Mijn ps3 komt uit Hong Kong, speelt mijn dvd'tjes niet af.quote:Op donderdag 3 januari 2008 07:32 schreef Deacon_Tigra het volgende:
voor dvd's is het allebij regio 2, maakt het dan niet uit dat de console NTSC-J is, en hiero Pal.
Krijg ik dan geen problemen met het afspelen van Pal regio 2 dvd''s op een NTSC-J regio 2 speler
Lijkt mij toch niet, maar je weet het nooit met die Rijstebrijers
Ik moet toegeven dat ik na 2 dagen spelen een beetje de zelfde mening begin te krijgen over UT3quote:Op woensdag 2 januari 2008 12:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ik heb UT3 na 2 dagen verkocht, wat een kut spel.
En de koper verkocht het spel ook weer op dezelfde dag, vond het ook een kut spel
Ja, en geef mij maar die oude, zeker op de pc, veel leuker als deze versie.quote:Op donderdag 3 januari 2008 11:51 schreef RedemptioN het volgende:
UT is gewoon standaard UT, net als de eerdere, je speelt voor een online potje fraggen, lekker snel gamen
en voor de competities, nu ik iedereen hier zo hoor...hebben jullie al eerder UT gespeeld?
Je hebt toch geld zat heb ik het ideequote:Op donderdag 3 januari 2008 08:43 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Regio 2 is regio 2, ja, maar PAL is niet NTSC. Ik heb geen ervaring met consoles, maar bij DVD spelers is het zo dat PAL DVD spelers inderdaad NTSC af kunnen spelen, mits de aangesloten TV dit aankan, maar dat is met alle Europese TV's van de laatste 10 jaar of zo het geval. Maar helaas voor jou geldt het omgekeerde niet: een NTSC DVD speler kan doorgaans geen PAL disks afspelen, niet op een NTSC TV en niet op een PAL TV. Ga er dus maar vanuit dat het niet werkt.
VERDOMME
quote:Op donderdag 3 januari 2008 03:17 schreef rakotto het volgende:
Vandaag online gespeeld met Burnout. Wat een idioot waar ik mee aan het spelen was. Prachtig hoe hij aan het praten was.
Nog geen eigenaar van een PS3 helaas. Maar een vriend van me was zo aardig om langs te komen met zijn PS3 om online te spelen. Alhoewel.... Ik had ooit een nickname geregistreerd en dat is Medsha. Niet dat het veel nut heeft, want de PS3 komt hier pas thuis wanneer er rumble mee geleverd wordt.quote:
Ok, zeg het maar als de PS3 binnen is.quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:12 schreef rakotto het volgende:
[..]
Nog geen eigenaar van een PS3 helaas. Maar een vriend van me was zo aardig om langs te komen met zijn PS3 om online te spelen. Alhoewel.... Ik had ooit een nickname geregistreerd en dat is Medsha. Niet dat het veel nut heeft, want de PS3 komt hier pas thuis wanneer er rumble mee geleverd wordt.
Houdt dat je echt van een verkoop af?quote:Op donderdag 3 januari 2008 23:12 schreef rakotto het volgende:
[..]
Nog geen eigenaar van een PS3 helaas. Maar een vriend van me was zo aardig om langs te komen met zijn PS3 om online te spelen. Alhoewel.... Ik had ooit een nickname geregistreerd en dat is Medsha. Niet dat het veel nut heeft, want de PS3 komt hier pas thuis wanneer er rumble mee geleverd wordt.
Moet ik nog spelen, heb HL 2 en Ep 1 op pc, maar doorloop alles nog eens op de PS3quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:38 schreef Deacon_Tigra het volgende:
dat zit toch bij The orange box ?
Ben nog steeds bezig met Half Life 1
Eerst dat ontzettend lange stuk op de water scooter gehad, en nou zit ik in Ravenholm
OEH! Da's wel een leuke aanbieding. Welke heb je eigenlijk besteld als ik het vragen mag? (Wil zelf Corpse Bride en nog een... maar welke?)quote:Op vrijdag 4 januari 2008 11:24 schreef Kremers het volgende:
Zo, er zijn twee blu-ray film titels onderweg
Bij amazon.com heb je nu een actie: 2 blu-ray films voor de prijs van 1. (alleen bepaalde titels). De totale prijs die ik betaald heb is ¤20.50, incl. verzendkosten
Nu mar hopen dat ze deze waarde op het pakje zetten, en niet de totale waarde (iets van ¤35), want dan gaat de douane weer lastig doen... Tot ¤22 kun je boetevrij importeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |