, dat is dan ook het riool van internet.
Die naam is ook gewoon voorbestemd. Niet bepaald een zandtster naam kan ik je zeggenquote:Op woensdag 19 december 2007 16:00 schreef SCH het volgende:
Johnny
Wat een held. Heel droog zelf melding maken van een brand en ook nog zijn zorg uitspreken. De man van 2007
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |